Opinie o Walter Services Poland w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Walter Services Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Walter Services Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter Services Poland w Jarocin

u

konsultant - 2009-11-19 23:13:25 Art. 22. § 1. Przez nawiązanie stosunku pracy pracownik zobowiązuje się do wykonywania pracy określonego rodzaju na rzecz pracodawcy i pod jego kierownictwem oraz w miejscu i czasie wyznaczonym przez pracodawcę, a pracodawca - do zatrudniania pracownika za wynagrodzeniem. § 11. Zatrudnienie w warunkach określonych w § 1 jest zatrudnieniem na podstawie stosunku pracy, bez względu na nazwę zawartej przez strony umowy. § 12. Nie jest dopuszczalne zastąpienie umowy o pracę umową cywilnoprawną przy zachowaniu warunków wykonywania pracy, określonych w § 1. [usunięte przez moderatora] bo gdzies uslyszales. Jak pracujesz i masz jakas umowe tzn ze nawiazales stosunek pracy wiec to zawsze pod pada pod kodeks pracy. A do twojej świadomości to każda umowa jest cywilno prawna bo jaka ma niby byc. I tu się zbłaźniłeś gościu:D Umowa zlecenie nie podlega pod kodeks pracy i tyle!! Jeśli podlegała by pod KP to w jakim celu ma swój oddzielny rozdział w KC?? Pokazujesz wycinek prawa i niby na tym sie znasz?? Tytuł XXI. ZLECENIE [...Art. 734. § 1. Przez umowę zlecenia przyjmujący zlecenie zobowiązuje się do dokonania określonej czynności prawnej dla dającego zlecenie. § 2. W braku odmiennej umowy zlecenie obejmuje umocowanie do wykonania czynności w imieniu dającego zlecenie. Przepis ten nie uchybia przepisom o formie pełnomocnictwa...] Doczytaj resztę

konsultant

!!! przeciez tu nie chodzi o to jak nazwana jest umowa to wogole nie ma znaczenia, chodzi o to ze jeszeli z jakiejkolwiek umowy wynika STOSUNEK PRACY to podlega ona KODEKSOWI PRACY !!

taak

"każda umowa z której wynika stosunek pracy podpada pod KODEKS PRACY" -KONSULTANCI NIE MAJA UMOW O PRACE (regulacja przez KP) a umowy cywilno-prawne np zlecenia a to juz reguluje KODEKS CYWILNY [usunięte przez moderatora]

konsultant

marzenka - 2009-11-16 10:37:51 Wartos-ale zdaje sie macie tam umowy cywilno-prawne a nie o prace,wiec pod KP raczejnie podlegasz,tak wiec cala twoja teoria upada. każda umowa z której wynika stosunek pracy podpada pod KODEKS PRACY

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Walter Services Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.
ktośtam

dziś w walterze między 10:00 a 11:00 (nie pamiętam dokładnie o której) przestały wpadać połączenia. nic nie wpadało jakieś 15-20 minut. konsultanci zostali za to ukarani zakazem wychodzenia na przerwę do 13:00. tym sposobem, przez to, że liderzy nie potrafią nadzorować kampanii, niektórzy z konsultantów nie wyszli na przerwę od 9:00 do 13:00. nawet do toalety. a przecież mamy teoretycznie 10 min. przerwy na godzinę. wnioski, na temat firmy i troski o pracownika, wyciągnijcie sami

anonim pracujący

Hej Ja też tam pracuje nie bedę pisał ile bo to może kogoś by nakierowało kim jestem, czytam te forum i uważam, że jak kto kolwiek bedzie sie chciał dowiedzieć o tej firmie to nic konkretnego nie piszecie. Wiec pozwole sobie ocienic te firme OBIEKTYWNIE a nie mówić , że wszystko jest do bani bo to nowym potecjalnym pracownikom nie pomorze. Po pierwsze uważam, że paranoją jest wyrzucanie ludzi do domu bo ma sie gorsze dni. Po drugie uważam, że firma jako firma nie dba o pracowników, zero imprez jakis rozrywek które by zblizyły wszystkich do siebie, kiepskie systemy motywacyjne np, zeby sie załapać na system trzeba miec przepracowane minimum 10 godzin na kampani, a co z osobami które maja 80 godzin i miedzy innymi musiały zamykać kampanie?, umowy podpisywane raz na x miesiecy. Po trzecie jakas paranoja, że trzeba teraz pukać i czekać aż Ci otworza a przerwa Ci mija Po czwarte jeżeli chodzi o "ludzi z podestu" to fakt są młodzi, ale obiektywnie zgadzam sie co to poprzedniej wypowiedzi odnośnie mentorów grupy(usunięte przez administratora)kumaci i zagubieni a szkolenia prowadza jakby dopiero co sie dowiedzieli ze taka kampania jest, ale jeżeli patrzymy obiektywnie to uważam, że są osoby na które można (usunięte przez administratora) Pozdrawiam tych co wciąż sie ze mną tam męczą :)

