Security Sp. z o.o.

Sosnowiec

Opinie o Security Sp. z o.o.

młody zgred 2015-10-18 14:40
policjantów i emerytów dziatków w takich firmach nie powinni zatrudniać zabierają pracę tym potrzebującym nawet jeśli jest to zakład pracy chronionej to powinno być zabronione by ich zatrudniać,umowy o pracę wreście by to załatwiły,a po drugie security Group to naprawdę sami oszuść jest nadzieja że się rozleci ta zgraja oszustów i zabiorą im dotację z pefronu za grupy niepełnosprawność .
Normalny 2015-10-19 16:05
Panie Ricardo jeżeli imię i nazwisko są nietypowe (czyli nie Kowalski, Nowak) i po nich można zidentyfikować dokładnie daną osobę to są to dane osobowe prawnie chronione - poczytaj sobie filozofie jeden. O innych sprawach nie będę się wypowiadał bo nie będę zniżał się do tego poziomu co Twój.
Miłego dnia ,,wielki ochroniarzu''.
Escape 2015-10-20 15:12
Hej frank dux może masz numer telefonu do prezesa w sosnowcu , bo on sobie kpiny z wypłatami robi ja powinnam dostac wypłate 2 tygodnie temu a tu pucha
frank dux 2015-10-21 07:24
Witaj Escape,
przecież posiadasz internet a telefony do firmy w Sosnowcu podane są na stronie Security. To, że nie Otrzymałaś w wyznaczonym terminie wynagrodzenia to nie jest informacja dla Prezesa tylko dla PIP-u. Przecież już tyle słów na temat tej firmy padło, że dziwię się, że w dalszym ciągu, że pracujecie i macie te same problemy co rok temu.
Pozdrawiam.
Normalny 2015-10-22 15:41
Panowie po pierwsze jeżeli pisze ktoś, że nie dostał 2 tygodnie temu wypłaty to najpierw niech spojrzy na jaka umowę jest zatrudniony bo to chodzi o umowę zlecenie i tak się je dostaje bo sam dostaję zawsze później. Więc o jakim Wy PIPie mówicie skoro to zlecenie a nie etat. A swoją drogą jak ktoś nie chce w tej firmie pracować to nie musi jest na rynku ok 2 tysięcy takich samych firm gdzie wszyscy myślą, że jest pięknie.
Normalny 2015-10-25 22:28
Numor jak byś pracował w tej firmie albo w ogóle w tej branży to byś wiedział, że nigdzie ludzie na zlecenie nie dostają wypłaty między 1 a 10. Pracowałem już w paru firmach i było różnie po 15, po 25 albo ogólnie napisane po wystawieniu rachunku. Więc dajmy spokój porównywaniu zleceń do umów o pracę bo nigdy tak nie będzie w tej cudownej naszej branży ochrony.
Normalny 2015-11-20 20:14
Jakbyś Heńku i Magu pracował na jakimś obiekcie to byś wiedział, że koordynator do Ciebie przyjeżdża firmowym samochodem bo ja nigdy nie widziałem by byli prywatnym
shreq 2015-12-08 16:23
odradzam odradzam odradzam !!!! krecą z kasa oszukuja z kasa
klasyk 2015-12-19 21:25
odział warszawski prowadzony przez odział w kielcach to same dno dyrektor oszust koordynator kielecki kombinator oszust,mają takiego kuriera w warszawie byłego policjanta z byłego sb.lawiranta i kłamcę ,obiektów im brak w warszawie,znęcają się nad pracownikami,kiedy zwolnią tego policjanta z warszawy ,kiedy ktoś z sosnowca opanuje całą sytuację ,i nich nie krzywdzą osób z orzeczeniem a tacy oszuść pracują na umowę o pracę byli policjanci .ten dyrektor pomimo że zaplusował firmie z sosnowca to jest chory na głowę by tak postępować ,niszczy firmę i jej morale ,powodzenia i zniszczenia tego odziału w kielcach i w warszawie.czytajcie wy preześ i pań prezes wipisy jak działaja wasze odziały w polsce .
