Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

fago

Pracowałem w Lex-ie przez kilka tygodni. Bardzo fajna atmosfera. Nikt nie stoi nad głową, można sobie spokojnie pracować nad powierzonym zleceniem. Nie ma ani presji czasu ani presji na wyniki - przełożeni wiedzą na czym rzecz polega bo zanim zostali przełożonymi sami to wcześniej robili. Przy opracowywaniu zleceń można się wykazać pomysłowością. Duża swoboda w działaniu. Z tego co wiem firma rozwija się bardzo ładnie, są otwierane nowe oddziały a awans jest jak najbardziej realny. Wypłata oczywiście na czas.

Marta2109

Witam Jak można zostać pracownikiem Państwa firmy? Pozdrawiam serdecznie

poszkodowany

a ja jestem zadowolony. i to nawet bardzo. Otrzymałem wysokie odszkodowanie.

nicolas

witam, ja też jestem w pełni zadowolony z ich pracy. Syn miał poważny wypadek i miałam kontakt z naprawdę wieloma firmami. Pomijam już firmy- hieny które nieprofesjonalnie, bez zadnego kontaktu telefonicznego przyjezdzali do domu i natarczywie upierali sie zeby to z nimi podpisac umowe, jednoczesnie bardzo negatywnie wypowiadajac sie o innych [w tym o lexie] Lex natomiast profesjonalnie zadzwonil, wszystko bylo jasne i czytelne, bardzo proofesjonalnie wytlumaczone. Wielki plus dla tej firmy

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
nowy targ

A ja jestem bardzo zadowolony i nie mam problemów z kontaktem,owszem czekam na pieniadze ale zostałełm rzeczowo poinformowany jak przebiega droga do odszkodowania i wiem już że nie da się załatwić tego w tydzień.Nie wiem o czym tu piszecie bo ja mam stały kontakt z panią która do mnie przyjechała i nigdy mnie nie zbywa Zawsze znajdzie się ktoś nie zadowolony ale czytając te komentarze mam wrażenie ze piszecie o całkiem innej kancelarii.Uważam że podchodzą bardzo rzetelnie jak dostanę kaskę to napiszę coś więcej.

byłam kozystałam,polecam,na odszkodowanie trzeba poczekać czasem i nawet 6 mies.Ja byłam w biurze i jakoś nie zauważylam żeby ktoś mnie zbywał,może jesteś upierdliwa a tacy to nawet świętego doprowadza do szału,mam wrażenie że negatywne opinie pisane są przez konkurencję której nie pozostaje nic innego bo nie dorównuje poziomem

Jestem pracownikiem lex-kancelaria odszkodowawcza i takich rzeczy, które tu są opisywane naprawdę nie ma. Ten, kto takie rzeczy wypisuje to powinien się pod tym podpisać a nie ukrywać. Jak się ma zarzuty wobec firmy czy osób w niej pracujących to się o tym mówi otwarcie, tak, aby można było się do tego ustosunkować. Jeżeli ktoś nawala i nie spełnia oczekiwań pracodawcy to może liczyć się z tym, że zostanie zwolniony. Jeżeli chodzi o oszukiwanie i podkupywanie policji i lekarzy to nie ma czegoś takiego w tej firmie. Takie głupoty wypisuje osoba, która sama nie wie, ale lubi „pomącić” Krzysztof

kubuś puchatek

mam pytanie do ciebie. dostałem kontakt na tę " firmę lex" jest pośrednik w osobie konsultanta prawnego. jeszcze nie podpisałem żadnej umowy prawdopodobnie będzie chodziło o ogromne odszkodowanie (błąd lekarski ). czy mógł byś polecić jakąś zaufaną firmę ? kontakt na tej stronie. poczekam na odpowiedź.

Janina z Niepołomic

Wyrazy podziękowania dla Kancelarii Lex z Krakowa. Byłam poszkodowana w wypadku busa, nie miałąm wielkich obrażen, ani sterty dok, medycznej a jednak dostałam odszkodowanie.i to nie małe, ale nic to najbardziej podobało mi się podejście firmy do mnie i miłe potraktowanie. Ni zgodze sie z tym , co pisze Tom, może pomylił Pan sobie firmy z inną krakowską kancelarią. Jeszce raz dziękuję, Błogosławieństwa życzę w tej wspaniałej pracy.

Michał W. Poszkodowany z New Sącza.

Ja własnie wczoraj dostałem informacje o odszkodowaniu, Szok!! nie spodziewałem sie , ile kasy.. złamanie nogi a wesele na 200 osób bede mógł za to wyprawic które mi sie kroi na koniec sierpnia. Chodź myslałm ze prawdziwy facet ze mnie , to łzy wzruszenia popłynęły... ehh , Dzięki wszytskim z LEX-a i tej Pani co zadzwoniła i informowała mnie o tym co sie mi nalezy. Dzieki, Pozdrowienia.

Mirek

Właśnie wczoraj dzwoniłem do nich z podziękowaniami. Załatwili mi kaskę szybko i zaskakująco dużo! Super kancelaria i jeśli uważa ktoś inaczej, to kłamie lub to znaczy, że ich dobrze nie poznał. Mają lekarzy i nawet u jednego byłem, a oni za to zapłacili. Prawnicy, to bardzo sympatyczni ludzie a nie jakieś nadymane (usunięte przez moderatora)

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza