Opinie o Securitas Services w Katowice Cybernetyki 21

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Securitas Services. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Securitas Services o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Securitas Services w Katowice Cybernetyki 21

Użytkownicy czekają na odpowiedź 50 dni.

Czy organizowane są wyjazdy, imprezy, spotkania integracyjne w Securitas Services?

Realista Nowy wpis

Securitas ochrona, miejsce pracy Amazon Gliwice ulica Bojkowska - warunki pracy - system 12 godzinny 7-19, 19-7, czynności do wykonania to 12 godzin stania na nogach bez możliwości żeby usiąść choćby na kilka minut, plus do tego patrole piesze, przerwa na posiłek - jedna - trwająca 30 minut, wyjścia do ubikacji przeliczane na minuty z presją żeby w ogóle nie chodzić do ubikacji, w przypadku bram wjazdowych brak przerwy na posiłek oraz brak czasu na możliwość skorzystania z ubikacji oraz konieczność pobijania codziennie nowych rekordów świata we wpuszczaniu ilości pojazdów na obiekt, forma zatrudnienia- umowa o pracę, wysokość wynagrodzenia to najniższa krajowa na dzień dzisiejszy to jest 3010zł. brutto plus do tego premia tzw.frekwencyjna 200zł. brutto jeżeli przepracujesz cały pełny miesiąc bez zwolnień L4 i bez urlopu na żądanie, dodatkowe wymagania to musisz się zgodzić na jeden w miesiącu bezpłatny dyżur domowy kiedy to dyżurujesz przy telefonie u siebie w domu i czekasz na ewentualne natychmiastowe wezwanie do pracy jak zadzwoni do ciebie przełożony( całkowite łamanie prawa pracy w tym przypadku), kolejny wymóg to musisz zgodzić się na 100% dyspozycyjność i na codzienną zmianę grafika pracy w związku z tym nie posiadasz swojego życia prywatnego czyli niewolnictwo w czystej postaci (oczywiście jest to również łamanie prawa pracy), zapewniony masz jeden pełny wolny weekend od pracy w miesiącu tj sobota z niedzielą, grafik pracy zmienia się kilka razy dziennie, wynagrodzenie z obecnej oferty pracy w internecie czyli 3500zł netto to w dużej mierze fikcja ponieważ żeby tyle otrzymać musisz przepracować co najmniej trzy dni dodatkowe a żeby takie dni dodatkowe do przepracowania się pojawiły to musi być brak obsady np. ktoś poszedł na L4 i to jest takie zjawisko jakby się trafiło ślepej kurze ziarnko- więc nie można na to liczyć, wynagrodzenie jest wypłacane zawsze na czas. Dla porównania pracownicy firmy Amazon dla którego pracuje Securitas mają w systemie pracy 10 godzinnym w którym pracują, dwie przerwy 20 minutowe płatne i trzecią 30 minutową bezpłatną. Czy chciałbyś w firmie Securitas na obiekcie Amazon Gliwice ul. Bojkowska pracować oceń sam, masz podane powyżej fakty które sam oceń.

Misiaczek

W firmie Securitas praca wygląda następująco przynajmniej w Amazon w lokalizacjach Sosnowiec oraz Gliwice. Stanie, stanie, stanie, patrol, stanie, patrol, stanie, ewentualnie przerwa na posiłek, czy na herbatę, kawe no chyba ,że ktoś jest osobą palącą. Palarnie w wyznaczonym miejscu. Nie ma jakichkolwiek możliwości usiąść sobie podczas wykonywania obowiązków na niektórych stanowiskach. Nie wolno się nawet oprzeć bo zaraz jakieś głupkowate gadanie przez radio no nie od wszystkich oczywiście. Są rozumni ludzie i inni. No niestety nie wszyscy mogą sobie posiedzieć w pracy :P. Nie ma miejsca przy stanowisku pracy aby sobie spocząć choć na 5 minut aby go nie opuszczać(nie na wszystkich stanowiskach oczywiście gdyż są też stanowiska siedzące). Służba nie dróżba. Mimo iż praca zaliczana jest jako nie należąca do prac lekkich. O czym stanowi rozporządzenie ministra gospodarki. Jedynie maty amortyzującę są, ale nie we wszystkich obiektach. Są na obiekcie w Gliwicach. Atmosfera jest w porządku. Współpracownicy przemili i kulturalni. Kantyny z ciepłymi posiłkami ,automaty z napojami oraz dystrybutory z wodą ciepłą oraz zimną prawie za każdym rogiem. Obuwie jednakowe, nie należy do najwygodniejszych ,ale w razie złego dopasowania można w każdej chwili wymienić. Kilka par spodni, koszulki polo ,polar, kurtka zimowa. Pełen wypas jeżeli chodzi o umundurowanie. Niestety brak prysznicy jedynie umywalki w miejscu odbywania obowiązków służbowych. Czyli smodek zabieramy do domu :P.

