Opinie o Work Temp Service w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Work Temp Service. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Work Temp Service o rekrutacji.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Work Temp Service w Warszawa

Wilku

Sam pracowałem w tym śmiesznym WTSie. Za głupią koszulkę 15 zł odciągają, ciągłe odwoływania z pracy na ostatnią chwilę. Dziś tj. 17.12.2014 moją kobietę wyrzucili z pracy jak starą ścierkę, za to że jest w początkowej fazie ciąży, od po prostu ją wywalili. Nie polecam tam u nich pracować.

burak attack
@Wilku

swego czasu wywalili koordynatorkę wts za to że żuła sobie gumę , a podkablował ją kolega też koordynator to trzeba być

Irek

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Maja

Zachęcam osoby, które są zatrudnione w Work Temp Service o opisanie aktualnej sytuacji panującej w tej firmie. Jak w tym momencie wyglądają warunki zatrudnienia? Czy pracodawca organizuje swoim pracownikom szkolenia podnoszące ich kompetencje? Jestem jeszcze ciekawa czy jest umowa o prac od pierwszego dnia?

Janusz

Czy firma ma jakieś oferty pracy?

Alibaba
@Janusz

ale (usunięte przez administratora) jak ktos jest coita i szuka (usunięte przez administratora) wie czego hawaje to sory tu sie pracuje swietnie i kase robi

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Work Temp Service? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Serwisant rowerowy
Rejt828

Odradzam pracę w tej firmie. Non toper wysłuchiwanie od Pani Marioli. Dzień w dzień pretensje o wszystko. Obcinanie premii za wymyślone na siłę błędy. Traktowanie pracownika jak zło konieczne to norma...

Chello66
@Rejt828

A jakie zarobki?

Kuba

Jesteście pewni, że nic pozytywnego nie można napisać?

Maja

@Nick a jakie warunki zatrudnienia oferuje Work Temp Service? Co możesz powiedzieć o oferowanych benefitach?

Gucio
@Maja

Mają jesteś z gowork 8 cisniesz na siłę. Zmieniaj Nika chociasz

Maja

@obecnyaud w firmach często tak jest, że coś się zmienia, nie mogą stać w miejscu. Piszesz, że teraz jest o wiele gorzej. Czy są jakieś dodatkowe premie, których nie było wcześniej? @Pracownica Czy mogłabyś powiedzieć dokładnie dlaczego nie polecasz pracy w tej firmie?

obecnyaud

Audytorzy w coca coli.. jak praca się zaczeła było rewelacyjnie.. projekt trwa juz chyba 4 lata.. i tak jak pisze na poczatku w 2013r bylo rewelacyjnie ankiety byly latwe proste i przyjemnie.. ciagle nam mowiono ze jak beda zmiany to tylko na lepsze bardzo lubilem ta prace..target 20 szt ankiet mozna bylo wygonac w 3 godziny pozniej wyslac zdjecia i raport bylo naprawde ok jednak z kazdym polroku przychodzilo cos nowego zaczelo sie od wprowadzenia ankiet w hipermarketach gdzie juz na samym poczatku byla masakra i ankieta zajmowala ok 40 minut ale zawsze sa zmiany na lepsze.. pozniej dlugo sie nic nie zmienialo w 2014r pod koniec diametralnie zmienila sie ankieta zostala bardzo rozbudowana co bardzo mocno zmienilo czas pracy.. doszly pytania o date waznosci o liczbe kas o liczbe facow w lodowkach wszystko doslownie wszystko... ale to sa zmiany na lepsze.. obecnie podochodzily hurtownie cc do audytow.. anieta zawiera juz chyba z 200 pytan z kazda (usunięte przez administratora) trzeba uwazac praca od poczatku do teraz zmienila sie diametralnie liczba pytan w ankietach to kosmos.. np data waznosci z konca polki i poczatku i na wszystko zdjecie trzeba robic.. to tylko jeden z przykladow... trzeba sprawdzac gazetki kosmos jest.. z datami waznosci nie mozna sie pomylic bo zabieraja premie.. aa trzeba przyznac ze jedyne co pozostalo fajnego to zespol i atmosfera tej pracy jest bardzo fajna tego nie mozna zaprzeczyc luzna i fajna ale jednak robi sie juz bardzo ciezko i dlugo... co to wynagrodzenia na samym poaczatku jak bylo bardzo fajnie podstawa to 3 tys brutto plus premia do zrobienia lacznie na reke wychodzilo 2750 to na poczatku teraz po tylu zmianach dodatkowo jest za badanie waznosci i ankiety cenowe.. lacznie ok 3100 na reke ze wszystkim wiec 300zl wiecej niz na poaczatku a roboty sto razy wiecej.. auta to fabie 3 wymieniane co 2 lata to na plus 2 lata i do wymiany auto ma przejechane 110-120 tys i wymiana.. teraz dostalismy nowe fabie juz drugie przez dwa lata tez takie byly.. bieda wercja oczywiscie ale 5 drzwiowe i osobowe z GPS mocno sprawdzanym pod katem pracy prywatnie mozna jezdzic kiedys bylo 300km w miesiacu pozniej 800 a teraz to juz nikt tego nie wie ile.. mozna nie czepiaja sie a jak gdzies dalej to auta sa w gazie wiec tanio mozna jezdzic... prace polecilbym 3-4 lata temu teraz czesc osob bardzo fajnych osob szuka cos nowego...

Pracownica

Nie polecam. Radzę trzymać się od nich z daleka.

