logo Work Temp Service

Work Temp Service

Łódź

Opinie o Work Temp Service

sara 2009-09-11 00:45
Po tygodniu zrezygnowalam z pracy poniewaz codziennie otrzymywalam smsa aby nie przychodzic do pracy...i to jest praca??;/ to jest chore ..do tego ma sie 20min przerwy z czego z 10min zajmuje samo dojscie do sztni oraz przeszukanie przez ochrone...praca byla strasznie ciezka po 6h juz nie myslalam nawet co robie ..a do tego wynagrodzenie 6.50 smieszne to jest !!!! NAPRAWDE NIE POLECAM!!! jeszcze musialam kupic koszulke i jakies okulary ;/
gosc 2009-09-14 11:54
ja takze bylam w tej agencji ale jak uslyszalam ze tak male zarobki jak na 3 zmiany do tego mam kupic sobie koszulke za 15 zl to sie wycofalam i nie podjelam tej smiesznej pracy za ta agencje powinna sie wziasc inspekcja pracy bo mamia ludzi
o.n.a.o.n.a. 2010-05-08 21:12
ZGADZAM SIĘ Z POPRZEDNIKAMI PRACOWAŁAM TAM PONAD ROK I SAMA SIE SOBIE DZIWIE ...Co z tego, ze masz umowe na miesiac jak siedzisz w domu 3/4 tego... i jak zarobisz 200zl to cud POZDRAWIAM I NIE POLECAM SZCZERZE.
Student 2010-07-13 18:16
Za koszulkę i okulary nie powinna być pobierana opłata. Od początku lipca zarobiłem 200 zł. Jak dla mnie praca lekka, nie ma problemu wyjść na papierosa czy do ubikacji podczas pracy (oczywiście nie co 5 minut), ludzie mili, tylko nie wiem jak z wypłatą będzie, w biurze WTS obiecali 6.8 zł/h , ile będzie w rzeczywistości to nie wiem.
Pozdrawiam
ja 2010-07-21 21:13
witam. czy ktos z was pracuje/pracowal w wts w lodzi? zgubilam moja umowe i nei wiem jak tam jest jak sie chce odejsc ... jezeli ktos pamieta badz ma ja przy sobie prosilabym opomoc;p
pracuje tam krotko ale wiele razy dostalam smsa z odwolaniem;/
stawka jest smieszna...
dodatkowo wszyscy jadac na 6 sa juz tam pare minut po 5 i tak jest z kazda zmiana;/ godzine siedza zeby na spokojnie odebrac swoj identyfikator pozniej dostac kluczyk kolejki zazwyczaj sa dlugie a ludzie wydajacy te rzeczy czesto nieobecni przy swoim stanowisku pracy;/ przyjedziesz o 5.45 to juz zdaza kogos innego wpuścić na twoje miejsce;/ bo czesto jest tak ze ktos przyjezdza mimo tego ze zostal odwolany liczac na to ze w ostatniej chwili ktos nie dojedzie na czas;/
gh 2010-07-27 12:02
bodajże 7 dni wczesniej trzeba poinformowac

zawsze mozna sie zadzwonic i spytac
marcin 2014-05-10 10:26
Ogólnie tragedia, nie polecam tej firmy najlepiej jest z przelewami robią kiedy im się podoba...
Kasia 2014-05-22 07:54
Beznadziejna agencja
wtsiak 2014-06-24 23:31
Ja pracowałem tam w wakacje 2004 wtedy stawka była powalająca. 4,5 za godzinę! Pozdrowienia dla ekipy z BULK-A
:P 2014-08-02 15:30
bezrobocie i chęć dorobienia w wakacje, ewentualnie do emerytury
johny 2014-09-12 21:51
praca stala z wts - audytor rynku coca cola
Były pracownik 2014-09-17 09:34
Pracowałem jako audytor rynku i mówię teraz jak wyglądała praca pobudka o godzinie 6 rano i ustalenie własnej trasy 20pkt (czas ustalenia 1h), długość trasy od 200 do 500 km, czas realizacji takiej trasy to ok 11-12h (przerąbane w marketach które trzeba odwiedzać czas realizacji 1 marketu to nawet półtorej godziny do tego robisz zdjęcia tak aby ochrona nie widziała, dodatkowo latasz z Identyfikatorem, który mógłbyś sam sobie wydrukować z neta bez zdjęcia imię nazwisko i stanowisko TRAGEDIA) po powrocie do domu wysyłka zdjęć. Tak naprawdę za 2 tyś zł szkoda zdrowia i nerwów, przełożony wieśniak z Białegostoku, który zgrywa wielkiego Pana a słoma z butów mu wystaje. Jedynie na plus to chłopaki którzy pracowali jako audytorzy bo zawsze byli pomocni nie wiem jak jest teraz bo pracowałem w zeszłym roku.
