Opinie o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Sprzedaż chemii gospodarczej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. w Gorzów Wielkopolski

Wścibski

Dzieki,ale ja juz po urlopie.Wlasnie dzisiaj splynalem z morza i do poniedzialku luzik. Monitorowanie prac? Musisz byc dobrze ogarniety w sprawach BHP,praca ok. Pozdrawiam wszystkich,trzymajcie sie i nie zapomnijcie o mnie. Pozdro!

tutsi
@Wścibski

w świecie zwierząt pamięci niet a prawwooo to pojęcije względnije mijsiuuuu

Darek
@Wścibski

Nie moge dodzwonic sie do Ciebie,jak bedziesz dzisiaj w Polsce na weekend ,to odezwij sie.

Wścibski

Wreszcie w ukochanym kraju:)10 dni wolnego,piwko,imprezki...Pozdro.

piekna

czym wy sie zajmujecie widac ze nie macie swojego zycia jestescie załosni

Rysio Mądrala

Nie wiecie,gdzie robi Tomuś z Bartusiem?

@Rysio Mądrala

Na statku(Morze Norweskie) filetuja na akord dorsze i makrele. Chca wyprowadzic Norwegie na pierwsze miejsce w polowie:) Pierwsze miejsce zajmuje Islandia.

logo firmy Elektronik / Mechatronik
Ludwigsfelde
BERGMAN Deutschland GmbH
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
logo firmy Elektromonter ds. pomiarów elektroenergetycznych
Przedsiębiorstwo Portowe Sieć Sp. z o.o.
woda z miecha

Ja dostałem ofertę pracy ale nie wiem czy ich stać na moje usługi :-)

@woda z miecha

Wysoko cenisz swoje umiejetnosci jak i wyroby;)W niedziele zwalnia sie jedno miejsce u mnie w pracy,wiec zapraszam;)Kasa naprawde duza.Ja po krotkim miesiecznej nauce filetowania,pokochalem gotowanie.Moja specjalnosc,to vietnamska zupa rybna;)Pozdrowienia z morza dla wszystkich,a szczegolnie dla Drabiny:)Pozdro!

Wścibski

Codziennie wcześnie rano, mała mrówka przybywała do pracy i natychmiast rozpoczynała pracę. Produkuje dużo i jest szczęśliwa. Szef, lew, był zdumiony widząc, że mrówka pracuje bez nadzoru. Pomyślał, że jeśli mrówka może wytwarzać tak dużo bez nadzoru, to czyż nie wytwarzałaby jeszcze więcej, gdyby miała nadzorcę. Zatrudnił więc karalucha, który posiadał szerokie doświadczenie jako nadzorca i znany był z pisania znakomitych raportów. Pierwszą decyzją karalucha było wprowadzenie systemu kart zegarowych. Potrzebował też sekretarki, by pomagała mu pisać i drukować raporty, oraz zatrudnił pająka do zarządzania archiwami i monitorowania wszystkich rozmów telefonicznych. Lew był zachwycony raportami karalucha i poprosił go o sporządzenie wykresów w celu opisania tempa produkcji i analizowania trendów tak, by mógł je wykorzystać do prezentacji na zebraniach Zarządu. Tak więc karaluch musiał kupić nowy komputer, drukarkę laserową i zatrudnił muchę do prowadzenia działu informatyki. Mrówka, kiedyś tak produktywna i zrelaksowana, nienawidziła nadmiaru nowej papierkowej roboty i spotkań, które zabierały jej większość czasu. Lew doszedł do wniosku, że nadszedł czas mianowania osoby kierującej działem, w którym pracowała mrówka. Stanowisko dano cykadzie, której pierwszą decyzją był zakup do biura nowego dywanu i ergonomicznego krzesła. Nowy kierownik, cykada, też potrzebowała komputera i osobistego asystenta, którego wzięła ze sobą z poprzedniego działu po to, by pomagał jej przygotowywać Strategiczny Plan Optymalizacji Kontroli Pracy i Budżetu. Dział, w którym pracuje mrówka jest teraz smutnym miejscem, gdzie nikt się nie śmieje, za to wszyscy stali się nerwowi. W tym samym czasie cykada przekonała szefa, lwa, co do absolutnej konieczności przeprowadzenia badania klimatycznego środowiska. Przy przeglądzie kosztów funkcjonowania działu mrówki, lew stwierdził, że produkcja uległa znacznemu zmniejszeniu. Zatrudnił więc sowę, prestiżowego i znanego konsultanta, by ta przeprowadziła audyt i zaproponowała rozwiązania. Sowa spędziła w dziale trzy miesiące i przygotowała ogromny, wielotomowy raport, kończący się następującym wnioskiem: "W dziale jest przerost zatrudnienia". Zgadnijcie, kogo lew zwolnił jako pierwszego? Oczywiście mrówkę, gdyż wykazywała brak motywacji i negatywną postaw.

