Opinie o Capgemini w Katowice

Kultura etycznego i odpowiedzialnego biznesu jest silnie zakorzeniona w działalności całej grupy Capgemini, która już trzeci rok z rzędu otrzymała tytuł Najbardziej Etycznej Firmy Świata. Zasady etycznego biznesu nakreślają naszą współpracę z klientami, partnerami, dostawcami

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Capgemini w Katowice

Hannia

Cześć, czy Capgemini zawsze powiadamia o rezultacie rozmowy kwalifikacyjnej niezależnie od wyniku? Czy jeśli nie dostałam odpowiedzi w określonym czasie, oznacza to, że nie zostanę zatrudniona? Pozdrawiam

@Hannia

Cześć, tak, nasi rekruterzy powiadamiają o rezultacie każdej rozmowy rekrutacyjniej nawet jeśli feedback jest negatywny. Prosimy o kontakt na skrzynkę komunikacja.pl@capgemini.com i o podanie szczegółów dotyczących stanowiska oraz daty rozmowy. Sprawdzimy status.

Bas
@Komunikacja Capgemini

Nie, nie powiadamiacie. Nie kłamcie.

@Bas

Cześć, skontaktuj się z nami na skrzynkę komunikacja.pl@capgemini.com. Prosimy o podanie szczegółów dotyczących Twojej aplikacji. Sprawdzimy sytuację.

Czy zdarzają się nadgodziny w Capgemini?

kasior

bardziej zasadne byłoby spytać czy się nie zdarzają :)

t34tg34fg34f3fy45h
@kasior

Twoja odpowiedź jest bez sensu, przecież to całkowicie zależy od projektu/stanowiska. Są pewnie ludzie, którzy regularnie trzepią nadgodziny, są tacy, którym wypadają okazjonalnie i tacy, którzy nadgodziny w życiu nie widzieli. Nie można generalizować na całego capa.

Komunikacja Capgemini

Jeśli chciałbyś porozmawiać z nami o Twoim procesie rekrutacji, dowiedzieć się więcej o naszej firmie, napisz do nas bezpośrednio na skrzynkę komunikacja.pl@capgemini.com. Chętnie porozmawiamy z Tobą i odpowiemy na wszystkie pytania. Jeśli jesteś pracownikiem Capgemini i chciałbyś zgłosić naruszenie lub wyrazić swoje obawy, możesz skorzystać z naszych wewnętrzych narzędzi – ankiety Peakon, platformy SpeakUp lub skontaktować się z nami przez e-mail komunikacja.pl@capgemini.com. Wykorzystanie powyższych narzędzi pozwoli nam na przeprocesowanie sprawy i wyjaśnienie sytuacji.

@Komunikacja Capgemini

Powiem wprost - jedyne co trzyma w pracy to dobra atmosfera i ludzie. Ale zasady na jakich się płaci - ola Boga... Peakon - można się wyżalić, ale nic z tego nie wynika. Przełożeni zawsze piszą, że można porozmawiać o zarobkach, a jak co do czego to nie mają albo czasu albo mówią że trudna sytuacja rynkowa. Prawdą jest, że nowi pracownicy dostają O WIELE lepsze oferty, niż starzy doświadczeni. Koleżanka którą przyjęto rok temu do mojego zespołu nie umie nawet podstawowych formułek w excelu, nie jest w stanie wykresu zrobić, zna tylko angielski (ja do tego inny język), nie ma żadnych szkoleń, certyfikatów i tym podobnych, mniejsze doświadczenie zawodowe, nie umie programować....kurcze....nawet ostatnio się mnie pytała jak wysłać maila na DLke a zarabia bite 1200 zł więcej na rękę. NETTO! I jak tu nie chcieć zmienić pracy? Jedyny sposób na podwyżkę, to, jak mi powiedział poprzedni TM - zwolnić się i przyjść po kilku miesiącach. I mógłbym "ot tak" dostać +2000 do wypłaty. I teraz pytanie: po co to komu? Dlaczego nie lepiej od razu dać człowiekowi np +1000 do wypłaty i zaoszczędzić sobie wakat?