:P 2014-10-06 09:23
Pracuje ktoś w WTS ? wiecie może jak wyglądają wynagrodzenia za prace ?
** 2014-10-08 18:03
Praca jak praca ale pani w biurze do pracy bierze osoby po uwarzaniu i tym co jej noszą protegowani.
milagros 2014-10-28 19:10
Wts jest to bardzo ale to bardzo masakryczna firma a o kordynatorce pani Wioli już nie wspomnę żeby wyrzucić kogoś za głupia gumę do żucia to już trzeba mieć w głowie sieczke zamiaru mózgu. pozdrawiam bgr 1
edzia 2014-10-30 10:11
WTS OK! praca przy pakowaniu produktów Gilette. Całkiem spoko, można dorobić, fajni ludzie u mnie na zmianie
pozdr dla Madzi i pani Wioli tez  :0)
hans 2014-12-03 23:08
audytorzy w coca cola podobno maja lepiej niz przedstawiciele kazdy chcialby tam pracowac kto jest w temacie
Wilku 2014-12-17 11:00
Sam pracowałem w tym śmiesznym WTSie. Za głupią koszulkę 15 zł odciągają, ciągłe odwoływania z pracy na ostatnią chwilę. Dziś tj. 17.12.2014 moją kobietę wyrzucili z pracy jak starą ścierkę, za to że jest w początkowej fazie ciąży, od po prostu ją wywalili. Nie polecam tam u nich pracować.
michal 2015-02-05 22:55
u mnie w miejscowosci jezdzi biala skoda z napisem wts jezdzi nia mlody chlopak ok 25 lat czym sie zajmuje wygladal na mega zrelaksowanego
inen 2015-04-01 19:56
Work Temp Service to znana agencja pracy tymczasowej, korzystał ktoś ostatnio z ich usług? Bowiem w Internecie maja sporo różnych opinii i niestety, ale sporo z nich nie jest pozytywna. W ogóle to jakiego typu prace najczęściej wykonujecie i jakie umowy Wam dają do podpisania, na jaki czas? Pozdrawiam.
kolega 2015-05-13 14:20
witam
Z firma WTS (gilette) pracuje ponad miesiac. Fakt byly 2 odwolania ale byly 4 -5 godzin przed praca wiec spoko. Panie w biurze dla mnie bardzo miłe i pomocne koordynatorki też raczej bez problemu. Praca fajna lekka bez stresu. Ja pracuje na etacie wiec tam chodze sobie dorobic i w zasadzie odpoczywam i psychicznie i fizycznie tez. Jak czlowiek sobie nie radzi na jakiejs maszynie daja inna lzejsza prace. Nie wiem jak bedzie z terminowoscia wyplaty bo ta sie dopiero zbliza ale nie zanosi sie na zadne problemy.
gula 2015-07-22 13:07
dla mnie bez przesady.. praca całkiem spoko, jak dla studenta ok.
Może kokosów sie nie zarabia ale umowmy sie, że praca nie jest jakas bardzo ciezka, przerwa 20 minut, fakt troche malo jak na dojscie przez całą hale do szafki zeby wziac sobie jedzenie, ale do toalety czy na papierosa jezeli ktos pali nie ma problemu. Uciązliwe jest codzienne pobieranie karty i klucza, ale przy takiej rotacji pracownikow , studentow pracujących w kratke jest to dosc zrozumiale.
