Opinie o P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW w Katowice

elektryk

A kto do kogo ma sie w firmie dostosowywać? Szef do pracownika?! Pierwsze o tym slysze. Otworz firmę a chętnie popracuje jak chce i kiedy chce u Ciebie. Bezcenny

add

Wtedy niezapłaconą robotę sprzedaje się firmie windykacyjnej i ma się kasę na wypłaty.

puk puk

A jeżeli sam nie dostaje pieniędzy za kontrakt i musi sie sadzic o nie. W wielu firmach jest to samo- polskie budowy. Ja nigdy nie gnoilem kogoś kto tez nie dostal kasy. Ostatnio jak w GESEM pracowalem, to okrojono ich na spora kase. Syn który martwil sie o kontrakt, tez nie dostal kasy. A wyplacal ile mogl. Mogę dodać ze w tym czasie wysypalo sie 5 firm w tej branży. Musisz wiedzieć ze elektryka jest źle platna na budowach i trzeba zap... żeby cos zarobic. Niestety Szukać, szukać i moze trafi sie pracodawca z jak z bajki

p.d

to niech świadczy usługi na wysokim poziomie ale niech traktuje ludzi w sposób godny i niech wypłaca pieniądze w terminie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW.
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista IT
Kłosowice
Abp Poland Sp. z o.o.
Inwestor

ja nie wiem jak szef rozlicza się z pracownikami ale robili u mnie elektrykę w domu, która nie była standardowa (dom inteligentny) i wiem że Szef czyli Pan Staszek daje sobie radę i wcale się nie dziwię że odsiewa partaczy bo to odpowiedzialna robota

@Inwestor

a kiedy u Pana robili elektrykę, bo jak ktoś zatrudnia ludzi to powinien mieć kasę na wypłaty. Bierze pieniądze za zlecenie i uważa że pracownicy nie mają opłat, a dom inteligentny to żadna filozofia.

@Inwestor

To dobrze ze firma dalej świadczy wysokie uslugi. Dużo pseudo-fachowców na rynku, co to niby wszystko wiedza. Potem wylacznika schodowego nie potrafia polaczyc. Odsiewac partaczy to dzisiaj podstawa i nie dopuszczać ich do wykonawstwa instalacji.

add

daj sobie spokój, ja już zwątpiłem w to że dostane kasę

nie płaci

Ohm

Nie dajcie się nabrać,te ,,dobre" opinie to som od nich samych.Od 4 miesiency nie dostałem ani grosza,nie miałem umowy,miałem dostać potem.Nie muwię o traktowaniu pracownika!!!

elektryk

Świetna firma. Porządnie wykonująca instalacje. A reszcie nieudaczników jedno: nauczcie się podstaw pracy.

puk puk

Firma dba aby instalacja wykonana była prawidłowo. Przeraża brak wiedzy kolegów elektryków szukających pracy. To nic, będzie dobrze

@puk puk

Żałosna to jest praca ze stoperem w ręku. Pośpiech i stres, jest najgorszym co może spotkać elektryka.

puk puk

Pomylki u fachowców? Dziwne. Szkoda ze nie ma branzowego wykazu pracownikow. Pracodawca wpisuje zawod, imie i nazwisko pracownika i ma opinie o jego wiedzy, przebiegu pracy, zachowania w pracy a także poza nią (na wyjazdach) a także możliwości w krztalceniu zawodowym. Dobra informacja dla rodzin, co pracownicy porabiają na wyjazdach. Kiedyś istnialo tkz. Swiadectwo Pracy, teraz w dobie informatyki taka elektroniczna porada bardzo by pomogla. Pracodawca wiedzialby kto jest do lopaty ,a kto do rozdzielni. Dluga i kosztowna jest droga weryfikacji tego co potenancjalny pracownik potrafi. Bo to co oplaca pracodawca w okresie obserwacji jest niczym ile kosztuje naprawa zniszczonej instalacji. Zgroza ze elektryk przychodząc do pracy nie potrafi określić przekrojow przewodów i ich zastosowania! O zgrozo instalacja do 1000V i taka wiedza!

kubit

nie podejmujcie pracy w firmie GESEM to taktyka (usunięte przez administratora)zawsze będą poprawki (usunięte przez administratora)

elektryk

Do panow "elektryków" -kto placi za wasze poprawki i kto ma szukać waszych pomylek? Po prostu, albo sie cos umie albo trzeba sie tego dopiero nauczyc. Krew ludzi zalewa jak po nocach maja poprawiać za takich "fachowców" instalacje. Ta firma dokladnie sprawdza twoje kwalifikacje i o partactwie nie ma mowy. Albo jestes fachowcem albo uczniem.

ele

Firma nie placi za bledy i zle wykonana prace, szybko weryfikuje znajomosc pracownika w zakresie pracy elektromontera. Wymagane myslenie nad wykonywanym zadaniem i odpowiednie zachowanie.

men

mam pytanie na temat firmy ,czy jest godn polecanie i czy jest wyplacalna?prosze o opinie

STAŚ

Pracowałem u pracodawcy P.U.H.GESEM Stanisław Giza w lutym,do tej porynie otrzymałem wynagrodzenia za pracę.Ostrzegam wszystkich przed tym pracodawcą nie ma pracowników stałych i zalega z wypłatami za wykonaną pracę.

Zostaw merytoryczną opinię o P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW - Katowice

P.U.H. GESEM GIZA STANISŁAW
1.6/5 Na podstawie 34 ocen.
  • ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 28 lok. 9
    40-055 Katowice