P.H.U Hetman

Katowice

Opinie o P.H.U Hetman

emeryt 2014-08-27 12:04
Nie przesadzajcie...kasa zawsze na czas,nie na raty i co miesiąc.Fakt,że stawki głodowe ale wszędzie są takie a przymusu pracy nie ma...szukam dalej
Bosingwa 2015-01-16 00:24
Powiedzcie czy nowy rok 2015 przyniósł bądź w najbliższym czasie przyniesie jakieś znaczące zmiany w Hetmanie? Domyślam się, że oferta firmy pozostanie raczej taka sama, ale pytanie czy będzie można liczyć na jakieś lepsze zarobki i ewentualnie jak się tam załapać i dostać, żeby nie być stratnym. Dzięki za sugestie.
emeryt 2015-02-22 16:11
Praca w Hetmanie jest za taką stawkę na jaką się umówisz przy podpisaniu umowy. Ja pracowałem i pracować będę kiedy dostanę ofertę. Dlaczego tak pisze, dlatego ze pieniądze na czas zgodne z ilością godzin a otrzymany pit jest odbiciem zarobionej kwoty czyli wynagrodzeniem. Są firmy które zaniżają uzyskane dochody a nawet nie wystawiają pitów. Kwota dla pracownika uzależniona jest od przetargów które działają niekorzystnie na nas wszystkich. Zmiana przepisów przetargowych tj. ustawy o zamówieniach publicznych spowoduje wzrost pensji w tej branży. Przetargi nawet są na autostrady gdzie wykonawcy plajtują bo wzrastają koszty. Ja polecam firmę Hetman. Nie ma firmy idealnej na rynku pracy , w każdej najdziemy coś co nas będzie drażniło. Pozdrawiam
ustawa 2015-12-03 20:25
Nowelizacja ustawy o ubezpieczeniach społecznych, której celem jest "ozusowanie" części tzw. umów śmieciowych, została przyjęta przez Senat bez poprawek. Oznacza to, że od 1 stycznia 2016 r. powstanie obowiązek odprowadzania składek do ZUS od wszelkich umów zleceń do wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę.Nowela uniemożliwia też zawieranie podwójnych umów, w taki sposób, aby unikać "ozusowania". Dotychczas unikanie płacenia składek było możliwe przy zawarciu dwóch umów - jednej na niską kwotę, od której odprowadzana była niska składka i drugiej, z wyższą kwotą, która nie była oskładkowana.
greg 2016-01-28 21:57
Praca spoko. 7zł na rękę. Jakie kary ja tam nic na ten temat nie wiem.Wypłata na czas i z kierownikiem idzie się dogadać po ludzku. jest spoko jak by kasa lepsza była to można do śmierci pracować.
Wiesiek 2016-06-04 15:46
Drodzy koledzy pracownicy ochrony firmy Hetman. Bardzo proszę o podanie gdzie można w Hetmanie lub Parasolu (bliźniaczce) otrzymać pracę na etacie lub na zleceniu 7 zł do ręki. Będę zobowiązany, ponieważ szukam pracy.
him 2016-06-22 20:13
@Wiesiek na goworku i ich stronie internetowej nie ma ofert, więc może nie w tej chwili, chociaż zawsze warto popytać :)
Alicja 2017-03-30 11:58
@ELJOT NESS, a jakie pozytywne strony znalazłeś w pracy?
Alicja 2017-08-14 10:21
@Oskubana - a czy możesz napisać nieco więcej o warunkach zatrudnienia w P.H.U Hetman? Może jesteś w stanie opisać pozytywne aspekty tej pracy? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany z pracodawcą?
Smuga 2017-09-02 09:13
Z tego co wiem, firma działa na rynku od ponad 20 lat, pracowałem tam kilka lat i nigdy nie było problemów z wypłatą wynagrodzeń, zawsze zgodnie z ustaloną stawką za przepracowane godziny. Stawki godzinowe jak w innych, tej wielkości firmach (w firmach tzw. walizkowych są jeszcze niższe lub płacone pod stołem). Jest wolny rynek pracy i nikt nie jest zmuszany do pracy w tej firmie, a jeżeli ktoś godzi się na zaproponowaną stawkę, to nie może pisać po zwolnieniu, że stawka jest głodowa i jest z tego powodu oburzony. Fakt, że panuje duża dyscyplina, w umowach są zapisane kary regulaminowe, które są bezwzględnie egzekwowane np. za alkohol, brak obchodów, nieusprawiedliwioną obecność w firmie itd., ale w tym przypadku prawo stoi po stronie pracodawcy. Należy zaznaczyć, że osobom zatrudnionym na umowy cywilno-prawne, przysługuje murowanie tylko odpłatnie, w przeciwnym razie firma złamała by prawo. Podejrzewam, że większość negatywnych wpisów (będących pomówieniami), to osoby zwolnione z tej firmy za różnego rodzaju przewinienia (część też konkurencji), a ich wpisy to złośliwość wobec firmy, lub są objawem pieniactwa. Przypuszczam, że większość z nich długo nie zagrzała miejsca, też w innych firmach ochrony. Po zmianie przepisów i wprowadzeniu minimalnego wynagrodzenia w wysokości 13,00 zł/h brutto, firma płaci taką stawkę.

Smuga
Księgowy 2017-09-05 18:11
Ponieważ pracownikowi płaci się netto (podatek odprowadza pracodawca), a pracownikowi potrąca się brutto, ponieważ od tej kwoty i tak trzeba odprowadzić podatek.
Ekonomista 2017-09-05 18:18
Spółka z o .o. która płaci ,,pod stołem'' nie ma kosztów, wobec tego generuje duży zysk od czego płaci prawie 40% podatku (dochodowy 19% + dywidenda 19% + inne), więc takie praktyki jej się nie opłacają. Poraża brak wiedzy w tym temacie, więc może lepiej się nie wypowiadać, niż robić z siebie idiotkę !!!!
Smuga 2017-09-12 18:07
Z tego co wiem, dopłaca 50% za szkolenie (kurs) na pracowników kwalifikowanych (POF).
Zostaw swoją opinię o P.H.U Hetman - Katowice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie P.H.U Hetman