Delta HR Sp. z o.o.

Opinie o Delta HR Sp. z o.o.

Aktualność
Kierowca C+E w Niemczech, system 4/1 lub co weekend w domu, dodatek na dojazdy!
Essen, Oferta pracy numer 1945

Wstęp:
Poszukujemy kierowców zawodowych kat. C+E, C oraz D do pracy w Niemczech, tylko rzetelni pracodawcy!!!

·       wysokie wynagrodzenie 2800-3300 € NETTO

·       typ zestawu: naczepa wywrotka
·       trasy: krajowe po Niemczech oraz międzynarodowe na kraje Beneluxu
·       komunikacja: tekstowa po angielsku lub niemiecku

Kontakt:
Zainteresowanych kierowców prosimy o kontakt pod 500 555 289 lub mailowo praca@deltahr.pl

Zapraszamy do zapoznania się z aktualnymi ofertami pracy na naszej stronie internetowej http://www.deltahr.pl
Mat SP

Bardzo profesjonalne i rzeczowe podejście Pań Martyny i Mai. Dzięki ich fachowej pomocy za darmo znalazłem się u pracodawcy w Niemczech. Dokumenty przygotowane przez cały proces rekrutacji, nie musiałem nic robić jak Pani Martyna była na urlopie to Pani maja zajełą się moją sprawą. Bardzo miła obsługa. Brawo gorąco polecam

kierowca Koszalin

Polecam, pracuje na wanienkach, co weekend w domu, praca prosta, dyspo polskie więc łatwo się dogadać no i najważeniejsze że kasa się zgadza, nawet dostałem 50€ więcej niż miało być, zawsze coś.

Kamil
@kierowca Koszalin

Witam kierowcę z Koszalina jestem z Słupska dał byś jakiś namiar do cb bo też szukam coś takiego jak ty

Prace dostałem 4 msc temu wszystko jest jak jak było ustalane i zapowiada się podwyżka :-))) Polecam tę firmę! Pozdrowienia dla Pana Marcina ;)

Zuzanna
@Marcin

O super, dzięki za link, dobrze, że go nie zacenzurowało, bo zazwyczaj ucina. To czekaj, to gdzie Ty te pracę dostałeś swoją?

Ala Nowy wpis

Dzień dobry, widziałam, że jest dostępna taka oferta dla kierowcy na Düsseldorf z opcja pracy na wywrotce oraz codziennymi powrotami do domu. czy jest tu ktoś kto tak jeździł i mógłby polecić? Nie ukrywam, że na tych powrotach mi zależy i zastanawiam się czy partnerowi nie wysłać oferty

Mateusz Nowy wpis
@Ala

Ja pracuję w okolicach Lipska i jest codzienny powrót jak miało być. Jeśli pytasz o Dusseldorf to pewnie inna oferta jest.

Hungry Nowy wpis

Przez telefon informacja, że nocki zdarzają się sporadycznie. Na miejscu, że jednak same nocki. Agencja oczywiście nic nie może, albo nie chce z tym zrobić. Nie polecam, bo stracicie tylko kasę na dojazd

Daniel Żebrowski

Zdecydowanie nie polecam, przez telefon zupełnie inne stawki niż w ogłoszeniach na fb. Kiedyś firma była w porządku, ostatnio tragedia, na moje pytania Pani nie umiała odpowiedzieć, obiecała oddzwonić jak się dowie tego o co prosiłem, ale wolała mnie olać

Nowy wpis

@Daniel Żebrowski

Panie Danielu. Przepraszamy jeśli nie udało się odpowiedzieć na wszystkie Pana pytania, czasami musimy zwrócić się do firmy aby ustalić szczegóły techniczne. Staramy się odpowiedzieć na każde zgłoszenie jednak czasem wymaga to czasu. Jeśli chodzi o stawki wszystko jest aktualne. Pozdrawiamy! ;-)

Tomy Woo

Zgodnie z ustaleniami odwdzięczam się pozytywną opinią. Po przyjeździe na miejsce mogłem przenocować w ciężarówce jak mi obiecano, potem od razu załatwiłem umowę w biurze, wygląda na to że wszystko jest dobrze. Nawet z innymi kierowcami udało się pogadać i wiadomo są plusy i minusy ale co do wypłaty problemów nie ma, a to najważniejsze. Polecam to biuro!

