logo InvestClass

InvestClass

Kraków

Opinie o InvestClass

Aga 2013-02-04 19:33:38
Uważam, że współpraca z tą firmą jest na bardzo partnerskich warunkach. Korzystnych dla obu stron. Wiedza przekazywana przez obu właścicieli zarówno w sferze tworzenia własnego biznesu, wizerunku, informacji o rynku kapitałowym a co najważniejsze o ETYCE szeroko rozumianej jest przekazywana w najwyższym standardzie. Etyka, moralność, wartości, odpowiedzialność społeczna w stosunku zarówno do swoich partnerów jak i do klientów to wyróżnia firmę Investclass. Cieszę się, że firma przyjęła taką politykę działania, bo wierzę, że to przyniesie za sobą wymierne długoterminowe korzyści i tym chętniej z nimi współpracuje.
Rozmowa kwalifikacyjna w tej firmie to nie tylko sprawdzenie odpowiednich kwalifikacji, ale również poznanie takiej osoby "od środka". Uczciwość, moralność, odwaga, wytrwałość...bardzo cenione wartości przez właścicieli.
Bardzo mi się podoba, że najważniejszy w tej firmie jest klient i długotrwała z nim współpraca, oparta również na partnerskich warunkach. Tym bardziej to cenię, bo w większości firmach, bazując na moim przykładzie i doświadczeniu zawodowym, klient często jest kategoryzowany, ten "gorszy", "mniej dochodowy" ma mniej, na gorszych warunkach, jest gorzej obsługiwany.
Podoba mi się również to, że osoba współpracująca nie dostaje od razu wszystkiego podanego na tacy, tak jak w wspomnianych komentarzach samochód, karta do siłowni, pakiet medyczny itp. To ma zmobilizować do aktywności, do pracy nad sobą, zmotywować do działania. To ma być nagroda uznaniowa. I nikt nie mówił, że to ma być standardowy bonus na start.
Współpraca z Investclass to możliwość, szansa, cel i nie każdy to doceni, nie każdego to zmotywuje, nie każdy to wykorzysta w odpowiedni sposób, bo ludzie są leniwi, tacy standardowi, wolą iść na gotowe i siedzieć na bezpiecznym i ciepłym stołeczku, bo po co się męczyć i dać coś więcej od siebie?
Michał 2013-02-05 17:23:25
Aga - 2013-02-04 19:33:38

nigdy nie widziałem bardziej żenującej odpowiedzi. Z komentarza wnioskuję, że napisał go ktoś kto za wszelką cenę chce wybronić firmę ale nie ma pojęcia o współpracy z nimi. Czyli napisał go pewnie któryś z właścicieli jak znam ich możliwości słowne. Cały ten tekst to gra słowna, wypowiedz się konkretnie na temat a nie robisz sobie reklamę.
Irena 2013-06-23 23:29:43
Ja uważam, że firma jest bardzo fajna. Fajni są [usunięte przez moderatora] Mają fajne samochody. Bardzo lubię tę firmę. Jak będę dużo pracować to też będę miała taki samochód. Będę też dużo czytać aby dorównać elokwencją Właścicielom. Koleżanka mi mówiła, żebym się do Nich zapisała to wyjdę na ludzi, bo na razie mam problemy. Myślę, że partnerstwo z firmą nauczy mnie dużo fajnych rzeczy. Dziękuję. Irena z Krakowa.
pasjonatka ireny 2014-09-29 14:17:21
Irenko, twój wpis jest świetny, żeby nie powiedzieć fajny. Napisz coś jeszcze o tej firmie. Czy wyszłaś już na ludzi. A co z koleżanką?
001 2015-10-06 11:34:38
Miałam styczność z tą firmą i powiem szczerze nigdy więcej. Na początku jak najbardziej obiecują złote góry. Praca od rana do nocy. ( usunięte przez administratora )
Klient 2016-03-19 13:08:10
Firma działa na zasadach wpłac pieniądze ale nie pytaj o nie jak nadchodzi termin wypłaty to zwlekają mnie juz czwarty miesiąc okłamują.Nie polecam nikomu zawierac z nimi jakiejkolwiek umowy.
amator 2016-03-20 22:43:50
Co do pracy w tej firmie nie mogę wyrazić opini ani negatywnej ani pozytywnej.
Klient 2 2016-03-21 15:45:08
Panowie, bez przesady.Niedawno likwidowałem polisę i firma pomimo że polisa przyniosła straty wypłaciła uczciwie wszystkie pieniądze zgodnie z zawartą umową.Duży plus dla firmy InvestClass.
klient 2016-03-29 08:07:09
To Ty jesteś szczęsciarzem albo pracownikiem tej firmy.Powinienes na msze dac.
zawiedziony 2016-04-01 10:05:22
Następna piramida finansowa
Klientka Gorlice 2016-04-01 12:38:49
Na inwestycjach się nie znam, kupiłam u nich produkt , rozliczono się ze mną uczciwie. Na wykup z axa czekałam 2 tygodnie.
Tez klientka 2016-04-02 07:57:58
Axa wypłaca zgadzam się bo to firma wiarygodna jest,nie to co InvestClass Może miałaś małą kwotę to wypłacili a tych z większą zwlekają i obniżają procent mówiąc ze zaraz pieniądze będą jak podpiszesz a kasy dalej nie ma.Paranoja jakaś.Już mam tego dość
edmind 2016-04-02 22:33:49
Polak potrafi hehehe!Grunt to dobrze pokombinować, nawet gdyby to miało być po trupach!!!
Polecam 2016-06-13 16:57:20
Czas ciężki dla firm inwestycyjnych jest,ale powoli InvestClass wywiązuje się ze swoich omów.To się docenia w świecie inwestycji.
XXX 2016-06-19 14:13:29
Dokładnie tak. Zwodzą klientów nie wypłacają w terminie. Są już pierwsze pozwy. Nieuczciwi.
Inwestor 2016-07-14 10:55:24
Witam z opuznieniem ale wypłacają to się liczy,wiarygodna firma
Kaśka 2016-08-21 02:15:16
Witajcie. Wiecie na jakich zasadach zatrudniają? Kto jest właścicielem?
J.D. 2016-08-21 23:18:16
Pracujesz jak agent ubezpieczeniowy i dostajesz prowizję od składki. Im wyższą ustalisz z wpłacających tym większa kasa dla ciebie. Chodzi o portfele funduszy inwestycyjnych.
I. 2016-08-21 23:22:18
Wysżłam. Było fajnie.
Kasiarz 2016-08-25 23:28:24
Trochę zaściankowa firma, ale najważniejsza jest kasa :-)
werf 2016-08-26 17:20:43
@Kasiarz a co rozumiesz przez slowo zaściankowa? moglbys cos wiecej na ten temat napsiac mysle ze sa osoby ktore chcialby wiedziec cos wiecej i znac jakies szcegoly na ten temat prawda? dizeki za odp.
Zostaw swoją opinię o InvestClass - Kraków
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie InvestClass