Opinie o kształcenie pracowników ochrony FOSA w Chorzów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy kształcenie pracowników ochrony FOSA. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w kształcenie pracowników ochrony FOSA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o kształcenie pracowników ochrony FOSA w Chorzów

Swięty

Fosa nie wypłaca pracownikom wszystkich pieniędzy na przepracowane godziny, jeśli jest sporo godzin w miesiącu liczą, że ktoś nie nie zorientuje ( tu 20 zł. tam 40 zł ), dodatkowo nie płacą za zbiórki, a klient za nie płaci. Kierownicy swoje stanowiska mają po znajomości, często nie wiedzą nawet o co chodzi i obiektów nie znają, ale to Pan kierownik i nawet zmiany nie jest w stanie zapewnić przez wiele godzin na toaletę czy jedzenie. Duże zastrzeżenia mam do Pana W., zarozumiały, pogardliwy, a na pracy tyle się zna co ja na wypasaniu owiec.

millo91
@millo91

Pierwszą podstawową kwestią jest to, że ludzie nie wiedzą przez jaką firmę się zatrudniają. Większej imprezy nie da się obskoczyć "swoimi" ludźmi, typu 900 pracowników służby porządkowej i informacyjnej. W takim wypadku firma podnajmuje mniejsze firmy do współpracy i te firmy dają swoich pracowników. Tak przecież działa każda branża. FOSA wypłaca wynagrodzenia na czas, wypłaca wynagrodzenia podwykonawcom, a to czy jakaś firma nie rozlicza się później ze swoimi pracownikami to już niestety nie jest do sprawdzenia przez główną firmę. Pretensje, że ktoś (usunięte przez administratora) trzeba mieć do firmy z którą podpisuje się umowę zlecenie, a nie z której nosi się koszulkę z emblematem.

Calineczka

Pracowałam w tym roku na Juwenaliach w Gdańsku minąl msc i do tej pory nie dostałam należnych mi pieniądzy. Bardzo się zawiodłam na firmie w moich oczach stracili zaufanie

Doris
@Calineczka

Cześć, to ogłoszenie dla asystentki jest już niekatulane? Nie widzę go. napiszecie jak praca na tym dziale wygląda? i czy wszystko z kasa jest w porządku. I przede wszystkim ciekawa jestem czy tamta sprawa jest już rozwiązana? Opinia wystawiona była w czerwcu jakby nie patrzeć

asdf Nowy wpis

Jeszcze z rok temu pewna pani dopytywała o te wspomniana kiedyś wypracowana strukturę oraz renomę, obyło się to jednak bez odpowiedzi. Czy do dziś jeszcze bardziej się rozwinęły? Czy możecie opisać tegoroczne warunki pracy? cokolwiek w nich uległo zmianie?

Swięty

Święty

Jeśli masz wiele godzin w miesiącu to sam nawet nie wiesz na ile cię zrobili, tu skończyłeś 15 minut wcześniej, tu była zbiórka, a rozliczeń za poszczególne imprezy nie ma.

Lukas Pienta
@Swięty

Prawda ! Pracowałem na imprezach masowych w owej firmie ,o przerwach albo sikaniu zapomnij . Tu nie liczy się człowiek tylko zysk !

A możesz napisać czemu bzdura? Ciekawa też jestem jak z tym obcinaniem wynagrodzeń. Możesz napisać czy Tobie się to zdarzyło?

millo91
@Swięty

Kompletne bzdury. Czytając niektóre wpisy wydaje mi się, że albo pisze to ktoś nieprzychylny firmie, zaprzyjaźniony z inną firmą, albo jakiś życiowy nieudacznik:) Mamy XXI wiek, i takie praktyki można spotkać w firmach kogucik ewentualnie, a FOSA ma jednak wypracowaną strukturę i renomę. Po drugie jest tyle kontroli różnej maści w poważnych firmach, że nie ma opcji robić czegoś złego.

@millo91

No to w zasadzie skoro twierdzisz, że mają tak wypracowaną strukturę i renomę to przybliżysz ten temat? generalnie wiesz to z własnego doświadczenia? Jeśli tak to o jakim konkretnie tu mowa? Zastanawiam się po prostu w jakim celu mieliby pisać tamte rzeczy.

millo91 Nowy wpis
@millo91

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu kształcenie pracowników ochrony FOSA?

Calineczka

@Calineczka

Przyznam, że obserwowane tę opinię od pewnego czasu ale widzę, że nikt się nie odniósł… A minął kolejny miesiąc. Zdradzisz proszę jak ten problem został rozwiązany? Udało się skontaktować z kimś z firmy i to wyjaśnić? Jakie było odniesienie? pytam, bo kusi mnie ta oferta dla asystentki działu handlowego, która wisi na stronie ale nie wiem czy aplikować. Ktoś może był teraz i da znać?