Drabina

Kochany Tomku: Dzień Urodzin jak dzień każdy Jest dla Ciebie bardzo ważny Jest to bowiem święto Twoje, Więc życzenia przyjmij moje: Zdrowia, szczęścia, pomyślności i w miłości wzajemności. PS.Bama bez Ciebie Tomku,nie jest już taka sama.Wszyscy bardzo tęsknią.Powodzenia.

Rysio Mądrala

Wścibski znowu rzucił chorobowe do końca tygodnia. Słyszałem z pewnego źródła,że pojechał do Norwegii do pracy.

@Rysio Mądrala

Czesc.Podobno filetuje dorsze na statku obok miasta Bergen.Kasa jest duza,to sie nie dziwie,ze rzucil...

Messi

Czy mógłby ktoś z bamy z magazynu napisać , ile się zarabia w bamie jako magazynier albo operator wózka widłowego

@Messi

Wszyscy co zapierniczają mają 1700,tylko najbardziej lecący w balona,Boczek ma ponad 3000 zł. To jest sprawiedliwość w SC Johnson.

Suarez
@Messi

Messi nie polecam na magazyn skladac . Tylko dwoch ma tam stale pensje. Zarobki gora 1700.

kl
@Suarez

1700 euro?

kl
@kl

Bama pracowałem tam pod koniec lat dziewięćdziesiątych.

Denominator

Wez tak na niego nie pisz! W poniedzialek w szatni bedzie trzesienie ziemi. Bedziecie stali na bacznosc na szkoleniu.

Beniu
@Rysio Mądrala

Daj namiary na złoty pociąg w Wałbrzychu albo szóstke w totka;)))Podziel się swoją przeogromną wiedzą;)))

Wreszcie do ukochanej pracy.Internet,kawki,ploteczki i laseczki.Cztery dni bez Bamy i padało mi już na łeb.Nie długo jeszcze inwentaryzacja w soboty i niedziele.Jestem najszczęśliwszą osobą w firmie.

Wentylak
@Tomek

Podpisujesz kwity na inwenture?

poszukująca

Nie mam innej oferty pracy. Chyba ze TPV hehe. Dzieki za odpowiedzi i pozdrawiam.

poszukująca

Witam. Orientuja się Państwo czy w najblizszym czasie będą przyjęcia na produkcje? Pracowalam kiedyś na hali 1 i chciałabym tam wrócić. Proszę o odpowiedź. Pozdrawiam

Tupac Amaru
@poszukująca

Zadzwoń do kadr i się zapytaj, a nie zawracasz głowę na forum.Nas interesują najnowsze plotki,informacje i itd.Jak masz inne oferty pracy, to Bamy nie wybieraj.Będziesz żałowała.

Dave

A tłuścioch Boczek dalej żre batony i pierdzi pod siebie w układarce?

Rysio Mądrala

Wie może ktoś jakie stawki planują w tym roku za inwentaryzację? Żadna praca nie hańbi,ale hańbą jest to,co za nią dostajemy.

