Opinie o Spektra security services w Katowice Uranowa 22

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spektra security services. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spektra security services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spektra security services w Katowice Uranowa 22

Aneta

@Andrusza bardzo krytycznie oceniasz Spektra security services jako pracodawcę. Co rozumiesz konkretnie mówiąc, że w firmie brak jest szacunku dla pracownika? Piszesz również, że brakuje doświadczenia. Jednak firma działa na rynku już od ponad 20 lat. Mógłbyś powiedzieć konkretnie jakie sytuacje masz na myśli?

Andrusza
@Aneta

Jak ci się podoba to pracuj .Mnie nie sprawdzaj i nie testuj.Nic się więcej nie dowiesz.

Andrusza

Firma beznadziejna.Ludzi mają za nic.Młody na niczym się nie zna,stary potrafi tylko mordę drzeć. Całość to wielkie nieporozumienie,zero profesjonalizmu,zero kompetencji,zero doświadczenia.Totalna prowizorka.Nikomu pracy w tej firmie nie polecam.Brak szacunku dla człowieka ,dla jego pracy i zaangażowania.Burdel organizacyjny.

Aneta

Pracujesz w Spektra? Chętnie dowiemy się jakie są Twoje doświadczenia z pracy w firmie. Co uważasz za plusy swojej pracy? Jak wygląda Twój typowy dzień? Dodatkowe komentarze mogą być bardzo cenne dla osób, które biorą pod uwagę Spektra jako potencjalnego pracodawcę.

marcin k.

Firma o bardzo szerokim wachlarzu ofert. Znajdą pracę dla każdego. Ochrona, serwis techniczny, serwis sprzątający, praca na magazynach, i wiele innych specjalistycznych. Firma istnieje na rynku od lat, ciągle rozszerza ofertę usług. Co się tyczy zatrudnienia to wszystko na jasnych warunkach, za nawet dobre pieniądze, pomocna kadra i w biurze i bezpośrednio w miejscu pracy.

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Spektra security services? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
wkur

Złodzieje i krętacze. Nie polecam chyba że ktoś lubi być okradany.

wkur

Złodzieje i krętacze. Nie polecam chyba że ktoś lubi być okradany.

antonii

No ale nie wiecie jak teraz sytuacja na rynku wygląda obecnie? Dajcie znac jeśli możecie, bo jestem naparwde ciekawy czy atmosfera jest lepsza u nich i jak ogólnie z rekrutacją wygląda sprawa w firmie.

piter

Hahaha! Szef miał nawet pseudonim Skarpeta! Stare czasy, firma do bani!

poldek

Nikomu nie polecam pracy w SPEKTRA Katowice. Chyba że ktoś lubi być poniżanym. Co prawda pieniądze są wypłacane regularnie, ale nie są tego warte. (5 zł na godz.)

kondzzio

nie ale szef się nie przypierdala jakie kto nosi skarpetki

kondzzio

szefa tej firmy tylko interesuje jakie kto nosi skarpetki wgóloe firma do baniniestać tej firmy na porżądne umundurowanie

Andrej

Ja lubię, bo mogę telewizję oglądać. I tak jestem na zasiłku

SebQ

Robinsonie, jak Spektra jest taka zła to powiedz jak się pracuje w innych firmach. Czyżby JUSTUS był ideałem? Może inna firma? Chcesz wiedzieć co to jest zmuszanie do pracy, obrażanie pracowników, straszenie i co to są głodowe stawki? ERA i PARASOL czekają na Ciebie. Wiem kim jesteś, jak miałeś jakieś obiekcje do dowódców to mogłeś zawsze iść do dyrektora, albo i zadzwonić do samej Warszawy, a jak byłeś straszony i obrażany to na to jest paragraf i prokuratura by Ci pomogła. A dowódca od tego jest żeby dowodził i kontrolował. W Spektrze dowódca musi też uzupełniać grafik, jak taki robinson zaleje pałę i nie przyjdzie do roboty. I dla tego dzwoni do pracowników co mają wolne. Na pewno nikt nie dzwoni w nocy, nikt nie straszy, nie obraża, nie szantażuje, NIKT NIE ZMUSZA DO PRACY! Grafik jest robiony na cały miesiąc. Czasem się nieznacznie zmienia ale to tylko jak się ktoś zwolni, zachoruje, albo są jakieś dodatkowe zlecenia.