Pixi

Dzięki@capgemini A czy w czerwcu i lipcu również będziecie pracować zdalnie? Zależy mi na takiej pracy .

@Pixi

Ze względu na obecną sytuację pracujemy zdalnie do odwołania. Standardowo na co dzień praca zdalna jest również możliwa w niektórych naszych zespołach – to kwestia do ustalenia z managerem danego zespołu, w którym pracujesz.

1st line trash
@Pixi

Zapomnij o pracy zdalnej, bo już się manago chwalą jak to super będzie wrócić do biura bo biuro jest takie fajne ;) Oczywiście oni sami nie wrócą, ale śmieci z pierwszej linii owszem, wiesz, ktoś musi być królikiem doświadczalnym.

Katowice
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Katowice
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Asystent projektu
CP Consulting Engineering Services
lili z francuskim

Cześć, dostałam taką ofertę racy po rozmowie z Magdą z HR: Collection PA2 na back office czy cos takiego? Drodzy ! powiedzcie mi co tam się robi i ile zarabia? mam francuski i angielski na b2 no może fr c1 w porywach. Mogę prosić przybliżenie tematu? Pracujecie nadal zdalnie? Jak długo trwa szkolenie ? czy oni płacą za szkolenie?

@lili z francuskim

Cześć, rola Collections PA2 (back office) polega na stałym kontkacie z klientem drogą mailową (czasami zdarzają się równiez telefony) aby na bieżąco sprawdzać czy wszystkie opłaty związane z usługami zostały zrealizowane, zaksięgowane i czy wszystkie dokumenty finansowe są zgodnę z usługą. To praca w dużej mierze z Excelem. Pracujemy dalej zdalnie, do odwołania. Onboarding oraz wszystkie szkolenia wprowadzające (BHP, security, kultura organizacji itp.) prowadzimy online. Zarobki są uzależnione od zakresu obowiązków na danym stanowisku, od doświadczenia, znajomości języków obcych a także wiedzy praktycznej. W procesie rekrutacji zawsze najpierw kierujemy pytanie o oczekiwania finansowe w stronę kandydata.

nonick

Dzien dobry, kandydowalam do projektu naleznosci z francuskim w Katowicach (mam kilka lat doswiadczenia na identycznym stanowisku+ inne doswiadczenia). Pan z rekrutacji z Krakowa (ktory na linkedin ma opis obowiazkow "having fun, doing cool things" to powinno mnie zaalertowac), odzwonil mowiac, ze ten projekt jest dla klienta ktory jest z branzy rozrywkowej i teraz mamy covid i projekt jest freezed (ogloszenia nadal sie pojawiaja). Zaproponowal sam bym kandydowala na hr process with French. Tak tez zrobilam. Po tygodniu sie odezwal mowiac, ze do hr nie, bo nie mam doswiadczenia w hr. Po tygodniu widze, ogloszenie o prace do naleznosci z francuskim, gdzie klient jest z branzy chemicznej. Nie wiem dlaczego taka dygresja, ze klient z naleznosci jest z branzy rozrywkowej i brak kontaktu gdzie klient na pewno jest z branzy chemicznej, nie wiem po co zostalam skierowala do kandydowana do hr with French, jesli wymagane bylo doswiadczenie (zazwyczaj jezyk jest najwazniejszy). Komunikacja byla z tym panem telefoniczna, na moj mejle nie odpowiadal. Dla mnie to bylo kompletnie niepowazne (jak opis obowiazkow na linkedin, rzeczywiscie ten Pan musi sie dobrze bawic). Udzial w rekrutacji zajal godzine mojego czau. Udanego dnia.

dimka
@nonick

Facet Cię wysyłał po innych ofertach żeby nabić sobie targety do pokazania swojemu szefowi, ile to osób odpowiedziało na ogłoszenie. Klasyczna zagrywka, czasami w formie "tego stanowiska już nie mamy, ale mamy inne lepsze/podobne". A nie odpowiadał na maile, żeby nie było nic konkretnego na papierze na niego.

