Opinie o Walter Services Poland w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Walter Services Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Walter Services Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter Services Poland w Jarocin

Agnieszka

Zgadzam się z wypowiedzią powyżej. (usunięte przez administratora)o najlepszy pracownik Waltera. Zawsze pomocny i uśmiechnięty. Do tego zna się na tym co robi. Nie pracuję tam już od jakiegoś czasu, ale mam nadzieję, że w końcu dostał awans, na który zasłużył. Powodzenie u kobiet to już inna kwestia:) Trzeba jednak przyznać, że niejedna kobieta chciałaby mieć takiego (usunięte przez administratora)) Ale z tego co wiem jest zajęty, no chyba, że walterowskie plotki są nieprawdziwe. Pozdrawiam [usunięte przez moderatora]

Fakt

Demczi, jedyny porządny człowiek w tej firmie. Marnujesz się facet - już pomijając powodzenie u kobiet - koleś rzeczowy i opanowany. Zawsze pomaga, jeśli masz problem z CZYMKOLWIEK - nigdy jeszcze nie spotkała mnie odmowa z jego strony. I prawdę powiedziawszy, gdy nie ma go na zmianie, atmosfera bywa męcząca, wszyscy siedzą jak na szpilkach, a jeśli już któryś z "wyższych sfer" łaskawie raczy podejść do plebsu, raczej nie licz na to, że pozwoli Ci się jakkolwiek rozluźnić. Dziwne, że facet jeszcze ma siłę bawić się w Waltera, z którego fajni ludzie odchodzą, jakby tu czymś zarażali...

anonim - 2010-12-07 23:49:38kto kocha (usunięte przez administratora) reka do gory :DDDDDjaaa ;p

magda

zastanawiam się tylko po co się tak żalicie, nie pasuje wam to szukajcie innej pracy. Tylko ciekawa jestem gdzie indziej będziecie mogli przychodzić jak Wam się podoba i wychodzić jak akurat musicie coś załatwić albo źle się czujecie??? zarabiacie tyle ile przepracujecie to chyba uczciee.. ja się nie skarżę jak, mam ucięte pół godziny za przerwy, bo wiem że za [usunięte przez moderatora] nikt nie będzie mi płacił. nie mam również problemu z tym, jak chce wyjść wcześniej, bo muszę coś załatwić, bo po prostu mam zły dzień czy cokolwiek.. fakt muszę znaleźć kogoś na zastępstwo ale z tym akurat nie ma najmniejszego problemu. nie szukajcie problemów tam gdzie ich nie ma. Po za tym jeśli chodzi o wasze opinie na temat naszych liderów to po co się mieszacie w czyjeś życie prywatne? jakim prawem oceniacie ludzi po wyglądzie? Może wystarczy trochę szacunku i zrozumienia, że oni też mają jakieś obowiązki i mnóstwo rzeczy na głowie. Wspomniany [usunięte przez moderatora] na przykład, jest odpowiedzialny za porządek na sali operacyjnej, dlatego też chodzi i sprawdza czy kogoś nie rozpraszają szokujące wiadomości opisane w "metrze". Reszta jak np. [usunięte przez moderatora] nie miałam nigdy sytuacji, żeby któraś z nich mnie olała albo nie odblokowała mi jakiegoś dnia w TSie, kiedy poprosiłam o to. Jeżeli chodzi o [usunięte przez moderatora], to akurat ze dwa razy sprawdził ile mam godzin do odrobienia i też nie zauważyłam, żeby to zrobił z łaską... Zacznijcie patrzeć na nich jak na ludzi, którzy też mają swoją prace i swoje obowiązki a nie Nauczycieli z przedszkola, którzy wszystko muszą robić za Was z uśmiechem na twarzy.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Walter Services Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
logo firmy Controlling Specialist
Wysoka
Trans.eu Group S.A,
logo firmy Consumer Services Representative (Dutch & English)
Poznań
Newell Poland Services Sp. z o.o.
anomim

A jeśli "ozliczanie konsultanta z każdej minuty, (usunięte przez administratora)i pilnowanie każdego twojego kroku" jest wg Ciebie chore, to podaj mi proszę przykład firmy, w której pracownik nie jest rozliczany z czasu spędzonego w pracy. Chyba że założysz swoją własną firmę i wtedy nikt nei będzie Cię kontrolował. Ale wtedy zrozumiesz co to jest "nielimitowany czas pracy" i zatęsniksz za słuchawkami...

