brak logo

Asia

Łódź

Opinie o Asia

anonim 2011-11-12 19:45
Oszczegam pracowników jak tez klientów zwłaszcza sklepy sa dopisywane gazety które nie sa sprzedawane a na faktórach sa .Pracownicy nie po rejestrowani i[usunięte przez moderatora] przez [usunięte przez moderatora]i [usunięte przez moderatora] który czuje sie tam bogiem i dba tylko o pupilów .Miejcie sie na bacznosci jak chcesz odejsc to oczywiscie bez wypłaty .
anonim 2011-12-08 17:47
To jest portal dla ludzi,którzy są uczciwymi pracownikami a nie [usunięte przez moderatora] zwolnionymi za to,że nie wykonywali swojej pracy solidnie!!!!!!!!!!!!!! jak można oczerniać firmę,która dawała pieniadze by ktoś utrzymywał rodzinę!!! Jeśli nie robi się powierzonych zadań to nawet najlepszy szef na świecie traci cierpliwość.Sztucznie stworzone oskarżenia osoby,która została zwolniona dyscyplinarnie nie powinny tutaj mieć miejsca!!!!!!! Człowiek kompletnie nieodpowiedzialny!!!!!!
ja 2011-12-08 18:10
Krew mnie zalewa jak widzę wypowiedzi osoby ktora użyła tylu nikow by oczernic moja firmę.pracuje w niej juz długo i robię wszystko co mam powierzone jak i inni.Jeśli ktos jest leser i wszystko mu nie pasuje to nie ma miejsca tutaj.Kto pracował tutaj lubi pracuje to wie ze zarobki,atmosfera w pracy jest przyjazna nikt nikomu nic zlego nie robi.ale zawsze znajdzie sie jakas osoba ktora ma chore ambicję i nie umie utrzymać sie w żadnej pracy!!!!!!!!!!!polecam firmę !!!!!!nie wierzcie fałszywym opinią.
23567 2016-04-03 20:02
mi sie rzucila w oczy oferta pracy na stanowisko konsultanta/ doradcy finansowego w Pozaniu chodzi o przygotowanie analiz finansowych materiałów otrzymywanych od klientów
Zostaw swoją opinię o Asia - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asia