Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Bochen

To przyjmują do Bamy czy nie? Ja mogę iść na produkcję,magazyn,punkt I,czy do biura. Proszę o odpowiedź zorientowane osoby.

Boczek

Nie wiecie co dobrego do żarcia będzie 14-go grudnia w filharmonii? Ciekawe czy jedzenie będzie można brać do domu? Mocne reklamówki mam już przyszykowane.

vini
@Boczek

Sciagnij ten tshirt reklamujacy silownie. Trzeba miec rzezbe do tego.co ty myslisz ze jestes lazar angelov? Smiech na sali.

Wścibski

Witam. Nie wiecie kogo to audi a4 srebrne w sedanie? Skad ludzie maja siana? Bede musial wczesniej do pracy przyjezdzac zeby obczajke zrobic.

nowa

Mam ofertę pracy do bazy, jest w stanie mi ktoś powiedzieć jak się u was pracuje ...? I czy dużo osób z obawy dojeżdża ?

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
Drabina

Czemu na palarni na Wścibskiego mówią Mario?

Wścibski

Zapraszam wszystkich na seminarium w listopadzie ,lekcja numer 1 za darmo.Prawidłowo wykonana technika shime waza (w okolicy tętnicy szyjnej) powoduje utratę przytomności na okres od 8 do 14 sek.. Człowiek po duszeniu może dojść do pełnego stanu świadomości po 10, a najdalej 20 sek.. Duszenia (podaję tutaj na przykładzie nomenklatury Kempo Tai Jutsu) dzielą się na techniki wykonywane z przodu, boku i tyłu. Z kolei te dzielą się na: -duszenia wykonywane za pomocą kimona, -tzw. "gołe duszenia" czyli bezpośrednio przedramieniem, -duszenia za pomocą nóg, -mieszane (za pomocą nóg i rąk), -duszenia palcami (tygrysie pazury, szpony orła - głównie występujące w VVD). Inny podział obejmuje technki, które można zastosować w pozycji stojącej (tachi waza) oraz w parterze (ne waza). W obu przypadkach możemy jeszcze stosować duszenie unieruchamiając przeciwnika (najczęściej w ne waza) lub w ruchu, z akcji. Techniki W poszczególnych częściach przedstawię po kilka przykładów z każdej grupy jak również zastosowania shime waza w walce i obronę przed tymi technikami. 1 - "Gołe duszenie" W technikach KTJ wyróżniamy kilka odmian Hadaka Jime. Pierwszy klasyczny, gdzie stojąc za przeciwnikiem na szyję naciskamy krawędzią promieniową (od strony kciuka). Drugą ręką ściągamy duszącą rękę do siebie (po złączeniu dłoni). Druga metoda polega na zaciśnięciu szyi w zgięciu łokcia, w ten sposób że przeciwnik jest całkowicie unieruchomiony. Drugą ręką naciskamy głowę w przód. Dłoń ręki naciskającej głowę jest zapleciona na bicepsie ręki wykonującej duszenie. W ten sposób Hadaka Jime jest zastosowane jako duszenie i jako dzwignia na kark. Przy tego typu duszeniach ważne jest aby przedramie ściśle oplotło szyję zostawiają oponentowi jak najmniej miejsca. Plecy duszonego muszą ściśle przylegać do klatki piersiowej duszącego.

Kamila
@Wścibski

Joge tez prowadzisz? Certyfikat ukonczenia kursu dajesz? Nie wiesz kogo to Citroen C4??? Dzieki.

makak
@Kamila

Co tam C4...Zapytaj lepiej skad ludzie maja na A4? Ciekawe czy byla juz obczajka i wypytywanie? Tak dyskretnie w bialych rekawiczkach... Slyszalem ze dobrze uczy balache z dosiadu:) Polecam:)

palaczka
@makak

To ten co jezdzi na koniec parkingu obcina auta potem wraca i parkuje przy portierni?

Anka

Odczepcie się od niego wszyscy zazdrośnicy, plotkarze czy plotkary.Są mężczyźni, którzy podryw mają wpisany w DNA. To oni jednym spojrzeniem potrafią złamać kobiece serce i sprawiają, że nie można o nich zapomnieć. Przyciągają jak magnes tajemniczym uśmiechem i obietnicą niebezpiecznej przygody. Takim mężczyzną jest Tomek, jedyny facet z jajami w Bamie, który za dnia pracuje fizycznie, a nocami rwie laski i zarabia prawdziwy szmal.Nie macie jego kasy,prezencji i klasy,nawet w dziesięciu procentach.Dla mnie praca z tym prawdziwym Macho,to czysta przyjemność.

