Opinie o Spektra security services w Katowice Uranowa 22

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Spektra security services. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Spektra security services o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Spektra security services w Katowice Uranowa 22

klvnkv

Do tego dowódca zmiany z nocki już nie powiem kto bo szkoda gadać nagaduje bezpodstawnie ,(usunięte przez administratora) Unikać takich ludzi szerokim łukiem

@klvnkv

Dodam jeszcze że jak było się z nim na nocce to tylko siedzi na monitorze z nogami w górze i sprawdza innych co robią a potem melduje dyrekcji a sam nie jest wobec nich ok. Inaczej to ka.uś i (usunięte przez administratora) . Dobrze że z nim nie robię i nie widzę jego odrażającej facjaty.

Jestem
@klvnkv

Wielki nad (usunięte przez administratora) kopalni co rządził szarą ciemną masą i ma 6000 pln emerytury i mu mało ! A do tego baba wyrąbała go z domu bo ślub wziął z monitoringiem ! Wstyd i hańba!

Cimcirimcim

Niestety tym rylom z kopalni się skończy eldorado bo nowa firma przejmując Obroki i Gliwìcką zostawi ludzi z grupami i da resztę swoich bo to Zakład Pracy Chronionej a tych śmierdzących obiboków ryli wywali na (usunięte przez administratora) za bramę:)

@klvnkv

Ja już prace mam nową i pracuje od trzech dni i mam więcej czasu dla siebie nie to co na Gliwckiej. Zrobić swoje i do domu przynajmniej nie trzeba czekać na drugą zmianę xd

Xyz
@klvnkv

A kogo to obchodzi? Pozbierać pety i do domu. Ja też robię i się nie chwalę. Trzeba robić na 500+ i resztę bandy.

klvnkv

Jak przyszochodze na rano do roboty to pan Waldemar K gapi się w ten monitoring nawet jak ludzi nie ma haha porażka że go oczy nie bolą ???? on się zachowuje jak dyrektor rządzi się obsada a wczoraj się mnie pytał o te opony on do mnie co to jest a ja mówię opony ????49 lat ma i nie wie jak opony wyglądają taki z niego dowódca ????????????????????

Jaś Fasola

Pani Dyrektor ! Mnie się też z Panią dobrze pracowało ! (usunięte przez administratora)

@Jaś Fasola

Janusz K. Dobrze wiem, że Ty to piszesz :-D mnie nie oszukasz.

@ciemna masa

Waldek zepsuł telefon i chciał zwalić winę na mnie Waldek K. To klamca i (usunięte przez administratora) i egoista jakoś ci to nie pyklo żeby zwalić winę na mnie niech ci się oczy zepsują od tego patrzenia z monitoringu pozdrawiam Klaudia

@ciemna masa

Jest takie powiedzenie,, pierdu pierdu będzie wiosna " Waldemarze K. Jak to jest być kapusiem donosicielem i sprzedawczykiem. Robiłeś to przy mnie. J(usunięte przez administratora)

ciemna masa

A to , że (usunięte przez administratora) Sobie popijales w pracy w drugiej budce xd

@ciemna masa

A to że wziąłeś flaszkę od (usunięte przez administratora). I ją wychlałeś ze mną w robocie z nogami na w wiadrze i jechałeś na bani do domu to co ! ? To było najlepsze ! Trzeźwy cieć to nie cieć! Zgłosiłeś ten fakt Dyrektorkowi!?

Sara
@ciemna masa

Uważajcie na tego kapusia (usunięte przez administratora) nikt go tam nie lubi. Takiego ciecia trzymają bo donosi. I z jego powodu ludzie się zwalniają. A potajemnie robi rzeczy których nie powinien i myśli że nikt tego nie widzi. A ludzie mają oczy i USZY!

Chuck Norris
@ciemna masa

Kocham Cię Ale uważaj na zakrętach! Są niebezpieczne i pełne szaleńców!

@ciemna masa

(usunięte przez administratora) kochany niektórych stać na piwko. Lepsze to niż kapusiowanie na pracowników (usunięte przez administratora). Ja uwielbiam zwłaszcza smakowe kupiłam sie duzoooooo :D i do boju kowboju ????????

@ciemna masa

Pamiętaj że od stwierdzania takich faktów są odpowiednie służby a co było a nie jest nie pisze się w rejestr a nie ty z tym przygłupim ROMANEM który przesiaduje z tobą co noc na portierni czego nie wolno robić. Patrzysz w ten monitoring i prosisz dzielnicowego w modlitwie o to aby nikt ci nie wlazł ! (usunięte przez administratora) A co z tymi autkami co zezwalasz na lewe parkowanie poza wiedzą DYREKCJI OBROKI a się dowiedzą i kasujesz za nie ! Bo ciągle ci mało i mało ! :)

@Jaś Fasola

A niech robi wydaje na głupoty ma trzy auta (usunięte przez administratora) się wkurzy i pieniazkow nie będzie jak i żywności będzie zjadał cynk i bananki

