Opinie o Dgp Security Partner Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dgp Security Partner Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dgp Security Partner Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dgp Security Partner Sp. z o.o. w Katowice

Firma z typu krzak, (usunięte przez administratora) na urlopach, póki pracujesz zgadza się ale jak odchodzisz ostatnią pensje zaniżają, za urlop placa mniej niż się należy, nie można się z nikim dogadać jedna wysyła do drugiej w biurze, gubią dokumenty typu świadectwa pracy żeby liczyć urlop, 3 razy wysyłałem, gubią zdjęcia, a i wypłatę też trzeba pilnować, jednym słowem kanał ściekowy, pracowałem w wielu firmach ale ta to (usunięte przez administratora)

Robert.gamski
@Marcin

Kolega ma całkowitą rację. Ja miałem również taką samą sytuację.

Koleś

Pracuję w w/w firmie prawie 4 lata na umowę o pracę i dopiero teraz dotarła do mnie "wiadomość" o tzw. "wczasach pod gruszą" i że są pieniądze za ten czas urlopu - dodatkowo !!!??? Wiadomości ta jest "skrzętnie" skrywana co roku, przez "Kadry"...a tylko nieliczni mają do niej dostęp ???

Kanu
@Koleś

Witam, czy są jakieś profity w firmie tak jak karta Multi sport, czy wynagrodzenia są na czas? Chciałbym się zatrudnić w tej firmie i dlatego pytam. Dziękuję za odpowiedź

Dgp Security Partner Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Ochrony w Celestynów. Jeśli wiesz, jak wygląda ten proces, podziel się swoimi wrażeniami. Mogą to być cenne informacje dla osób, które rozważają pracę w firmie.

SUFO
@Seba

Tak , w elblągu jako SUFO dostajemy 21 zł żekomo z godzinami nocnymi.

Luiza Nowy wpis

Hej, jak jest teraz oferta na sprzątanie na zleceniu oczywiście i piszą w niej ze robi się w godzinach od 8 do 12 lub 18 do 21 na zmiany przez 7 dni w tygodniu to można zrobić tak ze pracuje się tylko na te pierwsza czy raczej ciężko jest się dogadać? Tak byłoby mi po prostu wygodniej

Koleś

Jack
@Koleś

Ile zarabia się na sprzątaniu łaźni na cały miesiąc czy może mi ktoś napisać

misiek
@Koleś

kolego nie podniecaj sie bo duzo nie dostaniesz

Losa
@Koleś

A to jako pracownik powinieneś znać swoje prawa , no ale co się spodziewać Wam najlepiej jakby wszystko na tacy podano , a żeby tak poczytać samemu , dopytać i się dowiedzieć to raczej ciężko?

@Losa

A to wgl możliwe, żeby ludziom takich rzeczy nie ogłaszali? To jakie jeszcze inne benefity aktualnie tutaj przysługują?

Robert 45
@Koleś

Wszystko co jest napisane powyżej, niestety jest prawdą. Jest to(usunięte przez administratora) firma żerująca na grupie inwalidzkiej. Zaniżają stawki godzinowe. Nie dają nam żadnego socjalu. W upały nawet wody mineralnej jeszcze nigdy nie dali. (usunięte przez administratora). Po prostu (usunięte przez administratora) nie firma.

@Koleś

Spało Ci się spokojniej, bo o kasie można zapomnieć

Kanu Nowy wpis
@Koleś

Witam, czy są jakieś profity firmie np. karty Multi sport itp.? I jak zwykła tam czy są na czas?

Kanu Nowy wpis

Robert.gamski Nowy wpis
@Marcin

Kolega ma całkowitą rację. Ja miałem również taką samą sytuację.

Roksana

Hej, tato na ochronie wiem ze będzie pracy szukał i z ciekawości oglądam oferty. przyznam, że nie znam się za dobrze a zaciekawiło mnie to ze jak teraz są dodane dwa ogłoszenia to w jednym jest napisane „dopuszczenie do posiadania broni” a w drugim „dopuszczenie do broni” czy w ogóle jest jakakolwiek różnica?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dgp Security Partner Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Koordynator ds. Zarządzania i Bezpieczeństwa Nieruchomości
Katowice
Imar Service Group Sp. z o.o.

Oprócz ofert dla pracowników ochrony zauważyłem, że są też wystawione te dla instalatorów. Przyznam, że nie mam doświadczenia ale okazuje się, że jest też oferta dla osoby poczatkującej. W jaki sposób byście ocenili takie przyuczenie? Dopiero się rozglądam

XYZ

Z tego co słyszałem od pracowników -najniższa krajowa +- 1 zł i ponad 20 km. spaceru po nie utwardzonych odcinkach obchodu w trakcie doby .