witamy security g.r. 2015-12-31 22:43
w zakończeniu roku 2015 .oby ten dyrektor z kielc i jego sługo koordynator doznali wszystkiego najgorszego w swojm,i ten policjant w warszawy ich sługa ,który już w tej firmie nie powinnien pracować za zniszczenie odziału warszawskiego za złe zasługi dla firmy ,niech wreście pozwalniają policjantów emerytów i emerytów starych 70 letnich to podobno jest zakład pracy chronionej dla osób niepełnosprawnych a nie dla byłych policjantów leń po 15 lub po 20 letnim stażu pracy ,szukających wygodnej posadki w zakładzie pracy chronionej.zwolinić tego policjanta z warszawy jak najszybcie otwożyć odział warszawski ,nich ten dyrektor z kielc topi się w swojm sosie śmierdzacym i niech się utopi .i ci jego koordynatorzy fałszywi i kłamliwi.to są życzenia na nowy rok ,czytajcie to preześ i pań prezes z sosnowca ,ci panowie narozrabiali w tej firmie chyba nie z korzyścią dla firmy w odziale warszawskim .
Normalny 2016-01-01 19:55
Klasyk ile Ty razy jeszcze będziesz pisał z tego obiektu.... Jak Ci się nie podoba to się zwolnij bo piszesz ciągle do Prezesów, Sosnowca itd. a prawda jest taka, że Ci się robić nie chce bo przykręcono Ci trochę śrubkę i wielce Ci się krzywda stała. Nie ma już tak , że za siedzenie w papciach będzie się dostawało kasę..
klasyk w-wa. 2016-01-02 19:24
sami mie zwolnicie .ale zanim to nastąpi to śrubkę wam przykręcą za taką pracę ,a kasy to chcecie mieć dużo,ludzi straszyć niepełnosprawnych ,z osób takich chociaż firma z sosnowca ma jakąś korzyść a z was to jaką ma ,pokazac się dwa razy w roku głupoty ludziom nagadać ,naobiecywać ,nastraszyć i ponad 2000 tyś zł zainkasować,kurier z warszawy dostarczy papierki ,nastraszy pracowników ale ma posadkę ten były policjant z dawnego sb.to jest życie kasa za nic nie robienie.emerytów zatrudniają po 72 lata ,policjantów emerytów i to jest podobno zakład pracy chronionej dla osób niepełnosprawnych.ciekawe czy nas wszystkich ten dyrektor pozwalnia z kielc a zostawi sobie kuriera policjanta sb ,emerytów staruchów w kapciuszkach ,którzy sie czują jak w senatorium za które im płacą i tych lizusów z grupami udających chorych co im się wszystko należy,jakie rozwiązanie będzie w odziala warszawaskim i tym kieleckim nowy rok nowe prawa nastąpią.
klasyk w-wa. 2016-01-02 19:31
i tobie śrubę przykręcą,i policjantom i emerytom starym w kapciuszkach ,to jest zakład pracy chronionej a nie zakład dla byłych emerytów policjantów i 72 letnich emerytów to nie synatorium ,na budowę pracować i tam się wykażać lub zakładzie produkcyjnym mądrale za 200 tyś zł i nawet więcej.straszyć to wy lubicie i to wam najlepiej wychodzi.
klasyk w-wa. 2016-01-02 19:34
rozweselasz wszystkich swoją osobą .
klasyk warszawa 2016-01-03 21:04
ktoś muś to ogarnąć ten pozorowany odział w warszawie i kielcach miec prawdziwych specjalistów w ochronie dla osób niepełnosprawnych w zakładzie pracy chronionej a nie byłych emerytów policjantów cwaniaczków i jakiś emerytów 70 lub 72 letnich cwaniaczków w kapciach.należy zorganizować odział warszawski z ludzi normalnych nie kombinatorów z emeryturą policyjną lub emerytów którzy zabierają pracę tym osobą niepełnosprawnym co jej potrzebują i normalnego traktowania po ludzku .
klasyk warszawa 2016-01-03 21:25
04.01.2016 r dowiemy się kogo zwalnia ten dyrektor z kielc czy się wystraszył ze swoją ekipą kurierem policjantem i koordynatorem na posyłki ,który oszukuje ludzi.powinnien powstać odział warszawski z nowymi ludzi z dobrą fachowością zatrudniania osób niepełnosprawnych a nie policjantów emerytów i emerytów w kapciach 70 lub72 letnich,koniec ni szanowania ludzi przez dyrektora i przez jego świtę zarozumielców i kombinatorów ,trzeba przywrócić szacunek do pracownika i nadal powołujemy się do zarządu w sosnowcu i pani prezes i prezesów.
