Opinie o Spektra security services w Katowice Uranowa 22

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spektra security services. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spektra security services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spektra security services w Katowice Uranowa 22

Labrador

-niskie zarobki w ochronie są wszędzie; -opinie na tym forum zamieszczają w 99,9% ludzie złośliwi,którym nie chce się pracować,albo zostali zwolnieni gdyż się nie nadawali do roboty.To oczywiste ,że nikt nikogo w firmie nie będzie trzymał dlatego ,ze ten źle pracuje a na rynku jest bezrobocie; -w firmie Spektra nie ma miejsca na przechowywanie tych co do wszystkiego maja lewe ręce; -jak ktoś chce pracować i zna trochę życie i realia to pracuje za 5 czy 6 zł bo takie sa stawki; -w Spektrze są tacy liniowi pracownicy co pracują po kilka lat w tej firmie; -nieudacznicy i lenie są zwalniani to oczywiste/no i później tworzą takie blogi/; -pieniądze są w Spektrze wypłacane systematycznie nawet wcześniej; -warunki do pracy jak na agencje ochrony oraz stosunki międzyludzkie co najmniej dobre; -jak ktoś zna realia na rynku pracy to może śmiało zatrudnić się w Spektrze bo jest lepsza od wielu innych firm.

brow

wszędzie dobrze gdzie nas nie ma

matrix

TA FIRMA TO DNO!!! OSZUŚCI I ZŁODZIEJE KŁAMIĄ W OCZY UMOWY ŚMIECIOWE STAWKI GŁODOWE LUDZIE NIE PRZYJMUJCIE SIĘ DO TEJ PSEUDO OCHRONY!!! STARY RZĄDZI A JEGO SYNALEK NIE MA NIC DO POWIEDZENIA!!! TAK JEST W WARSZAWCE!!!ZMUSZAJĄ DO PRACY PONAD SIŁY JAK SIĘ NIE PODOBA TO WYNOCHA!!! ZA WSZYSTKO ZABIERAJĄ KASĘ ZA DRELICHY KOSZULKI BUTY!!!STAWKA 6ZŁ

Bobi
@matrix

chloptasiu,chyba malo jeszcze widziales,by zabierac glos na temat tej firmy.Spektra o poczatku swojej dzialalnosci okazala sie firma nieuczciwa,nie majaca szacunku dla swoich pracownikow,ktorzy na nich haruja za glodowe stawki,az 5zl,tu taki standard.Tatus nadal rzadzi,mysla,ze jak utworzyli Guper"Spektra" to zyskaja cos w oczach klientow ? Nie sadze,to rodzinna prywatna spolka,gdzie synek i coreczka tez zarzadzajacy tam,sa bezczelnymi osobami,nieliczacymi sie kompletnie z pracownikami,sproboj podskoczyc,czy okazac sie madrzejszym od nich to od reki ci podziekuja i poczekasz sobie na kase z 3 mce.Za nim wdepniesz w to" (usunięte przez administratora) quot; dobrze sie zastanow.

Rozczarowana

Firma zaczyna zatrudniać pracowników do sprzątania w Wa-wie chciałam się tam przyjąć ale skutecznie ostudziliście mój zapał. Umowa z paragrafami na niekorzyść pracownika, wypłaty nieregularne. Ja dziękuję żadnej pozytywnej opini

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Spektra security services? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
warszawa

wymuszają nadgodziny siłą na warszawie inspekty tracą SWSZYSTKO nie potrafią dzialac racjonalnie

warszawa

Firma sie sypie przez inspektorow (usunięte przez administratora)

