logo Zakład Ochrony Mienia EDAR

Zakład Ochrony Mienia EDAR

Katowice

Opinie o Zakład Ochrony Mienia EDAR

super 2010-08-20 08:47:49
zaklad edar polecam,wywiązuje się z wszystkiego,o pracowników dba.Wynagrodzenia są w terminie wyplacane.Całe kierownictwo to świetni ludzie.POLECAM TEN ZAKŁAD.
anonim 2010-09-08 12:35:33
super - 2010-08-20 08:47:49

uczciwy pracodawca takich jest mało....
Kipek 2010-10-17 20:02:39
co to za bzdury że Edar to dobra firma, jeżeli pracuje sie po 16 godzin,a na dyżurce nie mozna miec ani radia a już nie mówiąc o telewizirze mozna [usunięte przez moderatora] dostac od samego siedzenia ,a na dodatek jezeli na zmianie jest sie samemu, pozdrawiam zadowolonych.
PRACOWNIK 2010-11-16 19:18:08
KOLEGO W DOMU MOŻESZ SOBIE OGLĄDAĆ TV i SŁUCHAĆ RADIA A W PRACY MASZ WYKONYWAĆ SWOJE OBOWIĄZKI! JEŻELI CI TAKA PRACA NIE ODPOWIADA TO POSZUKAJ SOBIE INNEJ JEST DUŻO INNYCH FIRM KTÓRE TO TOLERUJĄ.

[usunięte przez moderatora]
AGENT OCHRONY 2010-11-16 19:21:17
ZGADZAM SIĘ Z WYPOWIEDZIĄ KOLEGI W 100% J/W.
RAQ 2011-07-08 22:11:26
Czy mógłby ktoś napisać, jak w praktyce wygląda robota w Edar? Podobno mają tylko budowy (duże, małe?), i co? Jedna osoba na stanowisku? Trochę to dziwne.
Proszę o świeże informacje.

Pozdrawiam
VIP 2011-08-24 08:31:47
FIRMA EDAR DZIAŁA NA TERENIE CAŁEJ POLSKI MAJĄ DUZO OBIEKTÓW POD OCHRONĘ NIE TYLKO BUDOWY.
JEŻELI KOLEGO CHCESZ TAM PRACOWAĆ TO MUSISZ SPEŁNIAĆ WYMOGI POSTAWIONE PRZEZ NICH SPRAWDŹ STRONĘ...

