Opinie o Gold Drop Sp. z o.o. w Limanowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gold Drop Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gold Drop Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold Drop Sp. z o.o. w Limanowa

Byle kto

Powiem tak, mało płacą dużo wymagają i chcą nie wiadomo kogo za małe pieniądze, tyle przyszło mi na myśl po telefonie z zaproszeniem na rozmowę, i po odbyciu jej bodjaze z kierownikiem którejś ze zmian na temat pracy na mieszalnikach , nie no jak można ocenić człowieka po wyglądzie na rozmowie o pracę i zadać durne pytanie cytuje "Czy wie Pan, że ta praca jest ciężka fizycznie i odpowiedzialna, i trzeba cały czas się kontrolować " przyszło mi tylko na myśl czy oni faktycznie kogoś szukają czy po prostu ktoś im kazał sprawiać pozory, jak można na wstępie zniechęcać być może przyszłego pracownika,a z tego co wiem to akurat z mężczyznami do pracy mają podobno bardzo cienko...

@Byle kto

Ta rozmowa to jest w biurze, siedzibie firmy, czy online? Poza tym pytaniem, to o co jeszcze pytają kandydata? O dotychczasowe doświadczenie? Motywacje podjęcia danej pracy? I w procesie rekrutacji to partycypuje tylko ten kierownik, czy też HR jest aktywny jakoś?

Ktoś tam

Na produkcji pracowałam jeszcze w 2020 r zaraz po szkole do października moim zdaniem pracują tam bardzo miłe i fajne osoby. Nie ma takiego strasznego ciśnienia w porównaniu do innych produkcjach .Praca nie jest jakoś bardzo ciężka aczkolwiek super monotonna jak to na tego typu produkcji , jak na każdej produkcji. Ludzie na zakładzie są bardzo pomocni i życzliwi. Polecam taką pracę na chwilę, ale nie na stałe. Jeśli ktoś chciałby się rozwijać to raczej na produkcji rozwoju swojego potencjału i możliwości raczej nie doświadczy. Ludzie rewelacja, bardzo mili, życzliwi, żartują, atmosfera luźna. Pracują tam osoby w średnim wieku ale są też bardzo młodzi. Był taki bardzo młody chłopak blondyn zarazem bardzo przystojny ale chyba zajęty :) także nie radzę podrywać :) haha Ale rozmawiamy tu o pracy a ta była moim zdaniem bardzo fajna a młode osoby mogą i trochę zarobić i poświęcić się dalszej edukacji

@Tajny

Oj chyba kogoś to zabolało, jak ja sie ciesze, ze juz tam nie pracuje, nikomu nie polecam tej pracy. Natomiast chyba cie głowa boli, bo akurat ja nie pamiętam, żeby on na hali pracował, tylko na sekcji magazyn/produkcja, chlopak sympatyczny, kulturalny, i nie przypominam sb żeby od niego coś zalatywalo wręcz przeciwnie, przywileje jakie przywileje to, że robił nie raz za 3 to chyba nie przywilej Panie z grupy jednego pana weźcie sie za pracę, nie ubliżajcie młodym i tyle, nie obrobić przez was (usunięte przez administratora) komuś to dzień stracony Masakra...

Annie

Chciałabym się dowiedzieć jak wygląda tam praca z perspektywy dziewczyny jestem młodą kobietą i chciała bym tam chwilę porobić czy jest ciężko i czy to praca w szkodliwych warunkach.Dziekuje

@Annie

Zależy, mianowicie praca nie jest jakaś rewelacja, ale da sie przeżyć, po pierwsze nie brać wszystkiego do sb, wiadomo najniższa krajowa, ale ze teraz ciężka o jakokolwiek prace to myślę, ze warto spróbować

Justyna Nowy wpis

cześć. widzieliśmy z moim chłopakiem, że wędliniarz zarobi teraz od 6,000 zł w górę i zastanawiamy się ile maksymalnie mógłby teraz wyciągnąć, bo akurat ma doświadczenie. Jak dużo nadgodzin tu dają? Nie pisali o nich w opisie