Klaudia

A tak poza tym doskonale wiem , że to ty piszesz Janusz K. I nie zwalaj winy na mnie bo wiesz Januszku ja pracowałam w sądzie na warszawskiej ponad pół roku chcesz to pokażę to co ty wypisujesz i jakie opinie tam mnie wszyscy znają a szczególnie kierownik sądu i mam tam znajomości także nie pyskuj mi tu bo mnie już zaczynasz denerwować tymi twoimi głupimi komentarzami

Ma Pan rację. Niestety ograniczenia ludzkie nie znają granic :) życzę powodzenia

A Pani życzę zdrowia przede wszystkim i rozsądku ponieważ na Panią były skargi w biurze i od pracownikow. Cieszymy się że mamy spokój A niebawem nastąpi całkowita wymiana. Dobrze ze Pani się ujawniła tutaj. To tyle z mojej strony Pozdrawiam Pani Klaudio :)

@Marta

Jak zwał tak zwał , a skargami się nie przejmuje Janusz doskonale wiem, że to Ty dd

Klaudia

(usunięte przez administratora) a w tej robocie są takie nudy że trzeba siedzieć na telefonie i książki czytać albo gapić się w auta jak jeżdżą ale ludzie tego nie rozumieją i od razu kapuja jeszcze znajdę pracę gdzie będę zarabiać po cztery koła (usunięte przez administratora)

Klaudia

Janusz Kozakiewicz. Nie strasz nie strasz bo się zesrasz i będzie (usunięte przez administratora) czuć wódka od ciebie aż u mnie w domu xd

Pixel

Masakra. Współczuję. Tym co mieli z taką do czynienia. Wszędzie znajdzie się specyficzny element. W końcu to ochrona ; / eh.

@ciemna masa

Janusz sam sobie odpowiada za mnie żeby zwalić winę na innych bo mu wstyd, że tak napisał a ja się nie dam cieszę się że już tam nie robię aż wstyd było z nim robić

@Klaudia

Tyś nie lepsza dziewczyno :) ty to narobiłaś nam obciachu. Zero roboty dużo gadki Papatki:):)

@Aneta

A właśnie , że jestem lepsza cieszę się , że już tam nie robię obciach , że (usunięte przez administratora)

@Aneta

Nie dosc że psuje w tej robocie to jeszcze zwalają na niewinnego człowieka

Obiektywni
@klvnkv

Nie ma nie winnych. Takie życie.

Szanowni Państwo. Min. Pani Klaudio prosiłabym o wyrażanie się z kulturą i samodyscypliną ponieważ to portal do wyrażania opinii o firmie A nie osobistych sprawach i zażaleniach. Nie jest to przedszkole ani grupy wsparcia. Ponieważ Pani już nie pracuje tutaj to tym bardziej. Z góry dziękuję

Obiektywni
@Marta

Zgadzam się z Panią w 100%.

@Marta

No właśnie Janusz a kto tu się wypowiada o mojej matce a za matkę to ty masz wj****jak cię spotkam

@Klaudia

Ciekawe ciekawe :) zgadzam się z opiniami innych że masz niepoukladane dziewczyno i krótko mówiąć jesteś obciachowa. Mnie by było wstyd. Widać jak się prezentujesz. Wcale się się nie dziwię m... powodzenia

Dziękuję wzajemnie panie Januszu K. Xd

Aneta

Odradzam roboty w tej firmie. Nie płacą jak należy. Z początku niby było ok ale potem wyszło.

@Aneta

Pani Anetko dobrze powiedziane już panią lubię

Jak oceniasz przebieg rozmowy rekrutacyjnej w firmie Spektra security services? Jakich rad mógłbyś udzielić osobie, która rozważa skorzystanie z zaproszenia na spotkanie w tym miejscu? Czy poleciłbyś jej, a może odradził wykorzystanie szansy?
logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna

Jaka umowa obowiązuje w Spektra security services podczas okresu próbnego?

klvnkv

Nie polecam tej firmy , straszą dyscyplinarkami, jak się więcej przepracuje nie godzin dostaje się tyle samo tyle ile się powinno, starsi faceci zarywają do młodszych dziewczyn , wtrącają się w nie swoje sprawy , nie dadzą nam własnego życia , a jak się ma wolne to każą przyjść do pracy

Rocky 16
@klvnkv

Zgadza się bo tam na gliwickiej 234 jest taki erotoman pisarz sms który nie daje mojej dziewczynie spać i nagrywa do niej. A chodzi ubrany jak (usunięte przez administratora) obwieszony złotymi ketami różowymi koszulami fioletowymi spodniami czerwone buciki ! I to jest wizytówka firmy spektra na Gliwickiej 234

Klaudia

Ja za drugą wypłatę dostałam stoweczka za smieciowke o jaki wstyd to sprzątaczki więcej zarabiają

Odpowiedź

(usunięte przez administratora)Zadajesz pytanie na które sama sobie odpowiadasz!?

Lolita

Najgorszy to jest ten Waldek. Z maniom wyższości prowadzącego i dowodzącego. Palma mu odbiła bo w domu nie ma nic do powiedzenia za to w robocie chociaż porządzi!!!!

