Opinie o Walter Services Poland w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Walter Services Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Walter Services Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter Services Poland w Jarocin

??? - 2010-07-13 00:44:13 miśka czy taka stawka to dla Ciebie duzo?? jeśli tak to nie masz pojęcia jak wygląda rynek pracy i pensje;/ Wolny rynek pracy wygląda tak, że ja Ci proponuję jakąś kwotę za wykonaną pracę i Ty się zgadzasz lub nie. Jeśli nikt się nie zgodzi, to znaczy, że to za mało. Natomiast skoro Walter cały czas istnieje i ludzie w nim pracują, to chyba jednak nie jest za mało.

chłopczyku nauczyć się czytać, jak dla studentów kwota za godzinę jest ok, nigdzie więcej nie dostaniesz bez wyższego wykształcenia...

???

miśka

pracuję w tej firmie już miesiąc, co do załogi to wszystko (usunięte przez administratora)bardzo mili, sympatyczni, pomocni, spoko ludzie, jakbym już miała narzekać to ogólnie raczej na klientów gdyż czasem nie da się wytrzymać, a co do kasy to też ok, dla studentów idealna, słyszałam że to najlepsze callcenter w wawie

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Walter Services Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

jak ktos pracuje juz w walterze to wie ze mozna sporo kasy wyciagnac tylko trzeba pracowac sporo godzin w miesiacu ale jak komus zalezy to ogarnie.Co do ludzi z gory to (usunięte przez administratora)st najbardziej kompetentna osoba i dobrze ze zajmuje to stanowisko co do miska to nie wiem bo na codzien nie siedze na jego projektach to sie nie wypowiadam.Liderzy,mentorzy i ci wszyscy z podestu no to pomoga jak cos trzeba ale tez czasami mnie denerwuja.np.(usunięte przez administratora)to zawsze sie cieszy jakby znalazl zaginiona szczeke dziadka,polkos to chce wylapac (usunięte przez administratora)ale jak one sie daja to nie wnikam.

W firmie pracuje juz jakis czas,wiec moge cos na jej temat powiedziec.Polecam prace glownie dla studentow bo mozna sobie naprawde niezle dorobic.Praca w firmie jest ok.Oczywiscie wiadomo praca to praca i nie spodziewajcie sie,ze bedziecie tu mogli sie wylegiwac jak na Hawajach.Jezeli ktos pisze,ze zarobki sa fatalne to znaczy,ze nie chce mu sie pracowac i przychodzac na parenascie godzin w mscu spodziewa sie(usunięte przez administratora)est naprawde ok,czasami ma jakies humorki ale to na pewno wynika z tego,ze ma bardzo duzo pracy i musi to wszystko jakos ogarnac.Co do liderow to J[usunięte przez moderatora] czasami jest nieprzyjemna ale najczesciej pomoze jak jest jakis problem albo odesle do (usunięte przez administratora) mimo wszystko nie jest taki zly jak (usunięte przez administratora) troche sie wyglupia ale jest pozytywnie zwariowany i da sie z nim dogadac w kazdej sprawie(usunięte przez administratora) bardzo spokojna,chyba az za spokojna jak na to stanowisko ale jest tez bardzo mila i pomocna.Kto wspomnial (usunięte przez administratora) obrazac ale nie ukrywajmy,wszyscy wiedza ze nie nadawal sie na to stanowisko tylko moze nie wszyscy o tym glosno mowia...pozdr konsultantow bo jest swietna zaloga:):):)

m.

pracuję tu od niedawna i uważam, że najwazniejsze to pozytywne nastawienie, Ci ktorzy narzekaja siedza obrazeni na caly swiat, zachowują sie jak by (usunięte przez administratora). jesli chodzi o prace liderow, ani razu nie zdarzylo mi sie zeby ktos mi odmowil pomocy, ale (usunięte przez administratora)wspanialomyslnosci... mimo tego ze ma milion innych rzeczy na glowie to rowniez chetnie pomaga i nie uwierzycie ale mialam okazje zobaczyc jak sie usmiecha:) heh PS.życzę wam szóstki w totka zebyscie juz nie musieli zarazac innych swoim optymizmem w pracy:)

j

pozdrawiam recepcjonistke:D

Grupa Miśka

anonim - 2010-06-07 11:39:33Jeśli chodzi o atmosfere w tej firmie to jest naprawde spoko... Zarobki też nie sa złe jeżeli ktos chce pracować a nie się obijać i tylko caly czas narzekać to naprawde mozna sporo zarobic wiem to na wlasnym przykladzie. Nie pracuje juz w tej firmie ale polecam wszczegolnosci studentom dziennym. Co do kadry chodzi tutaj o liderów z(usunięte przez administratora) bo maja trojke osob na sali siedza i nic nie robią a tacy wazni jakby nie wiadomo kim byli. Wszczgolnosci(usunięte przez administratora)sa bardzo Ok zawsze sa pod reka i pomagaja przynajmniej sie staraja. (usunięte przez administratora). Zgadzam się tylko co do(usunięte przez administratora) że on to się nie nadaje, powinien poszukać pracy w innej branrzy.Nie zgadzamy się z tym i uważamy, że najlepsza jest(usunięte przez administratora)br />(usunięte przez administratora)