frank dux 2016-01-04 18:28
klasyk? kaleko ciebie czuć trupem na kilometr tylko nick sobie zmieniasz imbecylu jeden, nie potrafisz się zwolnic jak ci każdy doradza tylko śmiecisz tu swoimi beznadziejnymi wpisami, które żadnego sensu nie mają bo są o tym samym (scurity group, klasyk warszawa, witamy security g.r. itd) spójrz imbecylu że piszesz jedno i to samo tylko nazwę zmieniasz. Wypie....j z tego portalu.
Pozdrowienia dla prawdziwych pracowników ochrony, najlepszego w nowym roku, oby bez tego ciecia: klasyk ha ha ha.
pracownicy z warszawy 2016-01-04 19:03
no i co boicie się z kielc koordynator i dyrektor ,a policjant emeryt udał głupa i emeryci w kapciach i podlizuchy którzy juz powinni byc usunięci z tego oziału simiechu warte to nie ochrona tylko zbieranina z cyrku .
pracownicy z warszawy 2016-01-04 19:05
same bzdury
pracownicy z warszawy 2016-01-04 19:09
wystraszyli się ci z kielc i ten policjant z warszawy cienkie bolki ,boją się nas.że stracą prace.
pracownicy z warszawy 2016-01-04 19:11
sami się wystraszyli że stracą pracę razem z tym policjantem z sb i emerytami z policji
Normalny 2016-01-06 10:30
Klasyk już Ci inni pisali nie kompromituj się bo jak Ci się wielce krzywda dzieje to się zwolnij! A jak Ci żal, że inni są z policji, sb i na stanowiskach dyrektorskich czy są koordynatorami to nikt Ci nie zabrania złożyć swoje cv i starać się awansować...ale pewnie by się okazało , że w papierach jesteś cieńki bolek. Gadać każdy potrafi ale podnosić swoje kwalifikacje, robić wyższe wykształcenie to już po co. Obudź się chłopie, że na dzisiejszym rynku pracy to jesteś zerem. I skończ jak jakiś tchórz płakać tu na forum bo już się z Ciebie warszawiaczku od siedmiu boleści wszyscy śmieją.
odpowiedzi dla normalnego 2016-01-08 20:38
z ciebie się śmieją bo uważasz się za normalnego a jestes zerem nie normalnym i tak w ciągu 2 lat znikniesz w warszawie bo jesteś słabo wykształcony ,każdy morze pracowac jako wartownik aby się umiał podpisać tak jak ty mądralo.
w-wawa 2016-01-12 12:58
kurier z warszawy policjant 60 letni emeryt dawna formacja służb bezpieczenistwa przebija wszystkich ,ma fuchę rozwożenia papierków i to służbowym samochodem ,pensja 200 tyś/zł umowa zlecenie w zakładzie pracy chronionej ,nieżle się ślizga w tej firmie z sosnowca i udaje że jest dobrym człowiekiem ,nawyki z dawnej formacji policj zostały tego nie wymaże ten pan .
Skubi 2016-01-20 15:55
W-wawa jak Ci żal ściska pewne 4 litery to składaj cv i wygryź tego koordynatora. Ale jesteś tylko mocny w gębie bo w papierach to cienki Bolek z Ciebie (z resztą to widać bo nawet nie wiesz jak się pisze skrót miasta Warszawa hahaha). Brawo super ochroniarzu z podstawówki.
niezależna 2016-01-28 18:36
o jakim awansie ty piszesz, tam nie ma szans na awans jak tylko na gnębienie, widać że nie znasz tej firmy
niezależna 2016-02-02 18:08
hehe dobre, za długo tam harowałam ale i tak nie awansowałam zawsze po [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dostawałam jak w takiej sytuacji można mieć inne nastawienie?
wojownik 2016-02-15 18:07
coś się cicho tu zrobiło pewnie wszystkich pracowników zastraszyli!