konsultantka

a ja np.traktuje te pracę jako nowe doświadczenie, które uczy dystansu...sporego dystansu, a zdrugiej storny patrzac na to co sie dzieje w firmie mam większy zapał do nauki zeby całe życie nie być na wezwanie innych a już na pewno nie młodszych ode mnie czy mniej wykształconych.pozdrawiam:)

marzenka

ANKA

do WARTOS: jak jesteś pracownikiem agencji to idź do agencji bo to ona cię zatrudnia a nie Walter i koniecznie napisz jaka będzie ich odpowiedź,

WARTOS

do Anki:TAK JAK PISAŁEM WCZEŚNIEJ, SZKOLENIE TRWAŁO 4 DNI, PIERWSZE DWA BYŁY BEZPŁATNE, ZA DRUGIE DWA PŁACILI TAK, JAK BYM BYŁ NORMALNIE W PRACY, WIĘC MYŚLĘ ŻE TO O TEN KOSZT CHODZI...I JESTEM ZATRUDNIONY PRZEZ AGENCJĘ...ZRESZTĄ, TO MNIE NIE BOLI AŻ TAK BARDZO...NAJBARDZIEJ IRYTUJE MNIE TO, ŻE WYSYŁAJĄ DO DOMU JAK NIE MASZ WYMAGANEJ SKUTECZNOŚCI...NIE KAŻDY URODZIŁ SIĘ SPRZEDAWCĄ I NIE KAŻDY MA SERCE WCISKAĆ BABCE W WIEKU 80 LAT ABONAMENT (usunięte przez administratora) MIESIĘCZNIE...NA SZKOLENIA W TEJ FIRMIE NIE MA CO LICZYĆ, BO TU NIE MA NIKOGO, KTO BY TO PROFESJONALNIE ZROBIŁ, AMATOR KTÓRY PRACUJE W BEZPOŚREDNIEJ OBSŁUDZE KLIENTA OD 2-3 MIESIĘCY MA NAS WYSZKOLIĆ???POZA TYM KODEKS PRACY ZAKŁADA, ŻE JEŚLI JESTEM DOSTĘPNY W PRACY NP NA 8 GODZIN, TO ZA PRZEPRACOWANE GODZINY MAM MIEĆ ZAPŁACONE, A JEŚLI NIE MA PRACY Z POWODÓW LEŻĄCYCH PO STRONIE PRACODAWCY TO PRZYSŁUGUJE MI 60% WYNAGRODZENIA, NAWET ZA TO, ŻE NIC NIE ROBIĘ ALE STAWIŁEM SIĘ W PRACY I JESTEM GOTOWY DO JEJ PODJĘCIA, WIĘC TAKIE WYSYŁANIE DO DOMU JEST NIEZGODNE Z KODEKSEM PRACY!!!CHCĄ MNIE WYSŁAĆ DO DOMU?OK, ALE MUSZĄ ZAPŁACIĆ ZA GODZINY KTÓRE JESTEM DYSPOZYCYJNY...(usunięte przez administratora)

ANKA

DO WARTOS: Umowę masz z WALTEREM czy z Agencją na 3 miesiące? i masz zapłacić 300 zł za zerwanie że niby koszty szkoleń? Przecież Walter nie zapłacił Ci kasy za to, że byłeś na szkoleniu (a powinien) więc to chyba jest Twój udział w tych kosztach? Więc za co masz jeszcze jakąś karę płacić? Zbierz konsultantów do kupy i idź pogadaj z HR bo to skandal. Choć Walterowi jest to na rękę bo mają młodych dzieciaków do roboty co boją się odezwać a już na pewno nie znają się na prawie... Możesz się przed takimi praktykami bronić - mów jak najwięcej osobom z którymi pracujesz, czarny PR zaboli ich najbardziej, jak napiszecie kilka razy na forach negatywną opinie (jak to, grono, gumtree, infopraca, inne) i Twoi koledzy zrobią to samo to się takie praktyki skończą, poza tym każdą umowę możesz zerwać bo co Ci zrobią? Acha, rzeczywiście, jak pisze ktoś powyżej nie dostaniesz kasy, Ale zadzwoń (nawet anonimowo) do Państwowej Inspekcji Pracy i opowiedz swoją historie, jeszcze lepiej jak skontaktujesz się z dziennikarzem FAKT lub Superekspres - historia ciemiężenia polskich studentów przez niemieckiego WALTERA będzie pikantną historyjką okraszoną ciekawymi zdjęciami, a te przypadki praca pół godziny za darmo jak się spóźnisz 1 minute itp będą wisienką całej opowieści, więc do dzieła - nie daj się rolować i zmień świat na lepsze :)

