Opinie o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. w Sosnowiec

Czy ta agencja jeszcze prowadzi czynnie działalność? nie widzę nawet już zapytania z tego roku, chociaż może to też dlatego ze na te zeszłoroczne nikt nie reagował? Nie mogę odszukać ofert na necie a przeglądam okoliczne agencje właśnie. mam tu czego szukać?

Roman Nowy wpis

Może ich nie ma. Ciekawe czy są opłacane na umowie zlecenie składki na ZUS i Fundusz Pracy konieczne bardzo do zasiłku i emerytury. Jeśli nie płacą takich składek to nie warto dla nich robić.

@Roman

A w jaki sposób można to sprawdzić tak dmuchając na zimne? Ja już wcześniej oferty dla pracowników ochrony od nich nie mogłem się dopatrzyć więc odpuściłem. Wiadomo jaki jest mail jakby ktoś chciał cv wysłać? nie widziałem go w zakładce z kontaktem

Kandydat Nowy wpis

Mam pytanie,nie mogę się dodzwonić do tej firmy,czy może ktoś mi powie jak oczywiście wie czy są tam jakieś przyjęcia.Z góry dziekuje.

W jakim systemie wypłacane jest wynagrodzenie w firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. na Pracownik Ochrony? 16 marca ogłoszenie na Lento.pl.

Romek

Spróbować można ale nie warto za taką kasę (usunięte przez administratora) śmiechu a kręcą jak się tylko da,własciwie nie wiadomo jak rozliczją

Izabela
@Romek

Czyli ogólnie nie jest źle, tylko kasa jest problemem? A zdradzisz ile można tam zarobić? ;) No i jak to nie wiadomo jak rozliczają, nie ma jasnych zasad na umowie zapisanych?

adam
@Izabela

Nie jest żle tylko kasa jest problemem ? - interesujacy wpis ,czyli jest dobrze ? tam nigdy nie było dobrze a ludzi zawsze rolowali na forsie, to jest dziod omijać i uciekać z krzykiem

Z ilu etapów składa się proces rekrutacji w firmie Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.? Czy rozmowa kwalifikacyjna przebiega w pozytywnej atmosferze? Pracodawca umożliwia pracę w trybie zdalnym? Podziel się swoimi wrażeniami ze spotkania z rekruterem.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości

Jak firma Argus może zatrudnić tak szpetną kobietę o imieniu K.K, postrach wszystkich Biedronek, dzieci się jej boją a krzywe rude zęby przypominają kasownik. Laskę tą wyrzucano za zdradzanie tajemnicy służbowej gdzie stale opłakiwała się w rękach swojego partnera 60 letniego dziadka z grupy. Współczucia dla firmy Argus za zatrudnienie manipulantki.

K. K.
@Marek

Witam. Ciekawych rzeczy się o sobie dowiaduje na portalu, który raz na ruski czas odwiedzam. Pan mnie nie zna i niech nie ocenia. A po drugie nie ocenia się ludzi po wyglądzie. Nikt nie jest idealny. Nikt mnie nie zwolnił za zdradzanie tajemnicy służbowej ani nic takiego nie było. Zwolniłam się z innych powodów, których nie musze tu opisywać. Miałam powody do tego. Nie znał Pan sytuacji i głupoty Pan pisze albo raczej ktoś kazał Panu to napisać. Niech sobie Pan sprawdzi słowo szpetny ponieważ tak nie wyglądam. W manipulacji i w kilku innych rzeczach w tej firmie były inne osoby, ale zostawię to bez komentarza. I ciekawe ile Panu zapłacono by tak oczerniać ludzi, których się nie zna?

Baca
@K. K.

Widzę że byli pracownicy sobie cisną. K.K nie przejmuj się głupimi wpisami wiemy jak było ,może osoba która to pisała to nie jest Pan tylko Pani zastanów się dobrze.

Wiktor
@Marek

Marek kopę lat ty dalej w tym (usunięte przez administratora)

adam
@Marek

i dlatego sprzedaz spada w tym sklepie

zyta

Zły adres. Są w Warszawie Gowork wprowadza w błąd.

baca
@zyta

Nie Gowork wprowadza w bład Tylko firma wraz z prezesem uciekła do Warszawy zmieniając tel. nie informując klijentów. Czyżby bali się czegoś lub kogoś.....:)

Daria_SeksPupa_z Zawiercia

Ta firma istnieje jeszcze bo zdajsie w skarbówce widziałam logo. A chciałabym pracować w ochronie mam 2 gr inwalidzką i niedługo dostanę jeszcze grupę 1. Szukam ciekawej pracy.

Kadry
@Daria_SeksPupa_z Zawiercia

Proszę o pohamowanie negatywnych wpisów kolesi i byłego właściciela. Jesteśmy i fala hejtu nas nie zaleje. Kto u nas pracował i pracuje problemów z kasą nigdy nie miał.

Daria_z Zawiercia
@Kadry

Nie sądzę żeby mój wpis był negatywny a już na pewno nie byłam pracownikiem Herosa. Szkoda że pisząc komentarz nie obrażający nikogo ktoś kto czyta interpretuje go odwrotnie. to jedna sprawa a druga sprawa chciałam zaznaczyć, że nikogo nie hejowałam w tym komentarzu. Dziękuję i pozdrawiam serdecznie.