Seba
@XYZ

Jeżeli 23z groszami na godzinę na umowę o pracę to dla was dobra stawka to jest jeszcze gdzieś gorzej. Oczywiście te 23 z groszami to jest brutto

@TMP.PL
@XYZ

To się zgadza tak samo z płaceniem za nocki tak i na niekturych obiektach dowódcy ochrony są niedokońca kompetentni np. WNMŁ w gliwicach tam dowódca krzyczy na każdego nie można mu nic powiedzieć a jak się zgłasza jakiś problem podczas pracy to też ochrzan mimo iż jak finalnie się okazuje to co się zgłasza jest dość istotnym problemem wymagającym natychmiastowego rozwiązania. Co do pana artura z poprzednich opini to żeczywiście naprawde dobry człowiek. Niestety chyba jedyny a wracając do nieutwardzonych dróg to żeczywiście jest tragedia w niekturych miejscach przykład kopalnia śląsk tam jak człowiek idzie w patrol to około godzina drogi po torach kamieniach błocie itp. Mało tego teren nie oświetlony a latarke trzeba mieć swoją bo ta na obiekcie nie daje rady. Po za tym na trasie można spotkać lisy wilki dziki skunksy i zaskrońca rybołowa który to jest jadowity, środki zaradcze na tą zwierzyne, brak no chyba że sobie sami kupimy, do tego buty które dostaje się od firmy najtańsze buty "taktyczne" które to nawet miesiąc w takich warunkach nie wytrzymają, ja tam użytkowałem amerykańskich wojskowych butów które to kosztują w granicach 800 zł a i one ledwo żyły po pół roku i to było latem, co do reszty ubrań to bez uwag ale no umówmy się za wyrzej wymienione warunki pracy powinno być płacone minimum 5-6k miesięcznie do łapy a nie 3500 bo za taką kwote to można wykonywać dużo mniej wymagającą prace. A potem się ktoś dziwi że pracownicy mają gdzieś pilnowanie tego co powinni. Wniosek z tego prosty pracować tylko na obiektach gdzie się siedzi na (usunięte przez administratora) i ewentualnie 2 razy przejdzie po małym placu bo reszty nie ma co tykać nie za te pieniądze

SUFO
@Seba

Tak , w elblągu jako SUFO dostajemy 21 zł żekomo z godzinami nocnymi.

Możecie jeszcze raz mi skonkretyzować strefę socjalna? nie ma tak, że każdy pracownik ma dostęp do toalety i tak dalej? po prostu zastanowił mnie ten wątek, w którym przytaczano załatwianie potrzeby poza obiektem. Wszystkie socjalne standardy są zapewnione?

Byłem pracownikiem tej "firmy", teren ciężki: błoto, śnieg itd., a mimo tego, nie dostałem odpowiednich butów. Mieliśmy siedzieć w kontenerze 2×2 m., brz prądu, wody i oczywiście bez WC. Koordynatora nie widziałem na oczy, przez kwartał, dokumenty podrzucał na wartownię, kiedy mu pasowało. I największe (usunięte przez administratora) to szkolenia, dawał listę szkoleń do podpisu, a naprawdę, nic takiego nie miało miejsca. A w razie czego, ty zostałeś przeszkolony, i ewentualną odpowiedzialnością obarczą Ciebie.

@007

Jaka winą można było obarczyć pracownika? do tego interesują mnie te wspomniane dokumenty czy na nich deklarujesz, że faktycznie wina może leżeć też po twojej stronie? nie można się jakoś przed tym zabezpieczyć lub tego obejść? A co do szkoleń to czy niektórzy organizowali je sobie na własna rękę?

Ja pracowałem w tej "firmie", i nie mieliśmy NIC, co jest niby oczywiste. Nie tylko WC, ale nawet dostępu do bieżącej wody.

Gronek

Witam jakie są stawki na pociągu JC . Proszę o odp pracowników z różnych tras w Polsce.Dziekuje i pozdrawiam.

xyz

Nie płacą za godziny nocne

@xyz

W jakim sensie piszesz to, że nie jest płacone za godziny nocne? Czy możesz się do tego szerzej ustosunkować? W niektórych ofertach teraz podają ze są opcjonalne zmiany 24 h. wiec jak wtedy wszystko zostanie podliczone?

Proste. Masz dwie umowy. Na umowie o pracę pracujesz od 7 do powiedzmy 15 , a reszta to zlecenie i mają (usunięte przez administratora) na ciebie.