Rafal
@Tomy Woo

Hahahaha mi też mówili że nie będzie problemów a pojawiły sie one po wypłacie.

@Rafal

Jeśli już były jakieś problemy po wypalcie to możesz je wskazać wprost? mam zamiar iść na C+E 8 / 2, właśnie jest dostępna oferta. czy w umowie było coś niejasnego, że coś poszło nie tak?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Delta HR Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierowca C+E w Niemczech, system 3/1 oraz 4/1, polska dyspoz.
Jagoda

Dziękuje dziewczynom za pomoc. Kobiecie ciężko znaleźć dobrego pracodawcę w tym zawodzie ale jak widać na moim przykładnie da się. Pracuje na chłodni w systemie 3/1. Panie w biurze mojej firmy są bardzo miłe i dogadujemy się dobrze. Praca nie jest wymagająca co było dla mnie kluczowe, wynagrodzenie również jest sprawiedliwe. Na koniec raz jeszcze dziękuje i pozdrawiam :-)

Marta Miśtak

Serdecznie polecamy! Mąż pracuje od roku i jest bardzo zadowolony. Dobre warunki pracy, płaca bardzo dobra, często zjeżdża. Warto :)

Wiki

Hej, widzieliśmy z partnerem to stwierdzenie sprzed paru miesięcy ze kierowcy autobusów w Munster mogą mieć wyższe stawki od pewnego czasu. Dla nas to najbardziej jak na plus. Zastanawiamy się jak praca będzie poukładana w ten opcji „bez systemu” i jakie wtedy wychodzą średnie zarobki?

Lena

Witam. jest tu taka oferta dla kierowcy C+E 2 / 1 z niskim podwoziem. Piszą ze głównie pod ramy się podjeżdża. W jakim stopniu partner będzie odpowiedzialny za załadunek / rozładunek? W opisie znalazł się jakiś ciężki sprzęt więc chce się upewnić

@Lena

Pani Leno jeśli chodzi o tą ofertę kierowca również odpowiada za załadunek i rozładunek maszyn. Towar jest zabezpieczany za pomocą łańcuchów.

Aaa
@Delta HR Sp. z o.o.

Dzień dobry. Dobrze rozumiem, że kierowca fizycznie jest odpowiedzialny także za załadowanie wszystkiego? Są do tego jakieś wózki lub inne urządzenia pomocnicze? Pozdrawiam

@Aaa

W przypadku przewozu ciężkich maszyn na naczepie niskopodwoziowej wózek widłowy nie ma zastosowania. Jeśli pyta Pan o inne oferty jest to zależne od danej firmy transportowej. Niektóre firmy mają tak umowy skonstruowane, że kierowca nie bierze udziału w załadunku/rozładunku. W części firm w 100% odpowiedzialny jest kierowca (zawsze do dyspozycji są wózki). W jeszcze innej części firm kierowca jedynie nadzoruje ten proces. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod 500 555 289, a wyjaśnimy jak to wygląda w przypadku konkretnych ofert ;-)

Aktualność
Kierowca C+E w Niemczech, systemy 2/1 oraz 3/1, polskie dyspo, blisko granicy!
Halle, Oferta pracy numer 9199

·       wysokie wynagrodzenie do 2850€ NETTO
·       pracę pod polskim dyspozytorem
·       codzienny powrót na zakwaterowanie

·       system pracy: praca bez systemu lub systemy 2/1 oraz 3/1
·       baza:  okolice Halle
·       typ zestawu: Mercedes, Man + naczepa wywrotka lub plandeka, wywrotki 3 oraz 4 osiowe
·       trasy: lokalne oraz dalekobieżne po Niemczech, trasy dzienne
·       komunikacja: język obcy nie wymagany, na miejscu polska dyspozycja

Wymagania:
Prawo jazdy CE z kodem 95 oraz karta kierowcy, doświadczenie jako kierowca kat. C lub CE

Kontakt:
Zainteresowanych kierowców prosimy o kontakt pod 500 555 289, 500 555 282 lub mailowo praca@deltahr.pl