Odwołania się zdarzaja , ale przeciez to nie wina agencji tylko sonoco, a precyzując kołków z biura którzy nie maja zielonego pojecia o planowaniu produkcji i nie sa w stanie przewidziec ilu pracowników będą potrzebować następnego dnia... kierownictwo sonoco tez pozostawia wiele do zyczenia, buraki straszne , brak kultury osobistej, myslą ze jak są kierwonikami produkcji to są ponad wszystkimi, a niestety prawda jest taka ze czesto osoby dorabiające sobie na produkcji maja wyzsze wykształcenie niz oni.
wracajac.. agencja wts jest wiarygodną i dosc zorganizowana agencją, wypłaty zawsze na czas, nigdy nie zdarzylo mi sie zeby cos sie w wypłacie nie zgadzalo a dorabiam tam sobie juz którys rok z rzedu, koordynatorki bardzo spoko, zawsze odpowiedza na kazde pytanie, w biurze kobitki tez bardzo miłe, ogarniete i kompetentne, takze ja osobiscie nie mialem złych przygod z ta agencja, moge tylko polecic
ztyrana 2015-12-01 19:25
Jeśli prostowacz wasze wypowiedzi to nie jest w Sonoco tak kolorowo i bajkowo:P.Jak i z tym biurem ,które tak chwalicie.Panie w biurze robią łaskę,że odpowiedzą,a najlepiej żeby podpisywać umowy i o nic nie pytać i spadać.Za każdym odwiedzeniem ich czułam się jak taki robak do zdeptania.A Sonoco to kouchos i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Pilnują Cię co do minuty jak wychodzisz z zakładu.Musisz odbijać się identyfikatorem aby nie przedłużyć sobie przerwy dłuższej niż 20 minut.A jeśli się ją przedłuży to odciągane jest z pensji.Do palarni tak samo.Za zgubienie identyfikatora,zgubienie kluczyka do szafki bądź przetrzymanie kluczyka płaci się karę pieniężna i leci z wypłaty.A opisując sonoco to brygadziści ,kierownicy i pracownicy Sonoco notrafią zmieszać ludzi agencji z błotem,, zótodiobów nie chcę.A w dodatku praca wypłacana na godzinnę a nie akord.A każą wyrabiac normę.Dużo by tu pisać.Ja tam pracowałąm i też miałam to szczęścier ,że zrafiałam też na ludzi a nie na hieny.Jesli ktoś nie ma wyjścia bo sytuacja finansowa zmusza i jest odporny na stres przede wszystkim to niech sprawdzi i sie przekona.A njaczęściej b ywa też ,że są tzw.odwołania i to jest największy tez problem.
ht 2016-02-09 15:54
Czy wypowie się ktoś jak teraz wygląda praca na stanowisku Audytora Rynku Coca-Cola?
paola16 2016-03-18 11:26
czy ktos moze wie jak jest w Gostkowie na produkcji jakie zarobi noi wogóle
Patryk 2016-08-03 10:57
Ja tam jestem zadowolony. Jak komuś chce się robić to będzie robił i zarobi. Praca opłacalna, głównie dla studentów.
e 2016-08-03 12:14
czy nadal w Wieliczce potrzebny jest Operator Linii CAN? dajcie proszę znać bo moja konkubina szuka obecnie właśnie takiego zatrudnienia, z góry dzięki.
Sylwek 2016-10-26 13:42
WTS praca w Gillette .
Mają sporo ofert, zatrudniają jeszcze chyba do Tesco i Auchan.
Nick 2017-01-14 10:02
Dookladnie;)
zainteresowany 2017-02-20 22:10
Może bardziej się rozwiniesz na ten temat?
Czyżby było aż tak źle?
Nick 2017-03-13 09:29
Jeżeli nie masz życia prywatnego, lubisz niespodzianki to praca będzie Ci odpowiadać.
Jeżeli nie lubisz pracować za darmo to tej pracy też nie polubisz:)
Wstajesz o godz 6, robisz trasówkę (zajmuje Ci to nawet godzinę)- nie wliczane do czasu pracy
Dojazd na pierwszy punkt i przyjazd do domu też nie jest wliczany do czasu pracy.
Ogólnie liczy się tylko byś zrobił określoną ilość punktów, które są porozrzucane po całym terenie jaki masz. A "były pracownik" opisał pracę dokładnie tak samo jak to wygląda teraz.
Maja 2017-03-14 12:25
@Nick a jakie warunki zatrudnienia oferuje Work Temp Service? Co możesz powiedzieć o oferowanych benefitach?
Jarka! 2017-07-23 16:05

Jezdziłeś swoim samochodem?
Jaka umowa?Warto się tam przyjąć?
