Opinie o Work Temp Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Work Temp Service. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Temp Service o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Temp Service w Warszawa

Odpowiedź w kilka godzin? I to byłoby niezależne później nawet od decyzji? Gdy teraz maja dla kogoś negatywny feedback to dawany jest on z marszu? Korzystał ktoś z agencji teraz w tym roku i oceni? może spróbuje

Co mogło się stać w ostatnich miesiącach, że wpadła opinia dotycząca jakiś nieścisłości w podatkach? Czy ktoś badał ten temat? czy podjęcie współpracy stało się teraz jakoś mniej opłacane? Dacie znać? są oferty na stronie, że dwa tygodnie temu wrzucone i się nad nimi zastanawiam, pytanie czy warto?

Pracownik Nowy wpis

Co to za bzdury!!! Jest to jedna z najstarszych i Najlepszych Agencji Pracy, a pracowałam już w kilku. Pracę w WTS dostałam od ręki, odpowiedzieli w ciągu kilku godzin, nie tak jak inni... W okresie zbliżających się Świąt wynagrodzenie otrzymałam dwa dni przed terminem. Super dziękuję!

Albatros Nowy wpis

Kiedyś solidna firma. Teraz priorytet to drenowanie kieszeni pracowników, oszukiwanie na podatkach, stabilne odwoływanie. Przesuwanie wypłat na świętego nigdy. Kiedyś tak dzis zdecydowanie NIE!

Justyna

Pracowałam przez maksymalny okres zatrudnienia, który mi przysługiwał i jestem bardzo zadowolona. Kontakt z pracodawcą zawsze był płynny. Kiedy pojawiały się problemy były rozwiązane i czułam się zaopiekowana, co rzadko się zdarza. Nie było żadnego zamieszania z dokumentami, rekrutacja była szybka i przedstawiono mi wszystkie warunki w bardzo jasny sposób. Kiedy miałam pytanie, odpowiedź dostawałam stosunkowo szybko, w zależności od stopnia skomplikowania. Zakład, do którego zostałam zatrudniona również postrzegam jako dobre miejsce pracy i jestem zadowolona.

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Work Temp Service? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy
Z

Myslałem, że agencje pracy to zło ale pracuje mi się bardzo dobrze. Rekrutacja odbyła się zdalnie i się trochę cykalem czy pyknie ale nie zapomnieli o mnie pani od rekrutacji wszytko wyjaśniła. W zakładzie też jest fajnie.

Dominika

jest ok. panie miłe i pomocne

Czy warunki zatrudnienia oferowane przez Work Temp Service dla pracy jako Magazynier są dla was satysfakcjonujące?

Natalia

Tak

ExAud

Cześć, pracuje jeszcze ktoś ze starej ekipy ? Od początku RED już prawie 10lat..

Lewandowsky
@ExAud

Czesc, red audyt został rozwiązany z hukiem pod koniec ubiegłego roku. Góra została w CC, szeregowi rozeszli się w swoje strony :)

Exaud
@Lewandowsky

Zdradzisz coś więcej ? Co dokładnie się stało ?

Grzegorz
@Exaud

Też jestem ciekawy bo chce tu aplikować a wolałbym pracować w spokojnej atmosferze. Czemu ludzie odeszli z hukiem? Były jakieś problemy?

Jak szefostwo w Work Temp Service? Spoko traktują ludzi?

Mamboo

Szefostwo jest spoko, naprawde zlego słowa nie mogę powiedzieć, dbają o wszystko. Nawet o to żeby nie zapłacić za nadgodziny, których robi się bardzo dużo. Ale fajnie jest, sprawdź jak lubisz pracować ponad 40h tygodniowo:)

Zly Tomek
@Mamboo

hmmmm....oni wiszą już tyle kasy za nadgodziny..przez cały czas trwania projektu RED, ludzie narobili tyle nadgodzin, a firma ciągle udaje ze nic nie było...

Opolanin
@Zly Tomek

To prawda, ciekawe czy CCH wiedzialo o tym procederze

Scyzoryk
@Opolanin

Uwazam że cocacole to nie interesuje. Po to własnie korzystają z outsourcingu żeby się takimi sprawami nie przejmować. Natomiast WTS powinien się tym przejąć, bo chodzi o ogromne pieniądze.

Paulina

Bardzo Spoko ????

Wiele osób zainteresowałaby kwestia, związana z możliwością rozwoju w Work Temp Service. Czy taka w ogóle w niej istnieje?

Pawełek

Na jakie stanowisko?

Cześć Na jakie auto może liczyć audytor? Wiem, że jest to fabia ale jaki obecnie rocznik jest użytkowany? Jaki silnik? Jaka wersja- kompletna bieda czy też jest chociaz klima i bluetooth?

Jensen Białystok

Koronawirus Dlaczego nikt z audytorów się nie odzywa na temat koronawirus a? Jeździmy po sklepach gdzie obecnie jest pełno ludzi. Ryzyko spore. Będziecie dzwonić do D lub M? Ktoś już się pytał w wts? Ja chyba wezmę l4

M Kraków
@Jensen Białystok

Człowieku nie podoba się praca to się zwolnij!

Bogaduchawinny
@M Kraków

On już nie pracuje. Zostały same asy bez przyszłości.

