Dromet Sp.Jawna

Jaktorów

Opinie o Dromet Sp.Jawna

anonim 2011-05-25 21:53:39
Pracowałem tam jakiś czas temu i kilku moich znajomych również. Na początku Pan Dyrektor wypytuje o sprawy prywatne, wnika w intymność pracownika co prowadzi do wielu napięć. Wydaje idiotyczne polecenia które nie są twoimi obowiązkami i wogole nie są potrzebne firmie ale to jego wymysł i trzeba robić. Prezesi nie wiedzą o tym lub jest to dla nich wygodne - wiedzą więcej. Z tego co wiem stara kadra tej firmy odeszła i wcale się im nie dziwie - może to zle działać na psyche. Pensje to może były wysokie 10 lat temu a teraz to średnia krajówka. Pracuje się od 7:50 nie od 8:00 i trzeba siedzieć do 16:10 a nie do 16:00. Kierownicy działów i rodzina dostają pensje w części legalnie i \\\\\\\"pod stołem\\\\\\\", my jako pracownicy tej firmy zawsze to widzieliśmy - ale tak musialo byc. I jest mnostwo [usunięte przez moderatora]- w każdym dziale ktos jest, i zamiast solidarnie faceci być ze sobą to i tak chodzą i nadają do dyrektorka a ten leci po pensji - bo premie są uznaniowe. Powodzenia jak ktoś sie tam wybiera.
były od jakiegoś czasu 2013-06-10 20:23:19
Jeśli kogoś ta firma jeszcze interesuje, to polecam poczytać archiwum ofert[usunięte przez moderatora] ilu pracowników na przestrzeni 2-3 lat się tam przewinęło - zaznaczam że nie jest to wielka korporacja a niewielka rodzinna firma. Jeśli lubicie w pracy porządek, rzetelność i profesjonalizm to szczerze odradzam tą firmę. A dyrektorzy wiedzą o tym chaosie, bo sami go tworzą. Co do wynagrodzeń to faktycznie podstawa najniższa krajowa i premia uznaniowa (uzależniona tak naprawdę... od nie wiadomo czego).
stefan 2014-09-22 14:13:45
Sodomia i gomoria, pseudo katolicy i słuchacze radia maryja , śmiech na sali do tego zdzierają zklientów..
ludek 2016-05-24 12:13:37
a co sądzicie o pracy na magazynie w firmie Dromet. P
odobno duzo tam zmian -na gorsze?
PINET 2016-06-06 08:06:12
To zalezy, odkąd pojawił się "pesudo kierownik" panuje totalny chaos.Wcześneij było ok. Kompleksy leczy ponizajac ludzi.Masakra. Udaje biurowego pracownika, wstydząc sie mundurka firmowego.Kolejny LANSER,ciekawe kiedy prezes sie obudzi i przejrzy na oczy kogo zatrudnił.Unika robotty, bo rece sobie pobrudzi.Do roboty przychodzi kiedy chce- nie ma w nim zadnego oparcia - nie jest zadnym przykładem. Zamiest przebywac z nami na magazynie i uczciwie pracowac , rozwiązywac na bieżąco problemy i radzic to kryje sie w biurze. Ciekawe jak długo to potrwa?
Zuch 2016-08-09 23:17:43
Skad ten kierownik? Ciekawe czy przyzwolenie na takie panoszenie sie uzyskal poprzez jakies znajomosci z szefem czy sam z siebie probuje sie tak wykazac?
xyz 2016-08-14 14:56:46
Kierownik... Widywany chyba tylko na górze, bo na magazynie za często się nie pojawia... (Ciekawe czy poznał już w całości towar którym firma handluje, zresztą nie ma się co dziwić jemu jak handlowcy, którzy pracują tu latami go nie znają...) Co do ogólnego zarządzania firmą i atmosfery to z roku na rok jest coraz gorzej oby nowy magazyn nie okazał się największym niewypałem tej firmy, bo wszystko ku temu wskazuje...
gal anonim 2016-09-01 01:52:58
Bez nowego magazynu firma nie miała by możliwości się rozwijać. Stary magazyn już pęka w szwach więc ja sądzę,że to jest jak najbardziej dobry ruch. A prawda jest taka, że nigdy wszystkim sie nie dogodzi i co by się nie zrobiło to i tak ludzie narzekają. Może niech marudy zamiast narzekać zaproponują jakieś własne pomysły aby poprawić tą " jakże straszną " sytuację. Ja myśle że to było by rozsądniejsze od narzekania dla narzekania.
Zostaw swoją opinię o Dromet Sp.Jawna - Jaktorów
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Dromet Sp.Jawna