Opinie o Hydrosolar w Rzeszów

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Hydrosolar. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Hydrosolar o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Hydrosolar w Rzeszów

Marko

Mówi się CHYTRYSOLAR zarobki na poziomie najniższej krajowej nic na świeta zero pakietu socjalnego goła mizerna wypłata

maruda

Płacą dostawcom, to mają czym handlować.

NIM

Kto narzeka na pracę w Hydrosolarze, niech spróbuje w Solarbinie lub Hitingu to zobaczy różnicę. Tam [racownicy smutni i odezwać się im nie wolno. W sklepie na Boya w Hydroslarze jest ok, robi się szybko zakupy, panowie też się starają.

Erte

mają czasem dziwne zasady, ale z ludźmi można się dogadać, a to najważniejsze.

Przedstawiciel Handlowy

Atmosfera był miła, ale żadnych konkretów nie można było uzyskać - ani wynagrodzenia, ani rozliczania, ani zasad użytkowania auta, telefonu itp. A jest to w tej firmie bardzo istotne, bo na umowie jest często mniej niż proponują na rozmowie. Za auto służbowe potrącaja kasę bez względu na to jazda jest prywatna czy słuzbowa - więc realnie zarobki po podpisaniu umowy spadają w dół automatycznie. Miło nie znaczy mądrze - poziom kierowników i przygotowanie merytoryczne do rekrutacji - wręcz śmieszne.

Nie było mądrych pytań. Moje doświadczenie na tym stanowisku to 9 lat, a kierownik zapytał mnie "jak sobie wyobrażam, że wygląda zawód przedstawiciela handlowego i jego dzień pracy - czy mam świadomość jak to wygląda?". Kolejne z cyklu "przeczytałem podręcznik o rekrutacji" - jak sobie siebie wyobrażam za pięć lat? I standard - jakie obroty były przeze mnie robione w poprzednich firmach i ile na których klientach i czy mam bazy danych? - odmówiłam odpowiedzi bo sami podsuwają pracownikowi do podpisu lojalki o nieujawnianiu informacji przedsiębiorstwa. Większość pytań w tym stylu. Świadczy to o poziomie rekruterów - można było odnieść wrażenie, że bzdury elegancko nazwane robią lepsze wrażenie niż rzetelne i racjonalne podejście do tematu. Potrzebna mi był praca więc to wzięłam, ale później rozczarowanie było już tylko większe.

logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Tomi

Wspołpracuję z Hydro i po ostatnich zmianach, jest tam normalnie. Może nie super firma, ale uważam, że jeżeli tam ktoś pracuje, to nie ma co zmieniać, bo moze trafić zdecydowanie gorzej.

Zostaw merytoryczną opinię o Hydrosolar - Rzeszów

• Jak się pracuje w Hydrosolar?

Zobacz opinie na temat firmy Hydrosolar tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Hydrosolar?

Kandydaci do pracy w Hydrosolar napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Hydrosolar