Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Dartys

Najgorsza firma w jakiej pracowałem w Gorzowie. Tych pseudokierowniczków Mac,Zyg i Łysy z Brazzers, to dawno powinni zwolnić a nie auta dawać za darmo.

Ewelina

A skąd info, że na wyższych stanowiskach biorą atrakcyjnych ludzi? Jaką trzeba mieć prezencję żeby się załapać? Jest jakaś niepisana zasada odnośnie wyboru kandydatów?

Ewelinta Flinta

Nie polecam pracy w scj. Jedna z najgorszych w firm w Gorzowie.

benek
@HA

m asz racje ta kru.....ka to jest najgorsza osoba w tej firmie!!!!!!!!!!!!

Jak się pracuje z ludźmi z S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

M......
@Gienia

Zgadzam się z tą opinią jest prawdziwa jest tam miła atmosfera gdy tam pracowalam

Nikt

Rzucają nami między zmianami jak workami ziemniaków. Nikt nie bierze pod uwagę że dojeżdżamy z kimś żeby było taniej. Nikt nie liczy się z naszym zdaniem. Maja nas za nic. Kto na to pozwala ??? Przeciez są jakieś wytyczne kodeksu pracy !!! Dzisiaj dowiaduje się, że od jutra zmieniam zmianę albo nawet system pracy. Nikt nie pyta tylko po chamsku informuje. To się nadaje do zgłoszenia do PIP.

Lusia
@Nikt

Nie wiem na której Lini pracujesz i kto jest Twoim przełożonym. Mój lider jak jest potrzeba przejść na inną zmianę to się grzecznie pyta jeśli mu odmowie to nikt nie robi z tego problemu. Zresztą cała nasza zmiana jest super. Ale tutaj jest duża zasługa lidera bo liczy się z naszym zdaniem i ma do nas szacunek.

Ktoś
@Nikt

Tam się kończy robota nie przedłuża agencyjnym umów lepiej szukać nowej pracy za lepsze pieniądze i szacunek

Doromasterka
@Lusia

To napisz od kogo z liderów jesteś, to z chęcią się przeniosę.

@Doromasterka

I ja też...

Shai-Hulud

Nie ma co współczuć. Trzeba spi3rd@l@ć z tej firmy.

Wiola duopack
@Shai-Hulud

Ja nigdzie się nie ruszam, praca jest super, liderzy, to wspaniali ludzie, najniższa krajowa plus co pół roku profit szering, kasa na święta zawsze jest i imprezy.

Rafał
@Nikt

Wszystkimi tak rzucają, nie tylko u Ciebie to tak wygląda, u nas sytuacja bardzo podobna

@Nikt

Nadaje się do zgłoszenia i ktoś powinien to zgłosić, aż dziwne że tego nikt nie zrobił jeszcze

Shai-Hulud
@Wiola duopack

Liderzy to kmioty.

janka
@Wiola duopack

a co zapomnialas jak nie dostalas podwyzki bo nie nosilas okularow ochronnych na zmianie??? co teraz zachwalasz juz kiedys plulas jadem na przelozonych czy cos sie zmieniło?

Henio Nowy wpis
@janka

To nie prawda, że za brak okularów blokuja podwyżkę, ale słyszałem, że pracowników którzy łamią zasady bhp to gotują na stołówce i podają w żurku.

Kucharz Nowy wpis
@Henio

Tak to prawda były takie przypadki a jeśli któraś z pań łamie zasady BHP a ma okres to w ten dzień podają barszcz

Beway Nowy wpis
@Kucharz

Powaznie? Ktos to zglosil do PIP?

Asior Nowy wpis

Najgorsza firma w Gorzowie. Pracowałem w trzech zakładach i to co dzieje się w tej fabryce, to nadaje się "Sprawy dla reportera";) Ogólny staż 23 lata pracy. Nikomu z dobrego serca nie polecam tej "firmy". Dobrze, że jako agencyjnemu nie przedłużyli mi umowy i tak miałem nagraną już pracę. Tych liderów i kierownika na HA, to dawno powinni zwolnić.

Ewelinta Flinta

Nie polecam pracy w scj. Jedna z najgorszych w firm w Gorzowie.

