Delta HR Sp. z o.o.

Opinie o Delta HR Sp. z o.o.

kierowca Koszalin

Polecam, pracuje na wanienkach, co weekend w domu, praca prosta, dyspo polskie więc łatwo się dogadać no i najważeniejsze że kasa się zgadza, nawet dostałem 50€ więcej niż miało być, zawsze coś.

Kamil
@kierowca Koszalin

Witam kierowcę z Koszalina jestem z Słupska dał byś jakiś namiar do cb bo też szukam coś takiego jak ty

Mateusz G

Chciałbym polecić firmę Delta HR , a w szczególności Pana Grzegorza. Wszystko co powiedział zgadzało się z tym co zastałem na firmie i pomógł w załatwieniu bieżących spraw z firmą.

Maciej Poznań

Jestem kierowcą dzięki tej agencji - bardzo pomogli mi w znalezieniu nowej pracy bez doświadczenia, jeśli ktoś z was też szuka pracy, polecam serdecznie, dobra agencja we Wrocławiu.

Waldek
@Maciej Poznań

Dokąd pojechałeś? Jaka to firma?

Mateusz

Powie ktoś czy są wolne miejsca na międzynarodówkę? są jakieś zatrudnienia? Warto?

Patryk
@Mateusz

Pewnie tak, widze na ich stronie że koło Berlina jest wolne miejsce, najlepiej dzwonić do nich bezpośrednio pod 500 555 282

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Delta HR Sp. z o.o. padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Kierowca C+E w Niemczech, system 3/1 oraz 4/1, polska dyspoz.
Rysiek

Dobra firma, wszystko co na dokumentach wyjazdowych było napisane jest zgodne z prawdą, jestem zadowolony z nowej pracy. Pozdrawiam

Renata
@Rysiek

A z wypłatą wynagrodzeń też nie ma żadnych problemów?

Mati

Witam. Ja byłem skierowany do pracy przez Pana Marcina z Firmy. U mnie w Firmie pracują Polscy kierowcy bez znajomości języka niemieckiego. Wszystko w moim przypadku się zgadzało jak poinformował mnie. Jest system, auto w miare ok, już dwie wypłaty za mną. na plus

@Mati

To dobrze, że z pieniążkami się wszystko zgadza. A co do tego auta to jakie dokładnie i jak sytuacja z przebiegiem?

Jacek Jarmolinski

Bardzo polecam Delte HR szybko zalezli mi prace i stawka taka jak sie umawialismy .Pracuję trzeci tydzień. Pozdrawiam Pana Marcina.

@Jacek Jarmolinski

Super! Najważniejsze, że wszystko się zgadza. A na jaką stawkę się umawialiście i jaka atmosfera tam panuje?

Prace dostałem 4 msc temu wszystko jest jak jak było ustalane i zapowiada się podwyżka :-))) Polecam tę firmę! Pozdrowienia dla Pana Marcina ;)

Danuta
@Marcin

O to fajnie, że po 4 miesiącach już można liczyć na podwyżkę! A na jakie wynagrodzenie generalnie można liczyć? Jakie systemy?

@Danuta

Wszystko zależy od firmy gdzie się zatrudni. Każda ma przecież inne warunki. Na stronie Sowiej wszytsko mają napisane www.deltahr.pl

@Marcin

O super, dzięki za link, dobrze, że go nie zacenzurowało, bo zazwyczaj ucina. To czekaj, to gdzie Ty te pracę dostałeś swoją?

Krzysztof

Miałem możliwość przed podjęciem pracy przyjechać na rozmowę kwalifikacyjną i zanim się zatrudnię chciałem porozmawiać z szefem i podpisać umową. Wszystko się udało i zaczynam do maja, bo mam 2 miesiące wypowiedzenia. Dam znać jak będzie w praktyce, ale jak na razie pierwsze wrażenie pozytywne.

@Krzysztof

A jak wrażenia po tygodniu? Każdy dzień wygląda tak samo?