Nora

Hej:) Jeżeli pracujesz na umowę zlecenie ,powiedźmy za 7 złotych za godzinę to łatwo sobie wyliczyć ile godzin musisz przepracować ,żeby zarobić na tyle dużo ,żeby jakoś funkcjonować. W Spectrze nie ma limitów godzin. Wiadomo ,że jeżeli masz umowę o pracę zgodnie z zapisami zawartymi w umowie powinieneś pracować 160 godzin miesięcznie ,ale specyfika pracy w tym zawodzie jest taka ,że będziesz musiał przepracować więcej. Nie jestem sfrustrowanym pracownikiem ,który nie dał sobie rady w tym zawodzie. Nie mam wykształcenia podstawowego tylko wyższe ,ale obecnie nie ma to żadnego znaczenia jeżeli nie ma się w życiu trochę szczęścia. Pracowałam w firmie Spectra kilka dobrych miesięcy...praktycznie rok i odeszłam z pracy ,ponieważ firma ,która przejęła ochronę nad pewnymi obiektami okazała się niesolidna. Mam tu na myśli właśnie firmę Spectrę w siedzibą w Katowicach. Wiadomo ,że do pracy przychodzi się pracować a nie odpoczywać i nie można się łudzić ,że stresu oraz trudnych dni nie będzie. Fakt ,że szanse awansu są żadne też nie jest taki straszny jeżeli wie się o tym od samego początku i gdyby ludzie zatrudnieni w Spectrze szanowali swoich pracowników to nie można narzekać. Grunt to mieć pracę i otrzymywać co miesiąc wypłatę:). Praca nie musi a nawet nie będzie super przyjemna, wystarczy ,że jest znośna:). Odradzam wam pracę w tej firmie ,ponieważ pracownicy nie są w niej traktowani poważnie. Mam tu na myśli brak umów na czas a przecież nikt nie chce pracować na czarno ,ponieważ jeżeli coś pójdzie nie tak to możemy nie otrzymać wynagrodzenia za wykonaną pracą. Nie wierzcie w to co mówią wam na rozmowie kwalifikacyjnej. Dowiecie się ,że zapłacą wam za szkolenie ,ale prawda jest taka ,że tych pieniędzy nigdy nie zobaczycie. Mimo to ,że grafik zostanę ustalony to trudno cokolwiek zaplanować,ponieważ szefostwo firmy jest w stanie zwolnić praktycznie z dnia na dzień i wiadomo ,że trzeba się w tym momencie dostosować. Nikt nie jest pewny swojego stanowiska ,więc trudno oczekiwać jakiejkolwiek solidarności oraz szczerości od strony kolegów z pracy. Nie twierdzę ,że nigdzie nie ma zgranych ekip w której większość osób lubi się albo chociaż do pewnego stopnia toleruje. Niestety ludzie zatrudniający personel w firmie Spectra prowadzą dość nielogiczną politykę. Z jednej strony oczekują ,że pracujący ze sobą mężczyźni lub kobiety będą się dogadywać i współpracować ze sobą a jak przychodzi co do czego to okazuje się ,że za plecami mówią o czymś jednej osobie robiąc z tego tajemnicę. Zwolnić mogą pracownika praktycznie z dnia na dzień z racji tego ,że umowa zawiera pewne punkty ,które mogą w znacznym stopniu wpłynąć na wysokość ostatniej wypłaty. Nie można liczyć na to ,że zostanie docenionym a cv będzie można wpisać ciekawe stanowisko pracy. Pod nazwą ochroniarz ukrywa się typowy pracownik ochrony jak i pracownik administracyjno-biurowy! Za taką samą stawkę godziną wykonuje się pracę o wiele bardziej odpowiedzialniejszą w porównaniu do typowego ochroniarza zajmujące się wyłącznie ochroną obiektu. Nie oszukujmy się ,że pewnym firmom taki układ jest na rękę ,ponieważ mają dwa w jednym. Zarówno ochronę jak na przykład osobę zajmującą się obowiązkami recepcjonistki. Ludzie są różni i nie lepiej nie rozmawiać na ważne tematy z kolegami z pracy ,ponieważ nigdy nie wiadomo jak druga stronę może zrozumieć nasze słowa i już można mieć problemy z powodu plotki. Osobiście odradzam wam pracę w tej firmie. Stracicie dużo nerwów i nie będziemy mieli pewności czy z dnia na dzień nie stracicie pracy. Oczekiwania duże , odpowiedzialność na pewnych stanowiskach duża a warunki zatrudnienia marne. Nigdy nie wiadomo kiedy kierownictwo Spectry nakaże wam iść na szkolenie na inny obiekt albo zostanie tam przeniesieni. Na początku wszystko jest super, mydlą wam oczy i opowiadają bajki a jak przychodzi co do czego to już tak kolorowo nie jest. Oczywiście w papierach Spectry wszystko zawsze będzie zgadzać się ,ponieważ co to za sztuka wystawić kilka tygodni po rozpoczęciu pracy umowy z wcześniejszą datą? Jeżeli nie musicie podejmować pracy w tej firmie to nie róbcie tego a jak już zdecydujecie się to weźcie pod uwagę fakt ,że takiego rodzaju firmy nie zmienią i będzie w nich traktowani jak pionki ,których w każdej chwili mogą pozbyć się. Nie chce was zniechęcać do pracy w tej firmie tylko przestawiam wam swoją subiektywną opinie. Inny pracownik zatrudniony w firmie Spectra może mieć diametralnie inne zdanie na jej temat. Myślę ,że nikogo nie dziwi już fakt ,że firmy ochroniarskie zatrudniają emerytów, rencistów oraz studentów. Można skorzystać z pewnych zniżek, tacy pracownicy są raczej pewniejsi ,ponieważ w ich wieku trudno znaleźć pracę więc jeżeli będą mieli możliwość być stróżem nocnym to z pewnością do momentu osiągnięcia wieku emerytalnego będą siedzieć w ochronie. Studenci potrzebują pieniędzy na wynajem mieszkania/ kwatery i opłacenie uczelni więc są w stanie zgodz