uchodźca z obozu pracy - 2010-12-02 21:39:14 Witam! Ja miałam również tą niewatpliwą przyjemność pracy w WSP czyt. słuchawkowy [usunięte przez moderatora]! Ludzie na słuchawce? b. fajni, pracowici i przyjemni. Dlatego szkoda mi tych którzy mają umowy i nie mogą się z tamtąd wyrwać, ciężko pracują za grosze i są traktowani jak bydło dosłownie! jak padniesz...nieszkodzi na twoje miejsce przyjdzie następny, popracuje 2 miechy i znowu następny. taka polityka firmy. Plus że w WSP mozna się niezle zahartować i po tej pracy gdziekolwiek pójdziesz to będzie po prosu pięknie:D Rozliczanie konsultanta z każdej minuty, [usunięte przez moderatora], i pilnowanie każdego twojego kroku jest chore!! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polska to nie afryka! [usunięte przez moderatora] jest naprawdę OK [usunięte przez moderatora]..na taaa...przemilcze :p [usunięte przez moderatora]....kozak frajer zalosny [usunięte przez moderatora]...wesoły top pedl, ale i tak go lubie [usunięte przez moderatora]...czterodrzwiowa sszafa co sie wysłowic nei umi, [usunięte przez moderatora]...największa poraszka WSP! [usunięte przez moderatora]...następna szafa, brzydka jak noc, zachowuje si ejak kierowniczka Ludzie! uciekajcie stamtąd! uwierzcie że naprawde mozna znależc o wiele lepsza prace! Co Ci ludzie ci zrobili, że tak im jedziesz? Gdybyś jeszcze miała argumenty, ale jedziesz głównie po ich wyglądzie a to tylko kolejny dowód Twojej słabości. Pokaż swoje zdjecie, to zobaczymy czy ty masz takie idealne wymiary 90-60-90? Myśle, że większosć tych ludzi jest naprawdę w porządku, dlatego zabrakło Ci po postu argumentów przeciw nim. A już na pewno nei zgodzę się z opinią o recepcjonistce- znam ją jeszcze z czasów jak była konsultantką, i uwierz mi, że dziewczyna jest naprawdę w porządku. Nie wiem naprawdę na jakiej podstawie uważasz, że zachowuje się jak kierowniczka - bo co? zwróciła Ci uwagę? czy nei chciał wydać kawy? śmieszne są takie opinie bez żadnych argumentów. Nie wiem jak długo pracowałaś w WSP, ale wbrew temu co Ci się wydaje, to, że "gdziekolwiek pójdziesz wydaje Cie się pieknie" nie jest kwestia zahartowania a raczej umiejętności, które zdobywasz w WSP. Ja uważam, że to czego się tak nauczyałam jest bardzo przydatne i w mojej obecnej pracy i w życiu prywatnym. Ludzi, których tam poznałam, nie poznałabym nigdzie indziej. Poza tym myślę, że nigdy nie pracowałaś w żadnym sklepie ani pubie. Ja niestety tak, i naprawdę praca na słuchawkach jest o wiele prostsza niż sytuacja kiedy musisz spojrzeć palantowi w twarz i słodko się uśmiechać mimo że wyzywa Cię od najgorszych bo pierogi były za gorące(!)... Moja droga, na przyszłość nim cos napiszesz, przemyśl czy masz argumenty, żeby poprzec swoją wypowiedź zamiast szkalować innych bezpostawnie.

uchodźca z [usunięte przez moderatora] - 2010-12-02 21:39:14 Witam! Ja miałam również tą niewatpliwą przyjemność pracy w WSP czyt. słuchawkowy obóz pracy! Ludzie na słuchawce? b. fajni, pracowici i przyjemni. Dlatego szkoda mi tych którzy mają umowy i nie mogą się z tamtąd wyrwać, ciężko pracują za grosze i są traktowani jak bydło dosłownie! jak padniesz...nieszkodzi na twoje miejsce przyjdzie następny, popracuje 2 miechy i znowu następny. taka polityka firmy. Plus że w WSP mozna się niezle zahartować i po tej pracy gdziekolwiek pójdziesz to będzie po prosu pięknie:D Rozliczanie konsultanta z każdej minuty, [usunięte przez moderatora], i pilnowanie każdego twojego kroku jest chore!! [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] polska to nie afryka! [usunięte przez moderatora] jest naprawdę OK [usunięte przez moderatora]..na taaa...przemilcze :p [usunięte przez moderatora]....kozak frajer zalosny [usunięte przez moderatora]...wesoły top pedl, ale i tak go lubie [usunięte przez moderatora]...czterodrzwiowa sszafa co sie wysłowic nei umi, [usunięte przez moderatora]...największa poraszka WSP! [usunięte przez moderatora]...następna szafa, brzydka jak noc, zachowuje si ejak kierowniczka Ludzie! uciekajcie stamtąd! uwierzcie że naprawde mozna znależc o wiele lepsza prace! Już od dawna zamierzałem tutaj napisać na ten temat. Wiesz dlaczego jesteśmy traktowani jak bydło? Bo większość z nas to jest bydło. Nie wierzysz? Zajrzyj do kibla i powiedz jak wygląda. W domu też lubisz sobie zaszczać / zasrać wszystko dookoła, czy tylko w pracy tak masz? Nie wspomnę o gościu od nas z sali, który kradł herbatę z kuchni i do domu wynosił. To nie jest bydło? Osoby, które do pracy podchodzą poważnie i angażują się nie mają źle. Wiem, że do niektórych zasady ciężko jest zrozumieć, jak np. to, że niby nie można w puszkach pić, a i tak wszyscy piją. Ale przychodzisz do pracy i akceptujesz zasady, nikt Cię tam nie trzyma na rocznym kontrakcie, masz tylko miesięczną umowę. No chyba, że się dałeś agencji wydymać i podpisałeś na trzy. Jak komuś zależy na pracy i się nie spóźnia, przychodzi codziennie do pracy to dostaje za to dodatkową kasę, chociaż w innej pracy to jest normalne i nikt cię nie wynagradza, że łaskawie raczyłeś się nie spóźnić. W każdej firmie niezależnie od tego, czym się zajmuje, jak ci ktoś płaci, to wymaga żebyś pracował. Ale ty już masz swoja wymarzoną pracę, gdzie cię doceniają i płacą ci lepiej. Pewnie za dwa miesiące tak samo obsmarujesz ich na goworku. I jeszcze jedno - śmieszą mnie te oceny liderów, oni mają (z tego co wiem od [usunięte przez moderatora]) taką samą kasę, a muszą się męczyć z takimi debilami jak ty. Ja bym tego nie chciał robić za żadne pieniądze.

