Opinie o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie SPM POLAND SP. Z O.O.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SPM POLAND SP. Z O.O. w Tychy

wd

no tak to prawda bo jednak o dobre praktyki to ciężko

Argh

Zaczynam tu pracę w przeciągu następnego tygodnia. Z relacji znajomych na temat firmy, które ostatnio mnie doszły wynika , że najbliższe miesiące to dla mnie duża szansa. Mam nadzieję , że podzielacie ich optymizm

nowicki

Skoro jest szansa wyciągnąć u nich zarobki na poziomie 3 tysięcy złotych @Jasiek to się wcale nie dziwię, że zatrudnienie u nich jest tak opłacalne. Zastanawiam się jednak czy wypłata jest na czas, wiecie może?

qwerty

WItam, Jeździ ktoś do Gliwic z Oświęcimia?

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Jasiek

pracowałem na browarze i oraz w innych takich firmach na stanowisko operator wózka widłowego , udało mi się dostać bezpośrednio pod firmę , już pracuje 6 miesięcy ,nie jest źle a nawet bym powiedział że jest ok.

Anonim w ciągu tego roku zaliczyłem 2 podwyżki - chyba się słabo starłeś

Darujcie sobie pracę na SPM'ie... W skrócie: marne zarobki, zerowe szanse na podwyżkę, szukają tylko pretekstu aby zabrać ci premie, która i tak jest marna. Ogólnie żenada. No chyba że jesteście desperatami zyciowymi to gorąco polecam. Były pracownik.

Jest źle, nie jest źle na forum obiektywnej opinii nie znajdziesz -Tu z reguły wypowiadają się osoby, którym coś się nie podoba (a bo to praca za ciężka a bo to za mało płacą a bo 1 leader mocniej popędza do pracy to jest nienormalny)itd itp. Moim zdaniem praca nie jest ciężka (oczywiście znam lżejsze ale i znam też dużo cięższe) płaca nie nie jest najniższą krajową jak na niektórych magazynach, jest gro osób które pracują od początku i awansowały, są też inne, które nie awansowały, są takie które narzekają :) Podsumowując nie jest źle a jak się komuś tak bardzo nie podoba to zawsze można pracę zmienić nikt niewolnikiem nie jest. (chociaż wiadomo, że lepiej ponarzekać jak to mi w życiu źle ale nic z tym nie robić....)

kwarti

Pracyje od niedawna i podoba mi się. Swoje trzeba zrobić, ale nie jest tak żle. Normy są wysokie , ale jak ktoś pracuje i chce pracować to je raczej zrobi. Zamówień jest duzo- więć robota stabilna. Nie jest to moja pierwsza praca- pracował w wielu zakładach w tym mieście i mam porównanie. Wszystkie "Polskie przedsiębiorstwa" w okolicy to obozy pracy w pełni tego słowa znaczeniu. W tym Włoskim zakładzie jest jakiś powiew normalności. Masz przerwy, premie, dodadatki. Nadgodziny są, i to płatne legalnie na konto , nie w jakiś pokętny sposób. Myślę że jak ktoś jest młody i nie ma pleców to w okolicy ciężko o nawet zbliżone warunki. Cudów jednak nie ma - to jest polska i oczywiście że za Odrą stawka na podobnym stanowisku jest 4 krotnie wyższa, ale rodzima konkurencja oferuje ok 300 zł mniej.

traper

a ja powiem tak, robota jest ok i potwierdzam zarobki które napisał kolega :) trochę gorzej jest z ekipą. zawsze znajdą się ciule, ale trza na nich patrzeć przez palce

Igor

SPM przyjmuje bezpośrednio, na okres próbny a potem na stałe. Na chwilę obecną jest zapotrzebowanie na ludzi z uprawnieniami na wysoki skład

Pracus

Jak by bylo po 2 tys do reki to by sie tylu ludzi nie zwalnialo... 2 tys do reki to moze i masz jak przerobisz kilka sobot lub niedziel a to nie o to chodzi. Pozdrawiam wszystkich ludzi z HRu ktorzy tak pieknie mydla wam oczy ;-)

Jaro

Czyżby im się pod (usunięte przez administratora) paliło że pomio tak znakomitych stawek nie są w stanie zrekrutować ludzi pod siebie i zatrudniają przez agencję....... coś mi tu śmierdzi z tym Formpolem.

Olek

Witam, nie pracuje długo ale zdążyłem się zapoznać z warunkami, powiem wam tyle, jeżeli ktoś sobie ubzdura, że jest źle to tak w nim to będzie narastało, jeżeli chcecie się przyjąć to znaczy, że jesteście w stanie ciężko pracować, codziennie rozmawiam z ludźmi w pracy, jedni mówią, że jest beznadzieja i zarobki po 2 tysie do ręki za robotę wózkowego, a inni mówią, że jest spoko i da się wytrzymać, ja się nie zaliczam do żadnej z tych grup, zaliczam się do ludzi Którzy chcą pracować i pracują, wiem, że inni mają gorzej, za mniej, z dojazdem własnym, nie liże nikomu (usunięte przez administratora) i robię swoje. Dziękuję, pozdrawiam!

olek

Witam, nie pracuje długo ale zdążyłem się zapoznać z warunkami, powiem wam tyle, jeżeli ktoś sobie ubzdura, że jest źle to tak w nim to będzie narastało, jeżeli chcecie się przyjąć to znaczy, że jesteście w stanie ciężko pracować, codziennie rozmawiam z ludźmi w pracy, jedni mówią, że jest beznadzieja że zarobki po 2 tysiącce do reki za prace wózkowego to mało, a inni mówią, że jest spoko, ja się nie zaliczam do żadnej z tych grup, zaliczam się do ludzi Którzy chcą pracować i pracują, wiem, że inni mają gorzej, za mniej, z dojazdem własnym, nie liże nikomu (usunięte przez administratora) i robie swoje. Dziękuję, pozdrawiam!

Morg

Ogólnie jestem zadowolony z pracy i warunków, mam dokładnie to co obiecali na rozmowie kwalifikacyjnej.

tod

A jesli chodzi o wozkowych to jak sprawa wyglada?

yhym

To jest biuro plus praca fizyczna. Proporcje są różne. Czasami 80 do 20 czasami 50 do 50

Karolo

Zainteresowala mnie ich oferta pracy dla dysponenta. Czy ktos jest w stanie powiedziec cos o tym stanowisku, czy to praca bardziej biurowa czy magazyn?. Czy to tez praca na 3 zmiany?

erd

Dobrze, że dają umowę o pracę, no ale ciekawe czy od razu czy też trzeba przejść przez jakiś okres próbny.

Zostaw merytoryczną opinię o SPM POLAND SP. Z O.O. - Tychy

• Jak się pracuje w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy SPM POLAND SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SPM POLAND SP. Z O.O.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 5 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SPM POLAND SP. Z O.O.?

Kandydaci do pracy w SPM POLAND SP. Z O.O. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SPM POLAND SP. Z O.O.
4.6/5 Na podstawie 290 ocen.
  • Turyńska 100
    43-100 Tychy