Pytają Nowy wpis
@Misiaczek

A jak jest z układaniem grafiku, ile weekendów się pracuje a ile ma się wolnych, jak wygląda system pracy npn2 dni praca, 2 dni wolne? Święta też są pracujące? I jaka jest podstawa? Gdzieś czytałem że 3200 plus premi, dodatek nocny i płatne nadgodziny...? Z góry dziękuję za odpowiedź!

Daniel Nowy wpis
@Pytają

grafik zmienia sie prawie codziennie

Robin

Panie i Panowie dzisiaj pytalem sie o stawke na miesiac i mówią 2.9do 3 .2 tys na rękę za 200godz.

Star
@Robin

Bzdura, tyle dostałem za 8 dni, czyli 96h pracy.

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Securitas Services? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.

Czy zdarzają się nadgodziny w Securitas Services?

pracownikhandlówki

zdarzają :) ale nie są przymusowe

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Securitas Services?

Ochroniarz

To zależy od regionu w którym kooperujesz .

Nemo

Jeśli chodzi o atmosferę to jest mega dobrze dowódcy i reszta załogi super, Jeśli chodzi o pracę jak wszędzie indziej musisz czegoś się nauczyć Jeśli chcesz coś wiedzieć męczące jednak trochę te 12stki( głównie ból nóg) reszta jest ok

zxcv

Jak wygląda praca w ochronie na magazynie Amazon w Sosnowcu? co tam dokładnie robią osoby pracujące w ochronie? Jak wyglądają godziny/dni pracy, np. 3 dni po 12h i 2 dni wolnego, ile weekendów jest się w pracy? Czy niedziela też jest dniem pracującym?

ochrona

na obiekcie w katowicach rockwell automation ul.rożdzieńska 49 jest najgorsza atmosfera a szef to jest nad bogiem zwalnia a inspektor w katowicach przymyka oko nie polecam hamstwo i (usunięte przez administratora)

Łucja

Możesz mieć oczywiście takie zdanie na temat Szefa, ale tutaj powinieneś raczej unikać takich określeń. Szkoda, że w Securitas Services nie można raczej liczyć na dobrą atmosferę. A co z zarobkami? Można powiedzieć, że te już są w miarę w porządku?

Tomasz

Atmosfera w pracy wszędzie jest ważna. Dobrze, że możemy się cieszyć fajną firma i dobra praca.

Robi

I bardzo dobry temat został poruszony , tak nie powinno byc aby niepełnosprawni pracowali w ochronie , oczywiście niech bedą warsztaty do tych ludzi, ale nie ochrona, to jest specyficzna praca gdzie wymaga pełnej sprawności fizycznej i psychicznej, myslę że Polski Rząd już nie długo się pochyli nad tym tematem , przy zmianie ustawy o ochronie .

@Robi

Wiesz, problem polega na tym, ze zatrudnianie osob niepelnosprawnych się po prostu oplaca. Agencja ochrony chodzi jedynie o to, aby byl czlowiek, wyrabial godziny i kasa leci. Czy on sobie poradzi, czy nie, to nic nieznaczaca kwestia. Do powazniejszych obiektow biora KPOF, niemniej jednak widywalem sytuacje w ktorych KPOF to byl dziadek, ktory sam siebie niebylby w stanie ochronic. Kwestie zawarcia w UOOiM ustępu, ktory zabranialby zatrudniania osob niepelnosprawnych na stanowisku POF, zapewne zostalby "przeskoczony" odpowiednim nazewnictwem stanowiska- czyt. Stroz/dozorca/pracownik gospodarczy.

