Opinie o 4 Coils Sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy 4 Coils Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w 4 Coils Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 4 Coils Sp. z o.o. w Gdańsk

Igor

Jakie warunki do pracy stwarza firma handlowcowi? Chodzi o samochód, telefon laptop?

4 Coils
@Igor

Wszystkie niezbędna narzędzia pracy. Zapraszamy

Aktualnie poszukujemy : Specjalista ds. rozwoju rynku - handlowiec

Aktualność
4 Coils

Dziękujemy za zainteresowanie . Oferujemy umowę o prace , oraz dodatkowe przywileje uzależnione od stanowiska pracy. Zapraszamy .

logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK DOŁOWY NIEWYKWALIFIKOWANY
Ornontowice
Universal Energy Sp. z o.o.
Alicja

Hej, @Łukasz, opowiedz nieco więcej o rozmowie w 4 Coils. Jak długo czekałeś na odpowiedź po swojej aplikacji, na jakie stanowisko się zgłosiłeś? Czy firma zaoferowała Ci umowę o pracę? Jeśli już pracujesz, opowiedz o swoich wrażeniach w pierwszych dniach.

Łukasz
@Alicja

Warunki , umowa o prace , premia, ochrona medyczna, kasa OK. Jestem w trakcie rekrutacji.Czekam

Łukasz

Byłem na rozmowie. Ciekawe warunki, czekam na odpowiedz. Rozmowa krótka i konkretna.

Pracowałem. Wszystko ok. Płacą terminowo. Płacą lepszą niż przeciętnie.

Praca jak praca warunki i płace terminowość ok. Podwyżki bez proszenia się . Warunki OK Obsada stała.

Dancing Queen

Pracownik - nie trzeba być alfą i omegą żeby wiedzieć że na goworku nie da się opinii usunąć :) można ją ewentualnie ocenzurować jeżeli jest niezgodna z ich regulaminem. Tak więc chyba źle widzisz. Przy okazji, pracujesz w firmie czy wylewasz gorzkie żale sprzed lat? Co do ciągłej rotacji, niestety masz dosyć nieaktualne dane :).

Ala

No daj spokój, nie ma się też co denerwować, moim zdaniem wszystko jest na swoim miejscu tutaj w fimie

ali

nie szukają zwykłego szarego handlowca @sajonara. Tu trzeba jednak umieć i robić więcej. Handel B2B z klientami z zagranicy, współpraca z dostawcami z kraju i ciągłe szukanie nowych klientów zagranicą

media elektroniczne

Raczej są to standardowe obowiązki @rthyju. Oczekują znajomości również angielskiego i posiadanie 2 letniego doświadczenia, ale dobrze, że zapewnione jest stabilne zatrudnienie.

rthyju

hej wszystim, moze ktos bylby zainteresownay najnowsza oferta od nich na stanowisko handlowca w Gdansku osoba bedzie odpowiedzialna za pozyskiwanie i obsługa klientów, nawiązywanie trwałych relacji z klientami

tomek

wydaje mi się, że jednak na tych stanowiskach pracują kompetentni ludzie, słyszałem, że ktoś na forum napisał, że całkiem dobrych mają handlowców, teraz jest właśnie oferta na handlowaca, ale podobno cięzko jest etap rekrutacyjny, w końcu chcą znaleźć tylko najlepszych, więc w sumie to na plus dla tej firmy

Olo

Warunki pracy w 4C są baaardzo średnie. N(usunięte przez administratora)Podstawa minimalna. Premie w praktyce żadne lub symboliczne. Zakres obowiązków - nieskończenie szeroki (w tym prace fizyczne). Wsparcie firmy w osiąganiu celów - dużo obietnic i na tym koniec. Atmosfera w firmie - patrz wcześniejsze wpisy.

anonim2

Jezeli nie pracował bym tam to bym sie nie wypowiadał na ten temat i nie opisywał, a co to za podchody z twojej strony, nie musze sie komuś tłumaczyc co i jak. tak jak kazdy ma swoje zdanie i nikt nikomu tego nie zabroni, wolny kraj wolnosc słowa. a pisze to dlatego zeby ktos nie cierpiał i nie załował swojej decyzji.a z kad mozesz wiedziec ile tam pracowałem ? bo ja nic na ten temat nie wspomniałem ile tam pracowałem. ngdyn nikt mnie nie zmuszał i nie bd zmuszał mam swoje zasady. pozdrawiam:)

Xena

anonim2 - ile pracowałeś/łaś w firmie skoro tak szczegółowo opisujesz wszystko? A skoro pracowałeś/łaś przez dłuższy czas to czy ktoś Ciebie do tego zmuszał? Z tego co wiem żyjemy w wolnym kraju i nikt nie może nikogo zmuszać do pracy w miejscu które mu nie odpowiada ;). Praca przez dłuższy czas sugerowałaby jednak że nie było AŻ tak źle, chyba że ktoś Ciebie zmuszał do zarabiania pieniędzy akurat w tym miejscu?

jacek

Hej, na stronie 4 coils znalazłem ogłoszenie, że poszukiwany jest pracownik produkcji – monter elektronik, ogłoszenie nawet mnie zainteresowało i myślę, czy nie zaaplikować. Tylko pytanie, czy warto, bo napisali, że oferują stabilne zatrudnienie, pracę w spokojnym miejscu, pracę w miłym, młodym zespole oraz motywujące wynagrodzenie. To same ogólniki, może ktoś napisać, co w rzeczywistości oferują?

Było minęło

Rotacja pracowników w tej firmie jest ogromna. Fakty mówią za siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o 4 Coils Sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak się pracuje w 4 Coils Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy 4 Coils Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 4 Coils Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 7, z czego 5 to opinie pozytywne, 1 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy 4 Coils Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w 4 Coils Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

4 Coils Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 56 ocen.

4 Coils Sp. z o.o.