Opinie o KS LOGISTIK w Swarzędz

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie KS LOGISTIK. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KS LOGISTIK o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KS LOGISTIK w Swarzędz

Czarek Nowy wpis

Czy chodzi o firmę KS LOGISTYK ale w Szczecinie czy może o KS LOGISTY GMBH która zlokalizowana jest w Swarzędzu?

xxx Nowy wpis

jest tu kto? jak to na spedytora wygląda?

Zeus Nowy wpis

Ooo albo świeżak albo wysokie ego.. Firma moze nie zła, ale sposob zarządzania Jerzego łamie wszystkie zasady zdrowego rozsądku. PIP mialby co robić.

Igor Nowy wpis

Idealnych firm nie ma ale jak ktoś chce pracować i dobrze to robi to jestem pewny, że będzie zadowolony.

Pracownik Produkcji

Rozmowa wygląda w taki sposób ,że przeprowadzają dwie osoby zazwyczaj 1 osobowa to Produkcji druga z Kadr. Standardowe pytania : -jakie są Twoje wady -życiowy sukces -czy w poprzedniej pracy coś stworzyłeś -jak możesz zachęcić do przyjęcia Następny etap to praktyka na wiązkach elektrycznych: - wciskanie bezpieczników - wyjmowanie wiązki z pudła - Wypisanie błędu jak i znalezienie go

Ogólnie to pracy nie polecam. Najgorsza firma w jakiej pracowałem. Wyzysk na maksa.Współczuję ludziom którzy tam pracują tyle lat. Nawet na innych stanowiskach mają lek patrzeć kierownikowi w oczy....

Leszno
Karol

Czy jest jakaś pozytywna stona pracy w KSPL? Bo jest część osób które pracują tu bardzo długo. Coś temu sprzyja..

Anon
@Karol

Brak alternatyw lub pewność że z aktualnym wykształceniem nie otrzyma się tak wysokiego stanowiska nigdzie indziej

Filipek

No właśnie juz nie pracuje i jestem najszczesliwszym człowiekiem na świecie. Hurra! Faktycznie słaby rozwój, kiepska kasa, mobing i dyskryminacja, rotacje -jak na automotive to wstyd, a wymagania JRK z kosmosu.

Filip

Idealnych firm nie ma ale dziwię się , że jest tak źle a wy i tak tu pracujecie? O co chodzi?

Filippo

Obiecanki cacanki(usunięte przez administratora)decyzje o premii przetrzymuje i odejmuje za wzystko co możliwe. Podwyzki? 50 zl może przy dobrym PANA humorze Zawsze znajdzie się powod bys nie dostał swoich pieniędzy. Zapomnij o urlopie jesli wypadnie Ci cos mniej spodziewanego - tylko UŻ. Nie dzialaja logiczne argumenty. Racje ma tylko on. Zapieprzasz a jedyne co slyszysz ze źle i ze mało. Szkoda zdrowia...

Dominika

@franek Przede wszystkim, zapoznaj się z regulaminem forum zanim umieścisz na nim komentarz, gdyż niedozwolone jest podawanie danych osobowych innych pracowników. Niemniej jednak, skoro w firmie KS LOGISTIK jest tak jak mówisz, to czy ten fakt został gdzieś przez Ciebie zgłoszony? Jaką otrzymałeś odpowiedź, jeśli zostało to zgłoszone? Będę wdzięczna za tę informację.

Dominika

@anonymous, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w KS LOGISTIK. Co jeszcze możesz dodać na temat pracy w tym miejscu? Wszelkie szczegóły będą bardzo ważne dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w KS LOGISTIK. Jak aktualnie przedstawia się sytuacja w firmie?

Dominika

@Witold, a Ty jesteś w jakiś sposób związany z KS LOGISTIK? A może chciałbyś pracować w tej firmie? @Pracownik, rozumiem, że możesz być niezadowolony z pracy w danym miejscu, ale wypowiadając się na forum nie pisz proszę w wulgarnym i obraźliwym tonie. Jest to niezgodne z naszym regulaminem: https://www.gowork.pl/regulamin

Witold

Jesteście przekonani, że firma nie zasługuje na dobrą opinię?

Pracowałem jakiś czas temu na magazynie i na produkcji. Prawda jest taka, że firma tak zeszła na psy, że nawet ukraińcy nie chcą pracować.(usunięte przez administratora) Na magazynie biegasz z wiązkami spakowanymi w skrzynie. Taka skrzynia z zawartością przewodów waży od ok 17 kg wzwyż. Dosłownie biegasz, ponieważ musisz pobrać wiązki z magazynu o numerze 3530 i biec kilkanaście metrów do klienta czyli VW. I tak w kółko. Dodatkowo na ten magazyn 3530 musisz zabukować (zapisać, zarejestrować) wiązki, które wyprodukuje produkcja (im więcej produkują tym więcej jest biegania (max do 4 min na wrzucenie 200kg (10 wiązek po 20kg) na regał) na magazynie ale na to nikt nie zwraca uwagi czy padniesz na ryj bo liczy się tylko plan na produkcji- wyprodukować jak najwięcej). Przykład: produkcja średnio produkuje 230 wiązek na 8 godzin. 230 wiązek x 20 kg= 4600kg plus liczba skrzyń, które trzeba dostarczyć do VW- średnio 200 wiązek x 20kg= 4000kg (prawie 9ton trzeba przerzucić ręcznie oczywiście). Po tej czynności pobierasz wiązki z magazynu 3530 i znów biegniesz do VW. I tak przez 2h bez wytchnienia. Po dwóch godzinach maratonu zmieniasz stanowisko na drugi magazyn gdzie są powiedzmy prace lżejsze. Po dwóch godzinach na tym magazynie znów trzeba się przygotować na bieganie przez 2h. A spróbuj usiąść na chwilę to momentalnie ktoś zwróci Ci uwagę. Praca jest tam naprawdę bardzo ciężka fizycznie a wynagrodzenie kiepskie. Nie mówiąc o podwyżkach, które są w przedziale 100 - 200 zł brutto na rok lub dwa.