Praca jak każda inna choć za te pieniądze uważam, że dla chłopaka masakra, ledwo ponad 3 tysiące i to z jedna sobotą. Stoisz i sie zginasz przez 8h plecy odpadają i nie wiesz co jest gorsze to, że czas leci wolno czy to, że ręce ci odpadają, czy to, ze paleta wiecznie krzywa i gościu który stoi na owijarkach 8h i tak naprawdę (usunięte przez administratora)robi za te same pieniądze sie przywala bo kierownik go straszy, że paleta ma być prosto a ten z pełnymi gaciami podchodzi i drze mordę a zapomniał, że jak układał to co druga paleta karnistow była do poprawy , dawniej był gość który robił tam 3 lata i naprawdę wszystko ogarniał, miał szacunek do każdego i jak coś nie grało przyszedł powiedział i najwyżej poprawiał na owijarkach, nie wiem czy mi tylko sie wydawało, ze jak sie zwolnił to pół strefy magazynu i produkcji nie wiedziało co sie odwala bo nikt sie wyrobic nie mógł, gość wywoził, zapisywał, owijał, chodził po kartony, butelki, palety nie raz jeszcze układał a, gdy sie zwolnił do tej samej roboty trzeba było 4 gości wiec jeśli to czyta to byles spoko gość i zdecydowanie za malo ci placili... Główny brygadzista naprawdę w porządku, wszystko idzie z nim dogadać, co prawda ten drugi buntuje ludzi przeciwko niemu, ale jakoś przez mój okres kadencji nie było jakis wielkich awantur.. Praca jeśli ktoś chce na miejscu pracowa, myślę, ze w porządku ale zastanówcie się jeśli chcecie tam rozpocząć pracę

Annie

Faceci tam mają dosyć ciężko ale chyba dla kobiety ta praca nie jest taka zła???

Nie brzmi to w ogole jak robota marzeń :/ No ciężko fizycznie widzę, szczególnie za te 3 tysiące. Wchodzą do tego jakieś benefity, socjal czy cokolwiek? Jak to jest w firmie? Macie normy jasno określone?

Były pracownik Nowy wpis

Więc tak opiszę ci to jak to było za moich czasów, więc tak zazwyczaj kiedy sie przyjmujesz dostajesz na start najniższa krajowa, potem dochodzi ci premia zazwyczaj do 3 stów, i tyle na Święta jakieś paczki tez sa, natomiast praca na dwie teraz 3 zmiany od 6 do 14 od 14 do 22 i od 22 do 6 Czasami w okresie od marca do listopada soboty tez wpadają

@Annie

Ok czyli nie aspirujesz do biura, skoro o szkodliwych warunkach wspominasz? Ja oferty teraz nie widziałam tak w ogóle, skąd bieżące zainteresowanie z Twojej strony, były gdzieś dodawane? Ciekawa też jestem tego czy oferowana jest teraz praca sezonowa, skoro tylko na parę miesięcy prace przewidujesz? Ile wypowiedzenie trwa? Wie ktoś?

Annie

Na produkcje podobno przyjecia były pare miesięcy temu dlatego ciekawa jestem .Jest tak podobno umowa próbna która trwa 3 miesiące

@Annie

Hej, czy udało się wam może zatrudnić? mój partner widział teraz przed chwilą ofertę dla kierownika zmiany i jesteśmy ciekawi dlaczego teraz kogoś szukają? Wiadomo? I czy na takie stanowisko przypadkiem nie można przejść poprzez awans? warto by aplikował?

Chyba nie wiesz co piszesz Nikt tam bez znajomości takiej funkcji nie dostanie, a jeśli pytasz o awans chyba z kosmosu musiał by przyjść w tej firmie jeśli chodzi o biuro to tylko jeśli jesteś rodzina do kogoś...

Pracownik Nowy wpis

Dzolo jakis Nowy wpis

Moze ktoś napisać, jak wygląda praca ma Magazynie w firmie Gold Drop, widziałem ogłoszenie, więc chciałem się dowiedzieć jak to mniej więcej wygląda, domyślam sie ze pewnie wynagrodzenie to płaca minimalna

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gold Drop Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik magazynowy - Kierowca?
logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Gold Drop Sp. z o.o.? Na Pracuj.pl jest 24 sierpnia kilka ogłoszeń.

Zależy na jakie Stanowska jest zapotrzebowanie...

Annie

Czy to prawda ze mają tam zamiar wprowadzić nocki??To znaczy system trzy zmianowy...

