Opinie o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

Hanna Miśkiewicz, Radczyni Prawna, która jest jednym z dwóch głównych ekspertów w sprawie polisolokat, współpracujących z Rzecznikiem Ubezpieczonych.

Branże: Towarzystwa ubezpieczeniowe
Towarzystwa ubezpieczeniowe Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza w Kraków

gość

tak to prawda. (usunięte przez administratora) jest cenionym pracownikiem i nieocenionym fachowcem! Do każdego klienta podchodzi indywidalnie. Zawsze walczy do końca. To człowiek godny zaufania posiadający niesamowitą widze, oprócz odbywania 2 roku aplikacji radcowskiej, doktoryzuje się również na Uniwersytecie Jagiellońskim. pozdrawiam i polecam!

Piotr Liwosz

Serdecznie dziękuję za pozytywną ocenę mojej pracy. Mam nadzieję, że nigdy więcej nie będzie Pan musiał korzystać z naszych usług. Miło być docenionym. Niejako na marginesie, na stronie Kancelarii podany jest numer telefonu pod którym można się ze mną skontaktować i uzyskać bezpłatną poradę w zakresie odszkodowań. Pozdrawiam serdecznie życząc zdrowia wszystkim Poszkodowanym.

adela

super firma, znają sie.

Załamana

Chciałabym serdecznie podziękować (usunięte przez administratora) Legnicy przedstawicielom LEXa, bo to wspaniali ludzie i świetni fachowcy. Byłam już załamana, ponieważ oprócz swoich problemów prywatnych, miałam wypadek samochodowy. Koleżanka wysłała mi swoich znajomych - (usunięte przez administratora). Tak wspaniałych ludzi jeszcze nie widziałam. Spędzili u mnie cały dzień pomagając mi w kompletowaniu dokumentów i udzielając za darmo!!!! pomocy prawnej. Ja nie oczekiwałam pieniędzy lecz właśnie pomocy prawnej, ale okazało się że dzięki nim otrzymałam pomoc o jakiej nawet nie marzyłam. Wcześniej nigdy o żadnym LEX-ie nie słyszałam, ale teraz wszystkim będę doradzać tę Kancelarię.

Telemarketer

Obiecują dużo lub jeszcze więcej. Sa limity do zrobienia, jeżeli ich nie zrobisz dostajesz kopa.

logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Rafał - Gdów

Z moją sprawa było identycznie. Na początku firma ubezpieczeniowa wypłaciła pierwsze pieniądze niecałe 30 tys. potem długo, długo nic, prawie rok się to ciągnęło. Proponowali dopłatę i zawarcie ugody na łączne 50 tys., czyli dopłata jeszcze 20 tys. do już wypłaconych 30 tys. Prawnik który prowadziła sprawę nie zgodziła się, a raczej lekarz współpracujący z kancelarią po przebadaniu mnie stwierdził że moje obrażenia i uszczerbek jest dużo większy i że powinienem dostać co najmniej 110.000 łącznie. Pod koniec listopada kancelaria dogadała się z firma ubezpieczeniową i za moją zgodą zawarła ugodę z firmą ubezpieczeniową na 90.000, czekam teraz na swoje pieniądze. Ale racja, długo to trwało ale warto było, lepiej dłużej poczekać niż brać byle co. Mogłem iść do sądu ale odpuściłem, ni wiadomo ile by to trwalo, straszyli mnie że nawet i ponad rok, ja nie mogłem czekać a inni niech sami za siebie decyduję. Podziękuję kancelarii jak pieniadze wpłyną na moje konto. Rafał.