frandux 2016-02-21 21:17
Witaj,
Powiem Ci tak. W ochronie ogólnie "szału"nie ma. Jeśli Możesz to znajdź sobie prace w innej branży, ochrona mienia jest w dołku i to znacznym. Jeśli w dalszym ciągu będą pracować emeryci i renciści to branża nigdy nie wyjdzie z recesji. Po uwolnieniu zawodu przez jednego z obecnych ministrów tego rządu nawet nie trzeba posiadać licencji pracownika ochrony, wystarczy wewnętrzny kurs i jest się ochroniarzem-żenada!!!
b. 2016-02-23 11:11
pracowalam na umowe o prace jako osoba niepelnosprawna z umiarkowanym zlamalam reke i na l4 pseudo firma jw. z koncem umowy wywalila mnie teraz nawet nie mam prawa do zasilku chorobowego z zusu TAK TRAKTUJA WYKORZYSTUJA LUDZI CHORYCH JAK NAJDALEJ OD FIRMY PSEUDO OSZUSTOW ZERUJACYCH NA LUDZKIEJ KRZYWDZIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
QQQ 2016-07-14 21:28
Nie polecam pracy w tej firmie.
Wypłaty nie są wysyłane na czas i nikt nigdy nie wie kiedy będzie wysłana wyplata, zazwyczaj wysyłają za mało pieniędzy i później trzeba się kłócić. Marna stawka, umowa zlecenie. Umowę o pracę dostają jedynie osoby niepełnosprawne. Dużo godzin pracy od 12-24. Koordynator jest bardzo nieogarnięty, nie potrafi zając się obiektem .
wolwo 2016-07-20 13:02
tam sie kazdego dyskryminuje pełnosprawnych i niepełnosprawnych
janjanx1 2016-08-29 09:48
Pracowałem 3-tygodnie kase otrzymałem ale składek nie odprowadzili a dzisiaj sie pytam dlaczego po 2-miesiacach jak odeszłem nie otrzymałem świadectwa pracy,Stwierdzili ze mi nie wydadzą tylko zaświadczenie a co bedzie z PITem ,tez nie dadzą?
misiek 2016-09-26 08:29
ta firma to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
gfgf 2016-09-26 12:16
@misiek a czy moglbys napisac chociaż dlaczego tak wlansie uważasz? jakos rozwinąć swoja wypowiedz moze
kkk 2016-12-29 16:05
ZGODZE SIE Z TYMI CO MOWIA ZE TO ZWYKLI NACIAGACZE OSZUSCI BO TO JEST PRAWDA NAWET JAK COS CHCESZ ZALATWIC TO PIERWSZY RAZ SIE DODZWONISZ A POTEM JUZ ECHO JAK DZWONISZ JAK WIDZA PO NUMERZE KTO DZWONI ALBO SLYSZYSZ ZE TEJ PANI NIEMA A ONA W TYM TEMACIE NIC NIEWIE I MI NIEPOMOZE TAKZE NAWET ZEBY Z NIMI COS ZAŁATWIC TO WEDŁUG MNIE TAK JAK BYS CHCIAL ZEBY GLUCHY CIE USŁYSZAŁ. POPROSTU NACIAGACZE OSZUSCI KOMBINATORZY POD KAZDYM WZGLEDEM PRACOWNIK ZWYKLY SIE DLA NICH NIELICZY LICZA SIE DLA NICH WŁASNE DUPSKA POPROSTU
kkk 2016-12-29 16:07
Jurek 2017-02-24 16:41
nie strasz !!! ta firma nie powinna istnieć , gdzie nowe umowy o pracę.Jak wiadomo to zmieniła się minimalna płaca i z nowym rokiem powinniśmy dostać nową umowę lub aneks do starej . Paski płacy dawane z jednomiesięcznym opóźnieniem. Straszenie niepełnosprawnego na porządku dziennym.Dopisywanie godzin nadliczbowych,ustalanie urlopów według widzimisię pracodawcy.Firma którą należy omijać wielkim kołem.
Wiedzący 2017-03-03 08:34
A ustawa była znowelizowana więc aktualnie jeszcze więcej:
art 26.
