Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Czuły Tomek

Pracowałem trochę w Holandii i Danii.W Bamie wolałbym jednak magazyn,tam byli super goście.Na produkcję to tylko jako zastępca Piotrowskiego.Rysio Mądrala to ten co robił na returach? A ten Tomek Playboy i Wąsaty Marian pracują jeszcze? Podobno Świtajowa już na emeryturze? Jak płacą teraz w Bamie?

xyz
@Czuły Tomek

Troche o wielki swiat sie obiles i teraz wysoko mierzysz.Rozumiem twoje aspiracje ale tu sie nie wybijesz. Mozesz Wasatemu Marianowi widlaka czyscic albo Rysiowi Madrali przytakiwac w jego "Opowiesciach z Narnii".

@xyz

Może pogadamy jutro po 19-tej w Świstaku? Ja stawiam.Wiesz,gdzie to jest?

Czuły Tomek

Nie przyjmują do Bamy na produkcję czy Magazyn? Słyszałem,że kilka osób teraz poleciało z magazynu.Pozdrawiam gorąco panią Dankę i Irenkę.

xyz
@Czuły Tomek

Czesc Czuly. Dawno sie nie odzywales. Na produkcje to Ciebie nie wezma. Probuj do Rysia Madrali,jak jego kierowniczka odejdzie to on liczy na jej posade i bedzie szukal cierpliwego sluchacza przyjmie ciebie i bexzie sobie razem kity zenic;))))

zyczenia

Zdrowka,kasy,opanowania i przede wszystkim usmiechu na twarzy;)Jeszcze raz wszystkiego najlepszego!!! Ciasto wysmienite,lepsze niz w Sniezce czy Filharmonii.

Czemu życzenia dla Drabiny są usuwane?To zwykłe chamstwo.

logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
Wścibski dla Lilki

W dniu Twych imienin, moja kochana, życzę Ci pięknych chwil już od rana, lekkich wieczorów i gorących nocy, niech nigdy blasku nie tracą Twe oczy!

zulus

jeśli was coś nie dotyczy to przestancie plotkować i kłamać zajmijcie się lepiej pracą żebyście mieli co jeść.

Cyran
@zulus

Nie samym żarciem człowiek żyje.Jedni lubią ploteczki,seks,alkohol,a inni auta,sport i dziw..i.

Kapitan Żbik

Porządna firma? To czemu jak przyjeżdżali Niemcy,to niektóre bele materiału szybko wywozili z zakładu? Nie wiesz o co chodzi,to się nie wcinaj.

Kapitan Żbik

Niech cały magazyn się jeszcze nie cieszy,bo co najmniej trzy osoby zostaną wezwane na komisariat przy ul.Zygalskiego,celem złożenia wyjaśnień.Sprawa jest mocno rozwojowa,i pojawiły się nowe dowody i zeznania.Miejcie przygotowane:środki higieny osobistej,listy, fotografie osób najbliższych, członków rodziny,papierosy,artykuły piśmienne i herbatę! Czuwajcie więc, bo nie znacie dnia ani godziny.Jak mówią:Na złodzieju czapka gore.

Wścibski

Widzieliście latarki bamowskie na allegro po 5 zł? Ktoś z Gorzowa sprzedaje.Chyba Jurek albo inny zaradny.

opp

4000? hahahahahahahahahahahahahahahahaha

Rusek

19 czerwca w Oświęcimu wystąpi zespół Queen.Będzie ktoś miał pożyczyć 3 stówki na koncert?Oddam na pewno.

Wścibski

Słyszeliście,że Rysio Mądrala i Rusek mają zostać brygadzistami na magazynie?

Deutsch
@Wścibski

Madrala to czeka az jego kierowniczka odejdzie na emeryture. I nie podawaj sie za prawdziwego Wscibskiego:)

Florina
@Wścibski

Nie siej chłopie fermentu.Cała firma ma od lat dość twoich plotek.Mam nadzieję,że podzielisz los kilku menów z magazynu.

abc

jak was czytam to stwierdzam że jesteście bezmózgami, szok, kto tam pracuje !

Justyna

Ty weź spier...j z tego forum.Interesują Cię konkrety,to dzwoń do Kadr.My na forum żyjemy ciekawszymi tematami.

Wesoly Szymon

Brygadzista odpadł kto następny do odstrzału ?