@anonymous

Gdzie jeszcze się pajacu wpiszesz? Bo jak widzę to twoje wpisy są pod opiniami różnych firm (np. ERA) Siedzisz pewnie w domu na zasiłku i bierzesz kasę za hejtowanie bo do normalnej roboty się nie weźmiesz.

Właśnie o takich ludziach z grupami inwalidzkimi piszę. Czy myślisz de-bi-lu, ze nick anonymous używam tylko ja?

Czy w obrębie jednego działu w Securitas Services są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

Karol123

Liderów to chyba tylko szukają na Amazonie

Karol123

wejdz sobie na ich strone

Miron

Jakieś podpowiedzi czy firma potrzebuje aktualnie pracowników?

Kamilos00
@Miron

Z tego co wiem ciągle są przyjęcia, trzeba dzwonić

Magda

Magda 07.02.2019 20:49 Ja mam tylko taka prośbę do koordynatorów jak wzywają na rozmowę to niech powiedzą od razu czy dana osoba jest przyjeta, czy nie, obecnie prowadzą juz od 3 miesiecy do pracy na Amazon w Gliwicach , jeszcze chca baby ludzie tam poszli pracowac ze znajomościa Jezyka angielskiego . To jest chore i nie do zaakceptowania , duzo ludzi odmówiło im tam pracy, panowie koordynatorzy tak sie nie postepuje z ludżmi bo Gliwice szybko idzie opinia o was, a jest teraz negatywna to co słychac .dziekuje

@Magda

Skladnia TOP

MAREK
@anonymous

PRACA W OCHRONIE PANI MAGDO TO NIE JEST SPOSÓB NA ŻYCIE , TAM MOGA TYLKO DORABIAĆ EMERYCI I RENCIŚCI , I WYKSZTAŁCONY CZŁOWIEK NIE PRZYJMIE SIE DO OCHRONY ....

MAREK

Daniel
@MAREK

Jesli bycie kierownikiem regionalnym w agencji ochrony, to dno - gratuluje. Lepiej pozostac na zakladzie produkcyjnym.

Krzysiek
@anonymous

Ty nie poprawiaj Magdy bo sam masz i składnie i nie składnie ale w głowie.

@Krzysiek

Ty z interpunkcją widzę "cinko" przędziesz, ale cóż - taka robota. Hahaha.

30Jerzy93

W firmie Securitas service wypłaty i swiadczenia były wporządku lecz jeden z kierowników działu Opola - Janusz Pukała był osobą niewykwalifikowaną na swoje stanowisko nie dość że wypisał mi artykuł 52 w świadecteie pracy mimo iż dostarczyłem mu wypowiedzenie umowy jak i odbyłem okres wypowiedzenia to do tego zatrudnił osobę ktora jest nie zrównoważona psychicznie i dźgneła mnie nożem. Gdyby nie to że ten człowiek patrzy na wlasne 4 litery moze bym miał inne zdanie o nim. Ponadto cenie trzy pozostałe osoby z działu kierowniczego Panią Agnieszkę ktora zawsze dbała o to by wsztsko z wyplatami sie zgadzało Panią Anne Będe ponieważ naprawde szanowała kazdego pracownika oraz pana dyrektora regionalnego Mariusza Płazińskiego widać że mu zależało zarówno na dobru firmy jak i pracownika. Pozdrawiam wszystkich o których dobrze wspomniałem swej wypowiedzi. Były Pracownik z obiektu cooper standard. Wszyscy z Dzierżoniowa zostali (usunięte przez administratora) przez Pukałe

@30Jerzy93

Nie wiem, czy wiesz, ale na forum publicznym raczej unikamy posługiwania się danymi personalnymi konkretnych osób. Mówi o tym regulamin Gowork, do którego Cię odsyłam: https://www.gowork.pl/regulamin Rozumiem, że masz nieprzyjemne doświadczenia związane z pracą w Securitas Services, ale może zechcesz podać Nam jeszcze więcej szczegółów na temat tego pracodawcy. Nadmieniasz, iż wypłaty były tam dobre. A co z dodatkami pozapłacowymi?

