Opinie o Hi-Mountain w Świętochłowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Hi-Mountain. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hi-Mountain na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hi-Mountain w Świętochłowice

ex pracownik

Firma już upadła, sklepy stacjonarne pewnie znajdą się jeszcze gdzieś aczkolwiek, chyba tylko dlatego, że mają jakiś tam okresy wypowiedzenia lokali. Także wątek o tej Firmie do zamknięcia :)

gość

odradzam jakikolwiek związek z firmą himountain, brak produktów, firma upada, kontakt z osobami od sklepów żaden, tylko stres o wypłatę, obecnie już tylko z kasy sklepu, bo na przelew nie ma co liczyć. ŻENADA

gość

Czy ktoś wie kto w tej firmie obecnie o czymś decyduje, bo nie mam z nikim decyzyjnym kontaktu, a chciałbym się zapytać o wypłatę przed świętami ;(. ?

Nie masz co się zatrudniać bo firma lada dzień się zamknie;)

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Hi-Mountain? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Serwisant rowerowy

Z tego co widać, to sklepów tej firmy już nie ma, sami się likwidują, albo ich zamykają. Była to kiedyś fajna marka. Szkoda, że nie potrafią się rozliczyć ze swoimi pracownikami na koniec jak należy.

bylapracowanica
@były pracownik

z jakiego regionu jestes? tez jestem bylym pracownikiem him i tez nie otrzymalam wynagrodzenia od kilku miesiecy... niedlugo kieruje sprawe do sadu pracy, firma zalega z platnosciami okolo 6tys. Bardzo zle postepuja z ludzmi, zostawiaja bez srodkow do zycia i ciagle obiecuja wyplate zaleglosci a przelewow jak nie bylo tak nie ma.

@bylapracowanica

Oddaj sprawę do sądu pracy jak najszybciej, dopóki firma jeszcze egzystuje i nie ma likwidatora, to masz szansę, potem już tylko szansa ściągać z funduszu pracowniczego. Ja tak odzyskałem pieniądze po likwidacji sklepu, bo sami nie byli skłonni się rozliczyć jak należy dopiero po wezwaniu sądowym. Powodzenia

gość

Produkty made in China są dobre:-)))) Usmiałem się. Właśnie upadli:-)))) Ktoś wykupił tę markę HiM.

warszawa

Płace uzależnione są od sprzedaży. Tylko, że targety ustalane są w zależności od zachcianki decydenta, wbrew wszystkim wskaźnikom (kryzys, spadek sprzedaży we wszystkich miesiącach)więc stale były one niemal nie do osiągnięcia, chyba, że kosztem chorej walki z resztą pracowników o klienta. Należy więc przygotować się na częstą minimalną krajową. Złe zarządzanie na poziomie regionalnym, kierownicy bardzo ok. Co prawda od ponad roku tam nie pracuję, ale nie wierzę, że diametralnie zmienili politykę wobec pracowników. Przestrzegam, bo mnie mamiono cały czas, że niedługo będzie lepiej, bo "teraz" jest taki okres. Bądźcie ostrożni decydując się na tą pracę.

BB

Moja córka pracuje w jednym tych sklepów. Wypłata niby ma byc wyplacana do 10-tego kazdego miesiaca, a dzis jest 15, a wyplaty jak nie bylo tak nie ma.No i te godziny pracy, po 11-12 godz. dziennie, a kiedy czas na zycie prywatne, nie wiem.Dopoki nie znajdzie cos lepszego to musi tam byc, niestety.