Robinson

Witam, Rozmaryn o to mi między innymi chodzi. W umowie nie ma zapisu " ZMUSZAMY DO PRACY" ale jak tą "umowę" podpiszesz to poj***ani dowódcy będą do Ciebie dzwonić w dzień i w nocy, "musisz przyjść do roboty od zaraz, jak nie to cię zwolnimy", i za nic mają że jesteś po pracy, i w „grafiku” masz wolne. Grafik jest tak robiony że prawie go nie ma, z dnia na dzień. Dowódcy wydzierają mordę na Ciebie jak coś zrobisz nie tak, a sami siedzą, nic nie robią, tylko drą ryja przez radio na pracowników. Już nie wspomnę o tym że dowódcy mają się na równi z prezesem. Mają prawo Cię obrażać za to że masz niekompletny mundur, nieregulaminowe buty, jak im coś powiesz to się Cię pozbędą mówiąc dyrektorowi że pijesz w robocie i za cały miesiąc pracy nie dostaniesz wypłaty. Co do alkoholu, powalony dowódca biega w nocy z alkomatem, a sam na dyżurce ma czteropak piwa w lodówce, niby na „po służbie”. Jak się zapytałem czy będę mógł rano zobaczyć czy tego piwa jest tyle samo, bo doniosę szefowi (chciałem tylko pożartować żeby rozluźnić atmosferę” to usłyszałem groźby skierowane w moją stronę. Taka porządna firma… a wpisy mani i rozmaryna są generowane przez pana Dyrektora. Pozdrawiam Panie MANIA.

Rozmaryn

Witam wszystkich ochroniarzy.Kiedyś pracowałem w Spektrze i było ok.Nadzór normalny i do zniesienia.Obecnie od kilku miesięcy pracuje w Spektrze mój kolega.Nic się nie zmieniło na gorsze.Stawki w porównaniu z innymi nie najgorsze i co ważne wypłacane na czas i w całości.Jak ja pracowałem też tak było.Zwalniają pijaków,tych co nie przychodzą do pracy itp.To normalka.Tak jest w każdej szanującej się firmie...a ty Robinson pomyśl o dwóch kwestiach.W tej Spektrze z tego co wiem nie jest nigdzie napisane w tym min.w umowie ZMUSZAMY DO PRACY ! no i rozejrzyj się może w Gliwicach jest coś lepszego do zatrudnienia się. Hej ochroniarze.Wszystkim życzę lepszych stawek.

robinson JP 100%

Kto pod kim dołki kopie... Problemy... Problemy...

robinson

Muszę niestety współpracować z katowickim oddziałem. Tragedia, pracownicy to niewolnicy, głodowe stawki, mundury jakby po wojnie, nawet po śmietnikach chodzą. Większość młodych pracowników jest zupełnie nie doceniana, pracują w ciężkich warunkach za psie pieniądze, a mimo to są bardzo uprzejmie nastawieni do człowieka, kulturalni i bardzo kompetentni, w przeciwieństwie do swojego przełożonego, który mimo tego że jest byłym policjantem, nie zna podstaw prawa, a o traktowaniu i wynagradzaniu pracowników nie wspominam. Pozdrawiam i serdecznie dziękuję pracownikom za bardzo dużo dobrej pracy.

anonimus
@robinson

mundury chodzą po śmietnikach czy co kuwa?

Dede

Na temat tej pseudo firmy napiszę krótko we Wrocławiu poj... jork rządzi i nikomu nie polecam pchać się do tej firmy bo się zdrowo przejedzie......

kasia sztanga

weroniko, wiesz że ludzie nie czytają w dzisiejszych czasach umów i sami są sobie winni. jeśli jest jednodniowy okres wypowiedzenia to każdego można nagle odesłać do domu na zawsze. kwestia umiejętności czytania i walki o swoje.ja chętnie pójdę do ochrony pracować w Spektra security services ale musze mieć umowę o pracę na czas nieokreślony, dadzą mi?

Odpowiadacz
@kasia sztanga

Nie.

Browczyk

Firma ma pracowników za nic i traktuje jak swoją własność, a jeśli się ktoś z tym nie zgadza to wylatuje w ciągu 15 minut i dostaje tylko połowę wynagrodzenia, bo takie jest widzimisię inspektora/kierownika.

Zostaw merytoryczną opinię o Spektra security services - Katowice

• Jak się pracuje w Spektra security services?

Zobacz opinie na temat firmy Spektra security services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spektra security services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spektra security services