Ewelina Flinta

Dlaczego słabo? Za 4brygadówkę 3500 netto?

@Ewelina Flinta

Podobno najwięcej płacą w Gorzowie......za 4 bryg.

Najwięcej to ile? Na 4 brygadowce są dodatki za pracę w nocy? Ile to mniej więcej wychodzi? Zależne to jest ile nocek w miesiącu wypada?

Denis
@Marta

Dokładnie zależy ile nocek zrobisz w miesiącu,a ile nocek wychodzi w miesiącu to wynika z grafiku.Na 4 bryg,pracuje tylko jedna linia .

Doris
@Denis

To pozostałe linie jaki mają tryb pracy w takim razie? No i czy te grafiki to jakoś w porządku są układane? Jak coś komuś wypadnie nagłego to nie robią kłopotów żeby coś zamienić itp?

Ziom

A jak liderzy na zmianach? Spoko ludzie?

Kasandra
@Ziom

Co do pracy liderów, to jest opcja awansu na to stanowisko? Czy jak pracuje się kilka lat tu w firmie na niższej posadzie, to jest szansa na rozwój? Czy jednak firma na takie posady bierze ludzie z zewnątrz?

Piso
@Ziom

Nie polecam tej firmy robię tu u rudej Beni(usunięte przez administratora)jest zwykłą brygadzistka a wozi się gdyby była jakimś kierownikiem, uważa się za lepszą osobę a pracowników traktuje z pogardą kim ona jest ????jest takim samym robiłem jak każdy,mam dość i szukam lepszej firmy w Gorzowie,pracy nie brakuje

Jeszcze pracownik.
@Piso

Zgadzam się w100 %.Też się rozglądam za pracą. Jeżeli jesteś ogarnięty/ogarnięta pracujesz według norm, dajesz sobie radę, jesteś uczciwym pracownikiem i masz swoje zdanie nie będziesz pracował/a w sj johnson, znam trochę osób wyżej i każdy mówi że jest coraz gorzej. Firma wymienia pracowników dobrych na tych mniej kumatych, niektórych trzyma tylko stała umowa a i tacy pracownicy odchodzą..

@Jeszcze pracownik.

Czyli co, aktualnie jest rotacja? Chodzi tylko o wynagrodzenie czy też atmosferę pracy?

Tyram na HA
@Piso

Witam. Z tego co zaobserwowałem, to potrzebna jest zmiana kierownika na produkcji. Na magazynie zaszły zmiany, odejście Zygi i Seby dało dużo energii. Rotacja na produkcji jest potrzebna, bo Maciek nie daje rady, a ogólnie mało ogarnia i nie daje z siebie 100%. Zakisił się, spoczął na laurach będąc na h1. Oczekujemy zmiany na lepsze.

HA
@Tyram na HA

Zmiany najlepiej zacząć od Krupskiej, zero stabilności, atmosfera coraz gorsza nie polecam pracy.

benek
@HA

m asz racje ta kru.....ka to jest najgorsza osoba w tej firmie!!!!!!!!!!!!

Becia

Wiele z was pisze o pracy na halach a względem stażu ktoś będzie mi w stanie podpowiedzieć co i jak? Jest zapewnienie w ofercie Stażysta w dziale Lean Manufacturing o szeregu szkoleń, faktycznie firma organizuje stażystą takie szkolenia i idzie się czegoś nauczyć?

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.

Jak się pracuje z ludźmi z S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Hugo

Tragedia jeśli chodzi o linie Drano to zmiana A zastraszana przez Pana Kamila a zmiana C to tragedia lider to jak by mógł to by wylizał (usunięte przez administratora) Paniom z pakowania

Przemysław
@Hugo

Niby w jaki sposób do tego dochodzi? To brzmi bardzo poważnie, może warto by było gdzieś to zgłosić?

@Przemysław

Proszę pytać ludzi na linii

Czarna jula
@Hugo

@Hugo czy ty pracujesz na zmianie , że masz takie informacje ?