obiektywny

Felek, przy pełnym etacie wychodzi w okolicach najniższej, więc wiadomo, trzeba nieco więcej godzin zrobić żeby jakoś to wyglądało.

Plejada Bytom

Witam ludzie mało wiecie o ochronie pracowaliśmy na Plejadzie Bytom i kiedy pracował pan (usunięte przez administratora) robiło się super ta stara ekipa znała się na ochronie i jak otwierali silesie Pozdro dla wszystkich byłych Spektrowców. A teraz to wszyscy tylko z grupami i emeryci do składania długopisów a nie do ochrony robicie tylko wstyd nam normalnym pracownikom.

obiektywny

Witam, z tego co widzę, to wypowiadają się tutaj byli sfrustrowani pracownicy, którzy zapewne w oczy nie potrafią za wiele powiedzieć, natomiast teraz tak, bo bezpiecznie, bo bez obawy o stratę tej przecież tragicznej i żenującej pracy.. Pierwsza sprawa, stawki. Przecież nie jest tajemnicą za ile Cię zatrudniają już na samym początku. Dobrze wiemy, że są to stawki żenujące, ale też nie jest to niespodzianką ani w tej firmie, ani w branży. Wylewacie wiadro pomyj na (usunięte przez administratora), natomiast z tego co ja zauważyłem jeżeli ktoś nie stwarza problemów jemu, to on komuś tym bardziej. Warszawa i mniemanie najjaśniejszego to odrębna sprawa, więc nie będę się rozpisywał. Logicznym jest również, że DYREKTOR będzie miał większą pensję niż klasyczny "cieć". Poza tym wśród pracowników często znajdzie się osioł, który z zerowym nakładem sił, o jakiejś ogładzie intelektualnej nie wspominając chciałby zarabiać kokosy, przeważnie oprócz swojej niemałej emerytury...

hmm

kobieto..a gdzies ty poczytała że (usunięte przez administratora) jest prezesem?? jest kierownikiem tylko i nie on ustala stawki i umowy...tys w tej firmie chyba tylko sprzątała... Narzekacie a prawda jest taka, ze każda firma ochrony to takie same zarobki i taki sam wyzysk pracownika.Jak sie ma licencję to jest troche lepiej ale ogólnie DNO

Prawda!

Firma to po prostu porażka. Pan (usunięte przez administratora) udaje wielkiego prezesa ,który patrzy na swoich pracowników z góry a Kodeks Pracy to on zna tylko z okładki. Oczekuje ,że ludzie zatrudniający się za żenującą niską stawką będą harować dla tego niego przez całe życie! Panie (usunięte przez administratora), żyjemy w wolnym kraju i żadna lojalka nikogo nie obowiązuje i to żałosne oczekiwać ,że ludzie będą pana mróweczkami dzięki którym pan zarobi sobie! Proszę nie oczekiwać ,że ktokolwiek będzie Pana szanować jak Pan uważa się za kogoś lepszego mimo to ,że nie ma Pan tu temu żadnego powodu. Może Pan mieć kasę ,ale nawet najdroższy samochód nie zmieni pana prostackiego podejścia do ludzi! Poza Panem (usunięte przez administratora) w siedzibie firmy pracuje jeszcze małżeństwo. Od powinien uczyć się kultury zachowania się! Serdecznie panu współczuje ,że musi Pan nadrabiać swoje braki dumnym zachowaniem w stylu jestem panem świata w czarnej koszuli! Pańska odpowiedź jednoznacznie wskazuje na Pana ignorancję! Każdy ma prawo do wypowiadania się na forum i proszę mi wierzyć ,że nikt traciłby czasu pisanie nieprawdy na forum tematycznym! Prawda jest taka ,że umowa jest czymś na co pracownicy Spectry muszą naczekać się w momencie ,kiedy normalnie podejmą pracę. Stawka za godzinę jest po prostu śmiesznie niska a oczekiwania wprost proporcjonalne! Zatrudniacie ludzi na umowę zlecenie i umowa o pracę jest wyłącznie przywilejem dla wybranych! Wypłaty nie przychodzą na czas ,ale oczywiście to wszystko nie jest ważne ,ponieważ liczy się tylko to ,żeby Pan (usunięte przez administratora) miał na nową koszulę ,żeby strugać wielkiego Pana a ludzie mogą żyć powietrzem! Żal , żal i jeszcze żal! Zacznijcie szanować swoich pracowników! Do czasu aż nie dacie poczucia bezpieczeństwa swoim pracownikom w formie stałego zatrudnienia to NIE IDIOTYZMEM JEST OCZEKIWAĆ OD PRACOWNIKA ,ŻE TEN BĘDZIE PRACOWAŁ U WAS DO GROBOWEJ DESKI! Na szczęście już była pracownika Spectry!

