Muzeum Śląskie

Katowice

Opinie o Muzeum Śląskie

Angina

Witam, proszę nie mylić Muzeum Śląskiego z firmą zewnętrzną, która jest najemcą i działa odrębnie od tej instytucji kultury. Muzeum Śląskie jest pracodawcą, który daje możliwości rozwoju zawodowego oraz rzetelnie podchodzi do swoich obowiązków z zakresu prawa pracy. Po kilku latach pracy mogę z pełną odpowiedzialności polecić Muzeum każdemu, kto myśli o ambitnej pracy gwarantującej stabilizację zawodową.

aniaja

praca w tym muzeum to chyba jakiś żart. Umowa zlecenie, 13zł brutto (minimalna stawka jak dla zlecenia) 35 h "szkolenia" na połowę stawki! przez 10h pracy nie można sobie nawet usiąść, bo za kasą i za barem w kawiarni nie ma w ogóle do tego krzesła, a na krzesła i kanapy dla "klientów" nie można. Jakiś marny grafik po 100h na miesiąc... do pracy trzeba przyjść 15 minut wcześniej (za te 15 minut nie płacą) i wychodzi się grubo po 20 za to też nie płacą... tak więc nieraz siedzi się tam 10h i np 30-45 minut i za ten czas nie dostajemy ani złotówki. Wiecznie trzeba coś robić, do toalety chodzić gdzie zwykli klienci! Dla mnie jakiś żart i nieporozumienie! nie polecam nikomu, po 1 dniu szkolenia, za które mi nie zapłacili (10h) zrezygnowałam!

abcdefg

Nieprofesjonalna i grubymi nićmi szyta rekrutacja. Wstyd.

Zostaw opinię o Muzeum Śląskie - Katowice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Muzeum Śląskie