Gwiazda
@Hugo

@Hugo czy Ty rozumiesz słowo "zastraszanie"? Mi się wydaje, że raczej nie znasz znaczenia tego słowa więc zapraszam do słownika żeby się zapoznać z tym terminem. Jesteś pracownikiem zmiany "A", że w ten sposób wypowiadasz się o Kamilu? Twoja opinia jest dla niego krzywdząca i niesprawiedliwa. Przełożonym jest bardzo dobrym i zawsze staje za swoimi pracownikami. Więc nie rozumiem Twojego stwierdzenia. Jestem pracownikiem tej zmiany i zamieniła bym jej na żadną inną. Zanim napiszesz jakąś opinię to zastanów się co piszesz, bo większych głupot to nie słyszałam.

Hugo
@Gwiazda

Oczywiście ze pracuje , o wszystkim dowiedzą się kardy i kierownictwo . Mam nawet dowody

Czarna jula
@Hugo

@Hugo dowody? Jakie może mieć osoba z innej zmiany dowody na lidera nie swojej zmiany. Zareczam ci , że tak jak Kamil zawsze staje za nami to i my postawimy się w jego obronie , także lepiej abyś miał coś mocnego bo inaczej sam się pogrążysz . Kamil jest osobą która wymaga od swoich pracowników rzetelnej pracy, może właśnie dlatego ma najlepszych Operatorów i panie pakujące na linii , czego nie można powiedzieć o innych zmianach. Ekipa jest zgrana i jeśli ma problem z czym kolwiek to bez wahania może uderzyć do lidera i problem się rozwiązuje. Każdemu życzę takiego Lidera jakim jest Kamil

Gwiazda
@Hugo

Hugo, normalnie dramat jak czytam co piszesz!!! Dowody? Jak można mieć jakieś dowody skoro czytam same wymyślone przez siebie teorie. Wyobraźnię chyba to masz wybujałą. Sam sobie tworzysz dowody? Jeśli pracujesz faktycznie na tej zmianie, (ale mi się wydaje, że NIE) to zmień pracę i zacznij pisać powieści z gatunku fantastyki, bo może w tej roli się spełnisz. Życzę powodzenia z tymi Twoimi wymyślonymi dowodami, bo ekipa zmiany "A" stanie za swoim przełożonym tak samo jak on za nami i daj już sobie spokój z pisaniem takich bzdur, bo z nami nie wygrasz. Mamy najlepszego lidera na tej hali!!!!

****
@Hugo

Co ty Hugo możesz wiedzieć o zmianie A jak na 99% ciebie tam nie ma ,jeżeli byłeś to na obu zmianach i wszędzie ci źle masz problem sam ze sobą .A co do Kamila to wiedz że staniemy za nim murem.

@Hugo

Tragedia to Twoje drugie imię ? Zanim zaczniesz pisać głupoty to trochę pomyśl . Zamów wizytę u lekarza bo długie terminy . Zacznij od siebie !

Magdalena
@Hugo

Dowody to kwiaty wkładaj.

Lidia
@Malwina

To jaka jest prawda ? powiesz ?

@Lidia

Prawda jest taka że trzeba pracować a nie szukać problemów. Ile ludzi tyle charakterów jedni pracują a inni mają tak mało zajęć że wymyślają jakieś bajki. Nigdy nie uwierzę w żadne bajki trzeba samemu zobaczyć jaka jest prawda. Polecam Drano każda zmiana jest ok Podejrzewam że na każdej zmianie znajdziesz bratnią duszę.

Agata
@Malwina

Bratnia dusza to super sprawa, ale widząc jego nastawienie i stwierdzenie, że wciąż tu pracuje trochę mnie to martwi. Bo to znaczy, że zdarzają się właśnie tacy negatywnie nastawieni? Są jakieś problemy w zespołach może?

@Agata

Mnie też to martwi że ktoś taki pracuje wśród nas. Ludzie sami szukają problemów gadają na innych bo inni z nimi nie rozmawiają. W pracy trzeba być otwartym komunikatywnym a nie robić z siebie narcyza. Ile ludzi tyle charakterów my tego nie przeskoczymy.

Magazyniarz

Jest taka jedna Justyna W. , która świadczy nieodpłatnie usługi seks..alne po magazynkach. Z niektórymi panami bardzo dobrze układa jej się współpraca.

Zbychyszekowski

"Super". Najbardziej do rana przyłoż jest Zyga i Seba z Brazzers.