Dominika

Witajcie, Na poprzednie posty nikt od dawna nie udzielił odpowiedzi, czy wśród użytkowników forum znajdują się aktualni pracownicy firmy lub byli? Chyba bardzo popularnym stanowiskiem w firmie jest magazynier ? Dużo osób pytało jak wygląda praca na tym stanowisku, może ktoś udzieli informacji na ten temat?

franek
@Dominika

magazynier jest tylko z nazwy a tak na poważnie to osoba na stanowisku magazyniera (usunięte przez administratora) z pojemnikami miedzy regałami.

juz tak

Jest ogłoszenie na Szefa zmiany, ktoś cos może powiedzieć czy warto próbować? Jak wygląda to stanowisko? Kogo ma pod sobą i nad sobą?

MisiuKolorowy

Solero praca w magazynie wygląda tak ,że na wózku jesteś może 5 % swojej pracy w ciągu 8h. A głównie jesteś od latania jak pokaże Tobie VW po jakie wiązki masz jechać i to tempem jak biegacze z Kenii. Teraz wiązka 20-30 kg do góry wsunąć i tak po 6 na jednym wózku. Robisz tak całe 8h w tempie mega szybkim.Tak około 200 sztuk robisz w przeciągu 8 h. Ogólnie syf syf jeszcze raz syf ta praca. Nie polecam nikomu.

solero

Jak wygląda praca w magazynie? Procentowo ile kompletacji ile jazdy wózkiem? Ciężka fizycznie?

wedrf

@sonata wiesz co wydaje mi się że jednak nie ma na chwilę obecną żadnej rekrutacji u nich ale wiesz zawsze możesz się przekonać na 100 % i się z nimi jakoś spróbować skontaktować po prostu i tyle :)

Pracownik.Byly
@wedrf

Ta firma to syf straszny.Nie widziałem jeszcze aby na 1 stanowisko przychodziło 100 osób w miesiącu na rozmowę.I kilku dziennie odchodziło.Szczerze nie polecam nikomu.Nawet na rozmowę nie idźcie bo rozmowa trwa 2h. Śmiechu wartę to wszystko.A kierownik to powinni dawno zamknąć za to co wyprawia i zgłosić do Inspekcji Pracy,tylko niestety każdemu zależało na pracy.W tym momencie ze starego składu nie pracuję 3/4 osób. Na produkcji pracuję 12 osób.Magazyn porażka tak samo.

PorażkaFirmaToDno

Sonata nie wiem po co tam Młodszy Specjalista ds. Kontrukcjyno -Technicznych? Jeden był na to stanowisko dostał umowę ale zobaczył jakie jaja tam są to nawet nie przyjechał po kilku dniach bez żadnego dzwonienia.Miał najzwyczajniej wywalone mówił zresztą wcześniej.Jeśli umiesz dobrze ale zaznaczam dobrze myć samochód polerka,środek to się nadajesz. Passat Ciebie czeka na sprzątanie. Tam w tej pracy ludzie się meczą,uśmiechają się sztywno ,że jest wszystko ok.Współczuję Wam.Pracowałem 1,5 miesiąca widziałem ten cyrk .Zastanawia mnie będąc 1,5 miesiąca w pracy czemu tak rzadko klauna widziałem skoro to cyrk,bo małp kilka było :)

PorażkaFirmaToDno

franek

Masz słuszną rację były pracowniku z tym urlopem na żądane ja dzwonisz po ,,NŻ" to wielkie śledztwo prowadzą, przesłuchania czy jest ten urlop konieczny, jakie są przyczyny tego że dzwonisz po taki urlop. Dzwoniąc do Pana A. i Pana Sz. (brygadzistów z nazwy) to mają pełne gacie ze strachu że mają Tobie ,NŻ'' udzielić, a sami jak korzystają z urlopu na żądanie to nikomu nie mówią jakie były tego przyczyny dlaczego skorzystali. PRZYPOMNĘ że prawo do urlopu na żądanie ma każdy pracownik zatrudniony w oparciu o umowę o pracę, który nabył prawo do urlopu wypoczynkowego (na podstawie artykułu 167/2 Kodeksu pracy).

Zostaw merytoryczną opinię o KS LOGISTIK - Swarzędz

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KS LOGISTIK?

Kandydaci do pracy w KS LOGISTIK napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KS LOGISTIK