Opinie o Dgp Security Partner Sp. z o.o. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Dgp Security Partner Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dgp Security Partner Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Katowice

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dgp Security Partner Sp. z o.o. w Katowice

bayer

Od lipca 2022 co miesiąc (usunięte przez administratora) ludzi z wypłaty twierdząc że to wina Polskiego Ładu. Zatrudnili od czerwca KREATYWNĄ księgową!!!!!! Po obniżce podatku prze (usunięte przez administratora) zagarnęli sobie pieniążki pracowników. Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!

Alicja
@bayer

Skąd Ty niby masz informacje, na co dokładnie przeznaczyli pieniądze w księgowości? Jakaś kontrola tak orzekła?

Dorota

Twierdzisz, że na dzien dzisiejszy miały one miejsce? jakich wyników niby sie spodziewasz i jak sami pracownicy mieliby reagować na tego typu zdarzenia, to w trakcie pracy miałoby miec miejsce?

Dorota

Z tym że odnośnie czego nie powiedzieli Ci prawdy, że taka reakcja w związku z odejściem wynikła? to ilu w praktyce może być tych starszych stażem pracowników? Jakby nie patrzeć firma działa od 2002 roku

XXX

Nie polecam tej firmy , zwłaszcza pracy w ochronie pociągów Intercity. Pan S ,to największy kłamca jakiego znam .Zero moralnego kręgosłupa . Szkoda nerwów na tą firmę. Wychodzą z założenia że obiecać można wszystko (usunięte przez administratora)

@XXX

tak z ciekawości to co konkretnie zostało Ci powiedziane, że odczuwasz tego typu rozczarowanie? podkreślasz przy tym lokalizację, czy ona dodatkowo wpływa na warunki zatrudnienia, ją odradzasz? jakie inne w razie czego w ostateczności można polecić?

Jaka jest kultura pracy w Dgp Security Partner Sp. z o.o.?

Dorota

Pytanie tylko z czego wynikały te wspomniane prośby? Czy zbyt dużo osób w tej intencji przychodziło wcześniej i stąd tego typu efekt? co do samej kultury pracy jak ona się prezentuje pomiędzy współpracownikami? jakich relacji aktualnie można oczekiwać?

Tomi

Z tego co widać, to firma nie zapewnia odzieży , butów i w ogóle . Zerowy socjal , marne pensje, ale do pracy chcą kwalifikowanych z bronią za najniższą krajową( 2700 netto). Nikt normalny tam się nie zatrudni, chyba , że z grupą , aby mieli dopłaty za pracownika z PFRON-u .Obecnie poszukują do pracy w Poznaniu, pod Poznaniem. Takich firm wyzyskujących jest wiele. Dobrze , że chociaż umowa o pracę , ale jak masz grupę , bo np w firmie Juwentus tylko zlecenie. Co za (usunięte przez administratora) pracy.

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Dgp Security Partner Sp. z o.o.? Czy kandydat na stanowisko Kwalifikowany Pracownik Ochrony powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Agent nieruchomości
Ełk
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Maria

Firma Dgp Security Partner poszukuje licencjonowanych pracowników ochrony na terenie każdego z województw. @Pracownik czy nadal pracujesz w tej firmie? @Qmpel, możesz wyjaśnić co masz na myśli? Nie rozumiem co chciałeś przekazać swoim komentarzem. Czy ktoś może zechciałby się podzielić swoimi wrażeniami na temat pracy oraz procesu rekrutacji? Jaka tam panuje atmosfera? Czy osoby bez doświadczenia w branży mają szansę na pracę w Dgp Security Partner?

Qmpel
@Maria

Jestem osobą z orzeczoną grupą inwalidzką, pracuję w Lublinie i nie mam problemów natury urlop czy sanatorium !!! Szef jest przychylnie nastawiony i bezproblemowy...

harp
@Maria

Jak sie chce pracować to niema problemu potrzeba pracownikow w Świnoujściu jednostka wojskowa olx

@harp

"jak się chce pracować"? a w razie czego mimo że komuś się chce to motywują czymś dodatkowo? Tak na zaś? I w tym Świnoujściu tak z ciekawości jak może być? Widziałeś i opowiesz?