@nonick

Cześć, proszę skontaktuj się z nami na skrzynkę komunikacja.pl@capgemini.com - chcemy sprawdzić dokładnie sprawę i wyjaśnić sytuację. Czekamy na wiadomość!

Bardzo słabo

No cały Cap. Bajzel i brak profesjonalizmu na każdym kroku

Słaby angielski

Jaki poziom angielskiego trzeba znać, aby móc aplikować do capgemini? Niektórzy mowią tu nawet o C1. Możesz ktoś tutaj szczerą opinię wyrazić oraz w jaki sposób język tam znajduje zastosowanie (w jakich sytuacjach)?

Tu byłam/em
@Słaby angielski

Już rok temu na jednym z najbardziej maglowanych tu projektach chcieli na poziomie native i brali w sumie tylko osoby z lingwistyki. Teraz pewnie stwierdzą, że skoro kryzys to trzeba być rodowitym amerykaninem albo anglikiem. Ta firma jest kompletnie oderwana od rzeczywistości

@Słaby angielski

Wszystko zalezy od stanowiska, na które chcesz aplikowac. Jesli masz na mysli agenta 1. linii, to bedziesz wspieral uzytkownikow w calosci po angielsku - telefonicznie, mailowo lub na czacie. Poza tym, w Capgemini jezykiem "urzedowym" jest wlasnie angielski, czyli cala komunikacja rowniez odbywa sie w tym jezyku. Rowniez czesc szkolen. Nie nazwalbym wymagan: mocne B2 wzwyz oderwanymi od rzeczywistosci ;)

Komunikacja Capgemini

Cześć, Jeśli aplikujesz na stanowisko, gdzie będziesz pracować z klientem w języku angielskim, to minimalnym wymaganym poziomem języka jest B2, ale nierzadko też wyższy poziom, jak C1 (w zależności od roli i zakresu obowiązków). Tak jak wcześniej wspomniano, komunikacja, jak i szkolenia wprowadzające do firmy odbywają się w języku angielskim. Natomiast jeśli aplikujesz na stanowisko, na którym wymagana będzie praca z klientem w innym języku, na przykład w języku francuskim, a Ty dobrze mówisz po francusku – to wtedy liczy się przede wszystkim biegła znajomość francuskiego. Znajomość języków będzie testowana na rozmowie kwalifikacyjnej w formie konwersacji.

Na jakie zarobki może liczyć specjalista z dwoma językami europejskimi na C1 w HR lub w finansach?

Na marne. Gdzieś średnia krajowa lub trochę więcej. Nie są to kokosy.

Pixi

Czy nadal praca odbywa się w trybie zdalnym? Czy są prowadzone rekrutacje? Jak wyglądają szkolenia -online?

@Pixi

Cześć, tak, nasi pracownicy pracują zdalnie. Rekrutacja do naszej firmy trwa cały czas. Tutaj znjadziesz aktualne oferty pracy >> https://www.capgemini.com/pl-pl/jobs/?search_term= Ważne, aby wyselekcjonować oferty po swoich zainteresowaniach oraz wybrać miasto pracy. Szkolenia onboardingowe prowadzone są online na platformie, do której każdy nowy pracownik dostaje dostęp po dołączeniu do firmy. Są to szkolenia wprowadzające o firmie (lokalnie i globalnie), opowiadające o naszej kulturze i etyce, szkolenia BHP, security i inne.

Nieznany:)

W jakich godzinach pracujecie ?

@Nieznany:)

Cześć, godziny pracy zależą oczywiście od zespołu i działu w jakim będziesz pracował. Niektóre stanowiska jak np. Customer Service Advisor świadczą usługi 24h więc tutaj godziny pracy są zmienne. Standardowo pracujemy w przedziałach 8:00/9:00 - 16:00/17:00. Wszystko również jest zależne od stanowiska i wcześniejszych ustaleń z Team Leader lub Manager danego zespołu.

kermit

Cześć. Ile w Capie może zawołać architekt z 15 lat w IT?