adam

taka jak wszedzie w ochronie

DXudekl

erwin ty to się chyba z choinki urwałeś . Sugerujesz że pracownicy ochrony to tępaki po podstawówce ?? Widać że o życiu mało wiesz , a jak ktoś chce robić dla skąpego (usunięte przez administratora) niech robi skoro nie ma perspektyw na godnego pracodawce .

erwin

ale pan (usunięte przez administratora) nie ma nic do gadania..o wszystkim decyduje warszawka..jeśli cos sie nie podoba to tam wyrażajcie swoje opinie.Zresztą gdzie w ochronie jest super??..jak sie skończyło podstawówkę to (usunięte przez administratora)

DXudekl

Nie zalecam na śląsku tu się przyjmować szkoda waszych nerwów !!!

Porażka

evo - 2012-05-08 23:02:14 Firma nie szanuje pracowników zero umów o prace , premii , o paczkach na święta można pomarzyć ! Tylko w Polsce tak można .Pracuje w tej firmie sporo już i firma zaczęła w balona lecieć jesteśmy nie doceniani !!! (usunięte przez administratora) ma na wszystko (usunięte przez administratora) LICZY SIĘ SZTUKA !! Może ktoś z Warszawy się wypowie ????

evo

S.J.

Ragga Sunshine - 2011-05-04 12:12:11 Nieprofesjonalna, śmieszna firma \ Pani (usunięte przez administratora) pragnę Panią uświadomić, iż opisany rencista pracuje dłużej w firmie niż Pani całkowity staż w ochronie, natomiast emeryt ma dużo większe doświadczenie od Pani w tej branży. I zapewniam, ze doświadczeniem i zaangażowaniem w pracę tych osób Pani nawet do pięt nie dorasta i nigdy nie dorośnie. A przyczyną tego, ze już Pani nie pracuje jest fakt, iż kompletnie się nie nadaje do pracy w ochronie i nie tylko, czego dowodem jest fakt, iż w większości firm, w których Pani pracowała pani staż wynosił od kilku tygodni do trzech miesięcy. Czyżby trafiały się Pani same firmy „kogucik” z pseudo „szefami”?! Może należy zastanowić się nad sobą? Jednego nie mogę jeszcze zrozumieć, w jakiś czas po Pani odejściu ukazało się nasze ogłoszenie w portalu internetowym ( poszukujemy pracownika) i tu następnego dnia po ukazaniu się ogłoszenia przybiega Pani do biura ( tego, w którym mnie nigdy nie ma) z samego rana i zgłasza mi osobiście gotowość do podjęcia pracy od już?! Z „takim doświadczeniem” chciała Pani wrócić do firmy „kogucik”, w której cyt; „zamiast szefa jełop, cieć i dupek”???!!! Kolejne dwie opinie napisane na podobnym poziomie intelektualnym, więc nie ma sensu na nie odpowiadać. Na koniec życzę wszystkiego najlepszego w życiu osobistym, bo w zawodowym w Pani przypadku jest to nierealne.

Zostaw merytoryczną opinię o Spektra security services - Katowice

• Jak się pracuje w Spektra security services?

Zobacz opinie na temat firmy Spektra security services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spektra security services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spektra security services