Opinie o Walter Services Poland w Jarocin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Walter Services Poland. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Walter Services Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Portale internetowe

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Walter Services Poland w Jarocin

jj

powyżej - zdecydowanie wypowiedź lidera. :)

obiektywny

Witam Nie ktorzy w tej firmie z leaderow pracuja.

kandydat - 2010-10-22 12:29:03 Witam wszystkich :) Szukam pracy i znalazłem takie oto ogłoszenie waszej firmy: [usunięte przez moderatora] i chciałbym zapytać ludzi którzy pracuja na tym projekcie: jakie są tam przeciętne zarobki, jacy są teamliderzy, jak wygląda taka praca konsultanta obcojęzycznego z językiem niemieckim ? Po przeczytaniu tego forum mam mieszane uczucia :) Hmmm ,wszyscy tutaj piszą o tylko polskich projektach... Przyznam, że nie mam pojęcia jakie tam są zarobki ani nic,ale jak czasami sie zagada z osobami z projektów to niemieckich to są zadowolone i nigdy nikt nie narzekał na atmosferę...

btch

To może i ja coś od siebie dodam. Pracując na małej sali spotkałem sporo ciekawych i otwartych ludzi, szczególnie pozdro dla osób z końca, jesteście niesamowici :) wytworzyła się mocna ekipa i za to lubię tą pracę, że czasem po prostu nie dajemy sobą pomiatać. Liderzy wiadomo - na początku wszystko fajnie pięknie, lecz z biegiem czasu już zaczęli pokazywać rogi i sprowadzać do parteru pokazując że to oni tu rządzą a Ty, drogi konsultancie, jesteś na samym dole hierarchii, pomimo że mamy taką samą umowę a oni dostają parę groszy więcej, nic nie robiąc i siedząc na portalach społecznościowych. Służa pomocą, to tak. Ale czasem ta pomoc jest okazywana z wielkiej łaski, w stylu "no dobra, muszę bo muszę". Ogólnie rzecz biorąc pracę kojarzę bardzo pozytywnie, pomimo tego, że każdego dnia się nie chce to jednak każdy dzień przynosi nowe doświadczenia, żarty na każdym kroku no i znajomości, których jest mnóstwo. Nie bójcie się - nie odejdę tak szybko bo każdy ma pewne cele, nie tylko związane ze sprzedażą i swoimi rozmowami ale także pewnymi zmianami, które warto wprowadzić właśnie na samej górze, gdzie niektórzy myślą że są nietykalni.

Jak wygląda rozmowa kwalifikacyjna w firmie Walter Services Poland? Czy przeprowadzana jest w formie online, czy stacjonarnie w siedzibie firmy? Jak oceniasz podejście rekruterów do kandydata?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Utrzymania Technicznego
Lagardere Travel Retail Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
koleżanka

Chciałam wtrącić kilka słów na temat osób, które pracują w Walterze. Mój staż pracy w tym miejscu może i nie jest imponujący, ale z pewnością wystarczający by rzetelnie wyrazić swoją opinie. Trafiłam do tej pracy, bo Warszawa nie jest łaskawa dla młodych osób, które stawiają pierwsze kroki w stolicy. Znaleźć pracę jest bardzo ciężko, a jeśli młody człowiek ma ambicje żeby samemu ponosić koszty utrzymania- to już tragedia. Zarobki w Walterze, jak wszyscy wiemy nie są imponujące, ale lepsze to niż nic-podobno. Zastanawiające jest jednak podejście niektórych pracowników do Nas- ludzi "na słuchawkach". Podest to ciekawa grupa ludzi, która odznacza się nietaktownym podejściem do takich "szaraków" jak My. Osobą, którą w tym miejscu należy wyróżnić jest (usunięte przez administratora)ma tendencje do zaznaczania, że on TUTAJ rządzi. Ok, rozumiem, awans zobowiązuje, dostał chłopak parę groszy więcej i miejsce na "tronie", więc pomiata ludźmi, którzy pracują tak samo jak kiedyś on. Robienie idioty z kogoś, kto koło idioty nigdy nie leżał, to słaba forma okazywania swojej "(usunięte przez administratora). Tak się składa, że każdy z marnych pracowników, za których Nas masz, jest również człowiekiem, ma jakieś plany, marzenia, i próbuje je realizowac pracując w Walterze, żaden wstyd przecież, więc zastanów się parę razy zanim kolejny raz powiesz coś, co może urazić Twojego towarzysza dialogu. Empatia- to nie tylko mądrze brzmiące słowo, pamiętaj. (usunięte przez administratora), to bardzo urocze dziewczę, oczywiście o zarazliwym usmiechu. (usunięte przez administratora)

Rewelcome Master

no i pozdrawiam grupe (usunięte przez administratora) jeszcze hehehe:)) 3majcie sie

stuk puk

To forum jest stworzone ku temu, żeby wyrazić opinię o firmie i ludziach tam pracujących, właście w szczególności o kadrze dziewczynko!

bbbbbbbbbb

To forum nie służy ku temu, aby plotkować o liderkach do takich opinia na takim forum proponuję zalogować się na pudelka !!!!!!!!!!!!!!!

qw

praktycznie to sie zgadzam z powyzszymi opiniami!!! hehe czyjas trafna uwaga na temat tuszy niektórych lederek:) grubiutkie są (choc slyszalem w kuchni, ze niby na diecie:), wiec teoretycznie powinny na pupie siedziec, ale wlasnie ciagla gdzies fruwają, a juz szczególnie obrotów dostają jak tego miska nie ma.[usunięte przez moderatora] pozdrawiam normalnych szaraczkow!