Doris Nowy wpis
@Calineczka

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie kształcenie pracowników ochrony FOSA? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik ds. windykacji nalezności
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z kształcenie pracowników ochrony FOSA? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

dariusz

Witam jestem pracownikiem innej firmy ochranirskiej ale mam pytania do wszystkich czy poleca te firme mi mam grupe inwalidzka stopien umiarkowany teraz pracuje jeszcze ale w przyszlosci moze u was bede pracowal mieszkam w Bytomiu pozdrawiam prosze mi w skrucie opowiedziec o tej firmie dziekuje i pozdrawiam Darek

NIC

Kierujący PZPS od 2004 roku Mirosław P. i jego pierwszy zastępca Artur P. mieli przyjąć łapówki o łącznej sumie prawie miliona złotych od szefa jednej z prywatnych firm ochroniarskich – Cezarego P. - w zamian za to, że została ona wybrana do ochrony i zabezpieczenia wrześniowych mistrzostw świata, które odbyły się w Polsce. Firma FOSA miała otrzymać kontrakt wart 4 mln zł.

@NIC

nie wiem na ile w tym prawdy ale w jaki sposób miałoby to wpływać na aktualne warunki osób zatrudnionych? coś to zmienia?

Wszyscy wiedzą
@NIC

Do czasu kiedy nijaka pani I będzie się....z panem A nie będzie dobrze w tej firmie. Wyżywa się na pracownikach, traktuje ich jak (usunięte przez administratora) a sama jest "kierowniczką" za .....tą firma spada na psy. To nie to samo co 10 lat temu. Pozdro dla wszystkich co tak ich chwalą a za plecami ....

@Wszyscy wiedzą

10 lat temu? z tej oceny może iść wniosek że tak długo Twój staż pracy mógł tu trwać? To jak to było kiedyś tak dla porównania? I tak z ciekawości dokąd zazwyczaj ludzie stąd przechodzą, jakie są perspektywy na dalszą karierę po zatrudnieniu się tutaj?

Wervolf

Jestem bardzo dawnym pracownikiem FOSA ktora rozkrecalismy z kolegami JW w Chorzowie ale to co czytam o terazniejszej FOSA to az serce sie kraje bo to nie ta sama FOSA

Lukas Pienta
@Wervolf

Masz racje!

Danuta

Cześć czy nadal maja szkolenie dla pracowników „Ochrona informacji niejawnych” i w jakiej formie jest podczas pandemii teraz?

SUFO

Mam 15-sto letni staż w ochronie,12 lat w formacji SUFO.Obecnie pracuję w obiekcie firmy FOSA.Otrzymałem pełne wyposażenie i otrzymuję wynagrodzenie ZAWSZE na czas.Przełożeni są w porządku.Taka powinna być firma,która zatrudnia prac. ochrony.Osobiście polecam tą firmę.Mam dwa lata do emerytury ,myslę że dotrwam w ochronie.Pozdrawiam prac. ochrony kwalifikowanych i nie kwalifikowanych.

Wiktoria
@SUFO

Cześć, na wstępie napiszę, że cieszę się, że polecasz firmę i jesteś zadowolony z pracy w tym miejscu :) Wspomniałeś, że wynagrodzenie zawsze otrzymujesz na czas a czy mógłbyś napisać na jaką stawkę można liczyć w firmie? Jestem ciekawa czego może się spodziewać osoba z doświadczeniem :)

Czy Fosa mnie zatrudni bez niekaralności ?

Krystian

Ta firma to jest jedna wielka patologia społeczna. Chamscy do pracowników a nie wspomnę o tej poyebanej żonce szefa jprdl. Żadnej współpracy z nimi krętacze nic więcej.

Andrzej Buda

Na koncertach rockowych zamiast wskazywać droge klientom, którzy kupili bilety, brutalnie ciągną za wlosy. W Poznaniu złamali rekę kobiecie. Nie polecam.

Chcecie trochę prawdy?

