Opinie o Industry Personnel Services Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Industry Personnel Services Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Industry Personnel Services Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Industry Personnel Services Sp. z o.o. w Wrocław

Czy w Industry Personnel Services Sp. z o.o. pracuje się na open space?

małgorzata

Firma przez 4 m-c nie przekazała druku Z3 mimo wysłanych 2 monitów .

Ki Nowy wpis
@małgorzata

Masz może numer do podfirmy?

Wampir Nowy wpis

To co wyprawia się w tej agencji pracy woła o "pomstę do nieba". Pracuje u nich od sierpnia 2020 r do tej pory., praca w Cukrowni Środa ,ale nie to jest ważne . W agencji panuje totalny bałagan i chaos , teraz to już w ogóle zagubili moją książeczkę sanepidowską , pani ,która na niczym się nie zna i o cokolwiek się zapytam mówi że ona tego nie wie , wydała mi skierowanie do wystawienia nowej książeczki sanepidowskiej ,w laboratorium w naszym szpitalu średzkim pielęgniarki jeszcze nie spotkały się z takim czymś takim ,żeby pracodawca zagubił książeczkę , nie polecam szczerze nikomu pracy w cukrowni ,ale ta agencja to jest po prostu żenada , byle do wyrobienia nowej książeczki i zaczynam poszukiwania nowej pracy :} , z daleka od tej rozwalonej agencji i cukrowni .

Ki Nowy wpis
@Wampir

Czy znasz może numer do tej podfirmy ?

Nikolo

Złamałem nogę w czasie umowy o prace po wygaśnięciu umowy do tej pory nie dostałem chorobowego z Zus a to dlatego ze agencja Industrial Personal Service nie przesłała druku Z3 przez puap do ZUS mimo ponaglenia przez ZUS odradzam te agencje jest niewiarygodna

Aplikowałeś do firmy Industry Personnel Services Sp. z o.o.? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
admin

Zachęcamy do dodawania komentarzy o firmie Industry Personnel Sp. Z o.o. na naszym forum. Inni użytkownicy czekają na twoją wiedzę.

Paulina
@admin

Jestem bardzo niezadowolona. Często się mówi: ,, Nie ważne jak się witasz tylko jak żegnasz" ! To prawda. Państwa kadrowa jest nie kompetentna, jak można tak postępować ! Moje oburzenie wynika z faktu, iż bylam u Państwa na macierzyńskim ale w kwietniu zakończyłam z Państwem współpracę jednak urlopu wychowawczego jeszcze nie zakończyłam co oznacza, że w Państwa obowiązku jest NIEZWŁOCZNIE przekazać dokumenty do ZUSu w celu ciągłości pieniędzy. Minął miesiąc a ja bez pieniędzy i z informacją, że dokumenty nie zostały przekazane! Upominalam się dwa razy. Jestem bardzo rozczarowana gdyż to ja zostałam bez środków do życia. Jako kobieta która za jakiś czas będzie wracała na rynek pracy z pewnością nie będę polecać tylko wręcz odradzać oraz będę omijać Państwa agencje szerokim łukiem.

Zostaw merytoryczną opinię o Industry Personnel Services Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Industry Personnel Services Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Industry Personnel Services Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Industry Personnel Services Sp. z o.o.?

Industry Personnel Services Sp. z o.o.
  • Gwiaździsta 66
    53-413 Wrocław

Industry Personnel Services Sp. z o.o.