6GhosT9
@kermit

myślę, że 4600 brutto możesz śmiało krzyknąć

Intern
@6GhosT9

Chyba nie masz pojęcia jakie są stawki w P&C. Dla architekta możesz dopisać z przodu 1 do podanej kwoty

Mikia

Może jestem z innego świata, ale dla mnie ta firma to najlepsza praca jaką kiedykolwiek miałam :) Oprócz pracy samej w sobie, która jest zdrowo rozplanowana od samego początku (mam na myśli przemyślany system, procedury, zaangażowanie przełożonych), to jest jeszcze mnóstwo innych plusów :). Są na przykład organizowane webinary, które są naprawdę dobre. Ostatnio był Tomasz Michniewicz i wystąpienie było świetne :) sprawy kadrowe i inne również - nie miałam okazji spotkać się ze ,, złym'' podejściem (jak na przykład problemem z dowiedzeniem się czegoś albo załatwieniem czegokolwiek). Moje wrażenia są bardzo na plus. Jestem bardzo mocno zaskoczona taką niską oceną. Pozdrawiam wszystkich :)

Hum
@Mikia

Bo wszystko zależy na jaki projekt trafisz i kogo masz za TL. Kiedyś miałam świetną TL - sprawy kadrowe, awansowe itp wiedza w małym paluszku, później trafił mi się człowiek, który nie potrafił sam zrobić grafiku... Serio. Pracownicy sami robili grafik i ogarnialismy swoje urlopy, L4 on tylko prosił by w mailu dać go w kopii, a jak ktoś miał pytania, to nie umiał odpowiedzieć, unikał tej osoby i nie odp na maile. Teraz na szczęście mamy znowu ogarnięta liderkę i jest lepiej:) Można trafić spoko a można trafić tragicznie taka prawda. Dużo też zależy, jak długo pracujesz. Ja w ciągu 5 lat spotkałam się tutaj z czymś ok ale również z wielkimi nieporozumieniami :)

P.r.a.

(usunięte przez administratora) w dwóch słowach ujmując. -Marne zarobki 3.5 brutto po kilku latach pracy. Na początku w Biedronce tyle się zarabia. -Co dzienne nadgodziny za DARMO!!! - żeby otrzymać socjalne (wczasy pod grusza) trzeba wypisywać nawet rodziców. Jak kogoś interesuje (usunięte przez administratora) i chcę być niewolnikiem który dostaje za swoją pracę miskę ryżu to zapraszam do pracy.

@P.r.a.

Pracuje tam 4 lata i nigdy nie spotkałam się z nadgodzinami na siłę, pewnie zależy od projektu... Wczasy pod gruszą dostaje normalnie na jedną osobę bez problemu. Znajomi też. Więc nie wiem o co chodzi. Do wynagrodzeń się zgadzam, bardzo małe ;/

P.r.a
@Yyyy

Nie było mowy nigdy że nadgodziny były dobrowolne w tym zakładzie musiałam zostać koniec i kropka. A z socjalnym tak jak pisałam że przez kilka lat to samo że musiałam wypisać rodziców i rodzeństwa z którymi mieszkam i dla tego nie wypisuje już wogole papieru. Pozdrawiam pracownik.

@P.r.a

Szczerze... To trudno mi w to uwierzyć. Jaki projekt lub piętro? Zwłaszcza w tą grusze... Chyba że chciałeś/as dostać więcej za grusze i dlatego wpisywslas tyle członków rodziny. Co jak co ale taki socjal i benefity mają ogarnięte.

XYZ
@P.r.a.

