Opinie o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy PPHU OKNOHIT SJ. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w PPHU OKNOHIT SJ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PPHU OKNOHIT SJ w Chełm Śląski

snekty

dodam swoja opinie zostalem zaproszony do firmy na 6rano myslalem ze ktos mi powie jakie sa warunki przyjecia ,czy umowa itd a gosc mi sie pyta czy mam ubranie robocze oczywiscie na dniowke mnie zaprasza bez umowy bez badan bez niczego i tylko smieszne burkniecie wydaje z siebie jezeli chodzi o ile zarobie ,dajcie sobie spokoj gdy ktos zadzwoni z tej firmy do was szkoda waszego czasu no chyba ze chcecie byc (usunięte przez administratora) na jeden dzien i potem papa bez grosza ,sprawa juz zgloszona odpowiednim sluzbom myslalem ze takich firm juz niema ale jak widac zdarzaja sie ,zenujące

soft

Firma ma poważne zadłużenia, pracownicy są wysyłani na wolne bo nie ma pieniędzy na materiał. Uwaga! jeśli szukacie pracy to omijajcie oknohit, ponieważ lada dzień mogą ogłosić bankructwo...

oli

"Kamyk" co masz na myśli? Bo z tego co tu czytam to brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju ppracownika w tej firmie.. Czyli jak jest z zarobkami?

karola

a wie ktoś coś może o pracy w biurze w tej firmie? czy też są takie fatalne warunki jak na produkcji? i czy też tak zwalniają często?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie PPHU OKNOHIT SJ? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Head of Talent Acquisition & Development
Huuuge Games
zupka

tak mam od 22 sierpnia pracuje w inter carsie a w oknohicie się cos zmienilo ? co tam wogole slychac

;/

"Jesteśmy przekonani, że kariera w Oknohit to dobry wybór. Wychodząc z założenia, że to człowiek tworzy rzeczywistość oferujemy różne możliwości rozwoju oraz dodatkowe szkolenia. Naszą największą wartością są ludzie. Szczególnie cenimy tych, którzy poprzez swój własny rozwój przyczyniają się do rozwoju firmy." To jest zamieszczone na waszej stronie internetowej w zakładce "praca" najbardziej interesuje mnie to zdanie "Naszą największą wartością są ludzie". Czy aby napewno?? ja się z tym nie mogę zgodzić po dzisiejszym dniu w pracy. pomyślcie sobie tak dogłębnie czy nie czynicie czasami źle dla ludzi...Bardzo źle.(usunięte przez administratora)... Podobno jesteście bardzo wierzącymi ludźmi a chrześcijaninie są przecież dobrymi ludźmi. Zapomnieliście już o tym na rzecz pieniędzy??

skokpordek

a do (usunięte przez administratora) Traktują nas jak zwykle jak śmieci... masz jakąś normalną prace??

XXx

do szanownych kierowników. Czy wy uważacie że my jako pracownicy jesteśmy jakimiś maszynami , że my się nie męczymy. Miały wejść w życie 2 zmiany i mieliśmy pracować normalnie jak na człowieka ustało po 8h a nie po 10h i jeszcze do tego potraficie tylko nas gonić. Bo do cholery my też mamy prywatne życie jak dom,rodzina,znajomi. Gdy byście jeszcze dali nam normalnie pieniądze za te nadgodziny a wy nam dajecie same ochłapy. Może tak spróbujcie sobie sami ponosić szyby czy okna po 10h to zobaczycie jak to jest a nie wykorzystujcie ludzi na każdym kroku, bo mogę się założyć że za 2 miesiące znowu nie będzie roboty to nawet nie powiecie nowym że ich zwalniacie tylko w (usunięte przez administratora) będziecie lecieć i głupa grać.