Pracowałem z FOSĄ ładne kilka lat, znam ich od podszewki, chcecie trochę prawdy? 1. Biorą podwykonawców którzy nie mają zgłoszonych działalności, płacą im do ręki, ludzie od podwykonawców nie są zgłaszani do ZUS i US, 2. Chcesz pracować bezpośrednio dla nich? NO PROBLEM! Ale nie myśl sobie, że TY u nich dostaniesz umowę jeżeli nie jesteś studentem! Ale UWAGA UWAGA: Nie będąc studentem, chcąc dla nich pracować MUSISZ sobie znaleźć SWOJEGO STUDENTA! TAK- podpisujesz umowę na SŁUPA, żeby się ilośc osób i brak ZUSU zgadzało- skąd wiem? Miałem swojego STUDENTA, 3. Nauczyli się rozmawiać z PIP, ZUS, US, MSWiA- te instytucje nie szukają prawdy- ważne, że się papiery zgadzają; (usunięte przez administratora). 4. To prawda, że koordynatorzy, źle traktują ludzi, ludzie są teraz podli i roszczeniowi więc traktują każdego- dla zasady! 5. Koordynatorzy "bzykają" pracownice na wyjazdach, a te czasem mają lepsze traktowanie, a jak podskoczą? Są wywalane z roboty i olewane....przecież nikomu nic nie powiedzą, że dały się wykorzystać.... Dalszy ciąg nastąpi....

Pracownik Wrocław

Witam moja opinia o tej w firmie w skali od 10 do 0 daje 10 pracowałem pod fosa 3 razy i jestem bardzo zadowolony z współpracy pozwalali na wszystko oczywiście w granicach rozsądku stałem trochę czasu na słońcu kierownik odcinka mówił czemu się nie przypomniałem że długo staje na słońcu i bez żadnej dyskusji kazał mi pujsc koło sceny w cień żeby odpocząć byłem bardzo zadowolony z koncertu fest oraz z innych i jak by kiedy kolwiek potrzebowali pomocy na pewno bym przyjechał

Wąski z Torunia - Grupa.

W dniach 23.08 - 25.08. 2019 r. pracowałem dla tej cudownej Firmy Fosa. Rozpoczelismy pracę o godzinie 20.00 i do 7.00 obiecane nam że przyjedzie po Nas bus, zawiezie Nas do hotelu by się ogarnąć i od godziny 11 rozpoczniemy ponownie pracę do godziny 19 a tu niespodzianka i telefonicznie w rozmowie z kierowcą usłyszeliśmy iż nasze bagaże i opcja hotel będzie po godzinie 19. Reasumując bez bagaży mieliśmy 4 godziny przerwy siedząc na ławce i trawie (jak ktoś chce to mogę potwierdzić foto bo zrobiliśmy). Po godzinie 19 faktycznie znalazł się bus i nasze rzeczy. Zawiózł Nas do hotelu i rano czyli 25.08. Pojechaliśmy do pracy i mieliśmy pracować od godziny 10 do 16.30. Byliśmy na miejscu pracy po relokacji o 9.20. Zapytałem kierownika odcinka czy mogę iść do sklepu po zakupy na cały dzień to mi odpowiedział że już od odprawy jestem w pracy i nie ma opcji bym wyszedł poza obszar imprezy. Ok zniiosłem to ale gdy ok godziny 15 usłyszałem że mam zostać do 17 w pracy to stwierdziłem iż nie ma takiej opcji bo nie będę robiony w h.. a. Nastała 16.30 i zdjąłem kamizelkę służbową firmy Fosa i schowałem w kieszeń. Zauważył że jestem i podszedł do mnie zapytał co robię. Powiedziałem że zgodnie z ustaleniami jakie były miałem pracować do 16.30 i tyle. Zapytał jakiej firmy mam identyfikator. Odpowiedź krótka Fosa. Zabrał mi go informując iż za dzisiejszy dzień nie otrzymam pieniędzy. Roześmiałem się i poszedłem zjeść po pracy. Ich szczęście jest takie iż wypłacił mi całość pieniędzy bo zgłosił bym ich do inspekcji pracy za brak umowy bo nie było nic podpisywanie przed podjęciem pracy jak nie w trakcie i po....!!!! Pozdrawiam i życzę oby nikomu te (usunięte przez administratora) się nie trafiły do współpracy bo ja już na pewno nie zjawię się na niczym co ta cudownie (usunięte przez administratora) firma będzie obstawiać!

@Wąski z Torunia - Grupa.

Z powodu takich osób jak Ty komentarze są zakłamane. Pracowałeś owszem dla FOSA Ale prze firmę podwykonawcza którą wprowadzila Cię w błąd. Szukaj sprawiedliwości tam A nie w FOSA

Tomasz

Jeżeli rzeczywiście tak było to trafna uwaga. Po Twojej nazwie użytkownika mogę sądzić, że pracujesz obecnie w firmie FOSA. Mógłbyś napisać, jak oceniasz tego pracodawcę? Chciałbym dowiedzieć się czegoś o tym miejscu pracy.

