brak logo

Hotel Marina

Łódź

Opinie o Hotel Marina

anonim 2011-06-15 14:40
Do wszystkich chętnych do pracy na recepcji w tym hotelu... NIE POLECAM !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Z RECEPCJĄ to ta praca nie ma nic wspólnego... Stanowisko praczki,sprzątaczki,pomywaczki,babci klozetowej i kucharza byłoby odpowiedniejsze... Na dodatek wszechogarniający SYF! Dosłownie! Brak ochrony,monitoringu,czy jakiegokolwiek innego bezpieczeństwa.Praca po 12 godzin,świątek,piątek i niedziela.Recepcja jest jedynie marnym \\\"DODATKIEM\\\".O pensji już nie wspominając... Komputer pamiętający epokę kamienia łupanego,brak jakichkolwiek zabezpieczeń... Istna żenada!!!
anonim 2011-08-25 02:11
Firma NIEWYPŁACALNA!!!!!!!!!!!! Radzę omijać szerokim łukiem...
Raptuss 2013-02-17 05:25
MASAKRA RECEPCJA W TYM HOTELU JEST OD WSZYSTKIEGO!!,OBSŁUGUJE KUCHNIĘ I PRZYRZĄDZA ŚNIADANIA DLA GOŚCI!!! SPRZĄTA PODŁOGI, ZAMIATA,ODŚNIEŻA, ZA MARNE GROSZE!! WYMAGANIA DUŻE W ZAMIAN NIC!!! NIE POLECAM UWAŻAJCIE NA TĄ FIRMĘ LUBIĄ ODLICZAĆ Z WYNAGRODZENIA NAWET ZA HERBATĘ!!! ZERO STAWKI NOCNEJ I MOŻLIWOŚCI AWANSU!!! NIE POLECAM!!
agata 2014-03-08 16:05
Telefony do recepcjonistki o 3 w nocy, że ma na 8 być w pracy. Telefony np 11 razy w ciągu nocy kiedy się było na wolnym. Praca po 16 godzin bywało. Brak wynagrodzenia za nadgodziny. Sprzątanie, gotowanie, zero urlopu, nic! Dostałam wypowiedzenie, bo wzięłam "żetkę", bo zwyczajnie miałam rozwolnienie.
asia 2016-04-21 10:52
a jaka była umowa o pracę @agata, czy nie było konkretnie zapisane jakie masz obowiązki?
Zostaw swoją opinię o Hotel Marina - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Hotel Marina