Filip

Czy wiecie coś o rekrutacji prowadzonej w firmie? Może ktoś podpowie czy warto aplikować?

@Filip

Warto jeśli interesuje Cię praca w ochronie.Firma jest fajna tylko problemem jest m1 czeladź gdzie ciągle są braki bo każą tam ludzia jeździć po 13h na rowerze na parkingu przez co człowiek nie może czasem normalnie dniowki na swoim obiekcie zrobić bo Cię tam ściągają.Ogolnie pchaj się na obiekt przemyslowy bo kasa ta sama A siedzisz. Obiekt watt spoko bo tam jest siedzenie i pisanie samochodów nic więcej No ni patrzysz w kamery może trochę nudno ale lepiej tak niż łazić 12h.Ew. obiekty magnetti, też p4zemyslowka ale praca ciekawsza, chodzisz na kontrolę zaladunkow itd

@anonymous

A no i różnica w godzinach bo na m1 zrobisz godzin 280 A na przemyslowym 180 maks 190

@anonymous

Jak nie masz rozeznania to nie pisz bzdur że na obiektach przemysłowych maksymalna ilość godzin to 190 godzin.

@Nie cieć.

A to może jest inaczej? Może trafiłeś na obiekt gdzie było więcej bo uwierz mi że co jak co ale rozeznanie w godzinach pracowników w tej firmie mam xd swoja wypowiedź oparlem o obiekty które znam...

@anonymous

No cóż ja również od 3-ch lat mam doskonałe rozeznania co do godzin pracy. Etat plus zlecenie np. 200 godz. to kwota +/- 2000 zł netto mając rodzinę, dzieciaki będziesz pracował ? Cieciowanie jest dobre dla osób mających dwie "lewe ręce" lub inne dochody np. rencista, emeryt.

@Nie cieć.

Owszem ja tego nie neguje, tematem była ilość godzi na obiektach. Czy bym robił za 2tys mając na utrzymaniu rodzinę?oczywiście że nie, ale myślę że jeżeli ktoś ma taka sytuację to nie będzie rwal się do pracy w ochronie za 2tys.

@anonymous

Sorry cieciowanie jest jak każda inna praca tylko jest jedno w tych strukturach jest okradanie pracownika na co wskazują uzasadnienia orzecznictwa powołanego przez ze mnia.

@Nie cieć.

To o ci wlasciwie chodzi człowieku? Bo piszesz tak że nie da się Ciebie zrozumieć.

@anonymous

I vice versa vide orzecznistwo sądów.

@Nie cieć.

Ja pierd...dobra nie ważne strata czasu.

@Nie cieć.

Katastrofa najpierw"cieciowanie dla (usunięte przez administratora) " potem "cieciowanie jest normalna praca" pisze to gość o nicku nie ciec, sądząc po wypowiedziach to jesteś strasznie sfrustrowany...btw zakładam że kolega z orzeczeniem ale niepelnosprawnosci w papierach wbite O1U najpewniej sądząc po wypowiedziach

@anonymous

Po pisowni i podniesionej adrenalinie wynika że posiadasz ten stopień niepełnosprawności ( może 02-U ? )a on oznacza: 01-U – upośledzenie umysłowe, nazywane dziś raczej niepełnosprawnością intelektualną. W klasyfikacji zaburzeń rozwoju intelektualnego najczęściej używa się kryterium IQ w skali Wechslera, gdzie ze względu na ww. kryterium rozróżniane są trzy rodzaje upośledzenia: lekkie, umiarkowane i znaczne. Czym innym jest jednak medyczna klasyfikacja zaburzeń rozwoju intelektualnego, a czym innym orzekanie o niepełnosprawności lub stopniu niepełnosprawności. Upośledzenie umysłowe zostanie więc orzeczone osobom, które w skali Wechslera mają stopień umiarkowany lub wyższy.

@Nie cieć.