Jan

Dużo jest oszołomów myślę że potrzeba tam takich co nie myślą samodzielnie i robią za najniższą i są ganiani aby firma miała spore dochody dzięki tym (usunięte przez administratora) na własne życzenie,robią tam z wieloletnim stażem za najniższą he he widocznie im pasuje a kierownictwo chwali się że produkty są reklamowane w Anglii przez piłkarzy Liverpoolu to widać jak firma zarabia a jak płaci pracownikom,NIE POLECAM

Gienia

Bardzo super się pracuje z ludźmi na duopakach jest tam pani Ania jest bardzo miła osoba bardzo pomaga nowym pracownikom,bardzo ich nie szanuje i obgaduje lubię panią Anię bo sama pali głupa podczas pracy a innych pogania i obgaduje że wolno pracują bardzo ja cenie za jej pomoc przy pracy podoba mi się jej podejście do pracy a szczególnie gdy chodzi sobie na papierosa bardzo pozytywna osoba która wie jak się ustawić w życiu będę brała z niej przykład jest moją idolką pani Anna

M......
@Gienia

Jest otwarta rekrutacja na koordynatora magazynu części zamiennych. Będę próbował swoich sił bo mam doświadcznie w pracy na magazynie ale z angielskim u mnie nie za dobrze. Naprawdę często jest używany w pracy i na rozmowie sprawdzają czy mówi się dobrze w tym języku? Ktoś był już na rekrutacji i może mnie oświecić?

Nie idź. Obecny pełniacy obowiązki kierownik magazynu za Zygfryda, to słup i pozorant. Nie polecam. Widzę wszystko od środka, rozmawiałem o tym stanowisku i mają wymagania jakbyś co najmniej miał rządzić całym SCJ.

Żele

Wspaniałe miejsce pracy. Tu można się spełnić zawodowo, człowiekowi cały czas pracuje mózg co ulepszyć na swoim stanowisku pracy żeby pracowało nam się lepiej... Kierownicy, liderzy, to fantastyczni ludzie, którzy oddadzą całe serce dla firmy. Brawo! Korporoacja, to jest to czego szukałam.

@Żele

A o jakim stanowisku się konkretnie wypowiadasz? Bo ja tutaj czytałem też nieprzychylne komentarze na temat pracy na produkcji. Powiadasz, że pracownicy ciągle myślą jak ulepszysz stanowisko swojej pracy. Ich pomysły są w ogóle brane pod uwagę?

zelki he he
@Żele

o jakich spełnieniach zawodowo ty bredzisz??? ty chyba nie wiesz o czym piszesz,prezerobiłam na prawie wszystkich liniach i nie polecam tej firmy,liderki (usunięte przez administratora)przescigaja sie w ilosci wyrabianych produktow podkrecaja linie na niekozysc robotnikow potem podnosza normy bo niby da sie(usunięte przez administratora) nie sie da raz zerobia wiecej potem maszyny sie psuja i stoja ludzie a normy takie same potem awantury ze na czerwono......to jest jedna z najgorszych firm w gorzowie i to za najnizsza krajowa bez zadnych premi czy nagrod,nagrody to sobie daja ci w biurze a roboli sie gania od gwizdka do gwizdka,nakupili sobie nowych samochodow sluzbowych a od roboli wymagaja zaciskanie pasa,stolowka tez niby zarcie tanio bo dofinansuja ale jest tak zrobione godzinowo ze robol ni moze przeciez zejsc z lini produkcyjnej i isc na obiad ta stolowka jest dla liderow oraz tycgh nierobow z biura,ludzie tam jest taka rotacja ze.....

