Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o.

Tychy

Opinie o Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o.

były pracownik 2011-01-23 21:31:55
łukaszu chyba coś ci się w główce poprzewracało, bo w tej firmie ani nie zarobisz a tylko się [usunięte przez moderatora]. Zresztą od kiedy to w ochronie praca może być miła?? No chyba że lubisz jak inni ciągle walić wódę po kątach.
pracownik 2013-09-13 12:17:52
A więc zacznijmy od tego że w tej firmie zarobić się nie da. Na umowie o pracę w podstawie nie dają nawet minimalnego obowiązującego wynagrodzenia (do podstawy wliczają godziny nocne). Jako paroletni pracownik mam problemy z dostaniem nowej odzieży roboczej, o środkach czystości też już można zapomnieć. Nadgodziny są wypłacane z umowy zlecenia i stawka jest dużo niższa. Coraz gorzej się dzieje z tą firmą. Za niedługo w tej firmie zaczną pracować same osoby niepełnosprawne (z grupą pierwszego bądź drugiego stopnia niepełnosprawności bo z trójką się już im nie opłaca). I to ma być ochrona??? Jedyny plus że firma zawsze w terminie wypłaca wynagrodzenie.
były pracownik 2014-09-20 13:14:27
Systemy neurologiczne są zawiłe w mózgach dwóch prezesów "Protection Ochrona Mienia", którzy narzucają swojemu mózgowi pazerność i chciwość a przez to pracownicy są oszukiwani i poniżani. Należy unikać tych ludzi jak ognia. Do tego
jeden prezes przeciwko drugiemu prezesowi ciągle coś knuje.
bazyli 2014-11-08 17:50:18
dyrektor w tej firmie to straszny oszust najlepiej żeby ludzie pracowali za 2 złote na godzine ludzi ma za idiotów myśli że wszyscy walą wóde siedzi za biurkiem i kombinuje jak tu jeszcze pracowników wykiwać i w dupe włazi prezesom jak był dyrektorem (usunięte przez administratora) to się dobrze pracowało a teraz to tylko pretensje wszystko mu żle lepiej omijać z daleka tą firmę i dyrektora
pracownik 2014-11-08 17:59:11
Panie dyrektorze wzioł by się pan wreszcie za uczciwą prace a nie tylko kombinował jak tu wykiwać pracowników najlepiej żeby za złotówkę pracowali siedzi pan tylko za tym biurkiem w garniturze z ciucholandu i kombinuje jak się przypodobać prezesom lepiej morze żeby pan dalej pracował w tej policji był by święty spokój przynajmniej
pracownik 2014-11-12 16:52:37
prezesi w tej firmie są w miarę wporządku gadają do żeczy najgorszy jest dyrektor ciężko się z nim dogadać najchętniej by wszystkich pozwalniał jakby nie było jest byłym policjantem sam nie wiem skąd go wytrzasneli tego dyrektora od siedmiu boleści siedzi tylko i kombinuje jak tu wykiwać pracowników najlepiej żeby pracowali za złotówkę a on sam do roboty się nie weżmie
mapet 2014-12-07 22:29:05
Masakra kogo oni maja w tej ochronie pod zyrafa na slizgawce mlodziez miala taki ubaw a ja uswiadomilam sobie ze moje dzieci to napewno nie byly by bezpieczne gdybym miala je tam chodz na chwile zostawic.To sie
w glowie nie miesci trudno jest mi powiedziec okreslic wiek tego ochroniarza moze 18 wzrost mojego syna ok 150cm postura ciezko stwierdzic gdyz plachta ktora go okrywala byla mega duza tylko tyle ze nie dal sie sprowokowac pod glupimi docinkami mlodziezy.Oczywiscie nieam nic do tego chlopca ale posmiewisko robi z siebie bo ofirmie to juz nie wspomne wstyd i jeszcze raz wstyd.
Jeszcze pracownik 2014-12-17 10:25:01
1000 % prawdy !!!
rosk 2016-05-17 18:00:12
kurcze, szkoda, że atmosferę w sumie psuje jedynie właściciel @Rozczarowany. Nie wydaje mi się, by mnie to osobiście zniechącało, zwłaszcza, że mają b. ciekawe oferty i wydaje mi sie, ze kasowo są naparwde ok.
Zostaw swoją opinię o Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o. - Tychy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Protection Ochrona Mienia Sp. z o.o.