......

na brawa oczywiście nie czekałam, aczkolwiek ciśnienie się podnosi jak się czyta wypociny takich szczeniaków. a on/ona jeszcze się kiedyś trafi, i sobie osobiście porozmawia z osobami które obsmarowuje.

elo

nie 180 godzin tylko 170 i dostajesz kolejna zlotowe

bla bla bla

Jest dodtakowa złotówka za powyżej 168 h a nie 180

yyy

XXX to pewnie Ty tam tyle dymasz. Prowizje??? i jaka część jest z nich rozliczana? Phi... kto tam siedzi 180 h to jakaś makabra ja bym tam tyle nie wytrzymał i większość tak ma. Imprezy??? Byłem na 1 massakra. Każdy sobie... a niby firmowa, a dajcie spokój... hehe xxx-stary co Ty bierzesz??? odstaw to! Jedna osoba ma umowę o pracę. Weć się ogarnij jak nie masz racji to się nie odzywaj

xxx

ps. był ktoś na tej ostatniej imprezie firmowej?

aj aj

Co Wy tam wiecie firma jest zajebista ludzie którzy najwięcej sprzedają i dymają tam nawet 3 lata dostają tyle samo co nowi którzy nic nie sprzedają. Pomińmy tą złotówkę śmieszną za staż

łoooo

najlepiej :) powiedział co wiedział. oj oj

kksdd

Chyba każdy się cieszy kto z tamtąd odchodzi! Już niedługo nie będą mieli w czym wybierać:)

out

Heh poprawność Twojej wypowiedzi pozostawia wiele do życzenia, ale cóż... Ja co prawda pracuję tu za krótko, nie znam czasów chłopaków, o których piszesz. Ale jak tak rozglądam się po sali, to muszę przyznać, że chyba i tak nie bardzo mają w czym wybierać w czasie tych konkursów xD więc gratulacje, że jednak decydują się kogoś awansować i dać mu szansęxD Bo żeby coś osiągnąć nie wystarczy być dobrym sprzedawcą - trzeba mieć trochę oleju w głowie. Cieszę się, że niedługo się stad ewakuuję!:)

jhg

wlasnie, zdegradowac coniektórych liderów do pracy na słuchawkach bo coś im tam się za dobrze pierdzi w stołek i nic nie robi.

jaaa

Bynajmniej moim zdaniel kadra powinna mie jakieś wyższe wykształcenie, a nie awansują tych którzy najbardziej [usunięte przez moderatora], chociaż ostatnio są niby jakie konkursy coś trzeba pisać itd. Osoby wygrywające te konkursy wcale nie są najlepsi:) Tu jest wszystko na odwrót dlaczego gdy kiedyś awansowali dwóch najlepszych sprzedawców(usunięte przez administratora) którzy naprawdę znali się na rzeczy i podchodzili bardziej praktycznie do pracy po kilku miesiącach zwalili ich z powrotem na słuchawki, żanada!!! Tak też powinni postępować z leaderami oni też nie są doskonali.

aa - 2010-11-06 13:49:47 obiektywny - 2010-10-27 21:41:02 Witam Nie ktorzy w tej firmie z leaderow pracuja. tylko szkoda ze szkoly nie maja a ty jaką masz?

aa

Zostaw merytoryczną opinię o Walter Services Poland - Jarocin

Walter Services Poland
2.7/5 Na podstawie 280 ocen.

Walter Services Poland