Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Kryśka

Bartek,a na "Marsie", też będziecie śpiewać kolędy i dzielić się opłatkiem?

@Kryśka

Ma podjechac do nas. Zawsze jest tu mile widziany,odwiedzi swoja kierowniczke i zajdzie do nas. I po kase od swojego kumpla za wczasy nad morzem.

@Drabina

Za ten kemping? Podobno narzekal na warunki i ze musial slono placic.Do tej pory to wspomina.

Jacek R

A po wszystkim zapraszam na drukarnie na maly poczestunek I dzielnie oplatkiem

@Jacek R

Siema Bartek. Dla Ciebie tez mamy prezent:)

W piątek ostatni dzień w pracy przed świętami.Proponuję,aby wszyscy,którzy są wierzący,zebrali się w piątek o godz. 10:00 na punkcie-I.Odśpiewamy razem kolędy;"Pójdźmy wszyscy do stajenki" i "Wśród nocnej ciszy".Rozmawiałem na ten temat z kierownikiem Kamińskim i powiedział,że nie ma nic przeciwko temu i sam chętnie zaśpiewa kolędy.

@Tomek

Tomku,ja bym wolała zaśpiewaćkolędę:Dzisiaj w Betlejem.Ją lubię najbardziej.Zrobisz to dla mnie?

juzek
@Anka

drukarz pisze tu takie bzdury z zazdrości,same kłamstwa

Kris
@juzek

To raczej ten z punktu i co non stop siedzi przed netem i plotkuje o wszystkich.

Ryba po grecku

Zajmij sie anka sprawami firmy ,bo od tego jest to forum ,samy bys chciala miec cos na boku ale jeszcze taki desperat sie nie pojawil . Nie pozdrawiam

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
Anka

Wścibski o wszystkim i wszystkich chciałby wszystko wiedzieć,ale o własnych ciekawostkach i sensacjach nie puszci pary z gęby.Niech powie o romansie teścia z sąsiadką,o którym całe Dolinki huczały kilka lat temu.Frajer i pantoflarz siedzący całe życie pod miotłą.O innych potrafi tylko gadać.

Lowca szprotek

Ej a to prawda ze krol drukarni dalej na maminym utrzymaniu

@Lowca szprotek

Tak,to prawda. Siedzi,wszystko podane pod nos. Taki to pożyje...A myślisz ,że tylko on? Rusek to samo,tylko kasę odkładają...Boże znowu sobie nakupują butów,samochody,ciuchy,konsole...idę po tabletkę:)

Bozydar Iwanow

Jacka w pracy nie ma to jego mamuska ma mniej roboty bo nie musi mu robic sniadania

Rusek
@Bozydar Iwanow

haha mi mama tez caly robi a jak nie mam kasy to kupuje w kantynie

jurek

I tomka plotke aka wscibski tak samo:)))

Wścibski

Byłem wczoraj na giełdzie.Ale nastąpił wysyp latarek.Na Allegro,Świstaku i Tablicy,też jest ich więcej.

Iwona
@Wścibski

Wścibski,Ty wyrównaj zaległe alimenty Asi ze Strzelec.

Agnes

Ten jego przyjaciel od plotek i oczerniania tez jest dobry expert.Razem obrabiali każdemu tylek i smiali się z każdego.A teraz pisza na siebie kto jest gorszy.Oni sa siebie warci bo to baby a nie faceci.Tylko plotkować umieja i robic siku na siedząco.Wscibski trzymaj się i nie pytaj już o nic.

@Agnes

Prawda Agnes.Tylko na Wscibskiego trzeba uwazac zeby go mocno nie denerwowac bo znowu moze zaatakowac z zaskoczenia i moze byc naprawde nieciekawie. Ja tez pozdrawiam Wscibskiego bo to naprawde wporzo gosc a nie to co inni czy jego koles:)Trzymaj sie Wscibski i pozostan soba.

Rysio Mądrala
@Agnes

Chyba nie masz na myśli tego lenia Boczka co najmniej robi,a najwięcej zarabia na magazynie?

trep
@Rysio Mądrala

Boczek szykuje reklamowki na filharmonie;)

@Rysio Mądrala

Nie chodzi o boczka a o przyjaciela od technik duszenia.Sam pisze do siebie na biednego wścibskiego a zapomnial jak smiali sie wspólnie z kolegow i koleżanek.Niech napisze cos o autmatach jak takie ma jaja z zelaza.Szkoda slow na kogos takiego jak oni.

@Agnes

Co zrobisz? Nic nie poradzisz...Dobrze ze odcial sie od Plotki aka Wscibski bo mu na leb siadalo. Nie dal rady psychicznie z tym wypytywaniem. A automaty niech nie pyta bo jedna laska powiedziala ze jak tak bedzie obcinal i gadal pierdoly to dostanie az mu bryle spadna.

@ernala

Nie chodzi o wścibskiego a o jego przyjaciela z którym obgadywal wszystkich.Razem się z kazdeo smiali nawet psudo koleżanki lub niech już bedze ze koleżanek z automatow bo tylko jedna została.Niech opowie jak to był przyjacilem boczka i ruska i wścibskiego.Przyjaciel od plot pzez duże P.

@Agnes

Ja ciebie zrozumialam. Spokojnie. Coz nic nie zrobisz. Taki jest jak choragiewka. Z tego co sie orientuje to rusek ostro tez nabija sie ze Wscibskiego tylko ze go zabiera i pozyczyl mu kase i flache postawil to jakos zyja. Wiem ze ostro cineli ze wszystkich Wscibski to najbardziej z romansu goscia ktory wyjechal do skandynawii.

@Agnes

On dalej z ruskiem sie koleguje pija darmowa flache ty myslisz ze rusek ich lubi? on tylko ma w glowie zeby sie nachlac. a boczek to patrzy tylko zeby na kims przyciac teraz wola 40pln za kielbase. kurcze to u henia z lamowanych taniej kupie a pewnosc ze jest prawdziwa nie podroba. jadlam ten pazdziez i powiedzialam ze nigdy wiecej.

Robol
@trep

I Stoperek też! Znowu się rzucą na darmochę z pojemnikami. W tamtym roku musiałem stać,bo po dwa siedzenia zajęli z tym żarciem.

Wścibski

Nie wiecie czyj jest ten Renault Scenic Van? Słyszałem że jakaś kobieta nim przyjeżdża.Skąd ludzie mają tyle pieniędzy?

czarny

Jak kasy nie mają jak drugie pensje dorabiacie

Wścibski

Ale ci, co mieszkali i robili w Wawrowie, samochody pozmieniali na nowsze? Pozmieniali.Za inwenturę tylko kroją stawki z roku na rok.W przyszłym roku to ja (usunięte przez administratora) i inwentury nie podpisuję.Sami niech za takie grosze zapie***ą.

On
@Wścibski

No tak a rudy jak zginela kawa to szybko oddal klucze i udawal ze nigdy ich nie miał a nosil sobie dopięte do swoich prywatnych.Pewnie tez bym miał nowe auto gdybym się dostal na wawrow do tej mekki bogactwa.Tam to dopiero jest zycie.

Wypytywacz
@Wścibski

Tak ty nie podpiszesz...Cha cha cha...Co roku tak mowisz. Chlopaki na jeden weekend sie zapisuja a ty z tej pazernosci na wszystkie weekendy. Zawsze niezla nabita z tego.

@Wypytywacz

Zobaczysz że nie podpiszę.Ja mam stalowe jaja jak mówi Drabina,i nie rzucam słów na wiatr.Nie będą mnie ci z biur już więcej poniżać i lekceważyć.Jak powiem komu trzeba,co wiem o ich kantach,to sami z Bamy wylecą.

Freddy
@Wypytywacz

To twardy gość.Jeszcze się zdziwisz.

magazyn
@Wścibski

Hahaha. I do tego jak zawsze zaliczysz kazda sobote pracujaca plus za trzech bedziesz robil inwenture,nie ma siedzenia sobie przed netem teraz bedziesz jezdzil na zewnetrzny tak jak w tym roku.

Pan Padeusz
@Wścibski

Wiec na pewno wiesz co z wawrowem dalej?Jesli wiesz o kantach to jesteś twardziel majac taka wiedze.Pochwal się gdzie się rozplynely latarki?

Pirania
@Pan Padeusz

Wścibskiego posty sa bardzo wiarygodne. On wie wszystko,nawet wie o której gasisz światło w mieszkaniu:)

Asia
@Pan Padeusz

Moim zdaniem,latarki kupił najlepszy dystrybutor tego towaru,czyli Jurek z belownicy. On ma dobrze rozbudowaną siatkę odbiorców.

Jo Anna

A może rudy niech zapyta wścibskiego czy cos wie o zaginionych paletach?on wie wszystko wiec na pewno powie kto,gdzie,komu i za ile.Gosc wie wszystko.

Byly
@Jo Anna

Na Wawrowie zawsze tak było ze towar znikal poczawszy od duperel przez palety z kawa i ze skarpetami a teraz latarki i to taka ilość.Ktos ma z tego dzialke bo nikt nic z tym nie robi.Widać ci na stolkach maja dzialke z tego.Kryminal za to jest pewny.

Swieta

Znow tajemnicze znikniecie 10 palet z wawrowa.to po kawie,skarpetach kolejna sprawa z archiwum x.latarki zmieniają swoja materie i znikają.

Wścibski

Jeszcze trochę i weekend.Szkoda,że w soboty nie pracujemy.

Wścibski

Wspaniała wiadomość teraz do mnie doszła o nadgodzinach(mam nadzieję że będą do końca roku). Życie w pracy jest piękne-necik(google mapy,portale społecznościowe,allegro itd...),pogaduszki,rozmowy przez telefon,gierki...Pozdrawiam.P.S. Nie wiecie kogo to golf IV na parkingu stoi?

Iwona
@Wścibski

Ale z ciebie Baran.Ty byś z tej Bamy wcale nie wychodził.Gnębią ciebie w domu czy co? Żal mi takich frustratów jak ty.NIE USUWAĆ MOICH POSTÓW ! To 100% prawda.

Makak
@Iwona

A mowi caly czas ze on nie czyta forum nie sprawdza kont FB NK czy cos podobnego.

Dzwonnik
@Wścibski

Tobie to powinni wszystko ukrocic -zabrac neta i przeniesc gdzies na magazyn zewnetrzny bo ludzie juz z toba nie daja rady i nie mysl sobie ze to sa jakies majaki- wizje ty nawet nie wiesz kto z ciebie cisnie beke. Pozdrawiam ciebie i mam nadzieje ze nie bede musial ciebie ogladac do konca mojego zycia.

Nie wiecie czyja jest ta czerwona Toyota Yaris? Mówią,że kasy nie mają.hmm

Marian

Tomku Toyota jest Tamary

Wścibski

Jeszcze jutro i cztery dni wolnego.Picie,palenie,balowanie i wróżby w poniedziałek.Oby tylko sił starczyło.Cztery dni bez internetu,ale dam radę.

Plotka

Ja nie czytam forum.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.