@Lolita

Waldeczek i Mareczek oni są najgorsi pasują do siebie idealnie pozdrawiam ochrona

@Lolita

Oj Tak! Ciągle mu mało. I gnębi ludzi. A podobno tej firmy już nie chcą z powodu tego kapusie i (usunięte przez administratora) co też tam robi. Uważajcie ludzie:) Powodzenia

Neutralny

Dobrze (usunięte przez administratora)że się zwalniasz z tej Gliwickiej 234 bo wiem jak się pracuje ze świrami I czubkami. Męska decyzja. Cichy obserwator Obroki ( wiesz kto ) Powodzenia

Czy można liczyć w Spektra security services na prywatną opiekę medyczną?

Wielki

Tak ! Można! Bierze się 200 pln i udaje się do właściwego specjalisty! A po twoim pytaniu widać że potrzebujesz Psychiatry! Gdzie ty żyjesz ?! W Szwecji ?!

Aneta

@Znajdek skąd wiadomo, że ostatnia pensja jest ucinana? Masz pewne źródło czy też sam w Spektra security services pracowałeś? Pamiętajmy, żeby komentować zasadnie i merytorycznie, z poszanowaniem innych osób/przedstawicieli danego przedsiębiorstwa. @Kompozytor nie możesz nikogo obrażać na forum. Jest tu regulamin i takie wpisy mogą zostać usnięte.

Znajdek
@Aneta

Poszukaj głupszego od siebie i wtedy prowadź z nim dyskusję w ten sposób.Powodzenia.

Znajdek

Tak jak już ktoś powiedział czy napisał.W firmie Spektra jej właściciel ma jedną niezmienną zasadę.Ostatnia pensja się nie należy lub co najwyżej jest oskubana równo,a tak zwany depozyt to kieszeń właściciela.

Ewelina

Zastanawiam się dlaczego tak rzadko piszecie? Dobrze się pracuje?

Kompozytor

Firma beznadziejna.Prezes,ale ten stary to oszust i cham nielubiany przez wielu.Liczą się dla niego tylko pieniadze i wykorzystywanie ludzi,pracowników.No i te dwie "piękne" panie w biurze tzn Kabel nr 1 i Kabel nr 2.No ,ale ten kto sprowadza oszustwo i kablowanie to od tego samego zginie. Omijać tą firmę i nie zatrudniać się na żadne stanowisko.Chamstwo,kablowanie i oszukiwanie.

Aneta

@RONALD pytania, które zadaje maja na celu rozwianie wątpliwości, jakie pozostają po niektórych komentarzach. Wszystkie są bardzo pomocne, jednak to konkrety są najważniejsze dla potencjalnych pracowników Spektra security services. @Kobieta jak długo pracowałeś w tym miejscu? Co firma w takim razie mówi - jak komentuje - brak wypłaty odpowiedniego wynagrodzenia?

Idiota.

Kobieta

Towarzystwo z pod ciemnej gwiazdy.Mnie nie wypłacili pieniędzy za pracę.Okradają ludzi a na sprzątaniu się nie znają. Na Denso się na nich poznali. Nie polecam.

Ślązaczka

Śmieszna firma.Pracowalam w niej (usunięte przez administratora) organizacyjny.Nie polecam.Ludzką pracę mają w czterech literaci.

Aneta

@Kacper a możesz w takim razie napisać na forum - jakie to jest Twoim zdaniem zdanie i w zasadzie najważniejsze - co je spowodowało? Jak rozumiem zarówno Ty, jak i @RONALD powieści wiedzę na ten temat. Możecie napisać coś więcej?

@Aneta

No w życiu !Nic więcej.Na razie wystarczy...tej PRAWDY o Spektrze ....a w ogóle co to za sonda i idiotyczne pytania?Napisano prawdę o Spektrze to przyjemnej konsumpcji tej Żaby,ala opinie o Spektrze Katowice. Smacznego z dodatkiem mułu rzecznego.

Rybak

A Starego Prezesa to z Dębowych w Katowicach pogonili bo już go mieli dość. Jego mieli dość bo pracowników 90 procent zostawili.

Kacper

Ha ha ha ha .Na Denso to jakość usługi świadczonej przez Spektrę tzn tzw.sprzątanie,pracę gospodarcze było bo już nie jest na poziomie poniżej mułu rzecznego.Jak ktoś chce poznać referencje o firmie Spektra to przed Broń Boże podpisaniem umowy niech skontaktuje się z menagerami Denso.

RONALD

Na obiekcie Denso w Tychach firma Spektra pokazała "klasę " tzn żeby było jasne pseudoklasę.

Aneta

@Andrusza tu nie chodzi o testowanie, a o pełny obraz sytuacji. Dla forumowiczów, którzy szukają pracy to konkretne informacje są najważniejsze. To, co Tobie bardzo przeszkadza dla innych może okazać się nieistotne i odwrotnie. Tylko szczegółowe opinie mogą pomóc w podejmowaniu decyzji zawodowych.

Zostaw merytoryczną opinię o Spektra security services - Katowice

• Jak się pracuje w Spektra security services?

Zobacz opinie na temat firmy Spektra security services tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Spektra security services?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 25, z czego 14 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Spektra security services