Jeśli chodzi o atmosfere w tej firmie to jest naprawde spoko... Zarobki też nie sa złe jeżeli ktos chce pracować a nie się obijać i tylko caly czas narzekać to naprawde mozna sporo zarobic wiem to na wlasnym przykladzie. Nie pracuje juz w tej firmie ale polecam wszczegolnosci studentom dziennym. Co do kadry chodzi tutaj o liderów z(usunięte przez administratora) że on to się nie nadaje, powinien poszukać pracy w innej branrzy.

agent2299

To jest lepsze niz rozmowy w toku dawajcie wiecej wpisow Ja tam nie bronie liderow, rozne rzeczy sie dzieje ale (usunięte przez administratora)jest wkoncu soba i tak dalej ziomus pozdro all

anonim 123 - 2010-06-04 20:38:11tez uwazam ze atmosfera jest spoko i nie wiem kto sie moze czepiac J[usunięte przez moderatora] bo ona okurat ma lep na karku i wie dziewczyna co robi, paraolimpiada to tez przegiencie ona robi 5 rzezcy jednoczesnie szczerze podziwiam, co do reszty z (usunięte przez administratora)o róznie bez konkretów bo nie chce nikogo urazic ale nie ktorzy pomylili branze spewnoscia powinni zajac sie czyms innym a nie pseudo kierowaniem ludzi. A co do ludz(usunięte przez administratora)o nie bede oceniac bo z nimi nie wspolpracuje, niech sie wypowie ktos od nichpolkos to tylko telefon umie zabrac albo gazete a sam jak siedzial na slichawce to tak samo z nami gazety cszytal zawsze i jeszcze ciagle sie gapi dziewczynom[usunięte przez moderatora] i je podrywa i wszycy konsultanci juz wiedzom ze to przez niego (usunięte przez administratora)wolnili a sam robi to samo

belus

A najlepiej jest na projekcie niemieckim:)

anonim 123

tez uwazam ze atmosfera jest spoko i nie wiem kto sie moze czepiac J[usunięte przez moderatora] bo ona okurat ma lep na karku i wie dziewczyna co robi, paraolimpiada to tez przegiencie ona robi 5 rzezcy jednoczesnie szczerze podziwiam, co do reszty z grupy P.P to róznie bez konkretów bo nie chce nikogo urazic ale nie ktorzy pomylili branze spewnoscia powinni zajac sie czyms innym a nie pseudo kierowaniem ludzi. A co do ludzi (usunięte przez administratora) nie bede oceniac bo z nimi nie wspolpracuje, niech sie wypowie ktos od nich

To nie grymas to UŚMIECH :) Pozdrawiam anonimów Piotr P.

aaa - 2010-05-27 23:17:57 Sadze, że co by Ci nie napisali to i tak nie będzie prawdziwe. Tutaj piszą tylko osoby, które nie potrafią nic poza narzekaniem. Taka zresztą natura polaka, nie wychodzi coś lub jest źle, więc najlepiej narzekać i zwalić na kogoś. A jeśli chodzi o zespół, poznasz to zobaczysz. Moim zdaniem jest ok:) a to musial napisac ktorys z liderow stawiam na tego z kwadratowym [usunięte przez moderatora]

aaa

ssssssssssssss

Pracuje 2 miesiace - czekam, az mmi sie skonczy umowa. liderzy dla mnie fajni - faceci sa mili, chociaz czasem misiek wyglada jakby byl wielce niezadowolony, ale moze go źxle odbieram - staram sie byc obiektywna, (usunięte przez administratora)jak ja widze to nie mam ochoty dzownic a zawrocic zwyczajnie, wielka łacha, pogarda i wywyzszanie sie z calkowicie neuzasadnionych powodow. generalie widze jak wszyscy dzownia - olewaja, kazdy mowi co innego, oddzwoienia mimo ze lient rezygnuje, ludzie niedoinformowani i wielki bajzel - najgorsza praca w jaiej mialam okazje zagoscic. ale wiecie co - jeden plus - ludzie! ludzie, nowi, fajni, usmiechnieci, wesoa atmosfera, lużna. wielki plus. i nic wiecej..

skowroneczek

hahaha co do liderek, to masz racje! te co sie nie przepracowują, a tylko na przerwy lataja, to nawet widac gołym okiem,[usunięte przez moderatora]ze hej :) [usunięte przez moderatora]. a j[usunięte przez moderatora] ok - prawie zawsze słuzy pomoca. niestety nie ma co narzekac, bo jeszcze pomysla, ze sie im zazdrosci albo co...... pozdr!

madd

nie pracujcie na umowe zlecenie bo się nie opłaca. i jeszcze dzień na żądanie pfffff śmieszna rzecz... oczywiscie niepłatny ....który to jest ten czeczko?

Zostaw merytoryczną opinię o Walter Services Poland - Jarocin

Walter Services Poland
2.7/5 Na podstawie 280 ocen.

Walter Services Poland