XXX

Jak najbardziej chodzi mi o Liderów, no dziwne żeby jeszcze konsultantki pomagały grupie liderów miśka w ich pracy:) No w grupie [usunięte przez moderatora] jest jak najbardziej w porządku ponieważ [usunięte przez moderatora] jest super, zawsze pomoże i zna się na swoim fachu:) I w przeciewieństwie do [usunięte przez moderatora] nasza [usunięte przez moderatora] zawsze ma czas żeby zająć się Tsem za o Brawoooo:) FAJNIE ŻE JEST [usunięte przez moderatora] RESZTA MOŻE NIE ISTNIEĆ:)

xxx

Pozdro pracusie!!!!!!

Paulina

Przepraszam a o jakie laski Ci chodzi dokładnie?!o konsultantów czy liderów?

xxx

hhehee a dobre są te laski od miśka ciąge gdzieś łażą i wszystkie przy kości mało się ruszają najwidoczniej:)... jest ich tyle a kilkunastu konsultantów siedzi na kampanii...a i (usunięte przez administratora)im pomaga też wielki mądrala...

konsultantka lub (t)

Jeszcze nie było takiej sytuacji (usunięte przez administratora)czegoś nie wiedział, nad czymś się zastanawiał:) naprawdę spoko koleś, szacuneczek dla niego)

Konsultant lub (ka)

Ja to powiem tyle: 1. Ludzie są naprawdę super (szczególnie grupa P.P). 2. Szkolenia produktowe nic szczególnego nie wnoszą każdy mógłby sam poczytać informacje o ofercie,w szczególności, że na nasze pytania nikt podczas szkolenia nie zna odpowiedzi, ale też tak można, w ogóle nie wszystkie ważne inf. są zawsze przekazywane na szoleniach. 3.Szacuneczek(usunięte przez administratora)jest naprawdę spoko przełożonym, zawsze doradzi pomoże i wszystko można z Nim bez problemu załatwić. Czasem a raczej zawsze jest lepiej pójść od azu do niego coś załatwić, niż np [usunięte przez moderatora] gdzie wyszukuje tysiąc problemów żeby tylko nie załatwić tego o co się prosi, mógłby się cofnąć do czasu kiedy sam siedział na słuchawkach może by trochę zmądrzał, jeśli tylko on siedzi na podeście to jakby nie miał się czym zająć tylko siedzi i kontroluje ile osób jest na przerwie, kto ma telefon lub gazetę, żałosne. [usunięte przez moderatora]

Wypłata powinna być do 10. Dziś 8 i ja już mam na koncie,wec i ty pewnie tez. Pozdro dla dużej sali.

asd

ile czasu można czekać w tej firmie na wypłate? zatrudnienie z WSP aż dziwne mówią do 9 jest 8... eh pewnie ostatniego dnia wypłacą

żal jakiś normalnie... :) pozdro

Pakiety

Ja parcuje na pakietach już dwa miesiące i ani razu mi się nie zdarzyło żebym została zwolniona za skutecznosć, ale o czym Ty mówisz kobieto ogarnij się przecież jeżeli tak długo tu pracowałaś to wyrobić dla Ciebie minimalną skuteczność chyba to nie jest tak trudno

tola

Ja pracowałam tam przez 3 miesiące, wśród konsultantów panowała miła atmosfera naprawde fajni ludzie tam pracują. przede wszystkim na małej sali czyli na pakietach :) Więc pozdrowienia dla nich :) a ogólnie jesli chodzi o liderów to oni tam tylko stwarzają pozory niekiedy się starają ale cały czas uważają się za niewiadomo kogo, wywyższają się, jak nie ma supervisora to tylko potrafią podejść ochrzanić za złą skuteczność a jak im się powie żeby odsłuchali nasze rozmowy to oni nigdy nie mają czasu bo wolą plotkować lub nic nie robić i się obijać. I w ogóle złe jest to, że za skuteczność zwalniają do domu bo zamiast zrobić coaching osobie która pracuje tam jakiś czas i wie jak cokolwiek sprzedać tyle za na danej kampanii im nie idzie to wolą ja zwolnić po 2-óch godzinach do domu i przyjąć nowych konsultantów i od nowa przeprowadzać z nimi szkolenia. Dla mnie to się mija z celem ale to już jest ich polityka. A jesli chodzi o zarobki to faktycznie wystarczy chcieć przychodzic do pracy i mieć szczęście żeby nie zwolnili do domu za słabą skuteczność. Pozdrowienia dla KONSULTANTÓW z małej sali od pakietów :):)

Zostaw merytoryczną opinię o Walter Services Poland - Jarocin

Walter Services Poland
2.7/5 Na podstawie 280 ocen.

Walter Services Poland