Nie pozostaje dodać nic innego jak: trzeba się było uczyć języków obcych. Ludzie z niemieckim,niderlandzkim czy innymi językami nie narzekają ;) Ale jeśli jedyne, co się potrafi to angielski to cóż.. w Biedronce też część ludzi zna :)

Hum
@XYZ

Przestań wklejać to samo. Myślisz, że wypowiadają się tu tylko ludzie z samym angielskim?:/ Stawki są mega słabe w capie i taka jest prawda. Różnice widać na helpdeskach, ale nie tylko i nie ma co czarować. Każdy czeka na marzec, jak nie będzie podwyżek to pewnie będą kolejne wypowiedzenia

Z dystansem
@XYZ

Chyba kogoś tu poniosło ;) na osławionym projekcie farmaceutycznym uciekają już nawet ludzie z niderlandzkim-i nie, to nie są plotki. Na projekcie niemieckim po "podwyżkach" z zeszłego roku też był pomór

XYZ
@Hum

Tak, ludzie którzy narzekają na pieniądze to w 99% ludzie z angielskim, którzy nic ponadto nie potrafią. W lidlu pracownicy ogarniają jeszcze obsługę kasy fiskalnej, obsługę wózków manualnych itd., plus angielski B2 wzwyż Inna sprawa to podnoszone tutaj zarzuty co do projektu na 9piętrze. Uważam, że skoro tylu ludzi podnosi tak poważne zarzuty to firma ma obowiązek się temu przyjrzeć.

@XYZ

Trzeba przyznac ze ci ktorzy aplikowali kilka lat temu z ang mieli wymagania jezykowe o wiwlw mniejsze....

Zażenowanie

Firma poniżej wszelkiego poziomu. Gdy zaczęli uciekać od nich ludzie, to wymyślili sobie, że zatrzymają ich wielkimi podwyżkami. W praktyce wygląda to tak, ze obniżono agentom dodatek językowy, a zwiększono podstawę, wiec w efekcie zarabiamy tyle samo. Cóż...fala niezadowolenia i głosów o zmianie pracy jest jeszcze większa niż była, a starzy agenci, zamiast zostać docenionymi za wierność firmie i dobrą pracę, dostali w twarz tym, ze agenci bez dodatku językowego zarabiają teraz stówkę mniej od nich. Teraz już wiem, ze te trzy miesiące wypowiedzenia, które mnie czekają spędzę na L4, nie oddam już capowi, ani jednej chwili swojego życia, za to z radością pociągnę za sobą do nowej firmy jak najwięcej osób.

Albertos
@Zażenowanie

Ale czego się spodziewałeś? Ile można słuchać, że twoja szanowana firma IT płaci mniej niż Biedronka czy Lidl na kasie? Teraz zarobki są równe magazynierowi z doświadczeniem, a to już brzmi dumnie.

@Zażenowanie

Cześć, Nasze działania przyczyniły się do zmian - ponad 80% zatrudnionych osób w rolach agentów otrzymało podwyżkę całościowego wynagrodzenia średnio o 18%. Naszym celem jest również zmniejszenie dystansu płacowego pomiędzy osobami posługującymi się w pracy językiem angielskim oraz tymi, które używają innych języków. Wierzymy, że dzięki temu „językowcy” będą chętniej zmieniać swój profil zawodowy i rozwijać się w innych rolach, także wymagających znajomości języka angielskiego.

@Albertos

Uswiaeomie cie magazyniwr zarabia 3 tys a z kilkoma nadgodzinami ponad 4 tys i co ltso ci,ze zgodzikes siw tyrac za taka stawke?

magik

Firma nietransparentna. W ogloszeniu pisza ze znajomosc j.niemieckiego jest mile widziana, czli idac prostym tokiem rozumowania - nieobligatoryjna. W rzeczywistosci okazuje sie, ze wymagaja komunikatywnej znajomosci powyzszego jezyka (????). Proponuje zredagowac ogloszenia i zaoszczedzic ludziom czasu :)

@magik

Cześć, skontaktuj się proszę z nami na skrzynkę komunikacja.pl@capgemini.com. Będziemy wdzięczni za podanie w mailu szczegółów jaka była to oferta i jak przebiegł proces rekrutacji. Sprawdzimy sytuację.