Mira
@BB

Szanowna Pani BB,córka wcale nie musi tam pracowac-czy ktos ja zmusza?No chyba ze Pani...Praca po 12 godz ,jest atrakcyjna nawet dla osob majacych dzieci.2 dni pracy-2 dni wolne-dla mnie i nie tylko swietne rozwiazanie.Skoro córka jest swietnym pracownikiem bez problemu znajdzie prace gdzie sobie wymarzy.Powodzenia

M

Nie jest kolorowo ale jest szansa wyciagac wyplate w wysokosci 1500-1900 ale to wszystko zalezy od danego sklepu, ogolnei nie polecam pozdrawiam

...

rozmowa trwa 5 minut, biorą każdego komu wystarczy minimalna i umowa zlecenie, bo na wiecej nie ma co liczyc. firma sie raczej sypie więc po co wsiadac na tonący statek

Luzerstwo

Ja sama się ostatnio zwolniłam bo mi atmosfera w pracy nie odpowiadala. Wypłata za 16o godzin wynosiła 1120 zł bo 7 zł na godzine płacili. Nawet na umowie o prace. Róźnica miedzy zleceniem taka tylko ze zlecenie nie miało opłaty na emeryture. Kierownik regionalny spoko. Zalezy jaki sklep moze wyrobić premie. U mnie jak na małe miasto i dość drogie ceny to mało klientów było przeważnie około 12 osób dziennie. Dlatego premie była nie realna. Fakt faktem praca nie była tam taka zła ale atmosfera miedzy pracownikami to porazka. J

HiM

Mnie pracuje sie bardzo dobrze.Dziwia mnie opinie ,ktore czytam wyzej.Wyłania mi sie obraz własnie takich zakompleksionych,niedocenionych pracownikow,ktorzy nic z siebie nie daja za to wymagania maja olbrzymie!Nieroby,myslace ze ktos za nich bedzie odwalał robote.Nie podoba sie to do widzenia wyrównywac pudełka do CCC przez cały dzien!Płaca podstawowa +premie(kazdy jest kowalem swojej premii)masz login pracujesz na siebie a nie na obobokow ktorzy wciaz twierdza ze sie nie da bo firma daje ogromne progi-bzdura!dodatkowo premia za paragony.Czesto zdarza sie tak ze sprzedawca zarabia niewiele mnej od kierownika.Jak dobrze pracujesz to sie nikt nie czepia!Jak wszedzie

niedoceniany pracownik

Atmosfera w sklepie żałosna, zero współpracy, kierownicy bez wiedzy, niekompetentni, nie potrafiący udzielać żadnych informacji, robią utarg innych pracowników na swój login / OSZUSTWO / !!! WIELKI strach kierownictwa sklepu przed kierownikiem regionalnym. NIE DA SIĘ NORMALNIE PRACOWAĆ. Nikomu nie polecam. Obiecują normalną pracę, a wygląda to jak wykorzystywanie i brak jakiejkolwiek polityki sklepu/firmy. omijać z daleka. produkty to też made in china

Nerwowoy

Zastanawiam się czy na tym portalu, znajdę kiedyś choć jedną normalną wypowiedzieć. Która jasno określi jak w danej firmie jest. Ja rozumiem piszących negatywnie o formie ok, jednak (usunięte przez administratora)broniących opinii w ogóle. Skoro firma, praca jest taka fajna napisz ile zarabiasz, rodzaj umowy, zasady wypłacania premii, sprawa nadgodzin. To jest argument dający pozytywny obraz. Nie pisanie że jest fajnie, zarobki ok, ludzie w porządku!!!!!!!!

adam

Pewnie jako takie przeniesienie może być trudne, ale aplikacja w nowym miejscu pracy może być dobrym pomysłem, zwłaszcza, że już wiesz co i jak w Hi Mountain.

bla bla

Wyższe zarobki??? Hahah Minimalna krajowa a o premii mozna zapomniec....

krakow

Nie dziwi że małopolski bo tam były zwolnienia . A co do dyrektor regionu małopolska to jest ok żal ci ściska że nie zostalaś/łeś . Bardzo łatwo wyliczasz czyjeś nie kompetencje a ty bez powodu zostales zwolniony . Może trochę samo krytyki wobec siebie , nikt nie jest doskonały a tu ną forum mamy popis skarg . Wiecie mam dosyć bo w każdej pracy trzeba pracować a nie obijac się . Pisze z kraksy i jestem pracownikiem haja od niedawna i sobie chwałę to pracę system premiowania się zmienił i jest po co pracować . Ps. A jakie ty masz wykształcenie aby tak wszystko krytykować ......