Pracownik2

Od kiedy NIEODPŁATNE wydłużanie godzin pracy jest winą firmy podwykonawczej. Typowo było przychodzenie waszych supervisorow i "zostajecie 30 minut dluzej". To firma czy wolontariat? :) Juz pomine, ze serdecznie pozdrawiam dwoch panow supervisorow z Dakaru, ktorzy raz na 40 minut przychodzili (usunięte przez administratora) ludzi stojacych w słońcu, a tak to sami sobie siedzieli na plaży w cieniu jak święte krowy. Nawet nie dali czlowiekowi zjesc na przerwie jak sie w koncu ubłagało, tylko wyganiali z namiotu do namiotu, w tym momencie mam szacunek jedynie do ludzi z orlenu, ktorzy byli mega mili i wyrozumiali w przeciwieńtwie do tej (usunięte przez administratora) firmy :*

Pracownik2
@Tomasz

Człowieku, wiekszość tych komentarzy pisze ich zarząd pod różnymi nickami tak, aby zachecic do pracy, współpracy itd...no i zeby zatuszować niepochlebne opinie. To zadna sztuka kliknac "dodaj komentarz" i ustawic nick "pracownik" :)

@Pracownik2

No i znowu ta sama sytuacja. Firma FOSA zapłaciła za nadgodziny wszystkim firmą podwykonawczym. To że ktoś nie dostał od nich pieniędzy to już nie jest nasza sprawa. Pracuje w firmie ponad 10 lat i jeszcze nigdy nie zostałem (usunięte przez administratora) choć na 1 zł. Wystarczy słuchać co koordynatorzy mówią podczas zapisywania i już wiadomo za ile się pracuje. Ale jak ktoś woli pisać komentarze niż poduczyć się matematyki to potem tak to wygląda. Zawsze możesz pojechać z DSF powiedzą Ci że jedziesz za 100 zł A po pracy dostaniesz 70 zł.

Danuta

Rzeczywiście, zawsze można też poprosić przełożonego o wyjaśnienie. Mnie interesuje ogółem praca w FOSA, napisz coś o tym, jak możesz. Jaką umowę dostają nowi pracownicy?

Konrad

Podpowiedzcie mi firma poszukuje aktualnie pracowników.

Tomasz
@Konrad

Jeśli nadal jesteś zainteresowany pracą w FOSA, to w witrynie firmy znajdziesz kilka aktywnych ofert zatrudnienia: http://fosa.com.pl/praca/ A jeśli już aplikowałeś lub zamierzasz, to daj koniecznie znać.

Anonimowość

(usunięte przez administratora). Odniosę się dostatniej imprezy. Fosa „zapewnił” wodę dla pracowników. Było ich około 80 na ostatniej imprezie. Wody? Chyba 30 butelek 0,5 l. Gdy szedłeś na przerwę zapalić, i zapytałeś się dowódcy czy jest woda jeszcze to on miał do ciebie pretensje ze na papierosy masz a na wodę nie. Mieliśmy wodę lecz w upale trzeba pic a dodatkowo do sklepu nie mogliśmy pójść . Poza tym to nie w naszym interesie jest zapewnienie sobie wody skoro organizator powinien zadbać o ochronę i dać im wodę przy upale 32st. Nie chcesz wiele tylko wodę . Z łaska pozwolili ci usiąść po 8 h stania gdzie zostało ci jeszcze 2,5 h. Tak jak mowie organizacja do (usunięte przez administratora) a dowódca rządził się tak jakby był szefem szefów. Nie polecam

Pracownik2019
@Anonimowość

Typowe zachowanie dla FOSY i ich supervisorow ;)

pracownik2019

Pracuje w FOSIE już 4 lata. Po drodze zaliczyłem również epizody w innych firmach. Co wyróżnia FOSE na tle innych firm? Przede wszystkim pełen profesjonalizm, przyjazna atmosfera. Gdybym dziś to ja organizował event jestem pewny, że zdecydowałbym się na zatrudnienie FOSY. FOSA to gwarancja najwyższej jakości usług

Clown

Zostaw merytoryczną opinię o kształcenie pracowników ochrony FOSA - Chorzów

• Jak się pracuje w kształcenie pracowników ochrony FOSA?

Zobacz opinie na temat firmy kształcenie pracowników ochrony FOSA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w kształcenie pracowników ochrony FOSA?

kształcenie pracowników ochrony FOSA
2.2/5 Na podstawie 71 ocen.

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w styczniu 2024r.

2. pracuj.pl 3 349 188
  4. olx.pl 2 874 042