Beatka

A Rysio Mądrala,zwany Filozofem Chłopskim,dalej zaczepia dziewczyny z działu skarpet?

us

siema podpaski z magazynu pozdrooooo

@us

Wyluzuj człowieku.Faceci z magazynu to żadne podpaski,a w większości to prawdziwi macho w porównaniu z chłopczykami z produkcji i konfekcji.Widzę,że jesteś bardzo zestresowany i zgorzkniały.Powinieneś chociaż przy sobocie się odprężyć.Mnie najbardziej odpręża:odkurzanie,zmywanie i gotowanie.Spróbuje i Ty!

su
@Wścibski

oooo, walnij w stół a tampon sam się odezwie, macice

kumpel
@Wścibski

Mowil,mowil...Ale zadnych negatywnych rzeczy,tylko,ze chyba w niedlugim czasie wystartujesz w biegu komandosa.

Ala

Sami wyglądacie jak koczkodany w okresie godowym.Na jednego z was na palarni to dziewczyny mówią nawet goryl.Ciągle chodząca szczęka,wściekły wzrok i ręce do kolan.

zuleko
@Ala

Ty patrz na siebie kapsztoncu. Po ktorej stronie palisz? Od konfekcji czy produkcji?

jadwiga

Jacek i tak kazda z nas wie ze piszesz sam z sobą na tym forum,no może jeszcze z niejakim lapka.dwa orangutany a nie faceci.

Ola
@jadwiga

Tomek przestan wypisywac glupoty,za malo masz pracy? Caly czas na necie siedzisz,dzwonisz do Bartka z Marsa czy stoisz przy ukladarkach i gawedzisz ze swoim kumplem. Mam nadzieje,ze zabiora tobie neta,przestaniesz ludzi podgladac w facebooku,ceny chat,aut itp. Naprawde prosze ciebie NO STRESS...Bartek tez niech przestanie wypisywac pierdoly.

Ola

Lubia go tak jak Tomka czy Rysia Madrale. Co do plot,to droga Jadziu uwierz,ze Tomek i Drabina wiedza wszystko. Tomek tylko chodzi i wszystkim wmawia,ze on jest ten dobry ;) O Rysiu Madrali,ktory widzial wszystko,robil wszystko itp.,to nawet nie chce mnie pisac.

Drabina

Odczepcie się wszyscy od Tomka! To jest jedyny facet z jajami w Bamie. Takich mężczyzn,to w dzisiejszych czasach ze świecą szukać.Inteligentny,pracowity,koleżeński,przystojny i uczynny.Zawsze chętnie pożyczy 20 zł kolegom na wódkę czy piwo. Wiele razy pożyczał mi kijki do nordic walking,książki kucharskie i dawał swoje przepisy na super potrawy np.wietnamską zupę rybną(w jej przyżądzaniu jest prawdziwym mistrzem).Już nie długo zmieni biuro na to pod szatnią magazynu. Na Allegro wybrał już skórzany fotel dla siebie.W tym roku spotka go upragniony awans,który należał mu się już dawno.

camilla
@Drabina

Awans? Predzej Ocean Atlantycki wyschnie...

Asia

Jacek przestan już siac zamet.kazdy wie ze podszywasz się pod każdego i jesteś krolem plotek.ogarnij się i zobacz jak smieja się z ciebie babeczki na produkcji.nawet z wścibskiego nie maja już takiego lacha jak z ciebie.juz nawet rusek ma cie dość i gruby Jacek tez.

@Asia

Tomku,drogi krolu plotek i najwiekszy zazdrosniku jakiego kiedykolwiek poznalam,to ty mozesz przed netem siedziec w domu? 6 godzin w pracy,jak pojawi sie post czy jakis wazny news,to z miejsca dzwonisz do swojego kumpla Bartka i wisisz na telefonie. Jestes w bledzie jesli chodzi o Ruska,bo oni naprawde dobrze sie trzymaja i pija wodeczke,ktora postawiles za przegrany pamietny zaklad:)Juz nawet nie chce mnie sie pisac co Rusek mowi na wscibskiego czy co opowiada,bo mogloby dojsc do scysji,a on chce wrocic w soboty czy po nadgodzinach do domu.

Zostaw merytoryczną opinię o S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 24, z czego 2 to opinie pozytywne, 16 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

S.C. JOHNSON POLSKA Sp. z o.o.