Piotrek S

Czytam te wypowiedzi i myślę , że to wszystko jest za bardzo ładne. Z kancelarią LEX mam sprawę od marca 2011 r. Odszkodowanie za śmierć syna w wypadku komunikacyjnym. Odszkodowanie część , którą zaproponowała firma ubezpieczeniowa poszło szybko tj. 50% , a pozostała część sporna toczy się już ponad rok. Wysyłałem niejednokrotnie prośby o informację o przebiegu sprawy , ale nie daje to wcale rezultatów . Proste sprawy , które nie wymagają zbyt pracy i warunki , które zaproponują firmy ubezpieczeniowe idą szybko, bo z tego jest niemała prowizja 20%. A sprawy , które wymagają więcej czasu i nakładu pracy wloką się tak jak wszędzie.

Szymon

Tez polecam. Trafiłem do lexa z polecenia, od kumpla któremu wywalczyli całkiem niezłe pieniądze. Trwało to trocha ale warto było poczekać ! i co ważne nie ściemniali przy podpisywaniu umowy o bajońskich kwotach jakie mam dostać, tak jak to robiły inne firmy i to mi się bardzo podobało. Dzięki, Szymon

Grzesiek

Witam, dziękuję zespołowi kancelarii LEX za pomoc i wsparcie w mojej sprawie. Dziękuję za uzyskanie odszkodowania, którego wysokość przerosła moje najśmielsze oczekiwania :-) bardzo Wam DZIĘKUJĘ. Grzegorz z Krakowa.

Dominik

dziękuję za zajęcie się moją sprawa i uzyskanie odszkodowania - szczególnie dziękuje prawnikowi który prowadził moją sprawę Panu Piotrowi Liwosz. Dziękuję raz jeszcze bardzo - Dominik.

Józek S.

byłem klientem Lexa, polecam. Sam próbowałem i nie dało rady, firmq nie chciała wypłacic odszkodowania za mój samochód i uszkodzenia zdrowia mojego pracownika. dzieki działaniom prawników Lexa udało sie wszystko załatwic i juz jest po wszystkim. Szacunek dla pracowników Lexa, polecam i polecać będę. Pozdrawiam. Józef.

Bartek

dzięki leksowi dostałem odszkodowanie. I niech nikt nie chrzani że bez niego dałbym sobie radę z ubezpieczycielem sprawcy. Po wypadku jak byłem w ubezpieczalni to mi się spytali o grupówkę w moim zakładzie pracy i jak im powiedziałem że już się staram z niej o odszkodowanie to miła pani powiedziała że skoro z grupówki biorę kasę za wypadek to więcej mi się nie należy !!! Dałem swoją sprawę do lexa i ich prawnicy mi pomogli - racja wzieli za to kasę ale ja wiem że sam bym nie dał rady !!!! lepiej zlecić lexowi robote i mieć coś - nic siedzieć i nie mieć NIC !!! to moje zdanie - raz jeszcze dzięki - zawsze was bedę polecać. B

Karol

Polecam Lexa jako pracodawcę,jest OK. Sa w stanie mimo jak co niektórzy na tutejszym forum "posiadania młodych prawników" wyciągnąć od ubezpieczycieli całkiem wysokie odszkodowania. Na pensje nie narzekam - skuteczność jest wysoka i o to przecież chodzi - w myśl idei "Klient nasz Pan" i tak jest w Lexie, polecam - Karol

Bozena

dziekuje firmie Lex za pomoc i uzyskane odszkodowanie, gdyby nie wy nawet niie wiedzialabym ze moge dostac pieniadze za stracone zdrowie w wypadku, dziekuje bardzo. Bozena z busa

Kaśka W.

Dzięki za pomoc i wsparcie w trudnych chwilach. Dziekuję też bardzo za uzyskane odszkodowanie - jesteście rzetelną i fachową kancelarią, i co najważniejsze nie wzieliście kasy najpierw tylko po zakończeniu sprawy a to dla mnie cenne. Nie stać mnie było na zwykłego adwokata - ale to tylko wyszło mi na dobre. katarzyna

Justyna

Dziękuję, dziękuję i raz jeszcze DZIĘKUJĘ - całemu zespołowi kancelarii za pozytywne rozpatrzenie mojej sprawy. Nie wiedziałam że po wypadku cokolwiek mi się należy a już najbardziej że aż tak duże odszkodowanie. Żadne pieniądze nie przywrócą straconego zdrowia ale te uzyskane przez Państwa na pewno pozwolą mi je podreperować. Dzięki raz jeszcze.