Tklll
@Wesoly Szymon

Wyjasni sie w niedlugim czasie. Jeden juz dzisiaj od szostej rano biegal i wypytywal w szatni czy biurze. Tylko newsami zyje...Ja nie osadzam poki nie zapadnie wyrok. I tego sie trzymajmy. Pozdrawiam.

unik
@Tklll

Zajmij się sobą i nie martw się kims a sobą dzieciaku.i odczepcie się od wsibskiego bo każdy gada na niego a sami siejecie ploty.Nie bronie go ale pewne sprawy was nie dotycza robole.

Bartolo
@unik

Nie uważacie,że Tomek przynosi duży wstyd naszej firmie na portalu Sportowe Fakty,wypisując głupoty pod Nickiem Tomek z Bamy? Najczęściej pisze te bzdury w czasie pracy.

Marylka.
@unik

Dzieki takim jak my robolom masz prace cwoku. Miales wiecej szczescia w zyciu ale pamietaj ze fortuna kolem sie toczy.

Sam Sam
@Wesoly Szymon

Zobaczysz jutro lub w najbliższych dniach... Nie będzie zaskoczeniem jeśli będą musieli wymienić całą zmianę...

@Sam Sam

A nie wiecie czemu kapuś z Osieka rzucił robotę?Też ma coś może na sumieniu?

Który waszym zdaniem lumpeks w Gorzowie jest najlepszy? Mój ulubiony na Sikorskiego jesienią zamknęli.Tyle lat tam kupowałem.

Drabina

Odczepcie sie wszyscy od Tomka! Nie znacie go tak jak ja.

Justyna
@Drabina

Tomek, to ten co wmawia kobietom,że dostaną raka piersi,jak nie dadzą mu się pomacać?

Tomasz

Ja tez przepraszam wszystkich za wypytywanie,przepytywanie o remonty,wycieczki,kto i ile dal za samochod,nie bdde robil zdjec domow jezdzac po okolicznych wioskach,nie bede zazdroscil juz nikomu dobrobytu,ani sie wsciekal z byle powodu...Staje sie od dzisiaj lepszym czlowiekiem. Tylko nie kupujcie aut,butow,nie jezdzijcie na zagraniczne wycieczki,nie robcie remontow mieszkan...P.S.Nie wiecie kogo to nowy Opel na zagranicznych blachach stoi na parkingu? Mowia ze pieniedzy nie maja...

jacek

Przepraszam wszystkich za zazdrość i oszczerstwa,szczególnie tych z magazynu,punktu I,produkcji,latexu,h-3,h-4 itd...itp....niewiecie kogo to golf VI srebrny na parkingu?.......to mój!!!!!!skrucha i żal,,,,będę od jutra lepszym człowiekiem!!!

Nostradamus

Zobaczycie,że w tym roku wielu wyleci z magazynu za:latarki,kawę,palety,filc,skóry,wkładki,kleje itd. I nie będą to tylko kierowcy,czy zwykli paleciakowi."Póty dzban wodę nosi, póki mu się ucho nie urwie".

Ernila
@Nostradamus

TWOJE PRZEPOWIEDNIE W NIEDLUGIM CZASIE SIE NAJPRAWDOPODOBNIEJ SPELNIA...BEDZIE SIE DZIALO...

Nostradamus
@Ernila

Dlatego kochana Emilko nie na darmo,mówią na mnie Nostradamus. Przewidziałem nie mniej zdarzeń,niż słynny jasnowidz Krzysztof Jackowski z Człuchowa.Czyżby chodziło o osobę pracującą w biurze?

@Nostradamus

I co? Niektórzy mają już gorąco,koło (usunięte przez administratora) Zapłacą za te nowsze samochody,remonty czy wczasy. Wcale mi ich nie szkoda.Nabijali się ze mnie jak chodziłem na inwentaryzację.

Rusek
@Wścibski

Możesz przestać się mnie ciągle pytać-gadasz z tym p.....m? Nie gadam. Daj spokój,nie chce tego słuchać,ciągle nawijasz do mnie to samo. Poczytaj jakąś książkę i wyluzuj. Miłych ferii tobie życzę mój kumplu.

bossss
@Wścibski

napewno nie bedziemy za ciebie palet owijac kierowniku poszles na latwizne. zreszta mam nadzieje ze zmienia tobie godziny pracy i bedziesz chodzil tak jak cala hala

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.