Mateo

Bardzo fajnie że mówią wszystko, nic nie ukrywają w ofertach jak niektóre firmy. To jest czas kierowców możemy oferty wybierać dowoli, ale ważne żeby oferty były zgodne z rzeczywistością. Firma rzetelna, kontakt dobry, stawka się zgadza, tego oczekiwałem, pozdrowienia z okolic Kassel :-)

Krystiano
@Mateo

Mateo. Możesz napisać w jakim systemie pracujesz i czy pod DHL. Bo mnie interesuje 2/2. Tylko nie mam nikogo kto by mi mógł coś więcej powiedzieć o firmie. Z góry dzięki. Pozdrawiam

Mateo
@Krystiano

Hej kolego, 3/1 bo daleko mieszkam i 2/2 to za mała kasa, tak DHL.

Jakub

Podjąłem pracę w Niemczech na początku roku i jak dotąd wszystko się zgadza. Kontakt z p. Marcinem sprawny, konkretny, wszystkie formalności załatwione z dnia na dzień. Rośnie konkurencja dla luksmana, który często obiecuje gruszki na wierzbie ;) Polecam!

jonny69

Pracuję przez nich w Berlinie, szybko udało sie oferte znaleźć i od razu pojechać do pracy. Jestem zadowolony, nowy zestaw, stawka na umowie się zgadza, zobaczymy co dalej.

Rejk29
@jonny69

I jak do Berlina? Bo też mam ofertę pracy

Norbi

Polecam, pracuje od lipca, szukałem pracy na stałe bo juz dość skakania po firmach. Po 5 msc dostałem podwyżke, pracuje mi się dobrze. Delta współpracuje ze sprawdzonymi firmami, więc cieżko sie chyba wtopić, mówie na swoim przykładzie, pracuje w firmie w Kassel.

nocny marek :-)

Pierwszy raz udało mi się znaleźć firmę w DE która wyszkoliła mnie na BDF, tak to każdy szukał już z doświadczeniem. Jak ktoś lubi nocki to BDF idealny, brak korków, pusta droga, miejsca na parkingach puste. Pan Marcin załatwił pracę tak, że pracodawca poczekał 2 tyg aż skończy mu się okres wypowiedzenia, wszystko na miejscu się zgadza z ofertą, oby tylko podwyżki było po nowym roku bo paliwo drogie jak chuuuu.... .

Mati

Polecam, można się konkretnie dogadać i znaleźć coś odpowiedniego ponieważ mają dużo ofert

Bogdan Kassel

Auta czyste zadbane, delta dzwoni pyta czy wszystko ok, pomogli w tłumaczeniu pisma od ubezpieczyciela, firma w której jestem też w porządku, kuchnia, prysznice, czas pracy respektowany, wynagrodzenie na konto na czas. Gadałem z kolegami co chcą zmienić pracę i poleciłem, będą dzwonić.

Franek driver

BARDZO FAJNA AGENCJA PRACY MILI LUDZIE, KONKRETNA ROBOTA, DUŻY WYBÓR, POZDROWIENIA DLA PANA MARCINA ZA ZNALEZIENIE DOBREJ PRACY

Arkadiusz Górny

Pierwszy raz pracuje w DE w normlanej firmie, do 3 razy sztuka się sprawdziło. Praca poukładana, każdy wie co ma robić.

Henryk P

Kolega polecił mi żeby zadzwonić i spróbować się dostać do tej samej firmy. Akurat był ostatni wakat i się załapłałem. Długo szukałem międzynarodówki bo u Niemca to głownie trasy krajowe i ciężko coś znaleźć na dalekie trasy. Mam już Swoje lata i nie mam siły latać z plandeką 3 razy dziennie. Teraz 1 punk na dzień i reszta jazda, pracuje tu od lipca 2021 i po tym czasie moge potwierdzić że wszytsko gra. Polecam panowie, ale wiem tez że duzo zależy od tego na jaką firme sie trafi, bądźmy szczerzy

Zostaw merytoryczną opinię o Delta HR Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Delta HR Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Delta HR Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delta HR Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 26 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Delta HR Sp. z o.o.