Ja też coś napisze, oczywiście zostanę pewnie zbesztany tutaj od razu ale każdy ma prawo do własnego zdania. W okno-hicie pracowałem przez tamten sezon, główny problem widziałem w pracownikach którzy się wzajemnie nie szanują, obrażają, podstawiają sobie przysłowiowe "świnie", a także obgadują innych za plecami i sami się nastawiają "wrogo" do pracy... Jak dla mnie przy dzisiejszej sytuacji na rynku pracy Okno-hit nie jest najgorszy. Jedyny minus jak dla mnie to to że zwolnili mnie bez skrupułów po sezonie i do dnia dzisiejszego się nie odezwali. Więc ludzie nie narzekajcie bo niektórzy wogóle nie mają pracy i nawet tego 1550zl nie mają.....

gorol

siema, co trzeba zrobić żeby zostać kierownikiem?

oszuści

Witam. Mam juz powoli dość wymyślania prezesow i kierownikow w tej firmie. Oglaszam na tym forum ze jeśli jeszcze raz wymyslicie jakies odrabianie w sobote(włącznie z ta teraz) za normalna stawke to ja zglosze wszystko do inspekcji pracy(włącznie z resztą waszych przekrętów.a jest ich wiele:) ). Jak juz wymyslacie odrabianie to mamy dostac 50% dodatkowo za ten dzien( czyli odrabiamy np piatek w sobote to liczy sie postawa za piatek + 50%) ludzie nie dajcie sie oszukac!!! A pan panie (usunięte przez administratora) jak nie umie normalnie rozmawiać z ludźmi to lepiej zamknij sie w swoich czterech ścianach i tam siedz! Bo na (usunięte przez administratora) nam taki kierownik który od razu krzyczy jak Dziecko jak ludzie normalnie z nim rozmawiają! Albo inny przykład, przychodzi do kier.(usunięte przez administratora) pracownik z karta urlopowa a ten ja przy pracowniku targa na drobne strzępy. Ma pan chyba problemy emocjonalne, ale niech pan swoje problemy zostawia w domu, bo my w pracy patologii nie potrzebujemy.

tedy

1600 na umowie zlecenie,1550 na umowie o prace. Z tym ze zanim dostaniecie umowe o prace to sie skończy sezon i na 90% was zwolnią.

marek

właśnie jakie są zarobki może ktoś by coś napisał ( poszukuję pracy)

kama1

dziękuję, a zarobki

kama1

witam, mam pytanie czy kobiety też pracują w tej firmie na produkcji,co robią, jak jest w stosunku do nich proszę o odpowiedz

pracs

I nie pisze tutaj żeby was zgnoić, pogrążyć czy coś w tym stylu. Pisze po prostu jak jest, niech inni widzą jaka to jest "wspaniała" firma. Zresztą gdyby było wszystko porządku to podejrzewam że nie było by tutaj negatywnych komentarzy i tej jednej gwiazdki w ocenie firmy, tylko by były pozytywne i ocena co najmniej 4, ponieważ ta firma ma wielki potencjał, gdyby tylko zmieniło się jej zakłamane kierownictwo i jeden prezes który krąży cały czas po hali i wskazuje jak (usunięte przez administratora) palcem czego by się tu uczepić....

forfiter

narzekacie na tego (usunięte przez administratora), a powiem wam ze jeszcze mi nikt w życiu tyle nie dał co on mi naobiecywał "i przypuszczam ze wam tez"

magqzyn

Ja tez cos dodam. Ostatnio jak prezesi byli na jakimś wyjeździe razem to szło dziwmym trafem dużo okien bez szkła.. Dziwne ze tak (usunięte przez administratora)wszystkich popedzal ze to ma zejsc. A moja dziewczyna widziała te okna w okolicach osieka po południu. To nie jest dziwne? Albo jak ktoś zadzwonił do firmy że okna z oknohit ktoś z auta na inne auto przekłada Na kolbego? Co (usunięte przez administratora)? Dobrze że pani (usunięte przez administratora)wtedy odebrala telefon nie? Bo nic nikomu nie powiedziała.... (usunięte przez administratora)nawet się nie nadaje na kierowce, a co dopiero na kierownika. Ps. W polance na niego i jego rodzinę mówią (usunięte przez administratora)

chelmmmm

Mir-pol jest (usunięte przez administratora) z okuwania skrzydeł mu je montują. Dlatego się tak zwalniali, niby chorowali itd. A jak im się urlop skończył to nawet jak ich nie było( byli na montarzu (usunięte przez administratora)) to i tak mieli obecność w pracy. Znam dużo więcej ich przekrętów...

chełm

O co ja widze z 54 starych komentarzy wszystkie oczywiście nie na korzyśc firmy zostały tylko 3,i co wam to da i tak cały chełm śląski i nietylko wie że achteliki to sknery i nikomu niezycze takich pracodawców jak (usunięte przez administratora) i kierownika kierowcy (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o PPHU OKNOHIT SJ - Chełm Śląski

PPHU OKNOHIT SJ