Edzia
@Anka

Hahahahaha. Kogoś niezłe żarty się trzymają:))) Tajemniczy uśmiech(właśnie się wspaniale uśmiałam),prezencja,klasa? Hahahahahahahaha...

Czarna
@Anka

Zgadzam się. Ideał. Tak po prostu.

@Anka

Zgadzam się....Uwielbiam jak patrzy w moje oczy...Jest przesłodki...

Agnes d

Co można wyczytać z twarzy? Według anatomów i psychologów - niemal wszystko. Na twarzy jak na dłoni odbijają się nie tylko nasze stany emocjonalne (nawet jeśli staramy się zachować tzw. pokerową twarz), ale również to, czy w danym momencie mówimy prawdę. Równie ważne są proporcje - to na ich podstawie można np. oszacować, czy nie mamy do czynienia z... psychopatą.Badania przeprowadzone przez uczonych z Uniwersytetu Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie wskazują, że istnieje związek między proporcjami twarzy, a niezbyt przyjemnymi cechami charakteru, w tym skłonnościami psychopatycznymi. O jaką właściwość twarzy konkretnie chodzi? Okazuje się, że kluczowym wyznacznikiem jest stosunek długości twarzy do jej szerokości. W badaniu wzięło udział 96 studentów oraz 41 więźniów przebywających w zakładach karnych. Badani wypełniali szczegółowe kwestionariusze psychologiczne nastawione na wykrycie skłonności psychopatycznych. Każda osoba uczestnicząca w badaniu była następnie fotografowana przez uczonych w pozie umożliwiającej dokonanie szczegółowego pomiaru stosunku szerokości twarzy do jej długości. Na koniec porównano rezultaty obu części badania. Okazało się, że spora szerokość w połączeniu z niezbyt pokaźną długością często wskazują na to, że posiadacz takowej "facjaty" m.in. ma skłonność do bezwzględnej dominacji, podejmowania ryzyka bez względu na koszty i ograniczoną zdolność odczuwania strachu. "Szerokogębi" są bardziej od "długotwarzowców" skupieni na sobie i impulsywni. Wykazują się również mniejszą empatią. Gdzie szukać źródeł takiej zależności? Uczeni tłumaczą, że u mężczyzn szerokość twarzy jest związana z ilością testosteronu w okresie dojrzewania - wyższy poziom tego hormonu sprzyja kształtowaniu się szerszej twarzy. Duża ilość testosteronu w dłuższej perspektywie oddziałuje na mózg, w tym konkretne partie - hipokamp oraz ciało migdałowate, które pełnią kluczową rolę w kształtowaniu się zachowań społecznych: - Należy podkreślić, że w przypadku psychopatii to właśnie te obszary mózgu nie funkcjonują normalnie - czytamy w artykule, w którym niemieccy uczeni podsumowali swój eksperyment. Co ciekawe, mimo dość nieprzyjemnego zestawu cech, które posiadają mężczyźni o szerokich twarzach, ich fizjonomia sprawia, że są bardziej pociągający dla pań szukających miłosnej przygody. Jeśli chodzi natomiast o potencjalnego kandydata na życiowego partnera, kobiety wybierają mężczyzn o bardziej harmonijnych proporcjach twarzy.

anders b.

Becia,bo nie ma antydeprasantow dwukrotnie mocniejszych. Uwazajcie. Ja tylko przestrzegam. Moze dojsc do tr@#$ii...

Iwona

Ma,komornika.cha,cha,cha

Pablo

Hahaha. Ty i Oktoberfest? Haha. Moze jeszcze w polowie pazdziernika jedziesz na targi Venus?

Sabina

Nie wiecie czy Rusek kogoś ma?

domin

Wscibski jest the best-gadasz z nim? Nie gadaj,nie gadaj...Haha.Chodzi,przepytuje,tlumaczy sie wszystkim,oczernia a o reszcie szkoda pisac...Jak dziecko.Niezla nabita na hali.

Basia

Ja sie boje z toba pracowac,a co dopiero jechac na impreze czy festyn???Bog wie co tobie moze odpalic???Trzymam sie z dala. Nie pozdrawiam.

Wścibski

W piątek o 20:00 ruszam do Monachium na Oktoberfest.Mam dwa miejsca w samochodzie.Koszt 50 euro od osoby.Jeżeli są chętni,to wiecie,gdzie mnie znaleźć.Gorąco polecam ten wyjazd.Nie będziecie żałować.

Justyna

To ten sam wysoki przystojniak, co ma czarny pas w Kyokushin i zaliczone dziewczyny zaznacza w swoim czerwonym notesie?