WWW.ZOMEDAR.PL
Dariusz 2014-10-25 16:03:40
Firma bardzo fajna,Kierownik (usunięte przez administratora)super, pracuję już 3-lata nigdy nie miałem kłopotów ani z Panem Prezesem ani z Kierownikiem,POLECAM WSZYSTKIM
latajoncy-ptok 2014-11-06 17:36:36
jest jak jest--lepiej nie będzie ---a jak kto chce złota niech szuka gówna w polu----ha ha haa 1680---brutto jak wszadzie
pogan 2015-01-10 19:21:49
firma morze i dobra tylko jedno ale---musisz dobrze donośić na kolegów z pracy no i pić alkohol w czasie służby ewentualnie przyjść do pracy na służbe nawalony a potem dopić śię -wtedy jesteś wzorowym pracownikiem -uczciwość niejest brana w tej firmie pod uwage--przekonałem śię na sobie---sory taki klimat
pogan 2015-01-10 19:25:35
to ja Pogan jeszcze chce dopisać na obchody też nietrzeba chodzić ci co mają to w (usunięte przez administratora)u prezesa mają fory ten uczciwy wynocha z pracy -----morzna domnie oddzwonić
Wkurzony 2015-01-29 20:43:12
Firma Edar proponuje stawkę na umowie 7,70zł za godzinę brutto.Z tego nie wychodzi najniższa krajowa.Więc na pasku do wypłaty jest coś takiego jak dodatek wyrównawczy do najniższej krajowej.Np:168 godzin razy 7,70zł=1293,6zł.Więc musi dodać 386,5zł dodatku.I wychodzi 1680zł.Ale nadgodziny płaci ze stawki 7,7zł czyli ze stawki niższej niż realnie wychodzi 10zł.Więc nadgodziny wychodzą tak jak zwykłe.Ale ostatnio Edar nie płaci za nadgodziny więcej jak 7,7zł.Pozdrawiam wszystkich oszukanych przez tą firmę.
Brzeźińka 2015-01-29 20:51:31
A i jeśli liczysz na urlop w lato to nie licz za bardzo.Przyzwyczaj się że w lato to dostają wybrani.Ale jeśli lubisz jeździć na nartach i Cię stać na to przy głodowej pensji z Edaru to przygotuj się na dużo wolnego w zimie:>
Brzeźińka 2015-01-29 20:55:02
Nigdy nie przychodź na nadgodziny w tej firmie!!!!!!!!!!Za godzinę nadgodzin zarobisz 7,7zł brutto czyli na rękę coś z 5zł to tyle co zarabiają złomiarze na kilogramie puszek.A w lato kilogram uzbierają w pół godziny.
Kolega 2015-02-07 11:46:17
Kolego pogan. Po pierwsze to polecam kupić sobie słownik języka polskiego, a po drugie skoro by było tak jak piszesz to ty pierwszy byś się trzymał takiej pracy rękami i nogami.Proponuję ze swoim zaangażowaniem i wiedzą przyjąć się do innej firmy i tam się wykazać swoją uczciwością, choć sądząc po z palca wyssanym nieprawdziwym opisie, z uczciwością u ciebie nie najlepiej.
trator 2015-05-19 16:19:01
Co ty gościu wypisujesz?w ochronie jestes zatrudniony legalnie na umowe o prace, bo tak w tej firmie zatrudniają.jak sie nie podoba to idz sobie do jakieś firmy kogucik za 5 zł. płatne do reki a nie grzesz tutaj
tacos 2015-05-19 16:22:30
Z tego co wiem to w edarze nie ma nadgodzin.Bzdury wypisujesz.Pewnie Cie zwolnili i sie mścisz..........
salvatore 2015-05-19 16:25:44
Firma solidna ,dba o ludzi, zatrudnia za umowy o prace,zawsze kaske mam terminowo płaci za pranie odziezy nawet,pracowałem w różnych firmach, ale od kilku lat trzymam się tej firmy
dada 2015-06-27 16:03:01
Firma naprawdę bardzo w pożądku,aż miło się pracuje, a ty cieciu POGAN walnij się w czachę zanim coś napiszesz,wnioskując po tym co napisałeś o Firmie EDAR to myślę iż napewno masz jeden zwój mózgu od kury.CO ZA IDIOTA Z POGANA
seba 2015-06-27 16:10:11
Kolega dada ma rację naprawdę trzeba mieć jeden zwój mózgu więcej od kury!POGAN lecz się na nogi bo na głowę za późno, powiedz kto cie spłodził a cię pomszcze!
srajda 2015-07-24 17:33:49
cztste brednie----ale dużo prawdy -urlopy latem dla pupilków - zero dbałości o pracowników---sreje dreje
Henio 2015-12-01 21:36:30
Witam.Pracuje w Firmie już bardzo długo na posterunku xxxx . koordynator jest ustawiany przez pracowników, nie ma swojego zdania, powinni go wypier......dolic,
oj PREZESIE zastanów się kogo zatrudniasz jako koordynatora.
:) 2015-12-04 19:30:14
Tak długo w firmie, a nie umie sobie koordynatora ustawić...:) Może czas zajęcie zmienić :)
kotek 2015-12-17 07:13:56
1500,-??? a kto je widział?ha ha ha. Jak już to 1200,- i do tego odlicz sobie bilety na dojazd do i z pracy(120zl)kup sobie spodnie do pracy(100zl)oczywiście buty(70zl)a w okresie letnim jak są upały powyżej 25stopni przez pół roku, to hojna firma stawia łaskawie wodę do picia w ilości 1,5litra na miesiąc,pozostaje jeszcze woda w kranie;)a w zimie nie otrzymuje się posiłków reganeracyjnych, a trzeba chodzić w mrozie na obchody i odśnieżać.Tak naprawdę liczy się, że masz grupę inwalidzką jesteś kolejną,,sztuką"za którą uw zakład otrzymuje niezle rekompensaty z funduszu ZFRON,Aa sprubój stracić grupę to masz proponowane 5zl/h a jak nie to spie....prawda panie KOORDYNATORZE???
Nikuś 2015-12-17 11:40:40
No nareszcie ktoś się postarał i prawdę wyrzygał.Ciekawe czy jeszcze pracuje he he.
kotek 2015-12-17 16:33:08
