Gold Drop Sp. z o. o.

Limanowa

Opinie o Gold Drop Sp. z o. o.

Chris

Pomogłem właścicielowi gdy zaczynał w Polsce, miał mi zapłacić komisowe.... Nigdy nie dostałem grosza! Cham!

POWIEM tak poważnie pracowałem tam około roku bo musiałem gorszego syfu nie znam MASAKRA rodzina rodzina ,robiłem od poniedziałku do piątku od 6,00 wracałem o 19,00 po powrocie telefony od włascicielki własciciela i syna bo mała sprzedaż,własciciel powiedział mi że za mało sie poswiecam pracy NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI

gienek

Witam Was . Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. Praca jest rzeczywiście ciężka jednak nie można powiedzieć , że jakoś specjalnie ponad siły. Ludzie dają radę. Także zgadzam się z Tobą @gienek.

kazia

Nie polecam !!!!!!!! Zaszłam w ciążę jak wróciłam po macieżyńskim dostałam wypowiedzenie. Z jakiego powodu? cięcia i sratatata, po czym zatrudnili dwie nowe osoby!!! Masakra układy cała rodzina w firmie i w ogóle... Jak nie poświęcasz 200 % czasu ze swojego Zycia to spadaj na drzewo.

Kinderek

Ja też dzwoniłam i to samo mi powiedzieli. Ciekawa jestem, kto kazał tej babie kłamać ?

hdfcjsdhgfjsks

Układy, układziki, kolesiostwo i znajomości. Pozdrawiam

Axilos

hehehehe to prawda, babsko mi to samo powiedziało, a kumple robiący [usunięte przez moderatora] na magazynie, nawijali do mnie, że dwadzieścia osób teraz przyjeli...

Zostaw opinię o Gold Drop Sp. z o. o. - Limanowa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Gold Drop Sp. z o. o.