Opinie o Holbern w Wrocław

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Holbern. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Holbern o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Holbern w Wrocław

Oferty Pracy

Monter podłóg Holbern 2015-02-03 Żródło: Gowork.pl Nürnberg ( ) Holbern – jesteśmy międzynarodową firmą doradztwa personalnego. Posiadamy biura w Polsce, Niemczech, Słowacji oraz Norwegii. Realizujemy ambitne projekty rekrutacyjne zarówno na stanowiska średniego jak i wyższego szczebla. Oferujemy wyłącznie legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę. Dla naszego niemieckiego klienta, niemieckiej firmy z branży budow

prezes misha

jestem zaskoczony ilosca szcescia, ktora dostalem od pracy w tej firmie.

byłem tam

szanowna dodo bzdury pleciesz nie byłaś nie widziałaś (jeśli mąż tam jest a ty myślisz że jest ok to wasza sprawa)- nie polecam

doda

WSZYSCY TYLKO NARZEKAC POTRAFIĄ NA NIEMIECKIE FIRMY I JAK TO ZLE JEST I WOGÓLE.....A W POLSCE NIE MA FIRM KTORE OBIECUJĄ ZŁOTE GÓRY A POZNIEJ OKAZUJE SIE JEDNO WIELKIE (usunięte przez administratora) JEZELI KTOS CHCE NAPRAWDE PRACOWAC TAM TO MUSI PIERWSZE MIESIĄCE SIE PRZEMĘCZYC I ZOBACZYC JAK NAPRAWDE JEST A NIE OD RAZU NIEMIEC DA POLACZKOWI JEDNEMU ,DRUGIEMU,CZY TRZECIEMU WIADRO ZŁOTA.....LUDZIE OGARNIJCIE SIE ALBO SIEDZICIE NA DUPACH W POLSCE......MOJ MĄZ POJECHAŁ PRZEZ FIRMĘ HOLBERN DO FROSTMANA I NIE NARZEKA. PRZECIEZ NA CAŁE ZYCIE NIE PODPISUJE SIE UMOWY....ZAWSZE DROGA JEST WOLNA.....

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Holbern? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
kris

JA TAKŻE NIE POLECAM WYJAZDU DO NIEMIEC PRZEZ FIRME HOLBERN. POJECHAŁEM 27.01.2015 DO FIRMY FORSTMANN OKAZAŁO SIE CAŁKIEM CO INNEGO CO OBIECYWALI WE WROCŁAWIU.(usunięte przez administratora)

MARIUSZ
@kris

proszę jeśli ktoś może udzielić mi informacji na temat firmy Forstman to byłbym bardzo wdzięczny MMM262@INTERIA.PL

robert

NIE POLECAM. MIALEM JECHAC DO PRACY NA POCZATKU STYCZNIA. CO PIATEK DZWONILI ZE JESZCZE TRZEBA ZACZEKAC TYDZIEN. W FIRMIE HOLBERN NIE UZYSKALEM INFORMACJI DLACZEGO MAM TYLE CZEKAC. PO TRZECH TYGODNIACH ODPUSCILEM SOBIE (usunięte przez administratora) ODRADZAM

tonjo

Szoferzy z 20 letnim stażem przyjechali za robotą dla świeżaków?

doda

witam .moj mąż jedzie ok25.01.2015 przez firmę Holbern.znajomy wyjechał jako kierowca 11.01.15 i narazie dzwonił i mówił ze jest ok.najpierw 2 tyg szkolenie.ale sie okaze.

Kierowca

Witam, Jedzie ktoś może z Holbern do Niemiec w najbliższym czasie ?

ciapek

witam mam pytanko czy ktos wyjechal ostatnio jako kierowca przez firme holbern do niemiec bo maja ciagle te same ogloszenia od pol roku

piaskun
@ciapek

witam czy ktos wyjechaj do niemiec jako piaskarz

SERFER
@piaskun

ja jade w niedziele

Robert

Jakaś informacja na temat spawaczy ? pracował lub pracuje ktoś tam na tym stanowisku ?

Jak wygląda praca na BDF-ach w Niemczech opłaca się jechać?

oguras

Witam ja tez wybieram sie do tej firmy jako kierowca ce rozmawialem przez tel to wszystko niby dobrze ale czytam wasze opinie to zastanawiam sie jednak i kawal drogi mam do samego wroclawia bo az z mazur powiecie czy z ta firma jest godna zaufania? Pozdrawiam

Adamus

Dzieki wspolpracy z firma Holbern,pracuje juz ponad rok w niemieckiej firmie ,pelny profesjonalizm .Polecam

TOm
@Adamus

Możesz napisać czy wyjechałeś?Był ktoś ostatnio na spotkaniu we Wrocławiu?

jacek

Witam własnie byłem we Wrocławiu dn.03.11.14r.na spotkaniu odnośnie pracy w firmie Forstmann jako kierowca C+E prosili mnie abym zrobił ADR wyjazd miałbym 02 12 14r.moim samochodem i mam mieszane uczucia odnośnie tej pracy i firmy.Czy mógłbym prosić wzór tej umowy i jak jest z zakwaterowaniem.

TOm
@jacek

Możesz napisać czy wyjechałeś?Był ktoś ostatnio na spotkaniu we Wrocławiu?

artur

witam szukam pracy jako kierowca c+e duże doświadczenie mam pracy na silosie 6lat, podejmę prace od zaraz podaje nr. 783551603

Efendi

Witam, czy ktoś może wyjeżdżał do pracy na kuchni (kucharz, pomoc kuchenna) poprzez tą agencję? Jeżeli tak, to jak wygląda sprawa z pomocą w zakwaterowaniu i zarobkami (czy ustalone wynagrodzenie pokrywa się z tym, co jest ustalone w Polsce, ile potrącają za zakwaterowanie)? Sam jestem zainteresowany (3 lata doświadczenia jako samodzielny kucharz, ukończony gastronomik, niemiecki komunikatywnie), tylko mam obawy, bo to pierwszy wyjazd zagranicę. Pozdrawiam.

Kamil

Witasz szukam w niemczech pracy jako brukarz pracuje juz przy tym zawodzie 5 lat kontakt (usunięte przez administratora)

maja

Witam szukam pracy za granicą i tak czytam to forum agencja wydaje się rzetelna. Jak jest tam z językiem? Bo nie wiem czy umiałabym się tam dogadać po niemiecku. Myślę że umiem na poziomie komunikatywnym ale jak do końca z tym językiem u mnie jest to nie wiem:) Wiadomo jak co do czego języka brak ;) Są jakieś dobre oferty pracy dla kobiet?

Filip drajver

Za 3 tygodnie, przy 3 klasie podatkowej zarabiam około 1700 euro netto z dietami.

Grzesiek
@Filip drajver

Witam kolegę po nowym roku wybieram się do Twojej firmy do pracy i mam parę pytań odnośnie tej firmy bo różnie piszą da rade jakoś w wolnej chwili pogadać na priv?daj znać na ten numer to zadzwonię 535 979 453 Grzesiek

Zostaw merytoryczną opinię o Holbern - Wrocław

Holbern