@Żele

bardzo fajna firma pracuje tu z przyjemnoscia,jest sporo miłych ludzi ktorzy dla 5 zł wiecej wypłaty by cie sprzedali,bardzo miłe towazystwo donosza na siebie i obgaduja,bardzo dobra panuje tu atmosfera,pracownicy usmiechaja sie do ciebie a za plecami obgaduja,miło sie tu pracuje z takimi ludzmi,panie brygadzistki sa konkretne nie daja sobie w kasze dmuchac,kazda chce byc lepsza od drugiej i przescigaja sie ktora zmiana zrobi wiecej,bardzo mi sie podoba podnoszenie norm,fajnie by było gdyby jeszcze skrócili przerwe sniadaniowa bo po co taka przerwa 20 minutowa,nie lubie jesc w pospiechu wiec uwazam ze nie powinno sie jesc w zakładzie pracy,wyjdzie to zdrowiej dla sylwetki,podobaja mi sie imprezy integracyjne,mozna wtedy poplotkowac i obgadywac innych pracowników,dobre sa tu zarobki zarabiamy wiecej niz ci w afryce,jest super,mozna zyc na niskim poziomie bo przeciez pieniadze szczescia nie daja,chciala bym podziekowac pani brygadzistce z lini p.....za to ze dostałam (usunięte przez administratora),to zmotywowało mnie do jeszcze wiekszego zaangazowania w pracy i zaczelam pracowac szybciej,nawet rzuciłam palenie i nie chodze do toalety gdyz uzywam pampersów nie trace czasu i w ten sposob robie wiecej sztuk,polecam ta firme jest super pracuje sie duzo szybko i ciezko za małe pieniadze i dojazd jest tez super jest tylko kilka autobusów a le mozna dojezdzac taksówkami i poczuc sie jak prezeska firmy jestem szczesliwa,no i podoba mi sie moja szatnia oddalona od kilkadziesiat metrow od miejsca pracy wiec biegiem pokonuje ta droge wiec pomaga mi to w kondycji,polecam wszystkim

@zelki he he

Co Ty wypisujesz za głupoty? Ja przy Bence, Gosi czy Jadzi, to się rozwinęłam intelektualnie. One wraz z byłym kierownikiem Grzesiem i Mackiem należą do Towarzystwa Mensa. Do tej pory nie odczułam jakiś niesnasek, obgadywania, zawsze z uśmiechem wchodzę na halę.

@Żele

No to super że jesteś zadowolona z atmosfery. A jeśli chodzi o rozwój niekoniecznie intelektualny ale branżowy to dają możliwość uczestniczenia w szkoleniach żeby nauczyć się nowych rzeczy?

Żele

Tak, zdecydowanie. Benka, Jadzia, Gosia czy Maciek, to ludzie którzy potrafią wznieść nowe pomysły na poziom nieosiągalny dla niekumatych i (usunięte przez administratora) Polecam firmę.

Jaki dress code obowiązuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Uno

Na produkcji buty ochronne z noskami, spodnie, koszulka, koszula, okulary ochronne. W biurach miniówki, legginsy, dresy, sandały, pikolaki.

@Uno

Czyli dbają o ubiór i bezpieczeństwo pracy? A jak jest ze szkoleniami, od jakich szkoleń zaczyna nowy pracownik produkcji?

Zosia

A dacie znać jak wygląda praca jako starszy elektromechanik? Ja sama nie szukam takiej pracy, ale mój tata tak i dla niego pytam. Na liście z wymaganiami jest napisane, że chcą uprawienia eksploatacyjne SEP gr.I,. I jaka jest pensja jak posiada sie te uprawnienia? I jak tata ma też gr II, to może dostać więcej pensji jak ma większe kwalifikacje?

Abstynent

Jeśli chodzi o firmę to jedna z najgorszych unikajcie bo nie dadzą zarobić tylko wymagania kolosalne robiłem już wszędzie ale to co jest tu to porażka jeśli są nadgodziny to wciskają starych robotników na jedno stanowisko po 2 osoby po znajomości z innych lini a ty jeśli jesteś przez agencję to nawet nie informują że można przyjść na nadgodziny a te cwaniaki z Johnson -a na kontraktach chodzą z konta w kąt i tylko nabijają nadgodziny za to tylko że są chory zakład te kierownictwo jest do (usunięte przez administratora) nie wiem gdzie jest nadzór bo to okradanie firmy siedzą i nic nie robią bo tylko są a człowiek który chcę uczciwie pracować na nadgodzinach jest pomijany TAM POWINNA WPAŚĆ KONTROL!!!