Aktualność
Kierowca C+E w Niemczech, system 4/1 lub co weekend w domu, dodatek na dojazdy!
Essen, Oferta pracy numer 1945

·       typ zestawu: naczepa wywrotka
·       trasy: krajowe po Niemczech oraz międzynarodowe na kraje Beneluxu
·       komunikacja: tekstowa po angielsku lub niemiecku

Aktualność
Kierowca C+E w Niemczech,systemy 2/2, 2/1, 3/1 lub PON-PT, wysokie zarobki, możliwa podwójna obsada!
Kassel, Hannower, Oferta pracy numer 1111

·       wysokie wynagrodzenie do 3200 € NETTO
·       możliwość szkolenia na zestaw BDF
·       możliwość pracy w podwójnej obsadzie
·       płatny urlop w każdym systemie pracy
·       wolne weekendy, możliwość zjazdu do domu
·       niemiecką umowę o pracę na czas nieokreślony
·       wszystkie świadczenia z tytułu niemieckiej umowy o pracę

·       system pracy: 2/2, 2/1, 3/1 lub praca bez systemu
·       baza: Kassel, Hannower
·       typ zestawu: BDF oś skrętna lub tandem
·       trasy: krajowe po Niemczech
·       komunikacja: tekstowa za pomocą tableta w kabinie

Mat SP

Paweł S

Razem z kolegą zaczęliśmy 2 tygodnie temu pracę przez Delte na wywrotkach w Niemczech. Prosta praca z codziennym powrotem, wokół komina. Bardzo jesteśmy wdzięczni szczególnie, że to nasza pierwsza praca i bez polskiego dyspo było by ciężko.

Mateusz Buhl

Moge polecic uslugi tej firmy. Pomogli znalezc mi dobra prace na wannie. Jestem codziennie na pokoju, mam stale linie z zwirowni na budowe. Sa tu inni kierowcy z polski zadowoleni wiec jestem u dobrego pracodawcy. Dziekuje za pomoc.

Na plandeki CE jest robota aktualnie?

@Adam

Tak, poszukujemy aktualnie kierowców C+E na plandeki. Zapraszamy do kontaktu.

@Delta HR Sp. z o.o.

a gdzie jest główne biuro w razie gdybym chciał się zatrudnić

@Adam

Zatrudnienie następuje w biurze niemieckiej firmy transportowej więc zależy na którą ofertę się Pan zdecyduje.

@Delta HR Sp. z o.o.

Jest sporo lokalizacji z tego co czytam w tych ofertach, które są tu wystawione. Zastanawiam się nad tym czy współpraca z nimi trwa już przez lata. Dodatkowo czy są opcje na podwójne obsady?

Zgadza się, współpracujemy z wieloma niemieckimi firmami transportowymi. Zdecydowana większość to firmy które znamy od lat oraz w których pracują już nasi kierowcy. Na bieżąco pojawiają się również nowe oferty pracy. Na Podwójną obsadę aktualnie poszukujemy kierowców do Kassel na BDF-y.

Witam, bo ja to na Hamburg chce się wybrać, a mnie teraz Panowie zmartwiliście tymi komentarzami. Możecie chociaż napisać o jakie miasto chodzi, żeby bardziej palcem nie wskazywać? Chyba, że już nie można współpracować po takich zajściach z tą firmą?

Mati OP

Też się właśnie zmartwiłem ale zadzwoniłem do nich zapytać. Tu chodzi o firmę z Kassel. Powiedzieli, że już tam nie prowadzą rekrutacji i w innych firmach nie ma z tym problemu. Tamta firma podobno od nowego roku roku nie wypłacała diet kierowcą bo twierdzili że porzucili pracę - wcześniej nie było z tym problemu ale że teraz jest to już tam nie rekrutują. Ja akurat jadę do Stuttgart teraz to jestem spokojny.

Magdalena

Wysłali męża do firmy (usunięte przez administratora). Wypłata ani razu się nie zgadzała z tym co naobiecywali przez telefon. Po czasie okazało się, że firma nie płaciła należycie składki zdrowotnej przez co mamy teraz spory problem. Nie polecam oni swojej zarobią, a człowieka zostawiają na lodzie.