Wypytywacz

Wscibski to ten co ma najlepiej w Polsce opanowana technike duszenia? Sensej?

Becia

Nie wiesz czemu Łabędź jest ostatnio taki zdenerwowany?

monitoring
@Becia

uważajcie na niego. tu podpyta tam podpyta o auta remonty chaty mieszkania czy wczasy. w niedlugim czasie napisze z kogo i z jakich tematow nabijal sie roznoszac plotki.

zainteresowana
@monitoring

Cha Cha wez nie pisz bo znowu bedzie biegal i sie tlumaczyl buntowal oczernial itd:) Cha cha cha.

@monitoring

pamietam jak nabijal sie z krola fitnessu kiedy pobierali koszule robocze to on nie mogl sie dopiac ale sie nabijal i nie tylko z teg bo to poczatek gory lodowej odezwe sie pozniej i dam grubsze tematy pozdrawiam.

Kumpela z inwentury
@Basia

Kupna czekolady to do tej pory nie moze przezyc za udzielenie mu rady:) Nie wspominajac o zalatwieniu taniego mechanika:)

@Kumpela z inwentury

Nie zapomnij o tym jak sie nabija kiedy ten nie moze zapiac sie pasem siedzac w widlaku,albo nabite z Pazury ze stracil kase grajac na gieldzie. bardziej gorace tematy zostawie na pozniej.

magazyn
@Basia

Gosc jest okropny. Z Haszmena datkow czy jak zepsul sie mu rower(piasta o ile dobrze pamietam) to zrywal boki jakby byl na kabaretonie. Zaraz poleci i bedzie sie tlumaczyl i oczernial. Dobrze ze normalni maja nabite z tego. Pozdrawiam ja tez cos od siebie dorzuce. Beda tematy bardzo pikantne.

sloma z kaloszy
@magazyn

Dodaj jeszcze do tego jak cisnal i to jak nikt inny z podrozy do Mexyku.

@sloma z kaloszy

Nie on się nie śmiał..To niemożliwe to na pewno nie on! Hahaha. Tylko czekam jak bedzie sie tłumaczył i przysięgał że to nie on. Haha.Nieskazitelnie czysty.

Aneta
@Basia

I cisnął ostro ze śmiechu jak facet z h3 stracił dużo kasy na giełdzie papierów. Słyszałam że najbardziej nabija się z romansów,zdrad i jak komuś się samochód zepsuje. Trzeba to przytoczyć w póżniejszych postach. Ale będzie się tłumaczył podgadywał ...

@Aneta

przestan Aneta takie rzeczy wypisywac to jest czlowiek do rany przyloz z klasa nie jest ciekawski ani wscibski.

Szczery
@Drabina

ty Drabina go tak nie bron bo z ciebie tez sie nabijal i to ostro wszystko wyliczal ile za samochod mieszkanie o innych rzeczach nawet szkoda i zal wspominac uwazaj na niego nie to ze ciebie nie lubie i buntuje ale uwazaj na niego .

Tymania
@Szczery

Nabijal sie tez z Bochena i Gagi ze sa piegowaci i powinni cialo pumeksem szorowac. Zaraz bedzie mowil to nie ja to bzdury! Z przelozonych swoich tez sie ostro smieje.

raczka
@Tymania

To cala prawda mowi na nich bardzo zle a zaraz leci i się klania w pas.Ale w duchu myśli jacy to oni sa gorsi niż on.Kierownikowi chyba to na reke ze ma sluge mimo ze sluga psuje im opinie.

Kapo
@raczka

Trafiłeś w sedno. 110% prawda.

Justyna
@Tymania

Słyszałam,że Wścibski ma wiele zaliczonych kobiet w Bamie.Z tą blondyną,co już nie pracuje, Lady Gagą, też miał podobno romans.Zaliczone dziewczyny odnotowuje w swoim czerwonym notesie.Słyszałam od Wiolety,że ten notes jest cały zapisany.

stoiczkova
@raczka

raczej po same kostki sie klania...ale i tak najlepsze jest jak buntuje oczernia i tlumaczy sie zaprzecza =to nie ja to ten to tamten ja tego nie mowiem nigdy w zyciu. pozniej sie odezwe tylko przypomne sobie pewne niewygodne fakty...

Kamila

Powtórka dzisiaj o 17:15. Zobaczę jeszcze raz,bo nie moge uwierzyć.Polecam.

Anka

Dzisiaj na o 20:10 na TVN Style będzie program dla niego:ADHD epidemia XXI wieku.On powinien brać jakieś silne depresanty i korzystać z psychiatry lub chociaż psychologa.Innych uważa za stukniętych,a sam chyba nie wie co ludzie o nim mówią.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.