Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Katowice

Baobab

Perfekcyjnie wykonany kominek terminowo fachowo i czysto polecam każdemu kto chce postawić kominek przystępna cena bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami .

Kornel W

Bardzo dobra firma wykonanie na najwyższym poziomie od projektu po wykonanie od a do z jestem zadowolony z wszystkiego polecam każdemu jeszcze będę zmawiał parapety i schody.

Kornel

Matylda ek

Wszystko w najlepszym porządku jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi i mogę polecić każdemu zapraszam do rybnika warto.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Ada

Witam popieram wypowiedzi poprzedników naprawdę warto nawiązać współprace prace wykonali wzorowo w terminie i za rozsądna cenę a jestem osobą wymagająca i spełnili wszystkie moje zachcianki :))

Hrabi Daniel

Polecam warto

MATEUSZ K

Polecam z czystym sumieniem najlepsza firma na jaka trafiłem a było ich wiele doradzili wykonali i posprzątali super zadowolony jestem 100%

Tatiana Katowiz

Polecam każdemu kto chce mieć świetnie wykonany kominek i rekuperacje fachowe podejście doradztwo oraz bardzo wysoko oceniam pracowników pełni wiedzy i chęci pomocy inwestorowi poleca te firmę wszytkom bardzo udany deal

Linecki P

Polecam te firme profesjonalizm i bardzo wysoka jakosc wykonania .

Koper

Pełen profesjonalizm pan Nowicki doradził a pracownicy godni polecenia wykonali świetnie swoja prace oceniam to firmę bardzo wysoko i polecam wszystkim najlepsza ekipa z jaka miałam do czynienia na mojej budowie.

Pawel Powala

Zapraszam do Gliwic kominek wykonany super polecam każdemu watro cena przystępna i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Janusz stryben

polecam na 100% potwierdzam opinie poprzedników szybko w rozsądnej cenie i kominek wygląda porywająco kamień do wyboru i pełne zagazowanie pracowników i szefa czysto i dokładnie wykonana praca z czystym sumienie polecam zapraszam do mnie w rybniku oglądać kominek ja zadowolony i zona szczęśliwa Janusz

nowicki jaroslaw
@Janusz stryben

witam dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej firmy i pozdrawiam Nowicki Jarosław

sielski b

polecam i potwierdzam opinie poprzedników szybko czysto po sobie zostawili solidna praca dobry kontakt jak i z właścicielem oraz pracownikami będę jeszcze zmawiał schody parapety ale dopiero na wiosnę. teraz kominek jestem z zona bardzo zadowolony z efektu końcowego

@sielski b

Witam i dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej pracy pozdrawiam Nowicki Jarosław

krolik anna

profesjonalne podejście do klienta, praca wykonana bardzo sprawnie i rzeczowo oraz czysto polecam bo warto

@krolik anna

Witam dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej firmy będzie to nas mobilizować do dalszej wytężonej pracy

wieslaw

Bardzo dobra ekipa i szef kominek schody marmurowe wykonali super jaszcze kuchnia blaty że spisków kwarcowych zamówiłem zapraszam do Rudy Śląskiej zobaczycie ich wykonanie na najwyższym poziomie jestem bardzo zadowolony doradzili super fachowcy i wszystko w rozsądnej cenie

Nowicki jaroslaw
@wieslaw

witam i dziękuje za opinie pozytywna na temat naszej firmy pozdrawiam Nowicki Jaroslaw

milena

Polecam wszystkim szybko czyściutko i to co chciałam warto ceny do negocjacji nie wygórowane

@milena

Witam dziękuje za pozytywna recenzje na temat naszej firmy życzę przyjemnego i bezpiecznego korzystana z kominka pozdrawiam Nowicki Jarosław

jola kusz

firma godna polecania profesjonaliści w każdym calu wykonali wszystko sprawnie i w najwyższej jakości za rozsądna cenę. Panowie montażyści naprawdę bardzo pomocni szef doradził i wyjaśnił wszystko polecam wszystkim bo warto :)

@jola kusz

Witam i dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej firmy polecamy się na przyszłość aby służyło długo i cieszyło około pozdrawiam Nowicki Jarosław

lucjan

Polecam ta firmę każdemu , bardzo profesjonalne podejście wysoka jakość wykonania i świetny kontakt z właścicielem i montażystami, doradzili mi odnośnie wkładu i samej zabudowy kominka jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi . fv vat wraz z gwarancjami na wykonana prace i wkład grzewczy wraz z umowa. Polecam te firmę ze spokojnym sumieniem każdemu inwestorowi czy osobie chcącej wykonać kominek .

Aleksandra
@lucjan

Wszystkie osoby, które zabierają głos na wątku odnośnie pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI to w większości zadowoleni klienci firmy. A co na jej temat powiedzą osoby, które są wykonawcami tych usług i pracują w tej firmie? Za co cenicie sobie pracę w tej firmie?

@lucjan

Panie Lucjanie dziękuje za pozytywna opinie będziemy starać się jeszcze bardzie aby spełnić oczekiwania inwestorów pozdrawiam

Aleksander
@Nowicki Jaroslaw

Panie Jarosławie, ja również jestem zadowolony z państwa usług. Nikt mi tak szybko nie zapewnił tego, co chciałem. W przyszłości pewnie skorzystam ponownie. Pozdrawiam

Mariusz Pycia

Polecam wszystkim, kominek wykonany super szybko czysto i w bardzo dobrej cenie panowie montazysci doradzili oraz szef wszystko wyjasnil polecam 100%

@Mariusz Pycia

Dziękuję za pozytywną opinię pozdrawiam Nowicki Jarosław

mamsy

super super super wszystko na 10 na 10 polecam każdemu kto chce mieć wspaniały kominek w rozsądnej cenie szybko czysto i przede wszystkim fachowo .umowa fv gwarancja jestem bardzo zadowolona mamsy

Nowicki jaroslaw
@mamsy

Witam , dziękuje za pozytywna opinie będziemy dalej starać się sprostać wymagana inwestorów . Nowicki Jaroslaw

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Katowice

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o