Opinie o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA w Kraków

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

ruda38

mąż dostał ofertę w piątek i dzisiaj rano pojechał do Niemiec od poniedziałku zaczyna na magazynie koło Frankfurtu. Jak tylko coś będę wiedziała jak jest na miejscu to napisze

rafalll

Ja tam szybko dostałem ofertę i szybko wyjechałem do pracy..

łeee

dlaczego na sprzątaniu na lotnisku jest taka rotacja?

Gocha
@łeee

bo dużo dziewczyn jedzie tylko na chwile zarobić i wracają, po za tym to nie jest praca dla każdego. Różnie sobie dziewczyny to wyobrażają że to niby jak praca w domu a to jest ciężka harówka przy sprzątaniu lotniska. Do tego śmietanka towarzyska Monachium tam nie pracuje i prędzej się nauczysz tureckiego albo ruskiego niż niemieckiego od koleżanek z pracy.

Barbara

Jestem zainteresowana praca w niemczech jako pokojowka w hotelu,albo pakowanie kosmetykow.Czy ktos wykonywal ta prace przez firme ZEITMANN? Prosze o wiadomosc,dzieki

Malarz

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Serwisant rowerowy
haha

Jakieś ofiary z was - ja dostałem robotę w jeden dzień :P Musicie się nie nadawać i nikt wam tego nie powiedział

luka

(usunięte przez administratora) biuro od tygodnia zalatwiaj prace po czym nie moze to dojsc do skutku niby jutro mialem jechac do lipska do tej pory nic nie wiem mimo kontaktu z Pania z biura nic kobieta nie wie pyta kolezanki ktora jest na urlopie Patologia zero kompetencji nie polecam!!!!

Zenek
@luka

no to witaj w klubie - granie na czas, zwodzenia i wielkie G z tego wychodzi. Ja tez odradzam

Radek

Witam, pojawiło się ogłoszenie na produkcję do Niemiec, może ktoś opowie o tym jeśli tam pracuje, bądź pracował, na pewno każdemu się przyda.

luki

Hej czy ktos sie wybiera do prracy do Koln ..kolonia jako mechanik maszyn rolniczych ?

Nina

Witajcie, czy ktoś jedzie do Monachium na lotnisko do pracy?

xcaterinax
@Nina

Hej ja właśnie sie wybieram na lotnisko odezwij sie do mnie na maila katarzyna.k1991 @ gmail.com razem raźniej :)

Kasia T
@Nina

hej, ja jadę

trucker

Witam, doszly mnie sluchy ze kierowcy na kat C+E w fabryce mercedesa zrezygnowali po miesiacu pracy. Wie ktos cos wiecej na ten temat? Dlaczego tak sie stalo?

Egon
@trucker

Jakie zrezygnowali!!! zostali z (usunięte przez administratora) , ponieważ praca wstępnie miała być na rok i takie umowy były, a faktycznie była TYLKO na czas nieobecności osób będących na urlopie czyli na miesiąc. A następnym razem jak nie wiesz to nie zabieraj głosu kito.

Katowiczak

ja odbyłem u nich kurs niemieckiego w Katowicach nie mogę słowa im zarzucić. Bardzo mi pomogła Pani (usunięte przez administratora), załatwiła wszystkie dokumenty do tego podpisaliśmy umowę jeszcze w Polsce. Trochę się bałem że język będzie za słaby ale jakoś sobie daje radę. Na pewno minus to to że nie jesteśmy w jednym miejscu dłużej niż 3 tygodnie i przez to mieszkania są bardzo różne. Ja ich polecam ale są tez koledzy którzy się zwolnili bo im nie pasowała ciągła jazda i mieszkania. Ale to zależy od człowieka jeden jest bardzo wdzięczny za prace tak jak ja drugi wybrzydza

dar
@Katowiczak

cieżko było na kursie niemieckiego? to był 2 tyg. kurs ? a po tym praca na operatora CNC?

boo

A ja ci opowiem taką historię - pojechaliśmy przez Zeitmanna do takiej małej dziury jakieś 150 km od Stuttgartu wioska z 10 domami jednym sklepem, stacją benzynową i jednym zakładem gdzie szyli dywaniki do samochodów. Było nas tam 10 osób pracowaliśmy na produkcji, wszystko było dobrze aż do dnia gdy były ćwiczenia przeciuw pożarowe w wiosce w Sobotę. Jeden z naszych pijany prawie w trupa wyrwał węża strażakowi i uczył niemców jak się gasi. Po dwóch dniach już tam nie pracowaliśmy. Oczywiście co pijak mówił że Zeitmann to (usunięte przez administratora) i że mu (usunięte przez administratora) robote załatwili.