Migotka
@Annie

Nikt nic dokładnie nie wie o co chodzi bo nocki są niby chwilowo ale co dalej zamierzają nie wiadomo

@Migotka

Co jest powodem tych nocek? Nie wyrabiają z zamówieniami i tak dalej? czy to będzie jakaś perspektywa na rozwój? o kasie myślę rzecz jasna zawsze dobrze mieć jakiś obraz kolejnego roku. to na jednej zmianie ile osób maksymalnie może być ze się ludzie nie mieszcza?

Gosc

Firma po prostu nie wyrabia z zamówieniami dlatego są nocki, podejrzewam, że pewnie zostaną na jakiś czas ponieważ firma buduję juz nowy duzy magazyn , o czym ty piszesz jakie benefity, jak premie dostaniesz to już jest dobrze

Ktoś tam

Tajny
@Ktoś tam

Albo się szaleju najdlas albo bujasz w obłokach . Od tego twojego przystojniaka odór smrodu rozlega się po całej hali … jest bezmyślnym , nieodpowiedzialnym chłopaczkiem któremu brzydko mówiąc tyłeczek chroni tatuś i mamusia pracujący z nim na zmianie … o nich nie warto się wypowiadać nie polecam ……

@Tajny

Byle kto

@Byle kto

A jaką stawkę ci zaproponowali? Skoro wymagają dużo tzn, że szukają tylko doświadczonych osób? Ktoś wie czy zdarza im się zatrudniać kogoś bez doświadczenia? I na jakich przeważnie stanowiskach?

Licufer

Najniższa krajowa, poganianie przez kierowników problem z dostaniem urlopów nie przyjdziesz w sobotę do pracy to premi nie dostaniesz śmiesznej zresztą, nie polecam

@Byle kto

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Gold Drop Sp. z o.o.? 10 lipca na portalu Pracuj.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Kierowca. Ktoś z Was aplikował?

Julia

W ogłoszeniu dla magazyniera czytam, że okresowo, w okresie urlopowym dodatkowym obowiązkiem są dostawy towaru busem na terenie Poznania i okolic. Czy w tym okresie w takim razie stawka się zwiększa? Bo ogólnie na portalu jest podana pensja 3500-4000 brutto, ale myślę że fajnie jakby coś dorzucili za dodatkową pracę :)

Były młody pracownik

Chętnie podzielę się opinią na temat pracy na produkcji w Gold Dropie w Limanowej. Przede wszystkim nie polecam pracy młodym osobą i przy zdrowych zmysłach. Bo nikt normalny z takimi ludźmi nie wytrzyma na dłuższą mete. Zaczynając od najwyższego szczebla - kierownik boi się Pań z produkcji więc w żaden sposób nie pójdzie wam na rękę i tuszuje wszystkie problemy by mieć spokój. Brygadzista - serdecznie pozdrawiam Pana którego ego jest porównywalne do wielkości brzucha. Wszystkie wyzwiska pamiętam do tej pory a były spowodowane plotkami. Niestety intelekt tego Pana budzi wiele wątpliwość, i nie logiczne jest to, że jest na takim stanowisku. Ale jak powiedział " jak ci się nie podoba co mówię to możesz spierd*** stąd" . Miał racje użeranie się z de*ilami to bezsens. I na samym końcu grupa starszaków - nietykalne Panie. Z perspektywy czasu jest to śmieszne, wtedy nie było. Wyzwiska od gówniar, wyrzuty że młode są bezczelne że mają tyle urlopu a one musiały zapracować. A jedna Pani miała problem bo twierdziła, że mając ulgę podatkową do 26 r. życia dostajemy kwotę brutto na konto. Latanie co 5 minut po kawusie (którą de facto nie wolno pić na hali) i zostawienie miejsca pracy bo przecież " młoda jest to może robić za dwóch" . Nie wspominając o piciu mocniejszych trunków. Panie obgadują na wszelkie możliwe sposoby i są bezczelne. Oczywiście można znaleźć garstkę ludzi z którymi można dobrze współpracować i pośmiać się przy kręceniu nakrętek. Pozdrawiam garstkę wyrzutków, które są w rzeczywistości jedynymi normalnymi oraz Pana od BHP.

