Opinie o Hipermarket REAL w Bydgoszcz

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Hipermarket REAL. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hipermarket REAL o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hipermarket REAL w Bydgoszcz

Mlody Nowy wpis

Jaki dojazd dla dostawcy ciężarowym tandem

YG Nowy wpis

A to przypadkiem nie jest już przejęte przez Auchan?

Dziewczyny jaki styl panuje w Hipermarket REAL?

Ta Nowy wpis

Reala nie ma już od 5 lat jest Auchan tam może poszukaj opini

Dariusz

Jak pracuje się po połączeniu z Auchan ? Może słyszał ktoś czy firma potrzebuje pracowników?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Hipermarket REAL. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Bydgoszcz
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Magazynier
Uno foods
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.

Kasjerki oczywiście co niektòre przekraczają swoje kompetencje bawiąc się w ochroniarzy pròbują koniecznie dowiedzieć się dlaczego klient wszedł z zakupami z innego sklepu to chyba z nudòw. (usunięte przez administratora). Trochę kultury używać mòzgu .

Bartek

Czy firma jeszcze funkcjonuje?

Moo

Mam nadzieję, że w Realach dobrze traktują pracowników, bo składałem tam CV i zadzwonili, a to dla mnie szansa

niki

Ludzie, zlitujcie się, nie piszcie tego typu bzdetów że kasjerka była nie miła. Rozejrzyjcie się. Kiedyś kupowaliście taniej, teraz nie koniecznie, ale to wszystko nie spada od tak z nieba jak w czasach biblijnych manna (teraz pewnie po skomercjalizowaniu to spadałaby Nestle) Zawsze jest coś za coś. Czy widzicie uśmiechniętych ludzi w takich hipermarketach, czy ci ludzie są szczęśliwi? dla przykładu wyciąg z ogłoszenia w UP do jednego z Warszawskich Reali Kasjerka 1/2 etatu 950 zł Kasjerka 3/4 etatu 1425 zł całkiem nieźle za 4-6h dziennie, nie to nie jest nieźle tylko tragedia bo to jest BRUTTO więc zarobi kasjerka odpowiednio 1/2 i 3/4 etatu jakieś 675/1012 zł na rękę. Czy Ty byś była uśmiechnięta i miła?

szymira

Witam... W dniu dzisiejszym zrobiłam zakupy w Realu w Bydgoszczy. Byłam bardzo niemile obsługiwana. Kasjerka z nr 139 była bardzo niemiła. Ale nie o to mi specjalnie chodzi - może miała zły dzień / chociaż myślę,że dzisiaj to niezbyt wielki problem znależć sympatyczne osoby,króre chcą na prawdę pracować/. Kupiłam sporo produktów. W kasie były tylko cienkie torby tzw.reklamówki, o.k. kupiłam 4 szt. Ale to,że nie ma w co zapakować przedmiotów z porcelany-to już po prostu skandal.Żadnego papieru żeby choćby przełożyć miski ,czy kubeczki- a miałam tego sporo. Ciężkich zakupów też ta zwykła reklamówka nie udżwignie. Nie do wiary - czy to aż tak trudno sprzedawać różne torby? przecież one nie są za darmo. Chciałabym opowiedzieć jak to jest np. w Australii. Ekspedientki stoją,pakują zakupione produkty w reklamówki segregując spożywcze,przemysłowe itd...a uwierzcie mi- nie ma w ogóle kolejek..... No ale wróćmy do siebie- przecież to tak niewiele trzeba ,żeby i nas zakupy robiło się z przyjemnością. Myślę,że czasy kiedy kiełbasę zawijało się w gazetę minęły bezpowrotnie - i niech tak zostanie . Serdecznie pozdrawiam Mirosława

dostawca

jestem dostawcą między innymi dostarczam towar do reala auchan na kruszwickiej jak dostaje zlecenie na ten sklep krew mnie zalewa tam pracują jacyś kosmici chodzą z kąta w kąt nic nie robiąc błąkając się bez sensu wizyta przy jednej palecie bez kolejki to minimum 45 min paranoja komuna w pełni a najlepszy jest ochraniarz bodzio wulgarny i wszechmocny rządzi dostawami no i ci magazynierzy próbuje sobie tłumaczyć jaka płaca taka praca ale przecierz niema nakazu pracy

magda

A kasjerka to ile zarabia w realu teraz? no i ile godzin ma do przepracowania w miesiącu? bo ja obecnie bezrobotna jestem ale kiedyś pracowałam na kasie i myślę że może bym wróciła. Tylko teraz szybko zostałam babcią, więc czasem potrzebowałabym elastycnzego grafiku, czy jest to możliwe? pozdrawiam serdercznie

lljjhdkfkjhg gyokmju o yhitd ghjgt hawrhta hkmma h

bez zastrzeżen

jasia

praca w Realu chyba jest tylko dla osób odpornych psychicznie, prawda? Sama bym nie mogła pracować w takim gwarze, duchocie i jeszcze z różnymi klientami..

laaliaa

witam czy w realu na kasie jest komputer?

a ta miłą Panią zapraszamy do nas do pracy myśle że miesiąc wystarczy na zminę poglądów...w zasadzie po tygodniu pęknie. Pozdrawiam wszystkich pracowników .

lila

praca w markecie jest do kitu co tu duzo mowic lipna kasa i wogole pozdrawiam marcinka z o\w zwolnij sie chlopie nie pasujesz tam;-]

kocham marcina z warzyw to super facet

klient

moim zdaniem praconicy maja bardzo zle warunki pracy kobieta wolno ciagnac paleciakiem do 80 kg sam paleciak wazy 65 a paleta euro ok 20 wiec juz norma jest przekroczona a w realu kobiety ciagna jakies pol tony palety napchane po brzegi i wysokie na poltora metra ale [usunięte przez moderatora] pracowac trzeba lepiej oszczedzic na elektrykach bo pracownik i tak uciagnie te palety bo bedzie martwil sie o utrate pracy jak na taki dluzy sklep mogliby zainwestowac w lepszy komfort pracy pracownikow

Napoje

Najlepsi faceci w Realu jednak pracują na dziale Napoje [usunięte przez moderatora] a krzysztof jest poprostu boski

stały klient - 2011-10-22 01:22:59 Znam ten Market prawie od pierwszych dni jego istnienia. Zawsze tu było przyjemnie przebywać.Miły i sympatyczny personel. Po prostu ten Geant- Real jest ok! Podziwiam pracę i zaangażowanie pracowników marketu. Chylę przed nimi głowę . Dobra robota. POPIERAM!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Hipermarket REAL - Bydgoszcz

• Jak się pracuje w Hipermarket REAL?

Zobacz opinie na temat firmy Hipermarket REAL tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hipermarket REAL?

Hipermarket REAL