Art. 26a. 1.  Pracodawcy przysługuje ze środków Funduszu miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, o ile pracownik ten został ujęty w ewidencji zatrudnionych osób niepełnosprawnych, o której mowa w art. 26b ust. 1, prowadzonej przez Fundusz. Miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, zwane dalej "miesięcznym dofinansowaniem", przysługuje w kwocie:
1) 160 % najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności;
2) 140 % najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności;
3) 60 % najniższego wynagrodzenia - w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności.
1a. Miesięczne dofinansowanie nie przysługuje pracodawcy zatrudniającemu co najmniej 25 pracowników w przeliczeniu na pełny wymiar czasu pracy i nieosiągającemu wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych w wysokości co najmniej 6 %.
1b.  Kwoty, o których mowa w ust. 1, zwiększa się o 40 % najniższego wynagrodzenia w przypadku osób niepełnosprawnych, u których stwierdzono chorobę psychiczną, upośledzenie umysłowe lub epilepsję oraz niewidomych.

Umiarkowany chory psychicznie 2000 brutto minimalna pensja
zatem 1,4 x 2000 + 0.4 x 2000 = 2,800 + 800 = 3600

Grzegorz 2017-03-03 13:05
Szanowny Panie , aby stosować prawo trzeba się na Nim znać. Pana wyliczenia są z kosmosu.

(Dz.U. 2016 poz. 2046)

Art. 26a. 1. Pracodawcy przysługuje ze środków Funduszu miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, o ile pracownik ten został ujęty w ewidencji zatrudnionych osób niepełnosprawnych, o której mowa w art. 26b ust. 1. Miesięczne dofinansowanie do wynagrodzenia pracownika niepełnosprawnego, zwane dalej „miesięcznym dofinansowaniem”, przysługuje w kwocie:
1) 1800 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do znacznego stopnia niepełnosprawności;
2) 1125 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do umiarkowanego stopnia niepełnosprawności;
3) 450 zł – w przypadku osób niepełnosprawnych zaliczonych do lekkiego stopnia niepełnosprawności.44)
1a.45) Miesięczne dofinansowanie nie przysługuje pracodawcy zatrudniającemu co najmniej 25 pracowników w prze-liczeniu na pełny wymiar czasu pracy i nieosiągającemu wskaźnika zatrudnienia osób niepełnosprawnych w wysokości co najmniej 6%.

4.49) Kwota miesięcznego dofinansowania nie może przekroczyć 90% faktycznie i terminowo poniesionych miesięcz-nych kosztów płacy, a w przypadku pracodawcy wykonującego działalność gospodarczą, w rozumieniu przepisów o postę-powaniu w sprawach dotyczących pomocy publicznej, zwanego dalej „pracodawcą wykonującym działalność gospodarczą”, 75% tych kosztów.
Wiedzący 2017-03-03 16:11
Ja nie w temacie, ale zainteresowała mnie dyskusja na temat zarobków i jak to rzeczywiście wygląda. Czytałem, że wykorzystują niepełnosprawnych w Państwa firmie, więc napisałem to co wyczytałem z ustawy. Nie napisano w ustawie czy chodzi o Brutto czy Netto... Wziąłem więc brutto.
edek 2017-03-28 20:37
pracodawca oszukujący i zastraszajoncy pracowników. koordynator nie pojawia sie na obiektach. Slabe zarobki, wykorzystywanie niepelnosprawnych sobiscie nie polecam...
Z netu 2017-05-04 02:02
(usunięte przez administratora) Co w zamian za pracę w nadgodzinach?
Za pracę w godzinach nadliczbowych niepełnosprawnemu przysługuje oprócz normalnego wynagrodzenia dodatek w wysokości:
100% wynagrodzenia – za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w nocy, w niedziele i święta niebędące dla pracownika dniami pracy, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy, a także w dniu wolnym od pracy udzielonym pracownikowi w zamian za pracę w niedzielę lub w święto, zgodnie z obowiązującym go rozkładem czasu pracy,
50% wynagrodzenia – za pracę w godzinach nadliczbowych przypadających w każdym innym dniu.