,,Starszak''
@Były młody pracownik

Pracuję w firmie Gold Drop ładnych parę lat.Pracujac wśród kilkudziesięciu osób zdarzają się różne sytuacje,nie każdy z każdym musi się lubić ale do pracy przychodzi się pracować a nie w celach towarzyskich.Wiekszosc ludzi tam pracujących to długoletni pracownicy.Zastanawiam się nad jedną rzeczą,skoro było tak źle to czemu tam pracowałaś??? Pisząc o piciu kawy co 5 minut to chyba źle patrzyłaś na zegarek.Brygadzista to nie pani z przedszkola,która tylko przytula i głaszcze jest odpowiedzialny za kilkadziesiąt osób i cała produkcje ,mogą mu czasami puścić nerwy ale ani razu nie słyszałam z ust ani jednego brygadzisty takich słów o których piszesz.Pozdawiam serdecznie i życzę abyś więcej nie musiała przeżywać tej,,traumy''????

Iza
@,,Starszak''

Skoro ładnych parę lat to pewnie trudno, żebyście się minęły. To tak w sumie zastanawiam się teraz czy przez cały ten czas nie zauważyłaś, że są osoby, które jednak słabo się wdrożyły w tę pracę? Ciekawa też jestem od czego może zależeć ta różnica w postrzeganiu tej pracy. Są jakieś cechy u osób dla których lepiej odradzić a którym ewentualnie dobrze byłoby polecić?

Szczupak
@Były młody pracownik

Potwierdzam w 200 procentach, ręką rękę myje, układy układziki, alkoholizm na każdym kroku nikt na to nie reaguje i z roboty za to nie wyrzuca

@,,Starszak''

Owszem ma Pani racje do pracy przychodzi się pracować i nie każdy musi się lubić- aczkolwiek nie rozumiem czemu panuje taka zasada, że zamiast cieszyć się z młodych pracowników są oni przeważnie gnębieni. Cieszę się, że Pani nie była przy takich sytuacjach i nie musiała słuchać tak nieprzyjemnych słów. Ja niestety nie miałam takiej możliwości a lista ,,nieprzyjemnych słów" pewnie była by długa. Co do brygadzisty owszem to nie przedszkolanka - ale osoba na takim stanowisku powinna się inaczej zachowywać i mieć własny rozsądek a nie kierować się plotkami starszych Pań. Jest odpowiedzialny za całą produkcję zapomniała Pani dodać, że już niektórym pracownikom nie chce się robić więc robią byle jak tłumacząc się później że się coś ,, nie da''. Na koniec nie nazwałabym tego ,,traumą " raczej cenną lekcją która uczy, nie warto kłócić się z idio*ami ale warto mieć swoje zdanie i nie dać się wszystkim obrażać .

@Iza

Pani Izo, niektórzy pracownicy pracują tam bardzo długo i niestety zapomniały albo nie mają pojęcia jak to jest wejść do firmy i uczyć się wszystkiego od początku. Są osoby które Pani pomogą a są takie, które od razu wymagają by człowiek wszystko potrafił i będą robić pod górkę na każdym stanowisku.

Dorota
@Były młody pracownik

Strasznie się to czyta. A ja szukam właśnie info dla taty o pracy w tej firmie jako Pracownik Magazynu. Wpadłam w necie na ogłoszenie na te posadę. Wie może ktoś jaka jest pensja na start? I czy to praca zmianowa, np. na 2 lub 3 zmiany?

@Dorota

Pracuje już parę lat szału nie ma,zależy jak wpadną jakieś soboty to coś ponad 3 tysie na rękę się weźmie Praca na 2 zmiany, kurs na wózek by się sprzydał bo to jednak magazyn nikt za niego nie będzie odwala roboty

@Były młody pracownik

A ja pozdrawiam serdecznie koleżankę bo cie pamiętam, słuchaj jak chcesz mieć szacunek to też go musisz mieć, brygadzista w tamtej chwili zwrócil ci uwagę a ty nie dość że nie posłuchaś to jeszcze się z nim kłóciłaś więc ci powiedział jak ci się nie podoba tu praca idz do domu tyle w temacie Żadnych takich słów jak napisałas z jego strony nie było

Powielanie nie prawdziwej opinii

Czy może ktoś podzielić się wrażeniami z pracy w firmie Gold Drop Sp. z o.o.?

Lina

Dobra praca ale tylko dla studentów chcących sobie dorobić. Trzeba mieć odporność na monotonię i docinki pracujących tam kobiet. Osoby które tam pracują na stałe są ciągle narażone na szkodliwe opary regularnie wylewających się płynów z maszyn.