@magik

Oni chcą zebys za znajomosc 2 jezykow dostwal taka sama stawkę jak za znajonosc jednwgo a poziim ang najpierw byl komunikatywny a twraz zawansowany a gupie studenty sie godza tyrac za najmniesza krajowa 2 i 500 zl ludzie w fabryciezarobia więcej, szanujcie sie

monte

O niemieckim projekcie na 8 piętrze SBP napisano tu niejedno; można by pomyśleć, że na przestrzeni miesięcy coś ulegnie zmianie, wnioski zostaną wyciągnięte, refleksja skłoni TMów do zweryfikowania własnych postaw i chociaż próbie naprawy podejścia do pracownika. Czy się zmieniło? Owszem, ale na gorsze. Jeśli szukacie definicji wyzysku szarego agenta pierwszej, a w ostatnim czasie też drugiej linii, (nie)zachęcam do odwiedzenia projektu obsługującego niemiecki odpowiednik PKP. Dorzucanie kolejnych tasków, perfidne - bo inaczej nie da się tego określić - traktowanie pracownika i mistrzowska bezczelność w formułowaniu najprostszych poleceń są tu na porządku dziennym. Niekompetentni TMowie (umówmy się: nie wszyscy, szapoba dla dwóch na cały projekt, którzy posiadają ludzkie odruchy) mają dość proste przełożenie na ilość składających wypowiedzenia agentów: poddają się nowi, dopiero dołączający do wagoniku mobbingu, i ci, którzy oddali firmie kilka lat swojego życia. Podwyżki dla pracowników dzięki którym projekt jeszcze funkcjonuje nie wystarczają na bilet miesięczny, za to na piedestał wynoszeni są ci, którzy godzinę dziennie spędzają z TMami na papieroskach. Kolesiostwo, wyzysk, brak szacunku - poddają się nawet najwytrwalsi, wypowiedzeniem ocierając łzy radości, bo ich przygoda z gułagiem dobiega końca. Tl;dr - nie polecam, miejcie do siebie szacunek, bo w tym miejscu go nie znajdziecie.

DruhBoruch

Dobrze, że dali jurz tego HO, bo nie mogłem znieść jak kolega jeden z dziewiontego pietra pierdział w fotele po nocach i udawał niewiniątko potem. Ale śmierdziało. Jakby jajka jadł.

Same swiniaki
@DruhBoruch

Ho jest super. Nie trzeba słuchać wciągania glutow i smarków. Smacznego!!! Również 9p, projekt na literkę A.

Ed Smith
@DruhBoruch

"jurz?" "dziewiontego?" jak można robić takie błędy ortograficzne? nie pisz, jak nie potrafisz sklecić poprawnie zdania

Qtacz2000
@Ed Smith

@edsmith Czemu zaczynasz zdania z malej litery? I bez kropek na końcu? Poza tym, zamiast jak, zdecydowanie lepiej byłoby użyć "jeśli". Jak to takie ZWIERZONTKO

OBoze

(usunięte przez administratora) Dlaczego managerowie, dyrektorzy i kadra kierownicza ma srednio kilkanascie lat przepracowane w tej firmie? Bo sa za glupi zeby zmienic prace. :)

Richie
@OBoze

Albo dlatego, ze ta firma daje fajna możliwość rozwoju, awansu i stabilizację, jeśli się postarasz i jesteś w miarę ogarnięty

@Richie

Hahahaha. Tyle w temacie. Ogarnięci ludzie są tutaj miażdżeni.

