Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Katowice

Baobab

Perfekcyjnie wykonany kominek terminowo fachowo i czysto polecam każdemu kto chce postawić kominek przystępna cena bardzo dobry kontakt z właścicielem oraz pracownikami .

Kornel W

Bardzo dobra firma wykonanie na najwyższym poziomie od projektu po wykonanie od a do z jestem zadowolony z wszystkiego polecam każdemu jeszcze będę zmawiał parapety i schody.

Kornel

Matylda ek

Wszystko w najlepszym porządku jestem bardzo zadowolona z wykonanej usługi i mogę polecić każdemu zapraszam do rybnika warto.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Application Specialist (Field)
Alpha Omega Engineering
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
Ada

Witam popieram wypowiedzi poprzedników naprawdę warto nawiązać współprace prace wykonali wzorowo w terminie i za rozsądna cenę a jestem osobą wymagająca i spełnili wszystkie moje zachcianki :))

Hrabi Daniel

Polecam warto

MATEUSZ K

Polecam z czystym sumieniem najlepsza firma na jaka trafiłem a było ich wiele doradzili wykonali i posprzątali super zadowolony jestem 100%

Tatiana Katowiz

Polecam każdemu kto chce mieć świetnie wykonany kominek i rekuperacje fachowe podejście doradztwo oraz bardzo wysoko oceniam pracowników pełni wiedzy i chęci pomocy inwestorowi poleca te firmę wszytkom bardzo udany deal

Linecki P

Polecam te firme profesjonalizm i bardzo wysoka jakosc wykonania .

Koper

Pełen profesjonalizm pan Nowicki doradził a pracownicy godni polecenia wykonali świetnie swoja prace oceniam to firmę bardzo wysoko i polecam wszystkim najlepsza ekipa z jaka miałam do czynienia na mojej budowie.

Pawel Powala

Zapraszam do Gliwic kominek wykonany super polecam każdemu watro cena przystępna i jakość wykonania na najwyższym poziomie.

Janusz stryben

polecam na 100% potwierdzam opinie poprzedników szybko w rozsądnej cenie i kominek wygląda porywająco kamień do wyboru i pełne zagazowanie pracowników i szefa czysto i dokładnie wykonana praca z czystym sumienie polecam zapraszam do mnie w rybniku oglądać kominek ja zadowolony i zona szczęśliwa Janusz

nowicki jaroslaw
@Janusz stryben

witam dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej firmy i pozdrawiam Nowicki Jarosław

sielski b

polecam i potwierdzam opinie poprzedników szybko czysto po sobie zostawili solidna praca dobry kontakt jak i z właścicielem oraz pracownikami będę jeszcze zmawiał schody parapety ale dopiero na wiosnę. teraz kominek jestem z zona bardzo zadowolony z efektu końcowego

@sielski b

Witam i dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej pracy pozdrawiam Nowicki Jarosław

krolik anna

profesjonalne podejście do klienta, praca wykonana bardzo sprawnie i rzeczowo oraz czysto polecam bo warto

@krolik anna

Witam dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej firmy będzie to nas mobilizować do dalszej wytężonej pracy

wieslaw

Bardzo dobra ekipa i szef kominek schody marmurowe wykonali super jaszcze kuchnia blaty że spisków kwarcowych zamówiłem zapraszam do Rudy Śląskiej zobaczycie ich wykonanie na najwyższym poziomie jestem bardzo zadowolony doradzili super fachowcy i wszystko w rozsądnej cenie

Nowicki jaroslaw
@wieslaw

witam i dziękuje za opinie pozytywna na temat naszej firmy pozdrawiam Nowicki Jaroslaw

milena

Polecam wszystkim szybko czyściutko i to co chciałam warto ceny do negocjacji nie wygórowane

@milena

Witam dziękuje za pozytywna recenzje na temat naszej firmy życzę przyjemnego i bezpiecznego korzystana z kominka pozdrawiam Nowicki Jarosław

jola kusz

firma godna polecania profesjonaliści w każdym calu wykonali wszystko sprawnie i w najwyższej jakości za rozsądna cenę. Panowie montażyści naprawdę bardzo pomocni szef doradził i wyjaśnił wszystko polecam wszystkim bo warto :)

@jola kusz

Witam i dziękuje za pozytywna opinie na temat naszej firmy polecamy się na przyszłość aby służyło długo i cieszyło około pozdrawiam Nowicki Jarosław

lucjan

Polecam ta firmę każdemu , bardzo profesjonalne podejście wysoka jakość wykonania i świetny kontakt z właścicielem i montażystami, doradzili mi odnośnie wkładu i samej zabudowy kominka jestem bardzo zadowolony z wykonanej usługi . fv vat wraz z gwarancjami na wykonana prace i wkład grzewczy wraz z umowa. Polecam te firmę ze spokojnym sumieniem każdemu inwestorowi czy osobie chcącej wykonać kominek .

Aleksandra
@lucjan

Wszystkie osoby, które zabierają głos na wątku odnośnie pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI to w większości zadowoleni klienci firmy. A co na jej temat powiedzą osoby, które są wykonawcami tych usług i pracują w tej firmie? Za co cenicie sobie pracę w tej firmie?

@lucjan

Panie Lucjanie dziękuje za pozytywna opinie będziemy starać się jeszcze bardzie aby spełnić oczekiwania inwestorów pozdrawiam

Aleksander
@Nowicki Jaroslaw

Panie Jarosławie, ja również jestem zadowolony z państwa usług. Nikt mi tak szybko nie zapewnił tego, co chciałem. W przyszłości pewnie skorzystam ponownie. Pozdrawiam

Mariusz Pycia

Polecam wszystkim, kominek wykonany super szybko czysto i w bardzo dobrej cenie panowie montazysci doradzili oraz szef wszystko wyjasnil polecam 100%

@Mariusz Pycia

Dziękuję za pozytywną opinię pozdrawiam Nowicki Jarosław

mamsy

super super super wszystko na 10 na 10 polecam każdemu kto chce mieć wspaniały kominek w rozsądnej cenie szybko czysto i przede wszystkim fachowo .umowa fv gwarancja jestem bardzo zadowolona mamsy

Nowicki jaroslaw
@mamsy

Witam , dziękuje za pozytywna opinie będziemy dalej starać się sprostać wymagana inwestorów . Nowicki Jaroslaw

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Katowice

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o