Ty to jednak 12U i nie zgapiaj ode mnie przygłupie,kopiujac wikipedie jak niepotrafisz sam riposty wymyślić to już...zresztą pomijam ten temat brak mi słów.Niee ja się nie denerwuje w tej firmie z takich jak ty to walilem na sniadanie także nie jesteś dla mnie żadnym ewenementem ani wyzwaiem. Szukasz kolego atencji to zapisz się nie wiem do jakiegoś klubu na szachy albo wybierz ogrodnictwo, wycisz się i postaraj się osiągnąć w życiu coś więcej niż jak ty to nazywasz cieciowaniem, nie siedzeniem i atakowaniem ludzi na forum. Druga sprawa po nockach posty wstawiasz-na którym obiekcie można tak się w nocy bawić co?

@Nie cieć.

A jeszcze jedno skoro mi adrenalina skacze (nie wiem skąd te wnioski chyba poprostu opinia zabolala)to opuszczam to forum.Nie spodziewałem się że zaatakuje mnie jakiś sfrustrowany ochroniarz bez wyksztalcenia (widać bo twoim toku myślenia żeś niezbyt blyskotliwy)czepiając się do kazdego hahaha masakra.Aaa tak tak miałem adrenalinę ostatnio bo tobie odpisuje już poprostu z nudów albo na kiblu także tyle w temacie. Dwie wskazówki na przyszłość bo kiedyś trafisz na kogoś gorszego niż ja ale w realu. -nie madruj się tak Bo widać że nad opinia musisz troooche pomyśleć A i tak ci nie wychodzi, więc w wymowie pewnie tragedia - nie baw się telefonem w pracy hahaha Narazie pajacyku przykro mi ale szkoda czasu na takich upośledzonych:*

@Nie cieć.

Btw-na szybko wyrwalem na dowidzenia jeden lepszy twój moment, co bys nie mowil ze wymyslam. Zastanow sie nad skladnia, na co wskazuje twoj styl pisowni bo nawet nie chce wiedziec jak sie wyslawiasz.Bye."praca tylko jest jedno w tych strukturach jest okradanie pracownika na co wskazują uzasadnienia orzecznictwa powołanego przez ze mnia".

@Anonim

Czasami człowiek sądzi, że ujrzał już dno studni ludzkiej głupoty, ale spotyka kogoś, dzięki komu dowiaduje się, że ta studnia jednak nie ma dna - Stephen King

@Nie cieć.

Cieszę się że masz taki dystans do siebie i masz odwagę na samokrytykę, lepiej bym twojego zachowania nie ujął. :)

@anonymous

Tak krótko i na temat jesteś okazem ciecia a on jest nie reformowalny. Pozdrawiam

Storm
@Nie cieć.

Ale jaja poczytałem se te wypowiedzi to ty facet naprawdę masz coś z głową na serio nie żeby coś ale idź się lecz hahah

@Storm

No to ze to jest (usunięte przez administratora) to chyba widac od razu...

Były Securitasek 1
@anonymous

Panowie Wasz poziom inteligencji graniczy z rynsztokiem no cóż cieć to cieć.

@Były Securitasek 1

Just like you :)

@Były Securitasek 1

Ciec to ciec...no nie mierz wszystkich swoja miara

@anonymous

Baranie naucz się trochę polskiej pisowni.

@anonymous

"z takich jak ty to walilem na sniadanie także nie jesteś dla mnie żadnym ewenementem ani wyzwaiem" chyba własne przyrodzenie .

@anonymous

Dokladnie tak, glownie ze smiechu jak slyszalem jakie macie pensje w stosunku do ilosci godzin hahahahah

@anonymous

A co?Nie chcialo sie uczyc, jezykow obcych sie nie zna to trzeba smigac po linii kas za 10/h przez 240h w miesiacu hahaaha i kto jest baranem stulejarzu hahahahaha

@anonymous

Sorry "geniuszu" każdy zna polską łacinę a znasz takie przysłowie:'Nigdy nie dyskutuj z idiotą. Najpierw sprowadzi Cię do swojego poziomu, a później pokona doświadczeniem.' . Pozdrawiam i życzę powrotu do zdrowia psychicznego "666"

