Opinie o Work Temp Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Work Temp Service. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Temp Service o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Temp Service w Warszawa

michal

u mnie w miejscowosci jezdzi biala skoda z napisem wts jezdzi nia mlody chlopak ok 25 lat czym sie zajmuje wygladal na mega zrelaksowanego

hans

audytorzy w coca cola podobno maja lepiej niz przedstawiciele kazdy chcialby tam pracowac kto jest w temacie

edzia

WTS OK! praca przy pakowaniu produktów Gilette. Całkiem spoko, można dorobić, fajni ludzie u mnie na zmianie pozdr dla Madzi i pani Wioli tez  :0)

milagros

Wts jest to bardzo ale to bardzo masakryczna firma a o kordynatorce pani Wioli już nie wspomnę żeby wyrzucić kogoś za głupia gumę do żucia to już trzeba mieć w głowie sieczke zamiaru mózgu. pozdrawiam bgr 1

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Work Temp Service? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy

Praca jak praca ale pani w biurze do pracy bierze osoby po uwarzaniu i tym co jej noszą protegowani.

:P

Pracuje ktoś w WTS ? wiecie może jak wyglądają wynagrodzenia za prace ?

Pracowałem jako audytor rynku i mówię teraz jak wyglądała praca pobudka o godzinie 6 rano i ustalenie własnej trasy 20pkt (czas ustalenia 1h), długość trasy od 200 do 500 km, czas realizacji takiej trasy to ok 11-12h (przerąbane w marketach które trzeba odwiedzać czas realizacji 1 marketu to nawet półtorej godziny do tego robisz zdjęcia tak aby ochrona nie widziała, dodatkowo latasz z Identyfikatorem, który mógłbyś sam sobie wydrukować z neta bez zdjęcia imię nazwisko i stanowisko TRAGEDIA) po powrocie do domu wysyłka zdjęć. Tak naprawdę za 2 tyś zł szkoda zdrowia i nerwów, przełożony wieśniak z Białegostoku, który zgrywa wielkiego Pana a słoma z butów mu wystaje. Jedynie na plus to chłopaki którzy pracowali jako audytorzy bo zawsze byli pomocni nie wiem jak jest teraz bo pracowałem w zeszłym roku.

Dookladnie;)

zainteresowany

Może bardziej się rozwiniesz na ten temat? Czyżby było aż tak źle?

@zainteresowany

Jeżeli nie masz życia prywatnego, lubisz niespodzianki to praca będzie Ci odpowiadać. Jeżeli nie lubisz pracować za darmo to tej pracy też nie polubisz:) Wstajesz o godz 6, robisz trasówkę (zajmuje Ci to nawet godzinę)- nie wliczane do czasu pracy Dojazd na pierwszy punkt i przyjazd do domu też nie jest wliczany do czasu pracy. Ogólnie liczy się tylko byś zrobił określoną ilość punktów, które są porozrzucane po całym terenie jaki masz. A "były pracownik" opisał pracę dokładnie tak samo jak to wygląda teraz.

Jarka!

Jezdziłeś swoim samochodem? Jaka umowa?Warto się tam przyjąć?

johny

praca stala z wts - audytor rynku coca cola

:P

bezrobocie i chęć dorobienia w wakacje, ewentualnie do emerytury

wtsiak

Ja pracowałem tam w wakacje 2004 wtedy stawka była powalająca. 4,5 za godzinę! Pozdrowienia dla ekipy z BULK-A

Beznadziejna agencja

marcin

Ogólnie tragedia, nie polecam tej firmy najlepiej jest z przelewami robią kiedy im się podoba...

gh

bodajże 7 dni wczesniej trzeba poinformowac zawsze mozna sie zadzwonic i spytac

witam. czy ktos z was pracuje/pracowal w wts w lodzi? zgubilam moja umowe i nei wiem jak tam jest jak sie chce odejsc ... jezeli ktos pamieta badz ma ja przy sobie prosilabym opomoc;p pracuje tam krotko ale wiele razy dostalam smsa z odwolaniem;/ stawka jest smieszna... dodatkowo wszyscy jadac na 6 sa juz tam pare minut po 5 i tak jest z kazda zmiana;/ godzine siedza zeby na spokojnie odebrac swoj identyfikator pozniej dostac kluczyk kolejki zazwyczaj sa dlugie a ludzie wydajacy te rzeczy czesto nieobecni przy swoim stanowisku pracy;/ przyjedziesz o 5.45 to juz zdaza kogos innego wpuścić na twoje miejsce;/ bo czesto jest tak ze ktos przyjezdza mimo tego ze zostal odwolany liczac na to ze w ostatniej chwili ktos nie dojedzie na czas;/

Student

Za koszulkę i okulary nie powinna być pobierana opłata. Od początku lipca zarobiłem 200 zł. Jak dla mnie praca lekka, nie ma problemu wyjść na papierosa czy do ubikacji podczas pracy (oczywiście nie co 5 minut), ludzie mili, tylko nie wiem jak z wypłatą będzie, w biurze WTS obiecali 6.8 zł/h , ile będzie w rzeczywistości to nie wiem. Pozdrawiam

o.n.a.o.n.a.

ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKAMI PRACOWAŁAM TAM PONAD ROK I SAMA SIE SOBIE DZIWIE ...Co z tego, ze masz umowe na miesiac jak siedzisz w domu 3/4 tego... i jak zarobisz 200zl to cud POZDRAWIAM I NIE POLECAM SZCZERZE.

gosc

ja takze bylam w tej agencji ale jak uslyszalam ze tak male zarobki jak na 3 zmiany do tego mam kupic sobie koszulke za 15 zl to sie wycofalam i nie podjelam tej smiesznej pracy za ta agencje powinna sie wziasc inspekcja pracy bo mamia ludzi

sara

Po tygodniu zrezygnowalam z pracy poniewaz codziennie otrzymywalam smsa aby nie przychodzic do pracy...i to jest praca??;/ to jest chore ..do tego ma sie 20min przerwy z czego z 10min zajmuje samo dojscie do sztni oraz przeszukanie przez ochrone...praca byla strasznie ciezka po 6h juz nie myslalam nawet co robie ..a do tego wynagrodzenie 6.50 smieszne to jest !!!! NAPRAWDE NIE POLECAM!!! jeszcze musialam kupic koszulke i jakies okulary ;/

Zostaw merytoryczną opinię o Work Temp Service - Warszawa

• Jak się pracuje w Work Temp Service?

Zobacz opinie na temat firmy Work Temp Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Temp Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Work Temp Service
2.1/5 Na podstawie 65 ocen.

Work Temp Service