Bogdan

Ja polecam ich usługi. Własnie skończył się moja sprawa, trwało to co prawda blisko 8 miesięcy ale jest OK. Znajomy z miejscowości w której mieszkam a który jechał w busie którym wjechaliśmy w drzewo, poszedł do innej kancelarii dostał odszkodowanie trzy miesiące wcześniej niż ja ale za to dużo, dużo mniejsze ! a mieliśmy prawie takie same obrażenia. Ja jestem BARDZO zadowolony :-) Bogdan.

dzień wypadku pamiętam jak dziś, huk zgrzyt blach, ból i błysk karetek i straży.wynik w szpitlu brzmiał jak wyrok, złamany kręgosłup i pytanie co dalej, jak dalej będę egzystował, co z rodziną pracą, życiem? Za poradą znajomych sam zacząłem starać sie o odszkodowanie , w firmie gdzie miał ubezpieczenie sprawca traktowano mnie jak intruza,.wtedy zgłosiłem siędo lex kancelarii - sprawa niedawno się zakończyła wyrokiem w sądzie. Żadne pieniądze nie przywrócą mi zdrowia, ale jak sięjuż stało to dobrze że są. Wszyskim poszkodowanym radzę posiadać taką kancelarię jak lex, Sami nie dacie rady albo dostaniecie byle co - a te pieniądze nam poszkodowanym wypadkach się należą. Paweł

Wiola

pytaie mam,czy jak sprawa trwa w lex już ponad 8misięcy to dlugo czy krótko? firma ubezpieczeniowa sprawcywylacila kwotę pierwszą 10 tys. zł, i dalej cisza. leczenie jest w toku, ??? i bedzie jeszcze trwalo kolo pól roku.

Krzysztof

Dzień dobry - tak, potwierdzam. Konsultanci kancelarii mają możliwość telefonicznego lub tez jak tego wymaga osobistego kontaktu z prowadzącym sprawę ( spotkanie w kancelarii etc. ). Jestem szefem kilkuosobowej grupy konsultantów i każdy z nich może zwrócić się do prowadzącego sprawę z zapytaniem - mając pewność że nie zostanie zbyty albo odesłany z kwitkiem, tak jak to bywa w innych firmach ( niestety ! ) Jeżeli będzie Pan się zastanawiał nad nasza ofertą, chętnie się z Panem spotkam - sam będzie Pan miał możliwość zobaczenia kancelarii \"od środka\" i przekonania się do pracy z naszym Zespołem. Jeżeli jest Pan z terenu woj. małopolskiego proszę o kontakt ze mną za pośrednictwem adresu mailowego: malopolskie.info@lex-kancelaria.pl z poważaniem, Krzysztof.

Bodzanów

Bardzo dziękujemy za pomoc w naszej sprawie. Jestesmy pod wielkim wrażeniem pracowników Państwa kancelarii. gdyby nie Wasz przedstawiciele ktory do nas przyjechał to pewnie nigdy bysmy sie nie dowiedzieli że mozemy starac sie o swoje pieniądze - bardzo dziekujemy, zawsze bedziemy Was polecać. Życzyny kolejnych zadowolonych klientówi dalszych sukcesóww - Katarzyna z Anią i Gosią z Bodzanowa. Dziekujemy

Zostaw merytoryczną opinię o Lex - Kancelaria Odszkodowawcza - Kraków

• Jak się pracuje w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Zobacz opinie na temat firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Lex - Kancelaria Odszkodowawcza?

Kandydaci do pracy w Lex - Kancelaria Odszkodowawcza napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Lex - Kancelaria Odszkodowawcza