@Abstynent

Masz dużo racji z tymi nadgodzinami, cwaniaki którzy pracują w tym miejscu od lat '90-tych potrafią mocno namieszać. Ja osobiście najbardziej żałuję zwolnienia przez firmę Grzegorza. Fantastyczny i wspaniały człowiek, oczytany, poliglota, niekofliktowy, takiego kierownika, to ze świecą szukać. Kosma na pewno by na to nie pozwolił. Jeszcze zarząd zapłacze za nim... Tylko co teraz zrobią Yadwiga i Margareth?

Halina
@Abstynent

A co takiego wymagają co nie wchodzi w skład obowiązków? Można zarobić dobrą kasę za nadgodziny, że jest to owiane tajemnicą i jest tyle chętnych? Czy pieniądze za nadgodziny wypłacane są tego samego dnia co pensja?

@Halina

Dobrą kasę, to zarobisz w innej firmie, tutaj na pewno NIE. Wyzysk do granic ludzkich możliwości. Odkąd zwolnili najlepszego kierownika Grzegorza, to jest naprawdę źle.

Apacz z produkcji

Dostał kwit, miesiąc wypowiedzenia i już się pożegnał z załogą na HA. Szkoda, my tu na produkcji jesteśmy bardzo smutni, wręcz załamani. Wspaniały człowiek, żaden (usunięte przez administratora), taki ludzki, przerobiłem z nim wiele lat: latex, h4, h3, h1 czy ha.

Jak się przygotować na rozmowę do nich, doradzi ktoś? Stażysta w dziale operacji produkcyjnych - to ogłoszenie mam na myśli, ono mnie interesuje. O co pytają, jakieś testy są po angielsku, ogólnie w jakim języku jest rozmowa? Bo wymagają znajomości, jak patrzę tak.

Morris

Chłopie! Daj sobie spokój z tą firmą. Na kierowniczych stanowiskach są ludzie którzy po angielsku nie potrafią powiedzieć dziękuję. Kierownik ha, to niemota. Kierownik magazynu uciekł do normalnej firmy, ludzie z BHP nawiedzeni, covidówka myśli że jest doktorem albo ordynatorem. Nie polecam.

Elka
@Morris

ma Pan racje to jedna z najgorszych firm,pracowników maja za nic kupili sobie słóżbowe limuzyny i8 mysla ze sa posłami......nie chca płacic uczciwie tylko daja sobie premie......lepiej mam w amazonie

Riki tiki

Te rozmowy o pracę to dramat,zero profesjonalizu ,zero odpowiedzi , (usunięte przez administratora)

@Riki tiki

Aż dramat?? Możecie napisać, kto bierze udział w tych rozmowach i kto się śmieje? Bo jak są podśmiechujki, to chyba od strony firmy jest więcej osób niż jedna. Tam jest rekruter, jakiś manager, szef całej firmy, czy ktoś inny jeszcze? Wgl rozmowa jest w biurze, czy to zdalnie?

Dartys

Julek
@Dartys

Auta daja kierownikom ???

Kornelia
@Julek

A praca zakłada wyjazdy, że mieliby auto dostawać? Jeśli są jakieś delegacje i w ogóle to bym chciała wiedzieć, myślałam nawet o aplikowaniu od razu wyżej. Z zewnątrz jest opcja dostać pracę na wyższym stanowisku?

Ewelina

Grażyna

Jako zakład to słaba firma trzeba walczyć o swoje,a atmosfera wśród pracowników nieciekawa,pracowałam na różnych liniach piso,drrejno blistry ale najgorsza atmosfera jest na duopakach,jest osobą która szuka zaczepki i podjudza ludzi na innych psuje atmosferę w pracy dobrze że pracuje na innej lini

Pracownik Piso.

Najgorszy zakład w jakimś pracowałem, najgorsza linia w całym zakładzie, nie polecam nikomu na szczęście już niedługo koniec męki, zmiany konkurują kto więcej, ludzi umieją narzekać ,a jak trzeba się odzywać to cicho jak mysz siedzą!!! Atmosferą do bani, ludziom się udziela jednemu od drugiego.

Może nie jest najgorsza ale nie najlepsza, słyszę też co ludzie rozmawiają na temat Lini, linia jest niedopracowana , ludzie kilkanaście lat pracują i słyszę co gadają..Pozdrawiam

Jurek

Jakie kilkanaście lat? Jak nowa hala HA została oddana z trzy lata temu wraz z całą produkcją linii piso, drejno i reszty. Skąd ty takie informacje czerpiesz? Wcześniej były pasty na H3 jeszcze za czasów bamy. Linie SCJ poszły pełną parą odkąd została otwarta hala HA czyli z trzy lata temu.