Oj kolego "sukor"czyli koordynatorze jednak milczymy na forum???a zawsze miałeś tyle do powiedzenia.Przemyśl swoje zachowanie,potwierdzam słowa kolegi z wpisu na forum:PANIE PREZESIE KOGO PAN ZATRUDNIA???życzę Panu dalszych sukcesów w Firmie EDAR ;)tylko szkoda mi prezesa iż ma brak świadomości o twoich poczynaniach:(
WESOŁYCH ŚWIĄT
kotek 2015-12-18 11:22:00
Kolego dlaczego się podszywasz pod moj nik??? Jak masz coś do koordynatora to mu to powiedz a nie wypisuj żali podszywając się pod innych, bo co tu koordynator winny?No chyba że to koordynator w tej firmie daje wypłatę ,kupuje umundurowanie, kupuje posiłki regeneracyjne ... po mundur byłem osobiście w biurze, miła pani dała mi urzywaną koszulę i to tylko jedną z krótkim rękawem bo z długim nie było rozmiaru, krawat ,czapkę i bluzę oczywiście też urzywaną. Ale wymagania żeby wyglądać nie ztej ziemi.Kurtka zimowa jedna na obiekcie na wszystkich bo ponoć nie przysługuje każdemu. Czarne buty i spodnie musiałem kupić za swoje bo koordynator się czepiał że chdzę nieregulaminowo ubrany, ale za to załatwił polar...oczywiście też urzywany i koszule z długim rękawem ( o dziwo nową!)ale przynajmniej jest, bo jak byłem w biurze to oczywiście nie było. Wypłata jak pisałem wcześniej max 1200zł, czyli głodowa, a i urlopu oczywiście nie ma szans dostsć w tym roku od paru miesięcy bo ponoć wstrzymane... całe szczęście że koordynator daje wolny dzień jak jest potrzeba.dla tej jak firmy liczy się tylko grupa inwalidzka, myślą ze jak zaplacą tą głodową pensje to ludzie będą ich po nogach całować, a właściciele się bogacą. Jedyny plus że organizacja i atmosfera na obiekcie znośna...
obserwator 2015-12-18 18:03:19
ostatni wpis jest zajebisty,jestem za koordynatorem.Powodzonka Ludziska,życie jest piękne,WESOŁYCH ŚWIĄT
koordynator 2015-12-19 19:13:46
Witam serdecznie.
Dla sprostowania, to jest mój pierwszy post na tym forum, nigdy wcześniej pod żadną inną nazwą, nie zamieszczałem tu żadnego komentarza, wbrew temu co sugeruje jedna z wypowiedzi. Nadmienię tylko dla wiadomości ewentualnych komentujących i próbujących nieprawdziwie oczerniać Firmę Edar, bądź moją osobę, aby zapoznali się z art. 212. § 1 i 2 kodeksu karnego, oraz przy okazji zanim komuś przyjdzie do głowy podszywanie się pod inną osobę zapoznać się z Art. 190a .kodeksu karnego.
Szanowni komentujący może nie wszyscy sobie zdają z tego sprawę, ale na prawdę nie jesteśmy anonimowi w sieci, więc radzę dwa razy pomyśleć, zanim coś napiszecie.
Jest to mój pierwszy i ostatni post na tym forum, bo to nie czas, ani miejsce na dyskusję. Widzimy się bardzo często więc wszelkiego rodzaju zgłoszone problemy i inne sprawy dotyczące pracy jak zawsze na pewno rozwiążemy wspólnymi siłami.
Kończąc ten przydługi wywód przejdę do setna, które głównie skłoniło mnie do napisania tego postu, mianowicie , z okazji nadchodzących świąt chciałbym w imieniu firmy EDAR jak i swoim życzyć wszystkim pracownikom ZDROWYCH, SPOKOJNYCH I RADOSNYCH ŚWIĄT, oraz SZAMPAŃSKIEGO( oczywiście pod warunkiem że będzie spędzony po za pracą( ) SYLWESTRA, a tym pracownikom którzy niestety mają w tym czasie dyżur, spokojnej i szybko mijającej służby.
Dariusz 2016-07-09 17:56:29
No cóż nadszedł moment gdzie w moją stronę posypały się groźby karalne ze strony,współpracownika za durne plotki, które ktoś tam coś powiedział w stronę współpracownika.Groźby pod tytułem"JA DO CIEBIE PRZYJADĘ STAĆ MNIE NA TO I CI WPIERDOLĘ",jest to strasznie przykre bo nic nikomu nie zrobiłem.Jestem zmuszony zmienić zakład Pracy!!!ponieważ na szantaż sobie nie pozwolę!!!jest mi niezmiernie przykro,pracuję już 4,5 roku, jednak po urlopie odchodzę!!!Ponieważ nikt mnie nie będzie straszył!!!
D.M.KUŹMA
Jonasz 2016-07-12 20:27:06
Masz rację to są groźby karalne, co za idiota tak cię poniżył !!!ja Ciebie znam od paru lat jesteś bardzo fajny!może przemyśl całą sytuację, szkoda mi Ciebie. Pozdro 3-maj się
Dariusz 2016-07-15 12:57:17
No niestety jak mówię jest mi przykro,ale mój kierownik co do tych osób które mnie tak poniżały powinien wyciągnąć konsekwencje a nie skomentować to iż jest to dziecinada.A TAK SPYTAM SKĄD MNIE ZNASZ?pozdrawiam Daro
Andrut 2016-10-01 18:26:46
co ty facio garmolisz-radia-telewizora--unas 4 radia-3 tv-internet-chopie ty chyba robisz w inej firmie---EDAR-fest
oij 2016-10-02 22:13:32
@poldek a powiedz mi prosze kolego gdzie Ty widziales takie oferty pracy od nich? bo ja nic nie znajduje
Fridek poniatowski 2016-10-27 21:00:44
chopie kosa sikiera--albo ina bizuteria rolnicza- i tych twojich kumpli bych pognoł na sosnowiec-a chocby mioł w ryja dostac ale im bych tyz mordy łoproł gizdy pierunskie-do wora i w sole bych utopił--kolego pomocna dłon
Zostaw swoją opinię o Zakład Ochrony Mienia EDAR - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Zakład Ochrony Mienia EDAR