Kartka papieru

A ja pracuje jako audytor rynku prawie od początku i bardzo sobie chwale. Agencja jest wspaniala, kierownicy super, szkoda tylko ze zwolnili moja kierowniczkę M z Katowic, będę za nią tęsknił. Pozdro z Krakowa Czuwaj

Inna bajka
@Kartka papieru

Kolego z Krakowa (no nie tak dokładnie ale ostatnie lata tak). Pewnie to dla Ciebie epizod ale szkoliłeś mnie z RedAudyt. Bardzo miło Cię wspominam. Chociaż pracowałam w wts bardzo, krótko to fajnie się z Tobą gadało. Co do kierowniczki M to naprawdę ja zwolnili? W sumie to się nie dziwię bo nikt jej tam nie lubiał.P. S. W sierpniu będę w Krakowie to zadzwonię. Może jakaś kawa?

Pytanie na temat procesu rekrutacji na audytora, We wtorek dostałem telefon z biura w sprawie rekrutacji. Ile średnio trzeba czekac na kontakt ze strony kierownika? ILe jest etapów rekrutacji?

Kandydatka

To prawda rze słurzbowom fabiom można jeździdź po pracy za darmo?

Madźka
@Kandydatka

Oczywiście ze tak. Nawet za darmo można nadgodziny robić.

Predator
@Madźka

Możesz jechać Skodą na pocztę odebrać wypowiedzenie.

Mnie się podoba praca w WTS i nie mam zbyt wielu zastrzeżeń. Panuje tu bardzo życzliwa atmosfera. Ludzie są naprawdę super i cieszę się, że wraz z takimi wspaniałymi osobami mogę współtworzyć ten zespół. Z przełożonymi też nie mam żadnych problemów, bo są przyjaźnie nastawieni. I coś co jest dla mnie bardzo ważne – mam całkiem sporą swobodę w działaniu, a to jest zdecydowanie coś, co lubię. Jeśli chodzi o minusy, to słaby przepływ informacji. No i wiadomo, że jest trochę tej biurokracji, ale w większości dużych firm tak jest. Ogółem i tak jestem zadowolony.

Renata
@Paweł

A na jakim stanowisku pracowałeś w Work Temp Service? Bo nie powiedziałeś tego. Napisałeś, że firma oferuje swobodę w działaniu. A jaka jest realna szansa na awans?

Antyspamwts
@Paweł

Tekst napisany przez pracownika wts. Żałosne...

Gosc

Pracy szukalem od dluzszego czasu. Wczoraj trafilem do WTS i w poniedzialek ide do Pracy. 100% Polecam. Fajna Firma - Fajni Ludzie! :)))

Alora
@Gosc

Nie ma jak udawać kogoś kim się nie jest...

Witam, mam pytanie dotyczące stanowiska AUDYTOR RYNKU, mianowicie jaki jest zakres obowiązku, ilość wizyt, forma zatrudnienia, wynagrodzenie, samochód? Może ktoś pracuje, bardzo pracował na tym stanowisku? Będę wdzięczny za odpowiedź

Paweł Burczaj
@Zainteresowany

Złóż CV i idź na rozmowę. Wszystkiego się dowiesz. A firma jest w porządku.

@Paweł Burczaj

A zarobki ? Będę wdzięczna za odpowiedź

Tyfi 18-82
@Zainteresowany

Super praca w godzinach od 7.00 do 15.00 Jeśli jesteś szybki/szybka to praca nawet do godz.13.00! Zawsze wiesz gdzie pojedziesz. Super przełożeni. Bardzo kompetentni i na swoim miejscu. Świetne i wygodne samochody do pracy.

@Tyfi 18-82

A zarobki?

SoniaRose
@Zainteresowany

zakres obowiązku:codziennie inny ilość wizyt:niby do 16 ale robi się i więcej. Nigdy nie wiesz gdzie jedziesz na drugi dzień. Nigdy nie wiesz o ,kórej skończysz. Forma zatrudnienia:najpierw umowa zlecenie a potem umowa o pracę tymczasową. Ogólnie jak masz swoje zdanie to w każdej chwili możesz zakończyć tam "karierę". wynagrodzenie:od 2300zł. do 3200zł.netto samochód:Skoda Fabia Chcesz coś więcej wiedzieć to pytaj. Jak nie chcesz mieć życia prywatnego to warto tam aplikować ;-)

Ola

Witam , jakie są zarobki na stanowisku audytor rynku? I ile godzin dziennie się pracuje czy praca godna polecenia?

Jola

Byłam na rozmowie w Łodzi na Nawrot 21. W biurze pracuje około 15 osób. Poczekałam 5 minut i zostałam zaproszona na rozmowę która przebiegła w pozytywnej, miłej atmosferze. Pytania były konkretne i rzeczowe. Wypełniłam formularze i otrzymałam kilka ofert pracy. Od poniedziałku zaczynam pracę w Gilette. :)))

Zostaw merytoryczną opinię o Work Temp Service - Warszawa

• Jak się pracuje w Work Temp Service?

Zobacz opinie na temat firmy Work Temp Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Temp Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Work Temp Service
2.1/5 Na podstawie 65 ocen.

Work Temp Service