Karol

Sprawdzam często ich stronę ale narazie nie widzę nic w Katowicach.. poszukują do innych miast. Nie wiecie czy w kato będą otwierać miejsca pracy? Ale teraz tez patrzę na te komentarze i nie wiem czy to dobry pomysł pracować tam jako ochroniarz

harp
@Karol

potrzebujá w Świnoujściu w jednostce wojskowej

prezes

.FIRMA (usunięte przez administratora). Mieli jednostkę przez 3 lata w Gliwicach. Na wypłatę zawsze komuś coś brakowało. O mundury tak dbali, że pracownicy zmuszeni byli kupować za swoje aby jako tako wyglądać. Doprowadzili do tego, że jednostka zdecydowała się na zmianę umundurowania na zielone, ponieważ ich uwagi też nie spowodowały poprawy. Na koniec za ostatni miesiąc pracy OKRADLI pracowników każdego na kwotę od 1000,00zł.do 2000,00zł. Dobra rada dla wszystkich jeżeli macie wybór w firmach to nigdy nie wybierajcie DGP banda (usunięte przez administratora) i złodziei

@prezes

A jest szansa na wyjaśnienie tego w jaki sposób mogli doprowadzić do tego, że zmienili te mundury pod względem kolorystycznym? i co do należności za nie to było to podpisane na umowie jakiejś, że zwrócą czy tylko na słowo?

Red Sonia
@prezes

4 wog przez 3 lata wypłacał pieniądze na rewaloryzację wynagrodzeń pracowników ochrony na jednostkach . Gdzie te pieniądze , stawka godzinowa była cały czas taka sama. 3 lata bez podwyżek.

@Red Sonia

nie wiem gdzie ta kasa ale skoro coś więcej o tym wiesz to ile mniej więcej mogłoby się jej uzbierać? firma sama w sobie ma jakieś jeszcze większe wydatki w ostatnim czasie? inwestycje czy coś?

M.

Pracuję w firmie DGP odkąd wygrało przetarg i nie mogę powiedzieć złego słowa. Tutaj wypłata zawsze jest na czas, nigdy nic mi nie brakowało. Pracowałam już w różnych miejscach miałam praktyki i staże, więc muszę przyznać, że niektórzy nie wiedzą co to naprawdę toksyczne środowisko pracy. Pan A.J super szef. Zanim ktoś się poskarży na jakąkolwiek firmę pomyślcie czy i wy zachowujecie się w porządku.

Weronika
@M.

Czyli rozumiem że można liczyć na wsparcie szefa? A finansowo też wszystko ok? Jesteś zadowolona z zarobków?

M.
@Weronika

Tak, jak najbardziej. Jak człowiek pracuje, zachowuje się w porządku, nie ma większych problemów.

Weronika
@M.

No to fajnie, a z wzięciem urlopu też nie ma problemów?

A.J.

tak, ale nie po trzech godzinach pracy...

@A.J.

Pewnie dopiero po okresie próbnym? Jak długo tu trwa?

Ela M

Nie polecam tej firmy za nieuczciwosć i hamstwo pań z kadr Pracuje w Sebanie w RUDZIE proszę o regulamin spółki kiedy i co się należy bo wiem że z pfronu są zwroty za leki i nie mogę się doprosić dostałam z Katowic że mam sobie jechać do Legnicy po taki regulamin chociaż KATOWICE nas zatrudnili

@Ela M

W czym problem? -w innych firmach nie chcą nawet o tym rozmawiać... Trudno by było coby regulaminy walały się po przystankach autobusowych...

Jaka atmosfera panuje w firmie Dgp Security Partner Sp. z o.o.? Widziałam kolejne ogłoszenia na Lento.pl, jakie umieścili 16 lipca. Jak wygląda rotacja?

Atmosfera fatalna.Rotacja pracowników non stop ze spółki do spółki.Wynagrodzenia się nie zgadzają.

Atmosfera w DGP Security Partner jest Okey to co Świr pisze o kop Staszic to jest nie prawdą . Szefowa jest ok i Prezes jest ok

A.J.

12 lat w spółce coś świadczy...

Booog

Czasami ludzie naprawdę potrzebują jakiejś rzetelnej informacji a nie takich bzdur które wypisujecie. Marnujecie tylko energię, i wcale nie jest to śmieszne. Może ktoś napisze o tej firmie konkretną opinię z własnego doświadczenia (zarobki, umowy, socjal itp.) Dzięki

Wilk69
@Booog

Socjalu zero, kłamstwa odnośnie podwyżek itd

Alicja
@Wilk69

Naprawdę w firmie nie ma żadnego socjalu? Właśnie chciałam zapytać, jak to jest w tym miejscu pracy. A jeżeli chodzi o podwyżki, to wyjaśnij proszę, na czym dokładnie polega problem, o którym wspominasz. Z góry dzięki, czekam na informację.