Iza
@Lina

No ale chyba to całe narażanie się jest jakoś zabezpieczane przecież? I czemu to się wylewa tak właściwie, to chyba nie powinno tak działać? Czemu nikt tego nie serwisuje?

Jacek Kurzyk - Global export

Produkty niskiej jakości, byłem pośrednikiem w transakcji. Klient (usunięte przez administratora), a w Golddropie cisza, nawet na maila nie odpisza. Jacek Kurzyk z firmy Global Export Import sp.zoo w Warszawie

@Jacek Kurzyk - Global export

co z tymi produktami jest nie tak, że wspominasz o niskiej ich jakości?

Rorer

Nie polecam nikomu tej pracy zwłaszcza za takie pieniądze

W jaki sposób?

Pasjonat1

Czy to prawda że ludzie zostali przymuszeni do szczepień bo inaczej stracą dodatki

Odpowiedź
@Pasjonat1

Prawda, premia świąteczna plnaliczana jest za dokument że szczepienia nie za pracę :)

Janosik
@Odpowiedź

Dla prezesa się nie liczy praca którą się wykonuje

Jar

Ja pracowałem tam rok temu przez (usunięte przez administratora) , zarobki najniższe fakt ,ludzie mili ale niektóre panie to myślą że będą rządziły wszystkimi a niektóre sa tak dwulicowe , że pasowało by siedzieć cicho i sie nie odzywać bo masakra jak potrafią (usunięte przez administratora) obrobić zazwyczaj byla taka trójca , mówią ze robi tam jedna wielka rodzina i fakt tak jest ale nikt tam nie jest specjalnie traktowany ,ja akurat pracowałem na zmianę gdzie razem pracowali brygadzista i syn który nie raz robił za trzech i jeszcze mial siłę podejść i pogadać jak normalny człowieki i zapytać czy pomóc nie trzeba ,a niektóre panie to nadawały na niego az w uszy bolały no ale tak już jest człowiek który jest dobrze wychowany zawsze ma pod górę Ogólnie to praca znośna ale pasowało by zwolnić pare pań które nic poza obrabianiem (usunięte przez administratora) nie ma robią ...dla młodych osób które chcą sobię dorobić w czasie nauki praca ok

Gh
@Jar

Dokładnie popieram to co napisałeś ...(też tam pracowałam i każde słowo to prawda ) A szkoda , Tylko ze ta pani którą czasem podrzucają nadaję najbardziej ...ja nie wiem jak tak można

ciezka fizyczna szkodliwa praca przy chemikaliach za 1600 miesięcznie

Elżbieta
@gggg

Muszę przyznać, że mnie trochę zaniepokoiłeś. Wypadałoby jednak, żebyś napisał coś więcej na ten temat. Przecież firma Gold Drop musiała przejść przez kontrolę BHP. Jak to zatem jest?

@Elżbieta

Już mówię . Jak ktoś idzie tam do pracy to idzie do takiej dr Warszawskiej, która zleca badania na wątrobę itp. Ludzie robią tam całe życie co poniektórzy a maksymalny czas pracy przy odczynnikach chemicznych , które unoszą się tam w powietrzu powinien być rok. Badania krwi głównie wątrobowe, ponieważ wszystko co tam wdychasz trafia do krwi jako trucizna a wątroba musi to zdetoksować, oczyścić organizm co obciąża wątrobę. W powietrzu unoszą się różne odczynniki, substancje chemiczne potrzebne do produkcji środków czystości , mydeł itp. te substancje wpływają również na układ oddechowy ( ja przychodząc z pracy miałem podrażniony układ oddechowy ). Tak jakby drapało coś w gardle. Praca była na paletach układaniu paczek które trochę ważyły i tych palet dziennie trzeba było zrobić ze 100 - taka norma , co jest ciężką pracą fizyczną obciążającą kręgosłup, w szczególności odcinek lędźwiowy (cały czas zginanie się). Jest to ciężka praca fizyczna, której podjąłbym się tylko w przypadku znalezienia się pod mostem.

