Opinie o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o w Katowice

anna kulicka

Długo szukałam wykonawcy kominka i znalazam pan jaroslaw bezplatnie przyjechal wycenil i ekipa wykonawców się bardzo sprawiła jestem zadowolona i poleca te firmę. Anna Kulicka.

Jan porokop

Bardzo profesjonalnie jestem zadowolony z wykonanych prac kominek parapety i rekuperacja można spokojnie korzystać z usług tej firmy bardzo elastyczni i pomocni szef i pracownicy pozdrawiam i polecam .

Maja Maj

Polecam te firmę jestem zadowolona z wykonanej uslug kominka i rekuperacji szybko solidnie terminowo i w fajnych pieniądzach pozdrawiam.

Sylwester Marciniak

Firma pana Jarosława wykonała u mnie rekuperację oraz kominek czekam na parapety chciałem pochwalić i polecić tę firmę wykonali wycenę projekt oraz przeprowadzili wzorów i terminowo montaż tak rekuperacji jak i kominka jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
Agata twardowska

Mogę za to z całego serca polecić firmę art fire Nowicki kominki wykonującą nam instalację kominka porządnie,solidnie. Panowie byli punktualni co do minuty(co nie zdarza się często wśród fachowców),sprzątali po sobie i uwinęli się ze wszystkim bardzo szybko.przystepne ceny i dogodne terminy polecam.

Ryszard

Firma godna polecenia. Jedyna jaką spotkałam w tym mieście. Reszta może się uczyć od nich jakości nie tylko wykonywanych prac ale i punktualności. Polecam

Kacper Kaliszewski

Polecam wszystko w jak najlepszym porządku terminowo fachowo i czystą robota kominek wygląda tak jak sobie to wyobrażałem.

Czeslawa

Wszystko wykonane perfekcyjnie od przyjazdu szefa poprzez wycenę termin jakość wykonania oraz odbiór i rozpalenie w kominku polecam każdemu bardzo rzetelna i fachowa firma. Jestem zadowolona z wykonanej usługi 100 %.

tomasz Leszczyna

polecam tego wykonawce zadowolony.

Konrad Wojtyniuk

Bardzo Szybko, sprawnie, konkretnie w dobrej cenie , wszystko fachowo wytłumaczone i wykonane . Jesteśmy zadowoleni z usługi. Dziękujemy i polecamy:).

Andrzej Bak

Konkretny wykonawca kominek od a do z bardzo ładnie i doba cena jeszcze kamień na parapety ale nie mam obaw po tym co widziałem firmą w działaniu pełen profesjonalizm narzędzia wiedza i materiały najwyższej jakości ludzie posiadają wiedze i odpowiadają chętnie na każde pytanie a ja jestem ciekawym człowiekiem więc pytałem o wszystko jestem zadowolony i polecam wszystkim

Gawkowska Irena

witam jestem bardzo zadowolona z usługi wykonania kominka oraz parapetów firmę pana Nowickiego znalazłam w google opinie wystawione od innych użytkowników dały mi pewność ze będę miała dobrze wykonany kominek i nie pomyliłam się pan Jarosław przyjechał na miejsce bardzo szybko i wszystko wyjaśnił zrobił wycenę i niezobowiązująca i bezpłatnie przywiózł katalogi i płytę cd zdecydowaliśmy, się troszkę musiałam poczekać na wykonanie usługi ale było warto panowie montażyści którzy przyjechali bardzo pomocni kulturalni chętnie odpowiadali na pytania a było ich wiele :).w trakcie wykonywania usługi zmiany które wymyśliłam jak dla pana Jarka tak i dla montażystów żaden problem czysto, sprawnie maja wiedze i narzędzia bardzo profesjonalni na koniec rozpalili w kominku parapety zamontowali parę dni później chociaż nie było ich w umowie czyli dodatkowo bardzo szybko i sprawnie polecam wszystkim chcący mieć niesamowity kominek oraz parapety w domu pozdrawiam te firmę pana Jarka jak i panów Mariusza i Krzysztofa.

Robert

polecam wszystkim bardzo rzetelna firma wywiązali się z wszystkich ustaleni umowy a nawet więcej super dokładnie chętnie odpowiadali i doradzali jak i pracownicy a także szef pozdrowiona panie Jarku dziękuje za piękny kominek nigdy nie miałem do czynienia z tak profesjonalna i przyjazną firma. Polecam każdemu szybko bardzo dobrej cenie super jakość wykonana i czyściutko codzienne sprzątane tym bardziej ze dom już zamieszkały. Teraz czekam na parapety z kamienia polecam wszystkim bezpłatny przyjazd i wycena. ps. bardzo sympatyczni ludzie i pan jarek można negocjować cenę co jest także atutem.

Ambroży Dziki

Polecam

Karolina Ostrowiecka

Fachowcy na każdym etapie prac związanych z budową kominka i nie tylko kominka. Szybko, czysto, bezproblemowo. Bardzo polecam :)

Aleksandra
@Karolina Ostrowiecka

@Karolina Ostrowiecka Świetnie, gdyż planuje skorzystać z usług Art Fire. Ile czasu wcześniej trzeba uzgodnić z firmą wykonanie prac? Nie ma długich terminów?

karolina o
@Aleksandra

najlepiej się dowiadywać u nich 533535050 ja czekałam około 2miseicy ale warto

kornell Antoni

Witam tylko ta firma fachowcy do budowy kominków i parapetów polecam wszystkim szybko i w bardzo przystępnej cenie.

Karol

konkretnie profesjonalnie szyblko czysto i na temat pozdrawiam szefa pana jarka i montarztow karol z Zabrza polecam.

Maria D

Jestem zadowolona poradzili dobrali wkład jak i materiały do budowy kominka od początku do końca polecam wszystkim zainteresowanym budową kominka.

Grzegorz Nazwa

Polecam te firmą prawdziwi fachowcy poradzili i wykonali profesjonalnie pan jarek jak i panowie montazysci na najwyższym poziomie wszystko w dobrej cenie polecam.

Marian K

Bardzo konkretny i rzeczowy wykonawca wykonane w terminie i zgodnie z umową mogę polecić a jestem osobą wymagającą.

Zostaw merytoryczną opinię o ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o - Katowice

• Jak się pracuje w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

Zobacz opinie na temat firmy ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o?

ART FIRE NOWICKI KOMINKI AIR VENT REKUPERACJE sp. z o o