krak

Witam tak dużo piszesz że źle niedobrze to po co pracowalas w himountain tak bylo źle . A tak apropo teraz zarobki sa wyższe jak byś nie została zwolniona -ny to byś wiedzial/la . Tak ną marginesie w tamtych miesiącach były zwolnienia i to wasza odwaga pisanie anonimowo w internecie to żenujące a co do zwolnionych to żal im że nie awansowali . Polska mentalność czy się stoi czy się leży to pensja się należy tooooo nie Ye czasy nikt nikogo na siłę nie trzyma i zawsze się znajdą sfrustrowani BYLI pracownicy którzy z swojej bezsilności będą pisać niepochlebie o swoich byłych pracodawcach .

panPoprawny
@krak

Naucz się przede wszystkim poprawnie języka polskiego - ortografii, zasad stosowania (w ogóle stosowania(!)) interpunkcji, etc. W ogóle nie da się czytać twoich wypocin, bo dają niemiłosiernie po oczach! Wstyd!, do nauki, leniu patentowany!

ona
@panPoprawny

Zgadzam się z Panem - poprawna pisownia ważna rzecz, ale... kto jest bez winy, niech rzuci kamieniem. Omsknął się Panu paluszek z emocji i też wskoczył błąd interpunkcyjny. :) pozdrawiam

anonim 2

Omijać szerokim łukiem, ta firma sama w sobie jest żartem, produkuje odzież i buty które rozpadają się od samego wiszenia na wieszaku, czy stania na półce. Nie ma sensu nic sprzedawać bo 90% rzeczy wraca na reklamacje. Klientom trzeba wmawiać i wmuszać, bo inaczej zbiera się opierdziel. Szajs nad szajsy, prezes który lubi pokazywać się w telewizji, dyrektor sprzedaży nawiedzony kompletnie, jego zasady nie przystają ani do produktów które firma oferuje, ani do warunków na polskim rynku. Porażka. Ciuchy za cenę dobrych marek, a rozpadają się w oczach. Dyr regionalna to materiał na grubą książkę, wyżej [usunięte przez administratora] niż [usunięte przez administratora], taka prawda. Potwierdzam wcześniejszy wpis, zero szacunku do pracownika. nie polecam!!

Taaa nadgodziny to faktycznie akcja charytatywna w tej firmie! Najgorsze jest to, że w sklepach jest straszna rotacja pracowników, a im to nie daje nic do myślenia! Przecież na logikę pracownik szanowany i doceniony nie będzie rezygnował z takiej pracy. Coraz większe wymagania, więcej obowiązków, ale nie idzie to w parze z zarobkami. Nie czarujmy się, ale średnio 1300zl zarobić można w większości sklepów, gdzie nie trzeba zajmować się klientami a jedynie towarem. A tutaj zasady sprzedaży zamiast Biblii. Firma traci na szkoleniu nowych osób i czas i pieniądze.. Najgorszy jest fakt,że to polska firma a tu zero szacunku do rodaków-tania siła robocza. No, ale jeśli mottem firmy jest, że "jeśli ci sie nie podoba to za drzwiami czeka 50 osób na twoje miejsce" to nigdy nie będzie dobrze. Sam charakter pracy, branża czy obowiązki nie byłby by złe, ale nie w takiej atmosferze! I jeszcze humorzasta choleryczka, czyli pani dyr regionalna w małopolsce- na takim szczeblu panowanie nad swoimi emocjami powinno być podstawą, a nie jest! Najlepiej wylać swoją frustrację na zwykłych sprzedawców. Szkoda, że nikt nie pamieta o tym, że to własnie oni sprawiają, że sklepy zarabiają SIC!!!!!!! Nie polecam tego "pracodawcy"

Zostaw merytoryczną opinię o Hi-Mountain - Świętochłowice

Hi-Mountain