WARTOS

PRACUJĘ W TEJ FIRMIE OD WRZEŚNIA. PRACOWAŁEM JUŻ W KILKU MIEJSCACH, ALE TO JEST MOJA NAJGORSZA PRACA!!!BY MNIE JUŻ DAWNO TU NIE BYŁO, ALE MUSZĘ PRZEPRACOWAĆ MIN 3 MIES, BO MAM PODPISANĄ LOJALKĘ:( JAK ODEJDĘ WCZEŚNIEJ TO BĘDĘ MUSIAŁ (usunięte przez administratora)...PRZED PODJĘCIEM PRACY BYŁO 4-DNIOWE SZKOLENIE, KTÓRE NIKOMU NIC NIE DAŁO!!! SUCHE GADANIE O KANAPKACH SPRZEDAŻOWYCH, STOPNIOWANIU OFERTY, ZARO PRAKTYCZNYCH INFORMACJI KTÓRE MOŻNA BY WYKORZYSTAĆ W PRACY!!! 4 DNI STRACONE... PO SZKOLENIU CZAS ZACZĄĆ PRACĘ, WIĘC SIADAMY NA SŁUCHAWKI>NIKT Z 8 OSOBOWEJ GRUPY NIE WIE CO MA MÓWIĆ, NO ALE W KOŃCU JESTEŚMY PO SZKOLENIU, WIĘC MUSIMY SOBIE PORADZIĆ, OCZYWIŚCIE SAMI...NA POCZĄTKU WYDAWAŁO SIĘ SPOKO, PRZECIEŻ NIKOMU NIE BĘDZIE PRZESZKADZAŁO TO, ŻE JEDNEGO DNIA SIEDZISZ NA 4 KAMPANIACH, W KOŃCU RUTYNA TEŻ MĘCZY...NAJWAŻNIEJSZE, ŻE LIDERZY I MENTORZY DOBRZE ZNAJĄ KAMPANIĘ I KAŻDY Z NICH MÓWI CO INNEGO:)NIKT W TEJ FIRMIE Z KIEROWNICTWA NIE JEST DOBRZE POINFORMOWANY ANI KOMPETENTNY DO ZAJMOWANIA STANOWISKA KTÓRE PIASTUJE!!!! WIĘKSZOŚĆ MENTORÓW MA PO 19 LAT I W FIRMIE PRACUJĄ OD 2-3 MIESIĘCY!!!!(ŁUKASZ, SYLWIA) NO ALE TO JEST NAJLEPSZY DOWÓD, ŻE MOŻNA SZYBKO AWANSOWAĆ:)TYLKO PYTANIE, W JAKI SPOSÓB TACY LUDZIE NAM-PRACOWNIKOM POMOGĄ???W JAKI SPOSÓB NAS WYSZKOLĄ???W JAKI SPOSÓB PODNIOSĄ NASZĄ SKUTECZNOŚĆ???ZROBIĄ SZKOLENIE NA KTÓRYM POWTÓRZĄ JESZCZE RAZ TO, CO KAŻDY WIE, CZYLI MOCNE ATUTY OFERTY???ALE O SPOSOBIE ROZMOWY Z KLIENTEM I ZBIJANIU OBIEKCJI NIKT NA SZKOLENIU NIE MÓWI I NIE PAMIĘTA... W JAKI SPOSÓB SYLWIA MI POMORZE, SKORO SAMA JEST ZAGUBIONA I NIE WIE CO MA ROBIĆ???ALBO ŁUKASZ-KTÓREMU SIĘ WYDAJE, ŻE JEST W CYRKU JAKO GŁÓWNA ATRAKCJA A NIE W PRACY....JEDYNA METODA PODNOSZENIA SKUTECZNOŚCI TO WYSYŁANIE DO DOMU!!!PRZYCHODZISZ DO PRACY>PRZEZ DWIE GODZINY NIC NIE SPRZEDAŁEŚ>TO ZNACZY ŻE MASZ ZŁY DZIEŃ>WIĘC IDZIESZ DO DOMU...I TAK PRZEZ CAŁY TYDZIEŃ...CI LUDZIE NIE ROZUMIEJĄ, ŻE KAŻDY Z NAS POTRZEBUJE KASY, BO MA JAKIEŚ OPŁATY>MIESZKANIE, STUDIA...POLICZ SOBIE ILE ZAROBISZ PRACUJĄC PO 2 GODZINY DZIENNIE!!! ŻEBY BYŁO ŁATWIEJ>STAWKA WYNOS(usunięte przez administratora)1 BRUTTO, JAK BĘDZIESZ MIAŁ JESZCZE 100% FREKWENCJĘ TO 12 BRUTTO...JAK JUŻ POLICZYŁEŚ, TO ILE CI WYSZŁO???WYSTARCZY CI NA STUDIA I MIESZKANIE???JAK TAK TO ZAPRASZAM DO TEJ PRACY...ALE NAJLEPIEJ PRZYCHODŹ WCZEŚNIE RANO I SIĘ NIE SPÓŹNIAJ ( ZA SPÓŹNIENIE PRACUJESZ MIN PÓŁ GODZINY ZA DARMO). A DLACZEGO TRZEBA PRZYCHODZIĆ RANO???BO OD 9.00 DO 13.00 JEST PÓŁ SALI, DRUGA POŁOWA STANOWISK STOI PUSTA...CIEKAWIE ZACZYNA SIĘ ROBIĆ OD 13, JAK CORAZ WIĘCEJ LUDZI PRZYCHODZI...NA SALI JEST OK 60-70 STANOWISK, A CODZIENNIE OD 13.00 DO OK 17.00 W PRACY JEST OK 80-90 OSÓB...Z TEGO CO PAMIĘTAM TO REKORD WYNOSIŁ OK 115 OSÓB:):):)ALE PRZECIEŻ TO NIE PROBLEM...POSTOIMY DWIE, MOŻE TRZY GODZINY I POCZEKAMY AŻ SIĘ ZWOLNI JAKIEŚ STANOWISKO...ZA STANIE OCZYWIŚCIE NIKT NIE PŁACI:)ALE ROBOTA JEST PRZECIEŻ SUPER>IDZIESZ DO PRACY I NIE MASZ PEWNOŚCI CZY CIE NIE WYŚLĄ PO 2 GODZINACH DO DOM>>>IDZIESZ DO PRACY I NIE MASZ PEWNOŚCI CZY NAWET BĘDZIESZ MIAŁ STANOWISKO DO PRACY...GRAFIKI TAK SĄ USTALANE, ŻE W GODZINACH 9.00-13.00 ORAZ 17.00-21.00 NA SALI POLOWA STANOWISK JEST PUSTA, A OD 13.00 DO 17.00 JEST DWA RAZY WIĘCEJ OSÓB NIŻ STANOWISK...PYTANIE ZA 100 PUNKTÓW>>>PO CO W TAKIM RAZIE JEST GRAFIK????