@anonymous

Gdzie widzisz geniuszu polska lacine hahaha ahhh jak ja uwielbiam cisnac takich patalachow i patrzec jak potem z kupa w majtach sie dwoja i troja na tym forum zeby wymyslec cos pseudo inteligentnego hahaha owszem znam takie przyslowie ale uwazam ze trzeba byc naprawde idiota zeby cie pokonal idiota.to powiedzenie sluzy tylko takim wlasnie ludzia ktorzy sa za glupi zeby wymyslec jakis mocny kontrargument tudziez riposte cos jak "pieniadze szczescia nie daja", glupota ktora mowi sie biednym zeby nie bylo im smutno. Dziekuje i wzajemnie papa:*

E tam .
@anonymous

Najpierw naucz się pisać poprawną polszczyzną lub wróć do szkoły podstawowej , mamy m-c wrzesień także jeszcze zdążysz się zapisać do pierwszej klasy natomiast jeżeli cierpisz na dysleksję to masz problem. Czytając Twoje wypociny ktoś miał rację iż z idiotą się nie dyskutuje.

@E tam .

Za takim jak ty, to na pewno nie ma co w dyskusję wchodzić. Właśnie takowe patałachy jedyne co potrafią-przyczepić się do pisowni, bo żadnych innych merytorycznych argumentów nie są w stanie przedstawić. W odpowiedziach do połmozgów, pisanych na szybko w kiblu, nawet mi się nie chce dbać o pisowanie, bo szkoda energii na to. BTW polonisto-przed "iż"dajemy przecinek, mam nadzieje ze na pierwsze zajęcia w gimnazjum dla dorosłych jesteś przygotowany? Zapewne sobota tudzież niedziela się odbywają :)

@anonymous

Pisząc o półmózgach, patałachach to masz na myśli swą osobę? a co do kibla to przypomnieć Tobie trzeba, że tam oddaje się ekskrement i możesz sobie ulżyć wykonując rękodzieło.

@123

Nie, pisze naprzyklad o Tobie-takich co nawet czytać ze zrozumieniem niepotrafią, a zachowują się jak by wszystkie rozumy pozjadali. Wskaż proszę, bo może nie doprecyzowałem, gdzie w mojej wypowiedzi jest chociaż odrobina wątpliwości dotycząca adresata moich słów? Nie sil się na poprawną pisownie, bo i tak pisać nie umiesz...zdania nie zaczyna się od "a". Co do kibla-cieszę się, że doszedłeś do tego jaki jest faktyczny cel "tego czegoś", oby tak dalej ;) Nie bardzo rozumiem tylko o co ma kibel "rękodzieła"? Nie praktykuje takich rozwiązań aby sobie ulżyc, tak więc może rozwiniesz?

@123

I uwierz ze po tej idiotycznej pisowni widac, ze to ty "nie cieć" ;)jesteś kolego zbyt prosty...

Kopyto

Klient wymaga nie Securitas

@Kopyto

To fakt, zleceniodawca sobie coś ubzdura, a firma aby obiektu nie stracić, bedzie te zadania wykonywać

Simon
@Filip

Te dialogi to właśnie wyniki pracy w securitasie i w ogóle w ochronie

Jajca Smolenia

Wy dajecie 10zl za marzniecie jezdzac zdezelowanym rowerem po parkingu M1 w Czeladzi badz za chodzenie po pasazu? Juwentus za taka sama prace w zdecydowanie w lepszych warunkach w CH Pogoria Dabrowa Gornicza placi 12zl do reki za godzine.

@Jajca Smolenia

Tu sie zgodze, rowerek na m1 to jest dramat. Znajomy tam pracowal, co to w ogole (usunięte przez administratora) za pomysl z jezdzeniem rowerem po parkingu bez wzgledu na warunki atmosferyczne?! Pamietam jak w/w kumpel zasuwal po parkingu w rekawiczkach, kominiarce przy minus 20 stopniach na rowerku. Uwłaczajace stanowisko. Ale...nie jest to wymysl securitas tylko dyrekcji m1, securitasowi wcale nie jest na reke meczyc sie z ciagla rotacja na tym stanowisku.

aaaa

Zgadzam się z wypowiedzią poniżej szkoda czasu i benzyny na ich rozmowy.Ludzie tam są nieodpowiedzialni kierownik na rozmowie rekrutacyjnej nie patrzy nawet w oczui zadaję pytania z kosmosu jak by praca nie wiadomo za ile płatna była.oszukują że zadzwonia a jak minie czas nie racza nawet zadzwonić że nie chcą czy coś innego im nie pasuje w innych firmach piszą e-mail czy sms o rekrutacji.mimo że ma się orzeczenie o niepełnosprawności i mają duże dopłaty nie wiadomo czego i kogo szukają mimo też dużego doświadczenia w ochronie.Kierownik i całe sprawy kadrowe nieodpowiedzialne wezerowane!!!proponuje inne firmy które z orzeczeniem biorą z otwartymi rękoma.