Chewi
@Yyyy

A czego się spodziewać jak na jedną ogarniętą osobę jest tutaj 30 sfrustrowanych którzy za cel życia stawiają sobie trollowanie, średnio jedna na dziesięć wypowiedzi negatywnych ma jakiekolwiek ugruntowienie w rzeczywistości (oczywiście są też takie). Reszta to płacz dzieci internetu. Osoby które są ogarnięte nie wchodzą tutaj z reguły bo mają lepsze rzeczy do robienia w życiu niż czytanie tych przekłamanych komentarzy. Ja osobiście mam z tego dobrą radochę :)

Nati
@Chewi

Myślę, że sytuacja była trudna w firmie, stąd komentarze. Nikt nie ma misji trollowania, a jak jest wszystko dobrze, to nikt się nie frustruje i ludzie są zadowoleni. I wtedy po prostu ludzie tu nic nie piszą. Chyba traktują to jako sposób na zmiany, bo po niektórych komentarzach firma musi jakoś zareagować. Niestety, nie na każdych projektach jest różowo i każdy ma inne doświadczenia z firmy. Ciesz się, że masz radochę, bo widocznie ciebie nie spotkało nic złego lub zadowalasz się tym, co ci oferują.

@OBoze

Cześć, nie usuwamy komentarzy. Moderacją zajmuję się sam portal, który analizuje komentarze pod względem języka i regulaminu platformy.

Hohoho

Wszyscy dokola tkwią na HO, prócz niestrudzonych agentów pierwszej linii, którzy są odporni na wszelkie wirusy. Wszak dojazdy komunikacją miejską i siedzenie na open space wcale nie sprzyjają zachorowaniu. Cóż, mam tylko nadzieje, ze najpierw zachoruje management, nie będę płakać.

@Hohoho

Cześć, Nasi pracownicy przebywają na trybie Home Office wszędzie tam gdzie udało się wynegocjować taką zmianę z klientem oraz gdzie został zapewniony sprzęt do pracy zdalnej. Obecnie wśród agentów jest to ponad 90% projektów. W razie dodatkowych pytań lub o możliwość pracy z domu, uprzejmie prosimy o kontakt na skrzynkę komunikacja.pl@capgemini.com. Sprawdzimy indywidualną sytuację. Przypominamy również, że szybciej i bardziej efektywnie można rozwiązywać pojawiające się problemy zgłaszając się do HR Business Partnera, na platformę Speak up, czy wysyłając wiadomość na skrzynkę Komunikacji.

Nigdywiecejcapa
@Komunikacja Capgemini

Powiem tak - firma moloch, a tacy ludzie w Katowicach..... skąd Wy ich bierzecie??? x) W PL nie ma żadnego szacunku do pracownika, ale to żadnego, a w Capie jest to nadużywane na każdym kroku. Patrząc po ilości Waszych ofert pracy na pracuj.pl stwierdzić można tylko jedno - nikt tam nie chce iść pracować..... , wielka szkoda xD Nie pozdrawiam!!

Angie
@Hohoho

Możesz obecnie przyjechac własnym autem i zaparkować bezpłatnie na parkingu służbowym, zamiast jeździć komunikacja. Na open-space zwiększono odległość miedzy ludźmi tak, ze jest miedzy nimi min. 2 metry. Firma robi co może żeby chronić pracowników, kupuje laptopy, dezynfekujemy biura, a Ty jeszcze narzekasz. Zobacz jak jest gdzie indziej- jak np. w sklepach ludzie musza pracować, lekarze pracują bez żadnych środków ochronnych, poczta, listonosze, kurierzy itd. My w porównaniu z nimi mamy super!

John Smith

Sądząc po absurdalnie dużej ilości ofert pracy Capgemini na pracuj.pl, które wiszą od kilku miesięcy i twoim opisie, to trudno nie odnieść wrażenia, że firma musi mieć duży problem ze znalezieniem chętnych do pracy. Dobrze znam język ale mimo wszystko desperatem nie jestem ;-)

Zostaw merytoryczną opinię o Capgemini - Katowice

• Jak się pracuje w Capgemini?

Zobacz opinie na temat firmy Capgemini tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 161.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Capgemini?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 98, z czego 10 to opinie pozytywne, 64 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Capgemini?

Kandydaci do pracy w Capgemini napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Capgemini