@Elżbieta

Jak nie uważasz i dotkniesz się jakiejś chemii to może Ci skórę wypalić , zrobić podrażnienie a nawet zostawić bliznę do końca życia. Ta chemia jest bardzo szkodliwa, nie daj Boże cokolwiek stamtąd trafi Ci do oka to taka sytuacja może się skończyć różnie. W zależności od stanowiska istnieje również różna odpowiedzialność. Jeżeli kogoś dadzą założymy na mieszalniki to istnieje szansa, że taki ktoś źle coś doda, źle wymiesza substancje i może zniszczyć chemię wartą kilkadziesiąt tysięcy złotych, ale przynajmniej o tym ostrzegają o odpowiedzialności na różnych stanowiskach. Zależy na jakie stanowisko i do czego się trafi. Praca ogólnie szkodliwa, przede wszystkim fizyczna. Wolałbym już iść na sezon do Korala, ale tam też nie jest kolorowo. Na takich produkcjach się mówiąc krótko jednym słowem (usunięte przez administratora) zasuwa jak murzyn na plantacji bawełny w Afryce i to jeszcze na dodatek za nie wielkie pieniądze. To wszystko co napisałem jest prawdą, z tym, że się mogę jedynie podzielić wiedzą , ale nie licz, że cię ktoś z Limanowej ostrzeże przed taką pracą fizyczną, bo część ludzi z Limanowej to złośliwi "katolicy" dający księżom w Kościele na tacę i taka jest niestety bolesna prawda na temat Limanowej.

Pracown.
@gggg

Z tym opisem warunków pracy całkowita zgoda

Mieczysław
@Pracown.

Mógłbyś napisać, czy dostajesz dodatek finansowy za prace w szkodliwych warunkach? Bo skoro świadomie pracujesz w takiej firmie to powinna być jakaś rekompensata. Jest czy nie?

Edward

Czy firma Golddrop nadal zwalnia hurtowo pracowników produkcji

Odp Edward
@Edward

W ogłoszeniach kiedy potrzebują frajera na produkcję za najniższą krajową to " firma o ugruntowanej pozycji na rynku oferuje stałe pewne zatrudnienie"Tak Zwalniają !!!!

yAL
@Odp Edward

Tak teraz sie juz na chapali i musza zwalniac ludzi nikomu nie polecam tej roboty nawet przez znajomosci

@Edward

Tak praca jest jaka jest miodów nie ma .Kierownicy nie mają szacunku do ludzi pewnego dnia po prostu zaprosil mnie do biura i mnie zwolniono mimo iz miałem umowę do końca roku . Po za tym na produkcji pewne panie mają względny i są traktowane lepiej niż inni a i jeden brygadzista tez lata koło jednej pani jak małpiszon

Xd
@Edward

Już nie ale przyjęć niestety nie będzie przynajmniej na razie

Jaa

Ogólnie to nie polecam ,praca jeśli chodzi o układnie na palecie bardzo ciężka ,stoisz 8 godzin przy palecie i układasz do tego jeszcze w upalne dni jeśli dojdzie zgrzewarka maskara nie idzie wytrzymac ,klimatyzacja jest ale po co skoro nie działa ,rozkładają jakieś wiatraki (stare zakurzone) a osoby w biurze siedzą sobie w najlepsze i mają głęboko gdzieś jak jest na produkcji chyba że sprzedaż nie idzie to przyjdzie taki kierownik i cie opierdzieli za byle co ,jeśli chodzi o zarobki to mężczyzna nie ma na co liczyć jesli ma jeszcze rodzinę na utrzymaniu to powodzenia za to 2200 i narzekają że nie ma panów do pracy ,niech dadzą uczciwe wynagrodzenie to się napewno znajdą na razie to jest tam rotacja młodych osób które i tak po pewnym czasie odchodza bo jak się utrzymać za takie pieniądze .Nie pracowałem w gorszej firmie ,jeśli chodzi o ludzi z którymi się pracuje to jest garstka ludzi bardzo w porządku ale są i takie (zazwyczaj panie ) które tak ci obsmarują (usunięte przez administratora) że nikt tego lepiej nie zrobi

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Odp

Na produkcji 2850 ,2900 brutto dostaniesz ,ale teraz czystka straszna i zwalniają z produkcji masowo .

@Odp

Czym były spowodowane te masowe zwolnienia w Gold Dropie? Ile osób dostało wypowiedzenia i kto nie musiał się o to martwić? Czy firma pomniejszała zespół czy może jest obecnie jakaś szansa na dostanie się na produkcję? Warto aplikować?

Zostaw merytoryczną opinię o Gold Drop Sp. z o.o. - Limanowa

• Jak się pracuje w Gold Drop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gold Drop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Gold Drop Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Rzeczna 11D
    34-600 Limanowa