CvC

Nie polecam agencji od strony pracy w Sonoco w Łodzi. Koordynatorzy chamscy, chcą odciągać kary, choć sami odwołują pracowników. Ogółem cała agencja dba o to, by pracownik dostał jak najmniej. Płacenie za chińską koszulkę z prasowanką to jakaś kpina. Siedziałem tam od lutego ze względu na konieczność ukończenia szkoły, był to ogromny błąd. Warto też wspomnieć o lenistwie koordynatorów, obiecujących zapisanie Cie, tylko po to, byś następnego dnia dowiedział się, że nie widniejesz na liście. Do tego ich łamanie przepisów dla dobra kolegów. Nie polecam, jak już musisz iść do Sonoco, szukaj innej agencji.

Sylwek

WTS praca w Gillette . Mają sporo ofert, zatrudniają jeszcze chyba do Tesco i Auchan.

e

czy nadal w Wieliczce potrzebny jest Operator Linii CAN? dajcie proszę znać bo moja konkubina szuka obecnie właśnie takiego zatrudnienia, z góry dzięki.

Patryk

Ja tam jestem zadowolony. Jak komuś chce się robić to będzie robił i zarobi. Praca opłacalna, głównie dla studentów.

paola16

czy ktos moze wie jak jest w Gostkowie na produkcji jakie zarobi noi wogóle

ht

Czy wypowie się ktoś jak teraz wygląda praca na stanowisku Audytora Rynku Coca-Cola?

ztyrana

Jeśli prostowacz wasze wypowiedzi to nie jest w Sonoco tak kolorowo i bajkowo:P.Jak i z tym biurem ,które tak chwalicie.Panie w biurze robią łaskę,że odpowiedzą,a najlepiej żeby podpisywać umowy i o nic nie pytać i spadać.Za każdym odwiedzeniem ich czułam się jak taki robak do zdeptania.A Sonoco to kouchos i (usunięte przez administratora) Pilnują Cię co do minuty jak wychodzisz z zakładu.Musisz odbijać się identyfikatorem aby nie przedłużyć sobie przerwy dłuższej niż 20 minut.A jeśli się ją przedłuży to odciągane jest z pensji.Do palarni tak samo.Za zgubienie identyfikatora,zgubienie kluczyka do szafki bądź przetrzymanie kluczyka płaci się karę pieniężna i leci z wypłaty.A opisując sonoco to brygadziści ,kierownicy i pracownicy Sonoco notrafią zmieszać ludzi agencji z błotem,, zótodiobów nie chcę.A w dodatku praca wypłacana na godzinnę a nie akord.A każą wyrabiac normę.Dużo by tu pisać.Ja tam pracowałąm i też miałam to szczęścier ,że zrafiałam też na ludzi a nie na hieny.Jesli ktoś nie ma wyjścia bo sytuacja finansowa zmusza i jest odporny na stres przede wszystkim to niech sprawdzi i sie przekona.A njaczęściej b ywa też ,że są tzw.odwołania i to jest największy tez problem.

gula

dla mnie bez przesady.. praca całkiem spoko, jak dla studenta ok. Może kokosów sie nie zarabia ale umowmy sie, że praca nie jest jakas bardzo ciezka, przerwa 20 minut, fakt troche malo jak na dojscie przez całą hale do szafki zeby wziac sobie jedzenie, ale do toalety czy na papierosa jezeli ktos pali nie ma problemu. Uciązliwe jest codzienne pobieranie karty i klucza, ale przy takiej rotacji pracownikow , studentow pracujących w kratke jest to dosc zrozumiale. Odwołania się zdarzaja , ale przeciez to nie wina agencji tylko sonoco, a precyzując kołków z biura którzy nie maja zielonego pojecia o planowaniu produkcji i nie sa w stanie przewidziec ilu pracowników będą potrzebować następnego dnia... kierownictwo sonoco tez pozostawia wiele do zyczenia, buraki straszne , brak kultury osobistej, myslą ze jak są kierwonikami produkcji to są ponad wszystkimi, a niestety prawda jest taka ze czesto osoby dorabiające sobie na produkcji maja wyzsze wykształcenie niz oni. wracajac.. agencja wts jest wiarygodną i dosc zorganizowana agencją, wypłaty zawsze na czas, nigdy nie zdarzylo mi sie zeby cos sie w wypłacie nie zgadzalo a dorabiam tam sobie juz którys rok z rzedu, koordynatorki bardzo spoko, zawsze odpowiedza na kazde pytanie, w biurze kobitki tez bardzo miłe, ogarniete i kompetentne, takze ja osobiscie nie mialem złych przygod z ta agencja, moge tylko polecic

kolega

witam Z firma WTS (gilette) pracuje ponad miesiac. Fakt byly 2 odwolania ale byly 4 -5 godzin przed praca wiec spoko. Panie w biurze dla mnie bardzo miłe i pomocne koordynatorki też raczej bez problemu. Praca fajna lekka bez stresu. Ja pracuje na etacie wiec tam chodze sobie dorobic i w zasadzie odpoczywam i psychicznie i fizycznie tez. Jak czlowiek sobie nie radzi na jakiejs maszynie daja inna lzejsza prace. Nie wiem jak bedzie z terminowoscia wyplaty bo ta sie dopiero zbliza ale nie zanosi sie na zadne problemy.

inen

Work Temp Service to znana agencja pracy tymczasowej, korzystał ktoś ostatnio z ich usług? Bowiem w Internecie maja sporo różnych opinii i niestety, ale sporo z nich nie jest pozytywna. W ogóle to jakiego typu prace najczęściej wykonujecie i jakie umowy Wam dają do podpisania, na jaki czas? Pozdrawiam.

Zostaw merytoryczną opinię o Work Temp Service - Warszawa

• Jak się pracuje w Work Temp Service?

Zobacz opinie na temat firmy Work Temp Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Work Temp Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 6, z czego 3 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Work Temp Service
2.1/5 Na podstawie 65 ocen.

Work Temp Service