CvC 2017-07-27 18:53
Nie polecam agencji od strony pracy w Sonoco w Łodzi. Koordynatorzy chamscy, chcą odciągać kary, choć sami odwołują pracowników. Ogółem cała agencja dba o to, by pracownik dostał jak najmniej. Płacenie za chińską koszulkę z prasowanką to jakaś kpina. Siedziałem tam od lutego ze względu na konieczność ukończenia szkoły, był to ogromny błąd. Warto też wspomnieć o lenistwie koordynatorów, obiecujących zapisanie Cie, tylko po to, byś następnego dnia dowiedział się, że nie widniejesz na liście. Do tego ich łamanie przepisów dla dobra kolegów. Nie polecam, jak już musisz iść do Sonoco, szukaj innej agencji.
Pracownica 2017-08-05 23:28
Nie polecam. Radzę trzymać się od nich z daleka.
obecnyaud 2017-08-23 06:50
Audytorzy w coca coli.. jak praca się zaczeła było rewelacyjnie.. projekt trwa juz chyba 4 lata.. i tak jak pisze na poczatku w 2013r bylo rewelacyjnie ankiety byly latwe proste i przyjemnie.. ciagle nam mowiono ze jak beda zmiany to tylko na lepsze bardzo lubilem ta prace..target 20 szt ankiet mozna bylo wygonac w 3 godziny pozniej wyslac zdjecia i raport bylo naprawde ok jednak z kazdym polroku przychodzilo cos nowego zaczelo sie od wprowadzenia ankiet w hipermarketach gdzie juz na samym poczatku byla masakra i ankieta zajmowala ok 40 minut ale zawsze sa zmiany na lepsze.. pozniej dlugo sie nic nie zmienialo w 2014r pod koniec diametralnie zmienila sie ankieta zostala bardzo rozbudowana co bardzo mocno zmienilo czas pracy.. doszly pytania o date waznosci o liczbe kas o liczbe facow w lodowkach wszystko doslownie wszystko... ale to sa zmiany na lepsze.. obecnie podochodzily hurtownie cc do audytow.. anieta zawiera juz chyba z 200 pytan z kazda [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trzeba uwazac praca od poczatku do teraz zmienila sie diametralnie liczba pytan w ankietach to kosmos.. np data waznosci z konca polki i poczatku i na wszystko zdjecie trzeba robic.. to tylko jeden z przykladow... trzeba sprawdzac gazetki kosmos jest.. z datami waznosci nie mozna sie pomylic bo zabieraja premie.. aa trzeba przyznac ze jedyne co pozostalo fajnego to zespol i atmosfera tej pracy jest bardzo fajna tego nie mozna zaprzeczyc luzna i fajna ale jednak robi sie juz bardzo ciezko i dlugo... co to wynagrodzenia na samym poaczatku jak bylo bardzo fajnie podstawa to 3 tys brutto plus premia do zrobienia lacznie na reke wychodzilo 2750 to na poczatku teraz po tylu zmianach dodatkowo jest za badanie waznosci i ankiety cenowe.. lacznie ok 3100 na reke ze wszystkim wiec 300zl wiecej niz na poaczatku a roboty sto razy wiecej.. auta to fabie 3 wymieniane co 2 lata to na plus 2 lata i do wymiany auto ma przejechane 110-120 tys i wymiana.. teraz dostalismy nowe fabie juz drugie przez dwa lata tez takie byly.. bieda wercja oczywiscie ale 5 drzwiowe i osobowe z GPS mocno sprawdzanym pod katem pracy prywatnie mozna jezdzic kiedys bylo 300km w miesiacu pozniej 800 a teraz to juz nikt tego nie wie ile.. mozna nie czepiaja sie a jak gdzies dalej to auta sa w gazie wiec tanio mozna jezdzic... prace polecilbym 3-4 lata temu teraz czesc osob bardzo fajnych osob szuka cos nowego...
Maja 2017-08-29 12:30
@obecnyaud w firmach często tak jest, że coś się zmienia, nie mogą stać w miejscu. Piszesz, że teraz jest o wiele gorzej. Czy są jakieś dodatkowe premie, których nie było wcześniej? @Pracownica Czy mogłabyś powiedzieć dokładnie dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie?
Zostaw swoją opinię o Work Temp Service - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Work Temp Service