Tom
@Wilk69

Zgadza się co do joty

@Tom

Serio całkowity brak socjalu? No ale chyba papier trzywarstwowy w kibelku jest chociaż? Może byście to gdzieś zgłosili zamiast tak narzekać?

@Booog

Jasne dwa dni w robocie i pierwsze co to socjal, potem następne pytanie to po ilu dniach L4, następne hasło to Pfron za mnie płaci itp... Popracujcie tutaj jeden z drugim przez 12 lat tak ja ja i wtedy się wypowiedzcie... Większość z tych opiniotwórców zakończyło karierę po okresie próbnym i dlatego tylko odlewają żale z czterech liter wyciągnięte...

marek

chciał bym tam dalej pracować

@marek

Serio? A czemu Cię to już tak właściwe nie ma i kiedy tu pracowałeś? Ja tu widzę w miarę świeże opinie, że niby nie dbają tu o ludzi i jest nierówne traktowanie. Lubisz taką właśnie atmosferę czy o co chodzi?

Jaki jest wkład kierownictwa Dgp Security Partner Sp. z o.o. w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Kierownictwo nie dba o ludzi. Lubią dupowłazów i kapusi. Nie ma równego traktowania.

Dorota

A dużo tych lizusów tu macie? Czyli w sumie jeśli każdy taki będzie to wszystko się "wyrówna" i atmosfera jakoś unormuje wtedy? :/

Mark

Firma DGP Security Partner Sp. Z O.o. Katowice nie powinna zajmować się ochroną. Pracownik ochrony, który jest zatrudniony przez firmę DGP nie może liczyć na podstawowe wyposażenie w odzież ochronną. Po trzech miesiącach pracy przekazali tylko koszulkę i spodnie. O butach, bluzie polar czy też kurtce można zapomnień. Każdy pracownik ubiera się w to co ma z poprzednich firm ochrony. Za tzw. paski wypłat żądają od pracowników ochrony 10 zł zapłaty. Kierownik Działu Ochrony A.J. z Katowic nie nadaje się na te stanowisko , nie potrafi załatwić drobnych spraw , wiele obiecuje i na tym jego praca się kończy. Nie polecam tej firmy.

J.N
@Mark

Zgadzam się pracowałem w tej zjebabej firmie to co się dzieje to masakra szczególnie wymienić można makówkę firma (usunięte przez administratora) poprosru żygać się chce

Widz
@Mark

A ile ochroniarzy teraz biega do skarbówki po przekrętach Seban Sp. z o.o. Lewe fakturki opiewające na kwotę: 9000, rehabilitacje gdzie powinni być a nie byli. No i co wy na to??

@Widz

Aż na 9 tysięcy? Przecież to ogromna kwota jest. No i co właściwie w tej skarbówce uda się niby załatwić?

Tom

Pracowników mają za nic, wypłaty są w terminie ale trzeba sobie pilnować czy się zgadza o sortach mundurowych nie wspomnę,zero socjalu o podwyżkach nie wspomnę

Aaaale

Uciekajcie przed ta firmo kłamią oszukają z urlopami i wyplatami

Łysy

Witam wie ktoś czy są przyjęcia na terenie Katowic? I jak wygląda stawka godzinowa netto?

Czarek

Słyszeliście może czy firma potrzebuje teraz kogoś do pracy? Na jakie zarobki można liczyć?

@Czarek

Tak potrzebująca do pracy w Gliwicach

Swir

Katowice kopalnia giszowiec nie polecam współpracy z prezesikiem i kierownicza

co robią?
@Swir

Co takiego robią, że nue polecasz?

co robią?
@Swir

Co takiego robią, że nie polecasz?

pracuś
@co robią?

Przerzucają ludzi ze spółki do spółki-wynagrodzenia się nie zgadzają-rotacja pracowników,non stop zwalniają i non stop zatrudniają

Jack
@pracuś

Witam jak wygląda praca na Łaźni na staszicu bo pieniądze bardzo małe skoro z grupą wartownik siedzi w budzie

Jack
@Swir

To masz rację wcześniej na pracę się nie zgodziłem a jak później chciałem to telefon rozlaczyl

Zostaw merytoryczną opinię o Dgp Security Partner Sp. z o.o. - Katowice

• Jak się pracuje w Dgp Security Partner Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dgp Security Partner Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dgp Security Partner Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 16, z czego 2 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dgp Security Partner Sp. z o.o.