Asia

Tylko, że do tej drugiej umowy to nikt Cię w zasadzie nie zmusza? Weźmiesz to weźmiesz, a jak nie chcesz to nie? bardziej jednak wyjaśnijcie kwestie tego, że ma być cos niepłacone. O co chodziło z tymi godzinami nocnymi? Na zleceniu nie liczą wyższej kwoty?

Słyszeli państwo o rekrutacji na stanowisko pracownik ochrony w Tucznawie Strefie Ekonomicznej? Podobno firma ma przejąć kontrolę w nowowybudowanej fabryce separatorów do baterii litowo-jonowych. Jaka jest atmosfera w pracy i jakie stawki godzinowe? Słyszałem że 27.70 brutto na start.

Magda B.

Pracowałam w DGP u Pana Artura. Wspaniały człowiek zawsze można z nim było porozmawiać, Bardzo ludzki kierownik, świetna osobą. Jeśli chodzi o firmę to bez zastrzen. Wylata zawsze na czas nigdy nic mi nie brakowalo. Pozdrawiam, będę polecac

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Dgp Security Partner Sp. z o.o. dla potencjalnych kandydatów? Na Lento.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Ochrony.

????

No z paralizatorem to jeszcze nie pracowałem, a właśnie wypatrzyłem taka ofertę na ochronę. Widnieją w internecie także te bez niego. Nie wpływa to na wysokość stawki czy może jednak? Od jakiegoś czasu nie ma już tu opinii ale widzę po poprzednich, że znalazły się również takie odradzające. Czy do dziś tak właśnie jest?

Witam. Poszukują ludzi pod Poznań do pilnowania obszarów leśnych, cieków wodnych. Na jakie zarobki można liczyć? Przez telefon obiecują dużo.

Bianka
@Kandydat

Hej, minęło trochę czasu, nikt nie odp ale może byłeś na rozmowie? Dasz znać przy okazji ile było oferowane, że stwierdzasz, że dużo? zastanawiam się czy firmy nie podesłać komuś, stad pytania. Jakie standardy pracy występują tam na miejscu?

xddd

Brak płatności za l4 przy umowię o pracę Pan Adnrzej. S nie widzi problemu i pyta ale o co chodzi i w czym problem? Kołek na pociągach ludzie bez kwalifikacji Morawsko tak samo brak wynagrodzenia

@Pracodawca dlaczego na umowę o pracę oszukujecie z płaceniem l4 drugi miesiąc? sprawa będzie zgłoszona do odpowiednich instytucji. Ogólnie nie polecam na pociągach dziadki 75 lat bez kwalifikacji.

bayer

Od lipca 2022 co miesiąc (usunięte przez administratora) ludzi z wypłaty twierdząc że to wina Polskiego Ładu. Zatrudnili od czerwca KREATYWNĄ księgową!!!!!! Po obniżce podatku prze (usunięte przez administratora) zagarnęli sobie pieniążki pracowników. Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!

Alicja
@bayer

Skąd Ty niby masz informacje, na co dokładnie przeznaczyli pieniądze w księgowości? Jakaś kontrola tak orzekła?

Dorota

Twierdzisz, że na dzien dzisiejszy miały one miejsce? jakich wyników niby sie spodziewasz i jak sami pracownicy mieliby reagować na tego typu zdarzenia, to w trakcie pracy miałoby miec miejsce?

Dorota

Z tym że odnośnie czego nie powiedzieli Ci prawdy, że taka reakcja w związku z odejściem wynikła? to ilu w praktyce może być tych starszych stażem pracowników? Jakby nie patrzeć firma działa od 2002 roku

XXX

Nie polecam tej firmy , zwłaszcza pracy w ochronie pociągów Intercity. Pan S ,to największy kłamca jakiego znam .Zero moralnego kręgosłupa . Szkoda nerwów na tą firmę. Wychodzą z założenia że obiecać można wszystko (usunięte przez administratora)

@XXX

tak z ciekawości to co konkretnie zostało Ci powiedziane, że odczuwasz tego typu rozczarowanie? podkreślasz przy tym lokalizację, czy ona dodatkowo wpływa na warunki zatrudnienia, ją odradzasz? jakie inne w razie czego w ostateczności można polecić?

Jaka jest kultura pracy w Dgp Security Partner Sp. z o.o.?

Dorota

Pytanie tylko z czego wynikały te wspomniane prośby? Czy zbyt dużo osób w tej intencji przychodziło wcześniej i stąd tego typu efekt? co do samej kultury pracy jak ona się prezentuje pomiędzy współpracownikami? jakich relacji aktualnie można oczekiwać?

Zostaw merytoryczną opinię o Dgp Security Partner Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Dgp Security Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dgp Security Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dgp Security Partner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dgp Security Partner Sp. z o.o.