Juhas
@Kadry

Masz rację ja pracuję 3 lata i nie mam problemu z wypłatą jest wypłacana między 15 a 20 dniem miesiąca

Były Rambo z Ochrony
@Juhas

Ale czy firma płaci składki na ZuS i Fundusz Pracy na zleceniu bo moja poprzednia firma ochraniarska przez 5 lat pracy ani złotówki na te świadczenia nie zapłacili.

sylwek
@Kadry

Wszysko super ? tylko ludzie robią na czarno i dzięki temu możecie ich kiwać na kasie łachy,,,,,, jedne, robiłem to wiem i moi koledzy też to nie wciskajcie kitu ludzią że tak fajnie bandazłodzieji na czele z prezesami

Filon
@sylwek

Bo byłem pracownikiem i to prawda,a tym na umowę zlecenie ciągle płacą z opóźnieniem

Jolanta Pupcia

Czy są aktualnie jakieś przyjęcia do firmy? Coś martwe to forum jest w porównaniu z Solidem czy Konstalem.

Wiktor

Mam mieć robioną witrektomię przez pracę w systemie 24h na ochronie czy taki zabieg jest bolesny.

Mam doświadczenie w pracy jako Fizjoterapeuta. Myślicie, że firma Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. będzie w przyszłości potrzebować takich pracowników?

jacek

Ale bzudry piszesz

Janusz

są przyjęcia do firmy no i czy firma istnieje? Nikt nie pisze na forum chyba ją zamkli trzeba do konkurencji iść.

Aleksandra
@Janusz

Firma istnieje :P A co do przyjęć to tez mnie to ciekawi, moze warto wyslac swoje cv na email podany na stronie? No faktycznie pusto tu, fajnie jakby jakis pracownik się wypowiedział..

Janusz
@Aleksandra

Przeczytałem wcześniejsze komenże i cjekawi mnie czy to prawda co tam piszą o niektórych akcjach

andrzej

straszna kiła,ubrania robocze po nieboszczykach a buty z grzybicą potem wszyscy się drapią zamiast pilnować obiektów

Jacek
@andrzej

Rozumiem, że zapewniane przez firmę ubrania mogą być poniszczone, mocne zużyte, ale żeby porównywać je do ubrań po nieboszczykach? Chyba nie uważasz, że jest to w porządku? Zawsze można poprosić o lepsze albo w ostateczności kupić sobie własne jeśli tak bardzo to przeszkadza?

Ślązak
@Jacek

Ale niestety to prawda ciuchy używane mocno po jakimś brudasie mającym kto wie może adis

zygmunt

kiedyś płacili 3 zł na godzinę ,jak rządy się zmieniły trochę się poprawiło chyba 5 zł rewelacja

Jacek
@zygmunt

3 zł na godzinę? To chyba nie w tych czasach? Albo sobie żartujesz? Przecież minimalna krajowa to teraz 17 zł brutto? To by było nielegalne ...

zygmunt
@Jacek

proszę pana w przypadku tej firmy trudno mówić o jakiejś legalności czy uczciwości ,kolegę zwolnili bo zachorował i jeszcze skubneli połowę wynagrodzenia z ostatniej wypłaty taka to legalność.

Ramona Diego

Chyba nie istnieje ta firma już. Nikt się nie wypowiada na forum od dawna

jacek

pracowałem na czarno mój błąd tam dużo ludzi pracuje na czarno nie wiem dlaczego falecki powinien siedzieć ten (usunięte przez administratora) i przekręt

Baca
@jacek

Kolego a w jakim okresie tam pracowałeś.

JankoMuzykant

Chciałem przeprosić swoich byłych kolegów z ochrony gdyż dwa lata temu jak pracowałem to plułem do firmowego czajnika zwłaszcza jak miał mnie zmieniać czterdziestoletni donosiciel. Pozdrawiam serdecznie

tomek
@JankoMuzykant

nie ma co przepraszać pewnie cherbata była lepsza ja oglądałem filmy dla dorosłych i robiłem co innego do tego czajnika i w tedy cherbata była gęściejsza szkoda że prezes Falecki nie pił z tego cherbaty

Jaki dress code obowiązuje w Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.?

Były Stóż

Nie polecam ciuchy używane po nie wiadomo kim.

Kacper

Dostajecie cały ubiór za darmo?

Lenka
@Kacper

Ubiór to używane po jakimś brudasie rzeczy. W konkurencyjnych agencjach mają nowe ubrania w Herosie Nie.

JankoMuzykant

Ups to nie to forum zapomnijcie o komentarzu powyższym.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.? Chętnie zatrudniają?

Były pracownik Konkurencji

Odpuść sobie takie firmy ochroniarskie nie płacą świadczeń na ZuS i Fundusz Pracy. 5 Lat pracowałem dla konkurencyjnej firmy ochroniarskiej ani zł na te świadczenia (istotne do zasiłku) nie zapłacili. W Herosie jest tak samo jak w każdej innej firmie. Nie POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 12.

Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.

Agencja Ochrony Heros Sp. z o.o.