Opinie o Gold Drop Sp. z o.o. w Limanowa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Gold Drop Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Gold Drop Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Gold Drop Sp. z o.o. w Limanowa

Nivk

Pracowałem rok temu w tej firmie jedyne czego się dorobiłem to bólu kręgosłupa bo zarobki są tak śmieszne że chińczyk co im dozowniki wysyla wiecej zarobi

Mieczysław

Interesowałaby mnie praca na produkcji w Gold Dropie. Czy osoby bez doświadczenia mogą liczyć na zatrudnienie i odpowiednie przeszkolenie? Czy to ciężka praca? Jakie są normy do wyrobienia?

Ambroży
@Mieczysław

Jeśli chcesz na produkcję to musisz wiedzieć że miodow nie ma ciężka fizyczna praca za śmieszna pensje ,niektóre kartony waza po 15 kg a musisz ich ulozyc na palecie kilkaset dziennie

Anzelm

Jakieś podpowiedzi czy teraz firma potrzebuje pracowników?

Ana

Witam, Proszę o odpowiedź na kilka pytań, Ile godzin sie pracuje w Gold drop, jest jedna czy więcej zmian ? I jak wygląda sytuacja np. Ze studentami, czy ich przyjmuja? Jeśli student ma zajęcia w tygodniu, to firma idzie na rękę i daje dzien wolny albo kilka godzin wcześniej jest możliwość wyjść z pracy? Z góry dziękuję za odpowiedzi

Elżbieta
@Ana

Trochę dziwne, że do tej porty nikt Ci nie odpowiedział. Przyznam szczerze, że ja sama chciałabym dowiedzieć czegoś więcej o kwestiach, o które zapytałaś. Liczę na to, iż jeszcze znajdzie się tu kto, kto nam pomoże. A jesteś zainteresowana pracą w Gold Drop na stałe, czy raczej traktowałabyś to jako tymczasowe zajęcie?

Ana
@Elżbieta

Byłabym zainteresowana praca Tak Maksymalnie na pół roku, Mam nadzieję ze ktoś tu zajrzy w niedługim czasie i udzieli odpowiedzi na powyższe zapytania .

Uls6
@Ana

Pracuje się po 8 godz w systemie dwuzmianowym Z tego co wiem studentów przyjmują sezonowo na wakacje

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gold Drop Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Pracownik magazynowy - Kierowca?
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Gold Drop Sp. z o.o.?

Wicher

Tak. W soboty czasem mozna dorobić.

Wicher

Powiem tak. Praca by byla spoko gdyby brygadzista byl normalny (ma swoich pupili) . A zaloga wredna.,lubiaca sie naiewac z innych. Jest garstka ludzi ktorzy sa ok.

kregoslup

Największym problem jeśli chodzi o pracę na produkcji jest ciągłe stanie w pozycji pionowej przez co bolą plecy w moim przypadku (schorzenie z kręgosłupem). Gdyby mieli pracę na siedząco , a raczej tak nie za bardzo jest u nich taka możliwość to nawet taka monotonia by nie przeszkadzała. Najgorsza jest praca w pozycji pionowej - ciągłe stanie i musisz cały czas nadążać - nakładać, pakować, sklejać bo nikt nie będzie czekał, ale tak jest na większości produkcji. Produkcja fajna - gdyby tylko można było pracować w pozycji siedzącej to byłoby idealnie, ale niestety nie można - pozycja pionowa wymuszona cały czas przy pracy - (obciążenie kręgosłupa) - dla kogoś z problem z kręgosłupem raczej nie bawiłbym się w taką pracę , a jeśli już to tylko pod warunkiem . że mają możliwość pracy siedzącej na produkcji.

malis3
@kregoslup

ta praca jest cieżka fizycznie ale jak sie nie ma innej to sie ja wykonuję to jest kwestia przyzwyczajenia

Elżbieta
@malis3

Masz bardzo zdrowe podejście do tej kwestii. Ja sama chętnie dowiedziałabym się czegoś więcej na temat pracy na produkcji w Gold Drop. Jestem mianowicie ciekawa, czy osobom, które nigdy nie pracowały w takim charakterze, organizują tam jakieś przeszkolenie? Wiesz coś o tym?

gggg
@Elżbieta

ciezka fizyczna szkodliwa praca przy chemikaliach za 1600 miesięcznie

fajniludzie

Na produkcji pracują bardzo miłe i fajne osoby. Nie ma takiego strasznego ciśnienia w porównaniu do innych produkcji. Są przerwy i można odpocząć jednakże ogólnie trzeba robić szybko i zachować tempo. Praca nie jest skomplikowana i jest do nauczenia oprócz sekcji mieszalniczej gdzie trzeba już konkretnie ogarniać bo można coś zepsuć. Praca nie jest jakoś bardzo ciężka aczkolwiek super monotonna jak to na tego typu produkcji , jak na każdej produkcji. Ludzie na zakładzie są bardzo pomocni i życzliwi. Polecam taką pracę na chwilę, ale nie na stałe. Jeśli ktoś chciałby się rozwijać to raczej na produkcji rozwoju swojego potencjału i możliwości raczej nie doświadczy. Ludzie rewelacja, bardzo mili, życzliwi, żartują, atmosfera luźna. Pracują tam osoby w średnim wieku ale są też bardzo młodzi. Była taka bardzo młoda dziewczyna i zarazem bardzo ładna ale chyba zajęta i już zamężna, więc nie polecam podrywać. Jeśli chodzi o rozwój swojego potencjału i możliwości to raczej nie na produkcji. Zakład oceniam jako dobrą firmę, pracują tam głównie ludzie z Limanowej i okolic. Zarobki nie duże, chyba że ktoś pracuję tutaj latami to pewnie wyciąga dobre pieniądze. Moim zdaniem to jedna z najlżejszych produkcji obok Korala (u Korala podobnie). Jeżeli się jest przyzwyczajonym do pracy fizycznej to dla takiej osoby rewelacja. Jeśli ktoś nie jest to może mu być ciężko. Zakład duży. Pracownicy są szanowani, nie odczułem niczego takiego żeby ktoś tutaj kogoś ktoś gnębił tak jak to w komentarzach poprzednich. Pracownicy są szanowani na produkcji, atmosfera jest luźna. Polecam w przypadku gdy nie ma jakiejś lepszej pracy i raczej na chwilę. Rozwój potencjału i możliwości danego człowieka raczej nie na produkcjach.