@Magdalena

Witam, można prosić przy tym o wyjaśnienie o co chodziło z ta cala składką zdrowotną? Czy wobec niej stało się coś niezgodnego z umowa? mnie taka sytuacja nigdy jeszcze nie spotkała i zastanawiam się jak można byłoby to rozwiązać. Firma jak się do tego w zasadzie odniosła?

@Magdalena

Jeśli mąż przepracował cały miesięczny okres rozliczeniowy (od pierwszego do ostatniego dnia miesiąca) prosimy o zgłoszenie się do nas i wyjaśnimy sytuacje. Jeśli chodzi o wynagrodzenie za niepełny miesiąc czyli w przypadku gdy kierowca zaczyna pracę w nowej firmie np. 15 dnia miesiąca (w połowie) informujemy iż zgodnie z niemieckim prawem przysługuje wtedy również połowa wynagrodzenia brutto. Należy zwrócić uwagę iż w Niemczech wynagrodzenie jest naliczanie inaczej niż w Polsce i nie należy tego porównywać. Na naszej stronie internetowej w zakładce aktualności dokładnie to opisujemy aby każdy mógł zrozumieć niemieckie prawo pracy. Tyczy się to każdej branży i każdego zawodu - nie tylko logistyki i kierowców. W razie pytań zapraszamy do kontaktu.

Witam, jest tu jedna oferta, w której tytule zostało podkreślone, że jest polski dyspozytor. Teraz zastanowiły mnie niektóre inne oferty, bo o dyspozytorze nie jest już nic kompletnie napisane. Jak często się zdarza, że nie będzie on polskojęzyczny?

Jurek

Kolego . Pracujesz w Niemczech ..Polaków jest dużo tutaj..I polscy dyspozytorzy też. Ale czy wszędzie???Tego nikt nie jest w stanie zagwarantować..

Witamy, jeśli wejdzie Pan w szczegóły oferty to na samym dole w części WYMAGANIA jest zawsze informacja odnoście kwestii językowych. Jeśli w firmie jest polski dyspozytor jest to dokładnie zaznaczone. Najlepiej zachęcamy do kontaktu telefonicznego - po ustaleniu Pana predyspozycji oraz kwalifikacji wyślemy odpowiednie oferty na maila :-)

Norbert

Witam ..a czy może znalazłaby się praca dla kierowców autobusów???

Delta HR
@Norbert

Tak, aktualnie poszukujemy kierowców autobusów do Munster. Niedawno firma wprowadziła podwyżkę stawki :-)

Norbert
@Delta HR

Można poprosić jakieś namiary..pewnie są w internecie..Ale będzie łatwiej jutro o kontakt do Państwa.Pozdrawiam.

Delta HR
@Norbert

Zapraszamy do kontaktu pod numerami 500 555 282 oraz 500 555 289 ;-)

@Delta HR

Z jakiej na jaką i pod jakim argumentem? Tych wcześniejszych po prostu chyba nie widzę. co do samych kierowców to czy często maja wprowadzane jakieś zmiany w warunki zatrudnienia? czy dla dyspozytorów także coś się zmienia?

Stawka wzrosła z 14,50€ na 16,65€ + dodatki inflacyjny, świąteczny, stażowy. Tak podwyżki stawek co jakiś czas mają miejsce co aktualizujemy na bieżąco, w niektórych branżach zdarzają się też obniżki co również aktualizujemy w ofertach. Dyspozytorzy warunki mają ustalane indywidualnie w zależności od umiejętności.

Te oferty tutaj w zakładce są aktualne, prawda? zastanowiło mnie to zapytanie jednego Pana o to czy są, skoro widać ze mają je wystawione. Ja bym chyba chciał wybrać się na te na Hamburg. Co myślicie? Chłodnie mam na myśli. Był ktoś teraz albo stale jeździ i może polecić? (4 / 1)

Pi

Prawo jazdy bcd kod 95 (usunięte przez administratora) Szukam coś na autobusy, gotow na wyjazd w każdej chwili. Angielski komunikatywny. Może macie coś?

@Pi

Tak aktualnie poszukujemy kierowców autobusów - zapraszamy do kontaktu :-)

Zostaw merytoryczną opinię o Delta HR Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Delta HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 41.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta HR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 24 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delta HR Sp. z o.o.