Jeżeli niepełnosprawny nie chce otrzymać wynagrodzenia, może złożyć pisemny wniosek o udzielenie czasu wolnego za czas pracy w godzinach nadliczbowych. Udzielenie czasu wolnego w zamian za czas przepracowany w godzinach nadliczbowych może nastąpić także bez wniosku niepełnosprawnego. W takim jednak przypadku pracodawca udziela czasu wolnego od pracy w wymiarze o połowę wyższym niż liczba przepracowanych godzin nadliczbowych, najpóźniej do końca okresu rozliczeniowego i nie może to spowodować obniżenia temu pracownikowi wynagrodzenia.
Podstawa prawna: art. 151, 151(1), 151(2) Kodeksu pracy
pracownik 2017-06-29 17:38
zastraszanie pracowników i wyzysk... dyrektor zakłamany tylko obiecuje a przy wyplatach wszystko obcina... ludzie pracuja za smieszne pieniandze i jeszcze ich nie otrzymuja... nie powinni dostawac dofinansowan z pfron bo sie nie wywiazuja
Lidia 2017-07-20 14:10
Z tego co widzę zatrudniają tylko na umowę o pracę @pracownik więc ich obowiązkiem jest wyplata wynagrodzenia. Kontaktowałeś się z nimi i wyjaśniałeś sytuację?
Jarecki 2017-07-25 20:46
Oszuści w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] lecą z wypłatami omijajcie te firmę z daleka
Niezadowolony 2017-07-31 18:14
Napisze tylko tyle że ostatnie pensje to już jest kpina bo nie dość że i tak wypłata jest płacona miesiąc w tył o czym oczywiście informują w momencie przyjęcia to teraz nawet i tego już nie dotrzymują.Do Sosnowca jak dzwonisz to pani cie łączy z sekretariatem w którym nikt nie odbiera,jeżeli już jakimś cudem uda ci się porozmawiać z kimś to dowiadujesz się iż to KRAKÓW trzyma kasę bo oni ja wysłali-dzwonisz do Krakowa a pani ci mówi że oni nawet działu finansowego nie maja bo to jest już oddział terenowy a oni nie maja nic wspólnego z przelewami ponadto ta sama pani mówi że również czeka na kasę bo jej również sosnowiec przelewa.Reasumując to nie wiesz czy przelewy w ogóle wyszły z sosnowca bo nie ma od kogo uzyskać informacji a żeby było ciekawiej to podpisujesz kwity na kasę z dniem 15-go każdego miesiąca za poprzedni miesiąc więc ja się do cholery pytam gdzie się znajduje kasa przez 2 tygodnie?Może na koncie u Pani Prezes z sosnowca? Jeszcze jedno ostatnio są upały jak.... a tu wody ni ma dobre co? Posypia się pewnie komentarze w stylu zgłoś to do Pipu to już pisze że zgłosiłem ale oni maja to gdzieś i nie był to anonim od razu zaznaczam bo zaraz się znajda mądre głowy które napiszą że anonimów pip nie bierze pod uwagę.W dniu dzisiejszym czyli 31.07.2017 r koordynator na pytanie kiedy będą pieniądze odpowiedział że przelewy POWINNY być w tym tygodniu a to są przelewy za miesiąc czerwiec!!!i powinny być na koncie w myśl przepisów nie później niż 30 dni od daty wykonania pracy czy tam usługi zwał jak zwał czyli za czerwiec powinny być najpóźniej na KONCIE 30 lipca a dziś jest 31 a koordynator powie że POWINNY być w tym tygodniu ....o mało ze śmiechu nie umarłem.Powiem że teraz panuje w tej firmie ogólne wzburzenie żeby nie użyć niecenzuralnego słowa.
frank dux 2017-08-03 17:19
Niezadowolony, to się zwolnij. Tyle.
Niezadowolony 2017-08-07 12:52
Frank Dux taki komentarz to sobie zachowaj dla siebie
Lidia 2017-08-12 19:55
Na pewno brak wypłaty wynagrodzenia może być powodem do wzburzenia @niezadowolony. Rozmawiałeś na ten temat z dyrektorem? Skoro sprawa ciągle toczy się w dziale kadr to może warto zainterweniować wyżej?
Zostaw swoją opinię o Security Sp. z o.o. - Sosnowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Security Sp. z o.o.