@aaaa

@aaa, możesz powiedzieć, jak długo czekałeś na odpowiedź po rozmowie rekrutacyjnej? Często proces selekcji przeciąga się w czasie, zależy to od struktury firmy. Na jakie pytania należy się przygotować i jakie firma proponuje warunki umowy?

aaaa
@Marta

Kazali czekać na telefon do tygodnia a już mija trzeci tydzień i nawet nie racza powiedzieć że mają Cię w(usunięte przez administratora) nie było i nie ma żadnej odpowiedzi!!!pytania z kosmosu a czemu tu robiłeś i dlaczego tyle i inne sama zobaczysz na rozmowie..umowa o pracę za najniższą krajową reszta godzin zlecenie...mimo że z grupą mają dopłaty jeszcze łaski robią jak by nie wiadomo do jakie roboty by się szło chcesz możesz spróbować powodzenia może Tobie się uda :-)

@anonymous, napisałeś, że sytuacja zaczyna się poprawiać, możesz powiedzieć co konkretnego masz na myśli? Jesteś pracownikiem Securitas Services? Na jakie warunki zatrudnienia można liczyć u tego pracodawcy: rodzaj umowy, wynagrodzenia, premia, godziny pracy? Drodzy użytkownicy forum, rozumiem, że opinie o pracy, czy pracodawcy mogą być różne ale przekazujcie je w sposób merytoryczny i kulturalny oraz nie obrażający nikogo - regulamin GoWork dokładnie określa zasady, jakie panują na forum, zachęcam do przeczytania ( https://www.gowork.pl/regulamin ).

@Marta

Nie pracuje tam już, ale moja wypowiedz odnosiła się do ogółu dla rynku OOiM. Jeszcze nie tak dawno, a bodajże 3 lata temu, górną stawką na jaką można było liczyć w strukturach takich firm na stanowisku pracownika podstawowego było 7-8 zł. W tym roku spokojnie można otrzymać stawkę w wysokości nawet do 14zł(średnio 12zl/h), co daje wzrost średniej wynagrodzenia o +/- 40%. Oczywiście rozmawiamy tutaj o pracownikach niewykwalifikowanych. Czy są premie-nie wiem, kiedy ja pracowałem to dla POF liniowych nie było. Forma zatrudnienia-umowa zlecenie odchodzi w niepamięć.Coraz cześciej spotykamy się (nie tylko w ochronie) z formą zatrudnienia na podstawie umowy o prace. W Securitas można otrzymać umowe o prace, ale niestety na godziny nadloczbowe zostaniemy zatrudnieni w oparciu o umowe cywilnoprawną podpisaną z inną społką co pozwala pracodawcy "wyminąć" wynagrodzenia z tytułu godzin nadliczbowych. W wieku obiektach normą jest, że POF robią po 270h, w tym wypadku jeżeli zatrudnienie miało by miejsce tylko w oparciu o umowe o pracę, pracodawca byłby zobowiązany wypłacić takiej osobie około 102h nadliczbowych, a jak wiemy to całkiem sporo:)

Ryszard

Jak sądzicie czy są jakieś szanse na poprawę warunków finansowych w firmie?

@Ryszard

Niestety, moim zdaniem rynek w branzy ochrony osob i mienia, troszke kuleje w polsce ale mimo wszystko sytuacja zdaje sie poprawiac wiec byc moze sa jakies szanse.

Zostaw merytoryczną opinię o Securitas Services - Katowice

• Jak się pracuje w Securitas Services?

Zobacz opinie na temat firmy Securitas Services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Securitas Services?

Securitas Services
2.3/5 Na podstawie 71 ocen.

Securitas Services