WARTOS

CZYTAM TO FORUM I NAJBARDZIEJ DENERWUJE MNIE BRAK PRZEDMIOTOWOŚCI, ZAMIAST PISAĆ O KONKRETACH, WOLICIE OBRZUCAĆ SIĘ MIĘSEM...

help

"WRZYSCY"?na pewno nie.mamy natomiast ogromna wiedze z kim pracujemy i kto nas jak traktuje. takie[usuniete przez Administratora] jak ty,wciaz w lesie...

ale wy wyrzyscy macie ograniczona wiedzę na temat miejsca w którym pracujecie !!!!

zgadzam się

zgadzam się w 100% z wypowiedzią poprzednika!

syfi kila i mogila

ludzie pracujcie tam jesli naprawde nie macie innego wyjscia i w zadnym innym wypadku,jestescie tam WYLACZNIE miesem produkcyjnym i nikim wiecej, dlatego sa naciski min. na skutecznosc zeby tak zwany MENEDZMENT(buahahaha jak oni sie lubia tak wlasnie tytulowac :D) mogl sobie odpowiednie premie wyplacic:),smiechu warte to cale towarzystwo.

konsultant

ja pracowałem przez agencje APT z konwiktorskiej a teraz jestem już bezpośrednio i uwagę mam tylko taką, że APT okrada ludzi, bezczelnie i z premedytacją, nie wypłaca pieniędzy na czas albo wcale, pytałem innych z tej agencji i mówią to samo więc lepiej uważajcie na tą agencję bo to(usunięte przez administratora) z daleka, są inne i lepsze,

:d

może kogoś z "liderów" i "mentorów" odesłać(nie za słabą skuteczność a np. za najmniejsze obijanie się no bo w sumie za co można by innego):D chyba by się popłakalixD buahahahaha

hey

hey, kto tam nastepny do zwolnienia:)?

Zostaw merytoryczną opinię o Walter Services Poland - Jarocin

Walter Services Poland
2.7/5 Na podstawie 280 ocen.

Walter Services Poland