Opinie o Hyva Polska Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Hyva Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Hyva Polska Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hyva Polska Sp. z o.o. w Kraków

zainteresowany pracą

Ile można zarobić na stanowisku magazyniera - operatora wózków?

Piła

Bolo 21.05.2019 17:34 To forum dotyczy opinii o pracy. O czym Ty piszesz?

Krzysztof
@Piła

Dokładnie jest to wątek, w którym prowadzimy dyskusję na temat pracy w firmie Hyva Polska. Od dłuższego czasu w wątku nie pojawiła się natomiast żadna nowa merytoryczna opinia. Czy ktoś z Was pracuje bądź pracował u tego pracodawcy? Jak myślicie, warto starać się o zatrudnienie?

Bolo

Firma ma dobre opinie co można sprawdzić w internecie a tu niestety maruderzy !!

mmm

To fakt.

Firma Hyva Polska Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko General Ledger Accountant. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Praca dla malarzy na Bawarii. Umowa niemiecka.
Bawaria
Injobs.Pl Sp. z o.o.
kola

kiepsko

aal

?

Ciekawy

Dlaczego przestaliście pisać? Jest tak dobrze??

Kisoń

Rozpatrując wiele ofert o pracy chyba warto zastanowić się nad Hyva. Po pierwsze dlatego, że siedziba firmy znajduje się w Krakowie, więc na terenie dużego miasta, po drugie dlatego, że działają coraz prężniej na rynku oferując coraz więcej komponentów technicznych np. kompresory, elementy podnośnikowe... Zastanawiam się tylko, bo ten wątek wraca jak bumerang - na jakie zarobki można liczyć?

smieszne
@Kisoń

servis 2000 do lapy i niech nikt nie mysli ze euro! pozdrowienia dla manka i "olka"

smieszne
@Kisoń

sss

a dlaczego? to nic złęgo ,że ktoś pyta o prace tam, być może i jest młody ale chce pracować a to forum pracownicze wiec ładnie odpowiedz na pytania,

RVI

Tran, a ty w Emłeju pracowałeś ? Widać, że mało wiesz o tej firmie lub jesteś klakierem :)

trelo

O widzę że opinie z 2007 i 2008 roku wyksaowane a szkoda. Tam mieliscie opisane warunki pracy na magazynie i serwisie jeszcze jak siedziba była na ul. Myśliwskiej. Stare dzieje...joł ziomy pracowały. Arek, Stefan, Luzac, Drewnojad to były nasze czasy... :-D.Atmosfera była spoko. Ogolnie bylo dobrze jak na tamte czasy za prezesa Zybyszka, a później jak rządy przejał J.K była lipa....

menda

komponenty? chińskie badziewie i takie same chinskie kierowniki szczególnie na magazynie , kurdupelki takie złośliwe zakompleksione konuski .Obojniaki? Chłopo baby? Patryczki?

Czesiek

jak to tylko 2000tysie zarabiają goscie zajmujacy sie montażem takich urządzeń? moze premie uznaniową dostają co kwartal ! mają kierownika co pewnie dba o swój zespół coby był usatysfakcjonowany - bo zadowolony pracownik to wydajny pracownik. Prezes niech czasami pomysli o najnizszych szczeblach firmy $-jak to kiedys czynił Prezes Ja.....

tom tom

Firma spoko ale PAN Kierownik marna niedowartościowana osobowość nieokreślona , niedowartosciowana i jeżeli chcesz się pobawić w Pana i niewolnika to idz ale lepiej szukaj innego magazynu, Pozdrawiam

tom tom

Zależy do jakiego działu uważaj na nijakiego p. SZT. i kierownika magazynu coś facet ma z główką. reszta spoko.

niepracujący

Rozgoryczony fizyczny?Fizyczni mają najlepiej....Olewają wszystko, mają mało do stracenia ,dla fizycznych praca zawsze się znajdzie a szczególnie za granicą.Pisałem o reszcie,zestresowanych umysłowych właśnie a przykład ? Sami sobie odpowiedzcie ja podałem jeden magazynowy.Pozdrawiam jestem od dawna za granicą.Tutaj przynajmniej nie ma mobbingu.A faceta opisywanego znałem jeszcze z Myśliwskiej i widzę w kontaktach z Hyva że został Wielkim Kierownikiem od siedmiu boleści ,jeszcze raz pozdrawiam.

niepracujący

W Hyvie kierownikiem niższych szczebli vide magazyn, zostaje łatwo sterowalny, niezbyt lotny przymuł, którego zadaniem jest pilnowanie i doglądanie interesów mądrzejszych od niego. W zadaniu karbowego nie jest wymagana inteligencja, charyzma, wrażliwość etc, a charyzma to wręcz zakazana, powoduje groźbę, że pracownicy jeszcze go polubią i będzie mógł to rozgrywać w firmie na swoją korzyść. Kierownikiem grupy w firmie, z którą ostatnio współpracowałem i poznałem dość nieźle był niezbyt lotny, dość ograniczony, wręcz niemal ociężały umysłowo :-) i bez żadnych zainteresowań, co można było wywnioskować z kilku minut "small talk'u" na różne tematy. I jego zadaniem było nic więcej tylko trzymanie w ryzach grupy , tj bycie tzw 'koordynatorem'. A był nim dlatego, bo charakteryzował się wobec przełożonych wyjątkowym posłuszeństwem i wykonywaniem (bądź próbą wykonania) najbardziej nawet debilnych poleceń. pozdrawiam i nie polecam pracy w tej firmie chyba że na wyższym stanowisku ale to też nie zawsze vide,dział logistyki.

...
@niepracujący

Czyżby jakiś rozgoryczony fizyczny pracownik? Myślę że tak:) Trzeba było się uczyć hahaha. Ale w 95% popieram wpis. Pozdrawiam

niefizyczny
@...

96% popieram szczególnie w Logistyce.

stary

Przeciętne miesięczne wynagrodzenie w sektorze przedsiębiorstw w lutym 2014 r. wyniosło 3856,56 zł - podał GUS w komunikacie. To wzrost o 4 proc. w stosunku do poprzedniego roku. niech sobie to przeczytają fizyczni z Hyvy sztuk okolo 10 ich jest.Reszta biurowych tak pewno ma a może więcej a Ci fizyczni to 1600 może 1800 na rekę hihottttt.....robole pracują na resztę około 40 sztuk z pensjami ponad 5000. hihotttt

ziomm2

Dołączył do niego jego pilny uczeń nijaki Pan. PP. zakompleksiony mały człowiek oszczędnie dysponujący prawdą,honorem i kulturą osobistą, uważający się za nadczłowieka, niezdającego sobie sprawy jaką jest karykaturą w oczach innych ,nie polecam nikomu i nie życzę aby ktokolwiek miał do czynienia a szczególnie być podwładnym tej kreatury.Pozdrawiam.

Staruszek

Na dole nigdy nie było kolorowo, wieczne krzyki i kłótnie. A pan (usunięte przez administratora)przechodził w tym samego siebie

Zostaw merytoryczną opinię o Hyva Polska Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Hyva Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Hyva Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Hyva Polska Sp. z o.o.?

Hyva Polska Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 45 ocen.
  • Półłanki 29 G
    30-740 Kraków