@Pracownik Piso.

Zgadzam się w 100%najgorsza firma w Gorzowie a ludzie to (usunięte przez administratora)sami sobie narzucają coraz większe normy za najniższą krajową a ci z biura się cieszą i biorą premie a na spotkaniach tylko potrafią pięknie przemawiać....a w nagrodę dostaniesz kostkę żelu zapachowego z odrzutu bo szkoda kasy by to zutylizować....

Pracownica
@Pracownik Piso.

Firma porażka ludzie są idiotami narzekają na warunki a robią jak (usunięte przez administratora) ponad normę i tylko obgadują jedni drugich a potem jakby nigdy nic udają kolezanki i co druga udaje kierowniczkę....

Był ktoś na rozmowie o tego lidera zespołu co się ogłaszają? A raczej kilkanaście dni temu ogłaszali. Chciałabym wiedzieć, czy już komuś odpowiedzieli w sprawie ogłoszenia i o co pytają. Ciekawe czy jeszcze jest szansa się przyjąć.

Braliście udział w procesie rekrutacji na stanowisko Quality Manager w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.? Napiszcie, jak Waszym zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Przekazane przez Was informacje mogą okazać się pomocne dla innych użytkowników.

Sandra

Byłam tam na rozmowie. Firma dramat. Naprawdę nie polecam. Szkoda czasu i zdrowia.

Wiadomo czemu uciekają? Chodzi o atmosferę? O warunki? Masz informacje co jest na rzeczy? Dużo tych pracowników się już zwolniło?

Dunkierka
@Marta

Marta, wy cieszcie, że nie przeszliście do grubego. Praca za najniższą krajową, od listopada do końca marca po 10h cztery dni za piątek wolny, niby przyjmują szwaczki ale emerytki;) Ci co mają łeb na karku, to uciekli od wyzysku, bo gruby musi swoją posadę uratować po zlikwidowaniu Mosbach... Lepiej trzymajcie sie w SCJ, bo jakbym wiedziała o sytuacji w której znajduje się ta szopa na Szczecińskiej 51, to za żadne skarby bym nie podpisała listu intencyjnego...

@Dunkierka

Co tam się dzieje ? A jak gruby jest ok?

Michaśka

Jest tu jeszcze chwila na wysłanie cv podczas rekrutacji na stanowisko Lider Zespołu / Team Leader (P5 /Manufacturing V). I tu widziałam pierwszy raz coś takiego jak pakiet relokacyjny? Czyli co to jest? I kto dostaje takie pakiet? To jest jakaś kasa, czy pakiet świadczeń dla pracownika/przyszłego pracownika?

Misiu

Kto jest kierownikiem produkcji H1 i kto jest kierownikiem kadr?

@Misiu

Nie ma kierownika H1, bo produkcja wyrobów SCJ odbywa sie tylko na HA, za którą odpowiada dyrektor zakładu.

Gosix
@Misiu

Nie ma już tam kierownika. Dwóch ostatnich kierowników, to niemoty i aż dziw, że tak długo sprawowali rządy...

Były robotnik

Jeśli ktoś chce dłużej tam pracować to nie polecam dziadowska firma płacą ochłapy a wymagania kolosalne,a najgorsza praca na H 3 ludzie tam pracujący nie myślą,sami sobie windują normę,nawet nie słuchają team leader -ki która mówi zeolnijcie bo już dużo a ci ludzie jak opentani pracują jak (usunięte przez administratora),a najgorsza jest pani B...... a nadgorliwa i mściwa osoba myśli że posiadała wszystkie rozumy stawia się nawet ponad swoją przełożoną panią J......e na dłuższą metę praca tam jest dobijająca są lepsze zakłady niż ten, robią imprezę integracyjna ale nie dla wszystkich,nie dla pracowników zatrudnionych przez agencję to jest jawna dyskryminacja bo wymagają od wszystkich tak samo,lepiej jest w Wolkswagenie tam są dodatki

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.