Gutek

@Ludwik Gdyby tak było nikt nie zajrzałby na forum firmy, tęskno za dobra firmą?

Ludwik

Dramat ,teraz pracuje w dobrej formie ,gdzie pracodawca szanuje pracownika , i stoję w sklepie i patrzę na tych biednych ludzi z tego zakładu proszących się o małe zamówienie , bo jak ten z góry zobaczy że nie ma sprzedaży to telefony do 23:45 będzie wykonywał , a sprzedaż żeby była najlepsza i tak będzie zawsze źle i się im tłumacz ,

Chris

Pomogłem właścicielowi gdy zaczynał w Polsce, miał mi zapłacić komisowe.... Nigdy nie dostałem grosza! Cham!

Włuczykij
@Chris

POLSKIE FIRMY TO NAJGORSZY PRACODAWCA, OD TYCH FIRM TRZEBA UCIEKAĆ!!! ZA MOMENT ZA LUDZI POSTAWIĄ ROBOTY DO PROSTEJ ROBOTY I NIE BĘDZIE POTRZEBA KOBITEK DO PROSTEJ PRACY

Czytelnik
@Włuczykij

Sugeruję pracę w firmie innej niż polska , w końcu mamy wolny kraj , masz wolną wolę i swój np .rozum ?

Mieczysław

Dawno nikt nie wypowiadał się w tym wątku na temat firmy. Podzielcie się swoimi odczuciami związanymi z pracą u tego pracodawcy. Jaka jest atmosfera w pracy, można liczyć na jakieś benefity pozapłacowe? Czy jest to firma, z którą można wiązać plany na dłuższą współpracę? Zachęcam Was do dodania opinii.

Mieczysław

Witam, widzę bardzo małą aktywność osób wystawiających opinie na temat tej firmy, dlatego też nachodzi mnie pytanie, czy nadal są prowadzone rozmowy kwalifikacyjne. Wiadome jest jaka aktualnie panuje atmosfera w firmie? Zmieniło się coś od momentu ostatniego komentarza jednego z pracowników Gold Drop?

Biedny Polak

Jak jest z pracą w Gold Dropie?Ile płacą i czy ciężko się dostać,po ile godzin?coś ktoś wie???

Mieczysław

Kto z obecnych pracowników wypowie się o Gold Drop? Czy polecacie tego pracodawcę? Na jaką umowę można liczyć? W jakich godzinach odbywa się praca? Czy soboty są wolne? Podzielcie się proszę Waszymi doświadczeniami, pomożemy na pewno w ten sposób innym użytkownikom.

POWIEM tak poważnie pracowałem tam około roku bo musiałem gorszego syfu nie znam MASAKRA rodzina rodzina ,robiłem od poniedziałku do piątku od 6,00 wracałem o 19,00 po powrocie telefony od włascicielki własciciela i syna bo mała sprzedaż,własciciel powiedział mi że za mało sie poswiecam pracy NIE POLECAM NAWET NAJGORSZEMU WROGOWI

gienek

Witam Was . Mój znajomy pracuję już tutaj od kilku lat. Praca jest rzeczywiście ciężka jednak nie można powiedzieć , że jakoś specjalnie ponad siły. Ludzie dają radę. Także zgadzam się z Tobą @gienek.

kazia

Nie polecam !!!!!!!! Zaszłam w ciążę jak wróciłam po macieżyńskim dostałam wypowiedzenie. Z jakiego powodu? cięcia i sratatata, po czym zatrudnili dwie nowe osoby!!! Masakra układy cała rodzina w firmie i w ogóle... Jak nie poświęcasz 200 % czasu ze swojego Zycia to spadaj na drzewo.

Kinderek

Ja też dzwoniłam i to samo mi powiedzieli. Ciekawa jestem, kto kazał tej babie kłamać ?

hdfcjsdhgfjsks

Układy, układziki, kolesiostwo i znajomości. Pozdrawiam

Axilos

hehehehe to prawda, babsko mi to samo powiedziało, a kumple robiący [usunięte przez moderatora] na magazynie, nawijali do mnie, że dwadzieścia osób teraz przyjeli...

Zostaw merytoryczną opinię o Gold Drop Sp. z o.o. - Limanowa

• Jak się pracuje w Gold Drop Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Gold Drop Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

Gold Drop Sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Rzeczna 11D
    34-600 Limanowa