45Mark

Mysle że nie znajdziesz firmyu co będzie miała 100% dobrych opini a to przez to że większość nie mówi prawdy jak jest na miejscu albo tą prawdę ubarwia a druga strona to ludzie którzy wyjeżdżają i jakie mają oczekiwania. Sam nie jeden raz widziałem jak ktoś przyjeżdżał w niedizele o 16 a już o 16:15 siedział w aucie i wracał do Polski bo mu mieszkanie nie pasowało. Ludzie myslą ze tu będą cudowne warunki jak w domu. Zeitmann tez pewnie dla nie których załatwił dobrą robote i oni ci powiedzą że super jedz pewna firma a z drugiej strony będą ludzie co ci powiedzą nie jedź nigdy z tą agenbcją to (usunięte przez administratora) nic sie nie zgadzało. Ja mam dobrą opinie o nich ale to nieznaczy że tobie będize pasowało. Oni mają dużo ofert i nie wszędzie bedzie tak samo. Musisz sam zdecydować na pewno za nimi przemawia to że tych opini pozytywnych mają naprawde duż bo chyba z 500 a to żadkość

ccc555

Proszę o informację konkretną z jaką Firmą najlepiej wyjechać. Bo sprawdzałem różne opinie o różnych firmach i zawsze jest 50% opinii zarówno dobrych jak i złych

Ja też polecam tylko trzeba samemu znaleźć sobie mieszkanie po 2 - 3 miesiącach jak już będziesz miała pewność że masz pracę na dłużej. A przede wszystkim trzeba odłożyć pieniądze na kaucję za nowe mieszkanie. My teraz mieszkamy we trzy każda w osobnym pokoju i nam wychodzi taniej niż przez te wszystkie agencyjki.

beti

no to miałaś pecha bo mi się wszystko zgadza. troche się bałam ale po pierwszym miesiącu się pieniądze zgadzają z tym co mi pani z krakowa obiecywała. Gorzej z mieszkaniem bo drogie i nic po za łóżkiem jedną szafką na osobę i łóżkiem nie ma. jesteśmy po dwie w pokoju wiec to nie jest tak bardzo zle. ja pracuje głównie na nockach

magia

Ja bylem przez ta firme z niemczech tylko tydzien. wogole kompletnie co innego zastalem na miejscu a co innego ustalałem z Pania z biura. Nie polecam nikomu.

spawacz

witam. Poszukuje informacji nt. prac spawaczy pzez ta agencje, jakie stawki faktycznie sie dostaje, czy jest duza rotacja spawaczy. z groy dziekuje za odp.

dii

jak masz aryjska urode to na bank masz robote

sito

oferuja ludziom przce , sprawdzaja jezykowo niby wszystko gra ale kaza czekac na wieczne niedoczekanie? po co te zawracanie ludziom gitary? nudzi sie im tam, mysla ze ludzie beda potulnie czrekac na moze swoja kolejke do pracy he jak za komuny :-(

Ostatni
@sito

jak masz inną ofertę to nie czekaj tylko jedź i nie narzekaj! Tylko prawda jest taka że mało jest dobrych ofert - wszyscy kłamią a zaitman przynajmniej z pieniędzmi nie oszukuje. Ja się staram bo znajomy polecał i wiem że warto poczekać

Zostaw merytoryczną opinię o ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA - Kraków

• Jak się pracuje w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Zobacz opinie na temat firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 84.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 67, z czego 40 to opinie pozytywne, 21 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA?

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA
3.3/5 Na podstawie 1763 ocen.

ZEITMANN ŻEŃCZUK MICHURA SPÓŁKA JAWNA